Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 3 | Kausi: 56 | Kilpailu: 5)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Andrej Rilke   1:02.177s  + 0.000s
2 Contimental  Abdullah Kasapoglu   1:02.263s  + 0.086s
3 Michelini  László Kovácsi   1:02.468s  + 0.291s
4 Dunnolop  Rodrigo Antunes   1:02.553s  + 0.376s
5 Dunnolop  Ilkka Moisio   1:02.612s  + 0.435s
6 Yokomama  Rafal Kowalski   1:02.665s  + 0.488s
7 Yokomama  Gábor Safranyik   1:02.829s  + 0.652s
8 Michelini  Bindics Róbert   1:02.976s  + 0.799s
9 Dunnolop  Maxim Titkov   1:03.094s  + 0.917s
10 Dunnolop  Antonio Petrović   1:03.103s  + 0.926s
11 Dunnolop  Andriy Dyadkovich   1:03.129s  + 0.952s
12 Contimental  Laszlo Pal   1:03.143s  + 0.966s
13 Dunnolop  Dragan Mile   1:03.153s  + 0.976s
14 Dunnolop  Tomasz Kałużny   1:03.193s  + 1.016s
15 Dunnolop  Paweł Zaburski   1:03.319s  + 1.142s
16 Dunnolop  Tsvetan Dobrev   1:03.393s  + 1.216s
17 Dunnolop  Edwin Silva   1:03.420s  + 1.243s
18 Contimental  Tomasz Kaminski   1:03.421s  + 1.244s
19 Dunnolop  Ivo Ivanov   1:03.457s  + 1.280s
20 Dunnolop  Mikael Nordmark   1:03.479s  + 1.302s
21 Dunnolop  Tomasz Petryk   1:03.703s  + 1.526s
22 Dunnolop  Svetlio Nikolov   1:03.735s  + 1.558s
23 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:03.740s  + 1.563s
24 Badyear  Thomas Bertolino   1:03.766s  + 1.589s
25 Dunnolop  Daniela Pisa   1:03.777s  + 1.600s
26 Contimental  Mindaugas Kuodys   1:03.778s  + 1.601s
27 Dunnolop  Balázs Dömötör   1:03.859s  + 1.682s
28 Dunnolop  Matej Čambal   1:03.913s  + 1.736s
29 Dunnolop  Marek Waleczek   1:03.939s  + 1.762s
30 Contimental  Dmitry Kuznetsov   1:04.188s  + 2.011s
31 Dunnolop  Alex Alonso   1:04.306s  + 2.129s
32 Dunnolop  Attila Gollovitzer   1:04.398s  + 2.221s
33 Contimental  Boris Hristov   1:04.670s  + 2.493s
34 Dunnolop  Dmitry Dubovik   1:04.675s  + 2.498s
35 Pipirelli  Mario Põldma   1:05.156s  + 2.979s
36 Contimental  Alan Horsley   1:05.193s  + 3.016s
37 Pipirelli  Dekster Jesus   1:06.231s  + 4.054s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Andrej Rilke   1:02.889s  + 0.000s
2 Dunnolop  Rodrigo Antunes   1:03.264s  + 0.375s
3 Contimental  Tomasz Kaminski   1:03.367s  + 0.478s
4 Dunnolop  Tomasz Kałużny   1:03.386s  + 0.497s
5 Dunnolop  Tomasz Petryk   1:03.538s  + 0.649s
6 Contimental  Abdullah Kasapoglu   1:03.541s  + 0.652s
7 Dunnolop  Ilkka Moisio   1:03.546s  + 0.657s
8 Badyear  Thomas Bertolino   1:03.598s  + 0.709s
9 Yokomama  Gábor Safranyik   1:03.617s  + 0.728s
10 Dunnolop  Matej Čambal   1:03.690s  + 0.801s
11 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:03.765s  + 0.876s
12 Yokomama  Rafal Kowalski   1:03.795s  + 0.906s
13 Dunnolop  Antonio Petrović   1:03.845s  + 0.956s
14 Dunnolop  Dragan Mile   1:03.948s  + 1.059s
15 Michelini  Bindics Róbert   1:03.963s  + 1.074s
16 Contimental  Mindaugas Kuodys   1:03.989s  + 1.100s
17 Dunnolop  Andriy Dyadkovich   1:04.108s  + 1.219s
18 Dunnolop  Mikael Nordmark   1:04.253s  + 1.364s
19 Dunnolop  Tsvetan Dobrev   1:04.334s  + 1.445s
20 Dunnolop  Edwin Silva   1:04.359s  + 1.470s
21 Dunnolop  Dmitry Dubovik   1:04.403s  + 1.514s
22 Michelini  László Kovácsi   1:04.465s  + 1.576s
23 Dunnolop  Marek Waleczek   1:04.573s  + 1.684s
24 Dunnolop  Balázs Dömötör   1:04.603s  + 1.714s
25 Dunnolop  Ivo Ivanov   1:04.639s  + 1.750s
26 Dunnolop  Maxim Titkov   1:04.727s  + 1.838s
27 Dunnolop  Alex Alonso   1:04.770s  + 1.881s
28 Contimental  Dmitry Kuznetsov   1:04.892s  + 2.003s
29 Dunnolop  Svetlio Nikolov   1:04.902s  + 2.013s
30 Dunnolop  Paweł Zaburski   1:04.938s  + 2.049s
31 Contimental  Boris Hristov   1:05.249s  + 2.360s
32 Contimental  Laszlo Pal   1:05.252s  + 2.363s
33 Dunnolop  Attila Gollovitzer   1:05.309s  + 2.420s
34 Dunnolop  Daniela Pisa   1:05.563s  + 2.674s
35 Contimental  Alan Horsley   1:06.633s  + 3.744s
36 Pipirelli  Mario Põldma   1:06.740s  + 3.851s
37 Pipirelli  Dekster Jesus   1:06.976s  + 4.087s