Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 1 | Kausi: 56 | Kilpailu: 5)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Mehdi El Fathy   1:01.626s  + 0.000s
2 Michelini  Ayman Daher   1:01.722s  + 0.096s
3 Michelini  Karl-Martin Müür   1:02.034s  + 0.408s
4 Michelini  Stefan Gommans   1:02.270s  + 0.644s
5 Dunnolop  Christoph Seifriedsberger   1:02.655s  + 1.029s
6 Bridgerock  Daniele Bontempo   1:02.752s  + 1.126s
7 Dunnolop  Antonny Katayama   1:02.762s  + 1.136s
8 Bridgerock  Carlo Merli   1:02.813s  + 1.187s
9 Dunnolop  Michael Genesco   1:02.888s  + 1.262s
10 Contimental  Laurent Quinet   1:03.063s  + 1.437s
11 Dunnolop  Szente Szabolcs   1:03.120s  + 1.494s
12 Dunnolop  Tinie Lourens   1:03.175s  + 1.549s
13 Contimental  Máté Henye   1:03.210s  + 1.584s
14 Dunnolop  Martin Freeth   1:03.246s  + 1.620s
15 Dunnolop  Armenio Santos   1:03.256s  + 1.630s
16 Dunnolop  Mihail Morozov   1:03.307s  + 1.681s
17 Dunnolop  Martin Britain   1:03.623s  + 1.997s
18 Dunnolop  Ari Rautamies   1:03.639s  + 2.013s
19 Dunnolop  Todor Mitev   1:03.681s  + 2.055s
20 Dunnolop  Cristina Demeo   1:03.713s  + 2.087s
21 Contimental  Péter Szűcs   1:03.760s  + 2.134s
22 Dunnolop  Sasa Popovic   1:03.819s  + 2.193s
23 Michelini  Tamás Schivánovits   1:03.824s  + 2.198s
24 Dunnolop  Oleg Pokhilko   1:03.849s  + 2.223s
25 Badyear  Cesar Núñez   1:03.936s  + 2.310s
26 Badyear  Fabricio Ramos   1:03.958s  + 2.332s
27 Dunnolop  Svilen Mitkov   1:04.057s  + 2.431s
28 Dunnolop  Martin Frei   1:04.084s  + 2.458s
29 Contimental  Jos Kwan   1:04.104s  + 2.478s
30 Contimental  Farcy Génel   1:04.130s  + 2.504s
31 Contimental  Maxim Egorov   1:04.185s  + 2.559s
32 Pipirelli  Julien Prado   1:04.185s  + 2.559s
33 Yokomama  Shoaib Mohamed   1:04.199s  + 2.573s
34 Dunnolop  Leonardo Araújo   1:04.296s  + 2.670s
35 Contimental  Mario Sendim   1:04.325s  + 2.699s
36 Contimental  Max Mangoni   1:04.438s  + 2.812s
37 Contimental  Tobias Krüger   1:04.556s  + 2.930s
38 Hancock  Nikolai Egorov   1:04.580s  + 2.954s
39 Contimental  Varun Dua   1:04.596s  + 2.970s
40 Pipirelli  Andrei Tarnauceanu   1:10.819s  + 9.193s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Ayman Daher   1:01.999s  + 0.000s
2 Michelini  Karl-Martin Müür   1:02.297s  + 0.298s
3 Michelini  Stefan Gommans   1:02.474s  + 0.475s
4 Michelini  Mehdi El Fathy   1:02.728s  + 0.729s
5 Dunnolop  Christoph Seifriedsberger   1:03.145s  + 1.146s
6 Dunnolop  Antonny Katayama   1:03.229s  + 1.230s
7 Michelini  Tamás Schivánovits   1:03.545s  + 1.546s
8 Dunnolop  Oleg Pokhilko   1:03.616s  + 1.617s
9 Dunnolop  Armenio Santos   1:03.669s  + 1.670s
10 Dunnolop  Mihail Morozov   1:03.771s  + 1.772s
11 Dunnolop  Tinie Lourens   1:03.891s  + 1.892s
12 Dunnolop  Ari Rautamies   1:03.963s  + 1.964s
13 Contimental  Laurent Quinet   1:03.984s  + 1.985s
14 Dunnolop  Martin Britain   1:04.008s  + 2.009s
15 Dunnolop  Szente Szabolcs   1:04.014s  + 2.015s
16 Dunnolop  Martin Freeth   1:04.120s  + 2.121s
17 Dunnolop  Cristina Demeo   1:04.181s  + 2.182s
18 Bridgerock  Daniele Bontempo   1:04.254s  + 2.255s
19 Contimental  Máté Henye   1:04.266s  + 2.267s
20 Contimental  Péter Szűcs   1:04.289s  + 2.290s
21 Bridgerock  Carlo Merli   1:04.333s  + 2.334s
22 Dunnolop  Michael Genesco   1:04.618s  + 2.619s
23 Pipirelli  Julien Prado   1:04.658s  + 2.659s
24 Contimental  Maxim Egorov   1:04.674s  + 2.675s
25 Dunnolop  Svilen Mitkov   1:04.745s  + 2.746s
26 Dunnolop  Sasa Popovic   1:04.949s  + 2.950s
27 Badyear  Fabricio Ramos   1:04.956s  + 2.957s
28 Contimental  Mario Sendim   1:05.159s  + 3.160s
29 Contimental  Tobias Krüger   1:05.168s  + 3.169s
30 Dunnolop  Todor Mitev   1:05.169s  + 3.170s
31 Badyear  Cesar Núñez   1:05.296s  + 3.297s
32 Dunnolop  Martin Frei   1:05.341s  + 3.342s
33 Contimental  Farcy Génel   1:05.480s  + 3.481s
34 Yokomama  Shoaib Mohamed   1:05.503s  + 3.504s
35 Contimental  Jos Kwan   1:05.759s  + 3.760s
36 Contimental  Max Mangoni   1:05.921s  + 3.922s
37 Contimental  Varun Dua   1:05.979s  + 3.980s
38 Hancock  Nikolai Egorov   1:06.273s  + 4.274s
39 Dunnolop  Leonardo Araújo   1:07.795s  + 5.796s
40 Pipirelli  Andrei Tarnauceanu   1:13.990s  + 11.991s