Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 1 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Stefan Olofsson   1:01.056s  + 0.000s
2 Yokomama  Melissa Martin   1:01.200s  + 0.144s
3 Dunnolop  Gonzalo Alvarez   1:01.946s  + 0.890s
4 Contimental  Vladimir Islentiev2   1:02.111s  + 1.055s
5 Badyear  Frédéric Pierret   1:02.328s  + 1.272s
6 Yokomama  Dmitry Nechitailo   1:02.483s  + 1.427s
7 Dunnolop  Lorenzo Di Buono   1:02.505s  + 1.449s
8 Yokomama  Victor Chernyshev   1:02.522s  + 1.466s
9 Dunnolop  Ilya Vedenikov   1:02.612s  + 1.556s
10 Michelini  Jean-marc Boissinot   1:02.692s  + 1.636s
11 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:02.739s  + 1.683s
12 Dunnolop  Jiří Humpolák   1:02.838s  + 1.782s
13 Dunnolop  Olver Hernández   1:02.848s  + 1.792s
14 Dunnolop  Jos Haarsma   1:02.861s  + 1.805s
15 Dunnolop  Máximo Dolz   1:02.862s  + 1.806s
16 Contimental  Salvatore Siracusa   1:02.942s  + 1.886s
17 Yokomama  Ruben Domingos   1:03.408s  + 2.352s
18 Yokomama  Andrea Borghi   1:03.444s  + 2.388s
19 Dunnolop  Krzysztof Wnuk   1:03.658s  + 2.602s
20 Yokomama  Jesús Pérez   1:03.838s  + 2.782s
21 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:03.880s  + 2.824s
22 Contimental  András Bozóti   1:04.040s  + 2.984s
23 Dunnolop  Alberto Perez   1:04.056s  + 3.000s
24 Yokomama  Matt Stewart   1:04.118s  + 3.062s
25 Michelini  Alex Alonso   1:04.205s  + 3.149s
26 Dunnolop  Katerina Mihailova   1:04.254s  + 3.198s
27 Yokomama  Rogério Araken   1:04.352s  + 3.296s
28 Dunnolop  Alexander Kateliev   1:04.458s  + 3.402s
29 Dunnolop  Ilya Shiv   1:04.868s  + 3.812s
30 Dunnolop  Roman Lizogub   1:04.914s  + 3.858s
31 Contimental  Gábor Safranyik   1:04.927s  + 3.871s
32 Dunnolop  Paweł Otworowski   1:04.976s  + 3.920s
33 Yokomama  Stefano Siletto   1:05.304s  + 4.248s
34 Pipirelli  Jorge Luiz Filho   1:05.494s  + 4.438s
35 Dunnolop  Nuno Vicente   1:05.881s  + 4.825s
36 Dunnolop  Luis Piedra   1:06.480s  + 5.424s
37 Dunnolop  Mark Jeacock   1:06.540s  + 5.484s
38 Pipirelli  Tamás Végh   1:08.084s  + 7.028s
39 Badyear  Raul Souza   1:08.913s  + 7.857s
40 Dunnolop  Mikael Brostrom   1:10.162s  + 9.106s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Stefan Olofsson   1:01.659s  + 0.000s
2 Yokomama  Melissa Martin   1:01.715s  + 0.056s
3 Dunnolop  Gonzalo Alvarez   1:02.195s  + 0.536s
4 Dunnolop  Lorenzo Di Buono   1:03.132s  + 1.473s
5 Badyear  Frédéric Pierret   1:03.172s  + 1.513s
6 Contimental  Vladimir Islentiev2   1:03.239s  + 1.580s
7 Yokomama  Dmitry Nechitailo   1:03.435s  + 1.776s
8 Michelini  Jean-marc Boissinot   1:03.515s  + 1.856s
9 Dunnolop  Olver Hernández   1:03.543s  + 1.884s
10 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:03.688s  + 2.029s
11 Dunnolop  Máximo Dolz   1:03.770s  + 2.111s
12 Dunnolop  Katerina Mihailova   1:03.923s  + 2.264s
13 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:03.947s  + 2.288s
14 Dunnolop  Jos Haarsma   1:04.003s  + 2.344s
15 Dunnolop  Ilya Vedenikov   1:04.107s  + 2.448s
16 Yokomama  Ruben Domingos   1:04.132s  + 2.473s
17 Dunnolop  Jiří Humpolák   1:04.286s  + 2.627s
18 Yokomama  Victor Chernyshev   1:04.302s  + 2.643s
19 Yokomama  Andrea Borghi   1:04.410s  + 2.751s
20 Contimental  Salvatore Siracusa   1:04.455s  + 2.796s
21 Dunnolop  Krzysztof Wnuk   1:04.836s  + 3.177s
22 Yokomama  Matt Stewart   1:04.840s  + 3.181s
23 Contimental  András Bozóti   1:04.876s  + 3.217s
24 Dunnolop  Paweł Otworowski   1:04.894s  + 3.235s
25 Dunnolop  Alberto Perez   1:04.954s  + 3.295s
26 Yokomama  Rogério Araken   1:05.097s  + 3.438s
27 Yokomama  Jesús Pérez   1:05.523s  + 3.864s
28 Michelini  Alex Alonso   1:05.535s  + 3.876s
29 Dunnolop  Roman Lizogub   1:05.592s  + 3.933s
30 Dunnolop  Alexander Kateliev   1:05.601s  + 3.942s
31 Dunnolop  Ilya Shiv   1:05.848s  + 4.189s
32 Contimental  Gábor Safranyik   1:06.468s  + 4.809s
33 Pipirelli  Jorge Luiz Filho   1:06.552s  + 4.893s
34 Yokomama  Stefano Siletto   1:06.693s  + 5.034s
35 Dunnolop  Mark Jeacock   1:06.698s  + 5.039s
36 Dunnolop  Luis Piedra   1:06.855s  + 5.196s
37 Dunnolop  Nuno Vicente   1:07.884s  + 6.225s
38 Badyear  Raul Souza   1:09.022s  + 7.363s
39 Pipirelli  Tamás Végh   1:10.883s  + 9.224s
40 Dunnolop  Mikael Brostrom   1:13.110s  + 11.451s