Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Pro - 15 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Oliver Radna   1:02.045s  + 0.000s
2 Yokomama  Martynas Bražėnas   1:02.770s  + 0.725s
3 Yokomama  Rafał Maciejczak   1:02.802s  + 0.757s
4 Yokomama  Fanda Medovy   1:02.804s  + 0.759s
5 Contimental  Davide Tremolati   1:02.940s  + 0.895s
6 Yokomama  Alan Horsley   1:03.108s  + 1.063s
7 Yokomama  Patrick Feise   1:03.234s  + 1.189s
8 Contimental  Michaell Martinez   1:03.354s  + 1.309s
9 Yokomama  André Asfas   1:03.698s  + 1.653s
10 Yokomama  Rafael Mantovani   1:03.759s  + 1.714s
11 Dunnolop  Lazaros Spiliopoulos   1:03.868s  + 1.823s
12 Yokomama  Dimitur Todorov   1:03.960s  + 1.915s
13 Dunnolop  Darthson Bonassoli   1:04.044s  + 1.999s
14 Yokomama  Ivan Radan   1:04.243s  + 2.198s
15 Contimental  Tom Seib   1:04.286s  + 2.241s
16 Yokomama  Daniel Cotlo   1:04.315s  + 2.270s
17 Dunnolop  Carmine Reggina   1:04.350s  + 2.305s
18 Yokomama  Alexandre Leray   1:04.497s  + 2.452s
19 Yokomama  Saulius Kepezinskas   1:04.899s  + 2.854s
20 Dunnolop  Yannick Andre   1:04.905s  + 2.860s
21 Yokomama  Paweł Nowak   1:05.141s  + 3.096s
22 Yokomama  Max Rooker   1:05.254s  + 3.209s
23 Yokomama  Joaquin Caimi   1:05.519s  + 3.474s
24 Yokomama  Ondrej Kočiš   1:05.667s  + 3.622s
25 Contimental  Marios Tsekis   1:05.772s  + 3.727s
26 Contimental  Lubomír Zacpal   1:05.898s  + 3.853s
27 Dunnolop  Nick Paulo   1:06.022s  + 3.977s
28 Yokomama  Mariano Gielis   1:06.025s  + 3.980s
29 Dunnolop  Stathis Karakitsos   1:06.038s  + 3.993s
30 Yokomama  Andreas Fohrmann   1:06.214s  + 4.169s
31 Dunnolop  Ivanin Ivanov   1:06.238s  + 4.193s
32 Dunnolop  Marcello Pinheiro   1:06.254s  + 4.209s
33 Pipirelli  Daniel Iliev   1:07.411s  + 5.366s
34 Yokomama  Alan Bevan   1:10.097s  + 8.052s
35 Dunnolop  Mirco Baldini   1:10.786s  + 8.741s
36 Yokomama  Steffen Seibert   1:15.552s  + 13.507s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Martynas Bražėnas   1:03.496s  + 0.000s
2 Yokomama  Alan Horsley   1:03.761s  + 0.265s
3 Yokomama  Oliver Radna   1:03.762s  + 0.266s
4 Yokomama  Rafał Maciejczak   1:03.764s  + 0.268s
5 Yokomama  Patrick Feise   1:03.766s  + 0.270s
6 Contimental  Davide Tremolati   1:04.307s  + 0.811s
7 Yokomama  Fanda Medovy   1:04.432s  + 0.936s
8 Dunnolop  Darthson Bonassoli   1:04.450s  + 0.954s
9 Contimental  Michaell Martinez   1:04.684s  + 1.188s
10 Yokomama  Daniel Cotlo   1:04.925s  + 1.429s
11 Yokomama  Rafael Mantovani   1:05.035s  + 1.539s
12 Yokomama  Ivan Radan   1:05.332s  + 1.836s
13 Yokomama  Paweł Nowak   1:05.350s  + 1.854s
14 Yokomama  André Asfas   1:05.374s  + 1.878s
15 Dunnolop  Lazaros Spiliopoulos   1:05.593s  + 2.097s
16 Yokomama  Dimitur Todorov   1:05.604s  + 2.108s
17 Yokomama  Alexandre Leray   1:05.735s  + 2.239s
18 Yokomama  Saulius Kepezinskas   1:05.760s  + 2.264s
19 Dunnolop  Yannick Andre   1:05.966s  + 2.470s
20 Contimental  Lubomír Zacpal   1:06.052s  + 2.556s
21 Contimental  Tom Seib   1:06.099s  + 2.603s
22 Dunnolop  Carmine Reggina   1:06.146s  + 2.650s
23 Yokomama  Max Rooker   1:06.305s  + 2.809s
24 Dunnolop  Ivanin Ivanov   1:06.544s  + 3.048s
25 Yokomama  Ondrej Kočiš   1:06.837s  + 3.341s
26 Yokomama  Mariano Gielis   1:07.048s  + 3.552s
27 Yokomama  Andreas Fohrmann   1:07.054s  + 3.558s
28 Dunnolop  Stathis Karakitsos   1:07.079s  + 3.583s
29 Yokomama  Joaquin Caimi   1:07.297s  + 3.801s
30 Contimental  Marios Tsekis   1:07.319s  + 3.823s
31 Dunnolop  Nick Paulo   1:07.507s  + 4.011s
32 Dunnolop  Marcello Pinheiro   1:07.540s  + 4.044s
33 Pipirelli  Daniel Iliev   1:09.340s  + 5.844s
34 Yokomama  Alan Bevan   1:12.287s  + 8.791s
35 Dunnolop  Mirco Baldini   1:12.815s  + 9.319s
36 Yokomama  Steffen Seibert   1:15.914s  + 12.418s