Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 5 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Thomas Bertolino   1:01.682s  + 0.000s
2 Yokomama  Patryk Janczak   1:01.754s  + 0.072s
3 Contimental  Salvatore Andretti   1:02.073s  + 0.391s
4 Contimental  Ayman Daher   1:02.080s  + 0.398s
5 Yokomama  Rogerio Mandler   1:02.091s  + 0.409s
6 Dunnolop  Jesus Fernandez   1:02.133s  + 0.451s
7 Dunnolop  Mihail Morozov   1:02.227s  + 0.545s
8 Contimental  József Szente   1:02.355s  + 0.673s
9 Dunnolop  Peter Thompson   1:02.488s  + 0.806s
10 Contimental  Ivo Ivanov   1:02.503s  + 0.821s
11 Yokomama  Rem Jürgenson   1:02.541s  + 0.859s
12 Michelini  Martin Freeth   1:02.668s  + 0.986s
13 Dunnolop  Ivan Kudreshov   1:02.668s  + 0.986s
14 Contimental  Nastia Mikulenak   1:02.716s  + 1.034s
15 Dunnolop  Robin Goodey   1:02.774s  + 1.092s
16 Dunnolop  Lorenzo Rodrigues   1:03.018s  + 1.336s
17 Yokomama  Gellért Pászner   1:03.183s  + 1.501s
18 Yokomama  Giovanni Orecchioni   1:03.368s  + 1.686s
19 Contimental  Kallia Nanou   1:03.656s  + 1.974s
20 Yokomama  Luis Ferreira   1:03.748s  + 2.066s
21 Dunnolop  Marco Lopes   1:03.749s  + 2.067s
22 Badyear  Wouter Teuwen   1:03.842s  + 2.160s
23 Dunnolop  Marco Longo   1:03.868s  + 2.186s
24 Contimental  Tibor Csábi   1:03.873s  + 2.191s
25 Yokomama  Ari Rautamies   1:04.010s  + 2.328s
26 Dunnolop  Marco Triulzi   1:04.183s  + 2.501s
27 Dunnolop  Attila Gollovitzer   1:04.356s  + 2.674s
28 Dunnolop  Kristjan Raamann   1:04.472s  + 2.790s
29 Contimental  Igor Pererva   1:04.874s  + 3.192s
30 Dunnolop  Arnoldas Molis   1:05.014s  + 3.332s
31 Badyear  Rauno Tammel   1:05.291s  + 3.609s
32 Pipirelli  José Nunes   1:05.582s  + 3.900s
33 Michelini  Alex Holland   1:05.632s  + 3.950s
34 Contimental  Ivanin Ivanov   1:05.836s  + 4.154s
35 Pipirelli  Sebastian Cucciardi   1:05.873s  + 4.191s
36 Avonn  Michele Tramontano   1:08.522s  + 6.840s
37 Dunnolop  Andy Dowson   1:10.606s  + 8.924s
38 Pipirelli  Jarosław Nowacki   1:11.396s  + 9.714s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Thomas Bertolino   1:02.323s  + 0.000s
2 Yokomama  Patryk Janczak   1:02.693s  + 0.370s
3 Dunnolop  Jesus Fernandez   1:02.957s  + 0.634s
4 Contimental  József Szente   1:03.053s  + 0.730s
5 Dunnolop  Mihail Morozov   1:03.114s  + 0.791s
6 Dunnolop  Peter Thompson   1:03.226s  + 0.903s
7 Michelini  Martin Freeth   1:03.260s  + 0.937s
8 Yokomama  Rogerio Mandler   1:03.333s  + 1.010s
9 Contimental  Salvatore Andretti   1:03.611s  + 1.288s
10 Yokomama  Rem Jürgenson   1:03.627s  + 1.304s
11 Contimental  Ivo Ivanov   1:03.690s  + 1.367s
12 Contimental  Ayman Daher   1:03.869s  + 1.546s
13 Yokomama  Gellért Pászner   1:03.973s  + 1.650s
14 Dunnolop  Ivan Kudreshov   1:04.038s  + 1.715s
15 Dunnolop  Robin Goodey   1:04.255s  + 1.932s
16 Yokomama  Ari Rautamies   1:04.281s  + 1.958s
17 Dunnolop  Lorenzo Rodrigues   1:04.417s  + 2.094s
18 Contimental  Nastia Mikulenak   1:04.481s  + 2.158s
19 Yokomama  Giovanni Orecchioni   1:04.521s  + 2.198s
20 Badyear  Wouter Teuwen   1:04.535s  + 2.212s
21 Dunnolop  Marco Lopes   1:04.549s  + 2.226s
22 Contimental  Igor Pererva   1:04.628s  + 2.305s
23 Yokomama  Luis Ferreira   1:04.883s  + 2.560s
24 Dunnolop  Marco Triulzi   1:05.080s  + 2.757s
25 Dunnolop  Marco Longo   1:05.230s  + 2.907s
26 Contimental  Kallia Nanou   1:05.341s  + 3.018s
27 Badyear  Rauno Tammel   1:05.626s  + 3.303s
28 Contimental  Tibor Csábi   1:05.631s  + 3.308s
29 Dunnolop  Attila Gollovitzer   1:05.804s  + 3.481s
30 Contimental  Ivanin Ivanov   1:05.817s  + 3.494s
31 Dunnolop  Arnoldas Molis   1:05.933s  + 3.610s
32 Dunnolop  Kristjan Raamann   1:06.022s  + 3.699s
33 Michelini  Alex Holland   1:06.489s  + 4.166s
34 Pipirelli  Sebastian Cucciardi   1:07.278s  + 4.955s
35 Pipirelli  José Nunes   1:07.803s  + 5.480s
36 Avonn  Michele Tramontano   1:09.948s  + 7.625s
37 Dunnolop  Andy Dowson   1:12.418s  + 10.095s
38 Pipirelli  Jarosław Nowacki   1:14.060s  + 11.737s