Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Pro - 1 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Guillaume Delamarre   1:02.594s  + 0.000s
2 Yokomama  Marcin Skrzypiec   1:02.888s  + 0.294s
3 Dunnolop  Sam Le Meur   1:03.423s  + 0.829s
4 Dunnolop  David Cabral   1:03.821s  + 1.227s
5 Yokomama  Rafał Jędrzejewski   1:03.930s  + 1.336s
6 Contimental  Phil Symonds   1:03.932s  + 1.338s
7 Dunnolop  Brad Marshall   1:04.219s  + 1.625s
8 Dunnolop  Alin Berescu   1:04.625s  + 2.031s
9 Badyear  Valter Polsaque   1:04.687s  + 2.093s
10 Yokomama  Damian Zglinicki   1:04.690s  + 2.096s
11 Yokomama  Fabio Corio   1:04.860s  + 2.266s
12 Yokomama  David Fuchs   1:05.068s  + 2.474s
13 Yokomama  Javier Fagil   1:05.091s  + 2.497s
14 Yokomama  Max Scorinoff   1:05.103s  + 2.509s
15 Dunnolop  Nikolai Nikolov   1:05.106s  + 2.512s
16 Dunnolop  Stefano Testa   1:05.332s  + 2.738s
17 Contimental  Balázs Szabó   1:05.580s  + 2.986s
18 Yokomama  Gert Oskarsson   1:05.622s  + 3.028s
19 Yokomama  Martijn Rip   1:05.644s  + 3.050s
20 Contimental  Matias Figuera   1:05.738s  + 3.144s
21 Badyear  Pablo Alejo Herrero Lamuedra   1:05.764s  + 3.170s
22 Contimental  Andrea Loglio   1:05.898s  + 3.304s
23 Yokomama  Fabrice Van Damme   1:06.040s  + 3.446s
24 Badyear  Domantas Rasalskis   1:06.209s  + 3.615s
25 Yokomama  Zsolt Sudár   1:06.318s  + 3.724s
26 Pipirelli  Joe Tillman   1:06.324s  + 3.730s
27 Yokomama  Brian O Neal   1:06.658s  + 4.064s
28 Yokomama  Steve Alexander   1:06.980s  + 4.386s
29 Yokomama  Kiril Stoianov   1:07.322s  + 4.728s
30 Yokomama  Pablo Stracquadaini   1:08.083s  + 5.489s
31 Pipirelli  Richard Luijendijk   1:08.514s  + 5.920s
32 Dunnolop  Mitch Hall   1:08.522s  + 5.928s
33 Contimental  Rodrigo Valelongo   1:08.842s  + 6.248s
34 Avonn  Wayne Edwards   1:09.154s  + 6.560s
35 Yokomama  Andreas Stangenberger   1:10.368s  + 7.774s
36 Yokomama  Mark Philips   1:18.629s  + 16.035s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Marcin Skrzypiec   1:03.923s  + 0.000s
2 Yokomama  Guillaume Delamarre   1:04.045s  + 0.122s
3 Yokomama  Rafał Jędrzejewski   1:04.199s  + 0.276s
4 Yokomama  Steve Alexander   1:04.391s  + 0.468s
5 Dunnolop  David Cabral   1:04.463s  + 0.540s
6 Dunnolop  Alin Berescu   1:04.545s  + 0.622s
7 Dunnolop  Sam Le Meur   1:04.776s  + 0.853s
8 Contimental  Phil Symonds   1:05.456s  + 1.533s
9 Badyear  Valter Polsaque   1:05.479s  + 1.556s
10 Yokomama  Max Scorinoff   1:05.885s  + 1.962s
11 Contimental  Balázs Szabó   1:06.019s  + 2.096s
12 Yokomama  Damian Zglinicki   1:06.066s  + 2.143s
13 Dunnolop  Nikolai Nikolov   1:06.151s  + 2.228s
14 Dunnolop  Stefano Testa   1:06.154s  + 2.231s
15 Yokomama  David Fuchs   1:06.218s  + 2.295s
16 Yokomama  Fabio Corio   1:06.277s  + 2.354s
17 Dunnolop  Brad Marshall   1:06.426s  + 2.503s
18 Contimental  Andrea Loglio   1:06.840s  + 2.917s
19 Yokomama  Javier Fagil   1:06.890s  + 2.967s
20 Yokomama  Martijn Rip   1:06.895s  + 2.972s
21 Yokomama  Zsolt Sudár   1:06.956s  + 3.033s
22 Badyear  Pablo Alejo Herrero Lamuedra   1:06.989s  + 3.066s
23 Contimental  Matias Figuera   1:06.990s  + 3.067s
24 Yokomama  Fabrice Van Damme   1:06.998s  + 3.075s
25 Yokomama  Gert Oskarsson   1:07.264s  + 3.341s
26 Badyear  Domantas Rasalskis   1:07.271s  + 3.348s
27 Pipirelli  Joe Tillman   1:07.506s  + 3.583s
28 Yokomama  Brian O Neal   1:07.892s  + 3.969s
29 Yokomama  Pablo Stracquadaini   1:08.295s  + 4.372s
30 Dunnolop  Mitch Hall   1:08.979s  + 5.056s
31 Contimental  Rodrigo Valelongo   1:09.228s  + 5.305s
32 Yokomama  Kiril Stoianov   1:09.553s  + 5.630s
33 Pipirelli  Richard Luijendijk   1:11.019s  + 7.096s
34 Avonn  Wayne Edwards   1:12.425s  + 8.502s
35 Yokomama  Andreas Stangenberger   1:14.152s  + 10.229s
36 Yokomama  Mark Philips   1:21.235s  + 17.312s