Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 2 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Martin Britain   1:01.308s  + 0.000s
2 Michelini  Rémy Pointet   1:01.322s  + 0.014s
3 Dunnolop  Frederico Neves1   1:01.548s  + 0.240s
4 Contimental  Andrian Naidenov   1:01.812s  + 0.504s
5 Dunnolop  David Jones-Winkley   1:02.161s  + 0.853s
6 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:02.192s  + 0.884s
7 Michelini  Jérôme Duluard   1:02.271s  + 0.963s
8 Dunnolop  Piotr Noworyta   1:02.359s  + 1.051s
9 Dunnolop  Toto Soave   1:02.460s  + 1.152s
10 Dunnolop  Rui Morais   1:02.693s  + 1.385s
11 Michelini  Artur Terezan   1:03.099s  + 1.791s
12 Yokomama  Andrew Watson   1:03.103s  + 1.795s
13 Dunnolop  Maxim Stroganoff   1:03.107s  + 1.799s
14 Yokomama  Vsevolod Demydov2   1:03.108s  + 1.800s
15 Dunnolop  Richard Farrelly   1:03.170s  + 1.862s
16 Dunnolop  Tim Villars   1:03.378s  + 2.070s
17 Dunnolop  Hováth Kázmér   1:03.566s  + 2.258s
18 Yokomama  István Farkas   1:03.676s  + 2.368s
19 Contimental  Jánosné Tóth   1:03.784s  + 2.476s
20 Dunnolop  Tom Frederickx   1:03.794s  + 2.486s
21 Contimental  Twig Fahaji   1:03.991s  + 2.683s
22 Badyear  Imre Antos   1:04.007s  + 2.699s
23 Dunnolop  Pavlin Tzvetanov   1:04.136s  + 2.828s
24 Dunnolop  Auke Haarsma   1:04.342s  + 3.034s
25 Yokomama  Michal Matloň   1:04.642s  + 3.334s
26 Yokomama  David Rolleston   1:04.667s  + 3.359s
27 Yokomama  Tomasz Siwiec   1:04.740s  + 3.432s
28 Badyear  Attila-Gyula Varady   1:04.820s  + 3.512s
29 Michelini  Grzesiek Jakubiak   1:04.915s  + 3.607s
30 Dunnolop  Stefan Gommans   1:04.932s  + 3.624s
31 Dunnolop  Marcio Klaus   1:04.943s  + 3.635s
32 Contimental  Mick Ridley   1:05.620s  + 4.312s
33 Dunnolop  Rich Weaving   1:05.630s  + 4.322s
34 Contimental  Dani Fekete   1:05.660s  + 4.352s
35 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:05.718s  + 4.410s
36 Dunnolop  Patrick Varlez   1:06.514s  + 5.206s
37 Dunnolop  Gianluca Taurelli   1:06.886s  + 5.578s
38 Yokomama  Bartosz Owsianny   1:07.196s  + 5.888s
39 Yokomama  Bacsa Árpád   1:08.545s  + 7.237s
40 Pipirelli  Dmitriy Taranenko   1:11.147s  + 9.839s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Martin Britain   1:02.036s  + 0.000s
2 Dunnolop  Frederico Neves1   1:02.335s  + 0.299s
3 Michelini  Rémy Pointet   1:02.532s  + 0.496s
4 Dunnolop  Toto Soave   1:02.915s  + 0.879s
5 Contimental  Andrian Naidenov   1:03.010s  + 0.974s
6 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:03.161s  + 1.125s
7 Michelini  Jérôme Duluard   1:03.168s  + 1.132s
8 Michelini  Artur Terezan   1:03.557s  + 1.521s
9 Dunnolop  Rui Morais   1:03.615s  + 1.579s
10 Dunnolop  David Jones-Winkley   1:03.730s  + 1.694s
11 Dunnolop  Piotr Noworyta   1:03.784s  + 1.748s
12 Dunnolop  Maxim Stroganoff   1:03.976s  + 1.940s
13 Yokomama  Vsevolod Demydov2   1:03.998s  + 1.962s
14 Badyear  Imre Antos   1:04.119s  + 2.083s
15 Dunnolop  Hováth Kázmér   1:04.139s  + 2.103s
16 Dunnolop  Tim Villars   1:04.168s  + 2.132s
17 Yokomama  Andrew Watson   1:04.206s  + 2.170s
18 Dunnolop  Richard Farrelly   1:04.349s  + 2.313s
19 Yokomama  István Farkas   1:04.525s  + 2.489s
20 Dunnolop  Tom Frederickx   1:04.804s  + 2.768s
21 Dunnolop  Pavlin Tzvetanov   1:05.255s  + 3.219s
22 Yokomama  Michal Matloň   1:05.267s  + 3.231s
23 Contimental  Jánosné Tóth   1:05.274s  + 3.238s
24 Contimental  Twig Fahaji   1:05.285s  + 3.249s
25 Dunnolop  Auke Haarsma   1:05.367s  + 3.331s
26 Dunnolop  Marcio Klaus   1:05.553s  + 3.517s
27 Yokomama  Tomasz Siwiec   1:05.583s  + 3.547s
28 Yokomama  David Rolleston   1:05.606s  + 3.570s
29 Dunnolop  Stefan Gommans   1:06.273s  + 4.237s
30 Contimental  Dani Fekete   1:06.427s  + 4.391s
31 Michelini  Grzesiek Jakubiak   1:06.580s  + 4.544s
32 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:06.808s  + 4.772s
33 Badyear  Attila-Gyula Varady   1:06.884s  + 4.848s
34 Dunnolop  Rich Weaving   1:06.947s  + 4.911s
35 Dunnolop  Patrick Varlez   1:07.327s  + 5.291s
36 Contimental  Mick Ridley   1:07.456s  + 5.420s
37 Yokomama  Bartosz Owsianny   1:07.536s  + 5.500s
38 Dunnolop  Gianluca Taurelli   1:07.911s  + 5.875s
39 Pipirelli  Dmitriy Taranenko   1:10.955s  + 8.919s
40 Yokomama  Bacsa Árpád   1:13.659s  + 11.623s