Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 4 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Joss Giraud   1:00.712s  + 0.000s
2 Dunnolop  Michail Ivanov   1:01.682s  + 0.970s
3 Michelini  Abdullah Kasapoglu   1:01.854s  + 1.142s
4 Yokomama  Gergő Csernátoni   1:02.084s  + 1.372s
5 Dunnolop  Gary Mullins   1:02.174s  + 1.462s
6 Dunnolop  Christophe Dumont   1:02.315s  + 1.603s
7 Yokomama  Christer Andersson   1:02.699s  + 1.987s
8 Michelini  Vincenzo Ditommaso   1:02.744s  + 2.032s
9 Michelini  Kamal Naoui   1:02.823s  + 2.111s
10 Michelini  Claudio Szynkier   1:03.115s  + 2.403s
11 Contimental  Luigi Castiglione   1:03.203s  + 2.491s
12 Yokomama  Lychezar Stoyanov   1:03.243s  + 2.531s
13 Dunnolop  Gergely Magyar   1:03.253s  + 2.541s
14 Contimental  Alek Smiatacz   1:03.300s  + 2.588s
15 Yokomama  Andrea Squizzato   1:03.347s  + 2.635s
16 Yokomama  Leandro Sereno7   1:03.746s  + 3.034s
17 Badyear  Arnaud de Marneffe   1:03.985s  + 3.273s
18 Yokomama  Elmo Vogel   1:04.004s  + 3.292s
19 Contimental  Ignacio Belatti   1:04.113s  + 3.401s
20 Contimental  Rei Frost   1:04.304s  + 3.592s
21 Dunnolop  Derek Lunnon   1:04.328s  + 3.616s
22 Contimental  Leonardo Franco   1:04.360s  + 3.648s
23 Dunnolop  Hrvoje Jošić   1:04.428s  + 3.716s
24 Contimental  Sergey Shinkevich   1:04.568s  + 3.856s
25 Yokomama  Ville Pohjanen   1:04.652s  + 3.940s
26 Contimental  Andrea Carnevali   1:04.664s  + 3.952s
27 Badyear  Florin Ionut   1:04.694s  + 3.982s
28 Dunnolop  Fernando Bueno   1:04.769s  + 4.057s
29 Dunnolop  Martin Tajcnár   1:04.889s  + 4.177s
30 Dunnolop  Andrey Kovjazin   1:04.926s  + 4.214s
31 Dunnolop  Jerome Vovard   1:05.102s  + 4.390s
32 Contimental  Maxim Titkov   1:05.360s  + 4.648s
33 Badyear  Nikola Jancic   1:05.506s  + 4.794s
34 Contimental  Tiago Mendes   1:05.538s  + 4.826s
35 Dunnolop  Maurizio Siracusa   1:05.716s  + 5.004s
36 Yokomama  Dominiek Van West   1:05.720s  + 5.008s
37 Dunnolop  Patrice Etcheverry   1:05.823s  + 5.111s
38 Pipirelli  Michal Szopinski   1:09.830s  + 9.118s
39 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:13.582s  + 12.870s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Joss Giraud   1:01.181s  + 0.000s
2 Michelini  Abdullah Kasapoglu   1:02.802s  + 1.621s
3 Dunnolop  Michail Ivanov   1:02.807s  + 1.626s
4 Dunnolop  Gary Mullins   1:02.981s  + 1.800s
5 Yokomama  Gergő Csernátoni   1:03.035s  + 1.854s
6 Dunnolop  Christophe Dumont   1:03.067s  + 1.886s
7 Michelini  Vincenzo Ditommaso   1:03.379s  + 2.198s
8 Michelini  Kamal Naoui   1:03.506s  + 2.325s
9 Michelini  Claudio Szynkier   1:04.015s  + 2.834s
10 Dunnolop  Gergely Magyar   1:04.188s  + 3.007s
11 Contimental  Luigi Castiglione   1:04.204s  + 3.023s
12 Yokomama  Christer Andersson   1:04.296s  + 3.115s
13 Yokomama  Andrea Squizzato   1:04.528s  + 3.347s
14 Contimental  Rei Frost   1:04.605s  + 3.424s
15 Yokomama  Lychezar Stoyanov   1:04.638s  + 3.457s
16 Yokomama  Elmo Vogel   1:04.717s  + 3.536s
17 Yokomama  Ville Pohjanen   1:04.752s  + 3.571s
18 Yokomama  Leandro Sereno7   1:04.929s  + 3.748s
19 Contimental  Alek Smiatacz   1:05.142s  + 3.961s
20 Dunnolop  Maurizio Siracusa   1:05.155s  + 3.974s
21 Dunnolop  Andrey Kovjazin   1:05.252s  + 4.071s
22 Dunnolop  Hrvoje Jošić   1:05.269s  + 4.088s
23 Badyear  Florin Ionut   1:05.444s  + 4.263s
24 Dunnolop  Derek Lunnon   1:05.567s  + 4.386s
25 Dunnolop  Martin Tajcnár   1:05.571s  + 4.390s
26 Contimental  Ignacio Belatti   1:05.597s  + 4.416s
27 Badyear  Arnaud de Marneffe   1:05.600s  + 4.419s
28 Contimental  Leonardo Franco   1:05.601s  + 4.420s
29 Dunnolop  Jerome Vovard   1:05.686s  + 4.505s
30 Dunnolop  Fernando Bueno   1:05.950s  + 4.769s
31 Contimental  Sergey Shinkevich   1:06.070s  + 4.889s
32 Contimental  Andrea Carnevali   1:06.087s  + 4.906s
33 Yokomama  Dominiek Van West   1:06.124s  + 4.943s
34 Badyear  Nikola Jancic   1:06.184s  + 5.003s
35 Dunnolop  Patrice Etcheverry   1:06.617s  + 5.436s
36 Contimental  Tiago Mendes   1:06.667s  + 5.486s
37 Contimental  Maxim Titkov   1:07.500s  + 6.319s
38 Pipirelli  Michal Szopinski   1:12.297s  + 11.116s
39 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:16.865s  + 15.684s