Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 3 | Kausi: 61 | Kilpailu: 5)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:02.623s  + 0.000s
2 Michelini  Andreas Andreou   1:02.822s  + 0.199s
3 Yokomama  Ivo Ivanov   1:02.862s  + 0.239s
4 Contimental  Renato Chichi   1:03.003s  + 0.380s
5 Yokomama  Juha Korhonen   1:03.022s  + 0.399s
6 Dunnolop  Troy Carlo   1:03.043s  + 0.420s
7 Yokomama  Antonio Gattulli   1:03.095s  + 0.472s
8 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:03.113s  + 0.490s
9 Yokomama  Piotr Wechterowicz   1:03.133s  + 0.510s
10 Yokomama  Max Watson   1:03.181s  + 0.558s
11 Contimental  Milan Zemanovic   1:03.193s  + 0.570s
12 Contimental  Dominik Krowiak   1:03.246s  + 0.623s
13 Contimental  Konstantin Kiskinov   1:03.255s  + 0.632s
14 Yokomama  Thomas Mckeown   1:03.265s  + 0.642s
15 Michelini  Albertos Palumbelli   1:03.347s  + 0.724s
16 Dunnolop  Martin Seppam   1:03.350s  + 0.727s
17 Badyear  Sven Bojkowski   1:03.353s  + 0.730s
18 Michelini  Łukasz Głuszak   1:03.358s  + 0.735s
19 Yokomama  Joel Viitikko   1:03.360s  + 0.737s
20 Dunnolop  Argiris Mamplekos   1:03.442s  + 0.819s
21 Contimental  Jenne Breugelmans   1:03.473s  + 0.850s
22 Contimental  Radek Sus   1:03.569s  + 0.946s
23 Michelini  Edwin Silva   1:03.615s  + 0.992s
24 Contimental  Seldon Nile   1:03.634s  + 1.011s
25 Yokomama  Tinie Lourens   1:03.654s  + 1.031s
26 Dunnolop  Samuel Cardozo   1:03.691s  + 1.068s
27 Dunnolop  Mikołaj Przybylski   1:03.791s  + 1.168s
28 Dunnolop  Cesar Teruel   1:03.792s  + 1.169s
29 Dunnolop  Philippe Laude   1:03.816s  + 1.193s
30 Dunnolop  Antonio Rudio   1:03.826s  + 1.203s
31 Yokomama  Andrey Baydin   1:03.835s  + 1.212s
32 Contimental  Wilber Morales   1:03.914s  + 1.291s
33 Contimental  Marek Marchewka   1:04.051s  + 1.428s
34 Dunnolop  Diogo Schwinn   1:04.106s  + 1.483s
35 Dunnolop  Fabio Gallo   1:04.431s  + 1.808s
36 Avonn  Adir Babaros   1:04.708s  + 2.085s
37 Dunnolop  Veijo Sorvoja   1:04.728s  + 2.105s
38 Pipirelli  Patrick Feise   1:11.100s  + 8.477s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:03.339s  + 0.000s
2 Yokomama  Tinie Lourens   1:03.491s  + 0.152s
3 Yokomama  Ivo Ivanov   1:03.608s  + 0.269s
4 Contimental  Seldon Nile   1:03.762s  + 0.423s
5 Yokomama  Antonio Gattulli   1:03.800s  + 0.461s
6 Yokomama  Max Watson   1:03.842s  + 0.503s
7 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:03.860s  + 0.521s
8 Yokomama  Joel Viitikko   1:03.897s  + 0.558s
9 Michelini  Albertos Palumbelli   1:03.934s  + 0.595s
10 Michelini  Andreas Andreou   1:04.013s  + 0.674s
11 Dunnolop  Martin Seppam   1:04.016s  + 0.677s
12 Michelini  Łukasz Głuszak   1:04.165s  + 0.826s
13 Badyear  Sven Bojkowski   1:04.166s  + 0.827s
14 Dunnolop  Argiris Mamplekos   1:04.170s  + 0.831s
15 Contimental  Renato Chichi   1:04.242s  + 0.903s
16 Contimental  Konstantin Kiskinov   1:04.300s  + 0.961s
17 Contimental  Dominik Krowiak   1:04.344s  + 1.005s
18 Dunnolop  Samuel Cardozo   1:04.353s  + 1.014s
19 Avonn  Adir Babaros   1:04.546s  + 1.207s
20 Dunnolop  Diogo Schwinn   1:04.693s  + 1.354s
21 Michelini  Edwin Silva   1:04.697s  + 1.358s
22 Contimental  Jenne Breugelmans   1:04.762s  + 1.423s
23 Contimental  Radek Sus   1:04.784s  + 1.445s
24 Dunnolop  Mikołaj Przybylski   1:04.795s  + 1.456s
25 Yokomama  Piotr Wechterowicz   1:04.809s  + 1.470s
26 Contimental  Wilber Morales   1:04.856s  + 1.517s
27 Dunnolop  Philippe Laude   1:04.869s  + 1.530s
28 Yokomama  Juha Korhonen   1:04.888s  + 1.549s
29 Dunnolop  Antonio Rudio   1:04.983s  + 1.644s
30 Dunnolop  Cesar Teruel   1:04.985s  + 1.646s
31 Contimental  Milan Zemanovic   1:05.049s  + 1.710s
32 Yokomama  Andrey Baydin   1:05.058s  + 1.719s
33 Yokomama  Thomas Mckeown   1:05.139s  + 1.800s
34 Dunnolop  Troy Carlo   1:05.172s  + 1.833s
35 Contimental  Marek Marchewka   1:05.302s  + 1.963s
36 Dunnolop  Fabio Gallo   1:05.871s  + 2.532s
37 Dunnolop  Veijo Sorvoja   1:06.217s  + 2.878s
38 Pipirelli  Patrick Feise   1:13.343s  + 10.004s