Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 3 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Max Watson   1:00.546s  + 0.000s
2 Dunnolop  Grzegorz Ogarek   1:01.500s  + 0.954s
3 Yokomama  Evaldas Ruseckas   1:01.663s  + 1.117s
4 Yokomama  Paweł Zaburski   1:02.192s  + 1.646s
5 Yokomama  Edwin Silva   1:02.433s  + 1.887s
6 Yokomama  Joaquín Quintana   1:02.492s  + 1.946s
7 Dunnolop  Carlos Esparza   1:02.566s  + 2.020s
8 Yokomama  Ugnius Sagatas   1:02.884s  + 2.338s
9 Dunnolop  Vladimir Jelicic   1:03.159s  + 2.613s
10 Yokomama  Davide Lorenzini   1:03.186s  + 2.640s
11 Yokomama  Dariusz Płatek   1:03.324s  + 2.778s
12 Dunnolop  Jose Devassy   1:03.334s  + 2.788s
13 Dunnolop  Garry Wedlock   1:03.373s  + 2.827s
14 Contimental  Katerina Kakni   1:03.395s  + 2.849s
15 Dunnolop  Marek Wasilewski   1:03.420s  + 2.874s
16 Avonn  Gustavo Bellotto   1:03.566s  + 3.020s
17 Contimental  Vinicio Souza   1:03.626s  + 3.080s
18 Dunnolop  Alejandro Badino   1:03.632s  + 3.086s
19 Dunnolop  Edwin Carlier   1:03.650s  + 3.104s
20 Dunnolop  Kevin Mcferrin   1:03.717s  + 3.171s
21 Dunnolop  Hyun Mottint   1:03.720s  + 3.174s
22 Dunnolop  Oleg Pokhilko   1:03.880s  + 3.334s
23 Dunnolop  Armenio Santos   1:03.908s  + 3.362s
24 Yokomama  Matt Kasar   1:03.933s  + 3.387s
25 Contimental  Eduard Gindullin   1:04.069s  + 3.523s
26 Dunnolop  Vadim Podrez   1:04.077s  + 3.531s
27 Badyear  Vass István   1:04.246s  + 3.700s
28 Yokomama  Marcos Rodrigues   1:04.536s  + 3.990s
29 Dunnolop  Robert Roar   1:04.688s  + 4.142s
30 Dunnolop  Goran Vidic   1:05.516s  + 4.970s
31 Yokomama  Bruna Carneiro   1:05.537s  + 4.991s
32 Badyear  Goran Slunjski   1:05.638s  + 5.092s
33 Yokomama  John Doughty   1:06.051s  + 5.505s
34 Pipirelli  Mindaugas Kuodys   1:06.192s  + 5.646s
35 Yokomama  Gyula Kalmár   1:06.320s  + 5.774s
36 Pipirelli  Aigars Vitolins   1:06.380s  + 5.834s
37 Dunnolop  Dave Maher   1:06.700s  + 6.154s
38 Contimental  Ivica Maričević   1:08.573s  + 8.027s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Max Watson   1:02.090s  + 0.000s
2 Dunnolop  Grzegorz Ogarek   1:02.197s  + 0.107s
3 Yokomama  Joaquín Quintana   1:03.034s  + 0.944s
4 Yokomama  Ugnius Sagatas   1:03.322s  + 1.232s
5 Yokomama  Evaldas Ruseckas   1:03.371s  + 1.281s
6 Yokomama  Paweł Zaburski   1:03.498s  + 1.408s
7 Dunnolop  Hyun Mottint   1:03.701s  + 1.611s
8 Contimental  Katerina Kakni   1:03.705s  + 1.615s
9 Dunnolop  Kevin Mcferrin   1:03.712s  + 1.622s
10 Dunnolop  Carlos Esparza   1:03.919s  + 1.829s
11 Yokomama  Davide Lorenzini   1:04.026s  + 1.936s
12 Contimental  Vinicio Souza   1:04.122s  + 2.032s
13 Dunnolop  Vadim Podrez   1:04.212s  + 2.122s
14 Yokomama  Edwin Silva   1:04.250s  + 2.160s
15 Badyear  Vass István   1:04.333s  + 2.243s
16 Yokomama  Dariusz Płatek   1:04.367s  + 2.277s
17 Dunnolop  Oleg Pokhilko   1:04.369s  + 2.279s
18 Dunnolop  Marek Wasilewski   1:04.429s  + 2.339s
19 Yokomama  Matt Kasar   1:04.453s  + 2.363s
20 Dunnolop  Vladimir Jelicic   1:04.481s  + 2.391s
21 Dunnolop  Jose Devassy   1:04.577s  + 2.487s
22 Dunnolop  Alejandro Badino   1:04.684s  + 2.594s
23 Dunnolop  Armenio Santos   1:04.913s  + 2.823s
24 Dunnolop  Edwin Carlier   1:04.929s  + 2.839s
25 Avonn  Gustavo Bellotto   1:04.937s  + 2.847s
26 Contimental  Eduard Gindullin   1:04.947s  + 2.857s
27 Dunnolop  Garry Wedlock   1:04.958s  + 2.868s
28 Yokomama  Marcos Rodrigues   1:05.144s  + 3.054s
29 Dunnolop  Robert Roar   1:05.684s  + 3.594s
30 Yokomama  Bruna Carneiro   1:06.200s  + 4.110s
31 Pipirelli  Mindaugas Kuodys   1:06.355s  + 4.265s
32 Dunnolop  Goran Vidic   1:06.547s  + 4.457s
33 Badyear  Goran Slunjski   1:06.716s  + 4.626s
34 Yokomama  Gyula Kalmár   1:07.231s  + 5.141s
35 Dunnolop  Dave Maher   1:07.555s  + 5.465s
36 Pipirelli  Aigars Vitolins   1:07.736s  + 5.646s
37 Yokomama  John Doughty   1:08.050s  + 5.960s
38 Contimental  Ivica Maričević   1:09.572s  + 7.482s