Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 2 | Kausi: 61 | Kilpailu: 5)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Massimiliano Galli   1:02.397s  + 0.000s
2 Yokomama  Rimantas Sagatas2   1:02.707s  + 0.310s
3 Dunnolop  Liudvikas Selmistraitis   1:02.811s  + 0.414s
4 Yokomama  Frederico Neves1   1:02.825s  + 0.428s
5 Dunnolop  Adam Wierzba   1:02.981s  + 0.584s
6 Yokomama  Paweł Zaburski   1:02.989s  + 0.592s
7 Michelini  Rogerio Mandler   1:03.008s  + 0.611s
8 Yokomama  Niklas Sörén   1:03.022s  + 0.625s
9 Yokomama  Tim Sewell   1:03.037s  + 0.640s
10 Dunnolop  Bráulio Monteiro   1:03.097s  + 0.700s
11 Contimental  Thadeu Barros   1:03.202s  + 0.805s
12 Contimental  Péter Szűcs   1:03.291s  + 0.894s
13 Dunnolop  Pablo Borges   1:03.347s  + 0.950s
14 Michelini  Jonathan Migianu   1:03.376s  + 0.979s
15 Dunnolop  Diego Garcia   1:03.386s  + 0.989s
16 Dunnolop  Juan Carlos Sánchez   1:03.406s  + 1.009s
17 Dunnolop  Stephen Brooks   1:03.409s  + 1.012s
18 Dunnolop  Guy Smets   1:03.567s  + 1.170s
19 Yokomama  Ricardo Freitas   1:03.663s  + 1.266s
20 Dunnolop  Leonardo Caceres   1:03.673s  + 1.276s
21 Dunnolop  Amato Batoni   1:03.716s  + 1.319s
22 Contimental  Tim Wagner   1:03.796s  + 1.399s
23 Badyear  Joelson Gonçalves   1:03.816s  + 1.419s
24 Contimental  Andrew Green   1:03.831s  + 1.434s
25 Dunnolop  Mihail Golovanov   1:03.836s  + 1.439s
26 Yokomama  Daniel Nikolov   1:03.870s  + 1.473s
27 Contimental  Martin Major   1:03.879s  + 1.482s
28 Dunnolop  István Farkas   1:03.954s  + 1.557s
29 Yokomama  Lee Harding   1:03.960s  + 1.563s
30 Badyear  Olivier Portal   1:03.978s  + 1.581s
31 Dunnolop  Stefan Gommans   1:03.981s  + 1.584s
32 Dunnolop  Stephen Bewers   1:04.040s  + 1.643s
33 Dunnolop  Michaela Källström   1:04.255s  + 1.858s
34 Yokomama  Tomasz Zyma   1:04.417s  + 2.020s
35 Contimental  Paulo Ferreira   1:04.434s  + 2.037s
36 Contimental  Kimberly Andrews   1:04.466s  + 2.069s
37 Dunnolop  Henrique Hughes Paunero   1:04.479s  + 2.082s
38 Pipirelli  Max Scorinoff   1:06.099s  + 3.702s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Bráulio Monteiro   1:03.055s  + 0.000s
2 Dunnolop  Adam Wierzba   1:03.684s  + 0.629s
3 Yokomama  Frederico Neves1   1:03.803s  + 0.748s
4 Dunnolop  Guy Smets   1:03.878s  + 0.823s
5 Yokomama  Rimantas Sagatas2   1:03.932s  + 0.877s
6 Yokomama  Daniel Nikolov   1:03.952s  + 0.897s
7 Michelini  Massimiliano Galli   1:04.099s  + 1.044s
8 Dunnolop  Pablo Borges   1:04.270s  + 1.215s
9 Contimental  Martin Major   1:04.310s  + 1.255s
10 Dunnolop  Liudvikas Selmistraitis   1:04.332s  + 1.277s
11 Yokomama  Tim Sewell   1:04.385s  + 1.330s
12 Michelini  Jonathan Migianu   1:04.413s  + 1.358s
13 Dunnolop  Stephen Brooks   1:04.455s  + 1.400s
14 Yokomama  Niklas Sörén   1:04.501s  + 1.446s
15 Contimental  Paulo Ferreira   1:04.504s  + 1.449s
16 Dunnolop  Diego Garcia   1:04.507s  + 1.452s
17 Yokomama  Paweł Zaburski   1:04.510s  + 1.455s
18 Dunnolop  Mihail Golovanov   1:04.597s  + 1.542s
19 Michelini  Rogerio Mandler   1:04.660s  + 1.605s
20 Yokomama  Tomasz Zyma   1:04.695s  + 1.640s
21 Dunnolop  Juan Carlos Sánchez   1:04.708s  + 1.653s
22 Contimental  Thadeu Barros   1:04.738s  + 1.683s
23 Badyear  Olivier Portal   1:04.844s  + 1.789s
24 Contimental  Péter Szűcs   1:04.847s  + 1.792s
25 Yokomama  Lee Harding   1:04.898s  + 1.843s
26 Dunnolop  Leonardo Caceres   1:04.918s  + 1.863s
27 Contimental  Andrew Green   1:04.957s  + 1.902s
28 Badyear  Joelson Gonçalves   1:05.019s  + 1.964s
29 Contimental  Tim Wagner   1:05.054s  + 1.999s
30 Yokomama  Ricardo Freitas   1:05.084s  + 2.029s
31 Dunnolop  Amato Batoni   1:05.244s  + 2.189s
32 Dunnolop  Henrique Hughes Paunero   1:05.262s  + 2.207s
33 Dunnolop  Stephen Bewers   1:05.262s  + 2.207s
34 Dunnolop  Michaela Källström   1:05.483s  + 2.428s
35 Contimental  Kimberly Andrews   1:05.503s  + 2.448s
36 Dunnolop  Stefan Gommans   1:05.661s  + 2.606s
37 Dunnolop  István Farkas   1:05.832s  + 2.777s
38 Pipirelli  Max Scorinoff   1:07.404s  + 4.349s