Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Pro - 16 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Juan Manuel Collova   1:01.316s  + 0.000s
2 Dunnolop  Mery Lissarrague   1:03.111s  + 1.795s
3 Dunnolop  Leixandre Mera   1:03.575s  + 2.259s
4 Yokomama  Olivier Langlet   1:03.576s  + 2.260s
5 Yokomama  Martin Pospíšil   1:03.677s  + 2.361s
6 Yokomama  Adam Domaszewski   1:03.808s  + 2.492s
7 Contimental  Federico Mecacci   1:03.838s  + 2.522s
8 Yokomama  Dusan Sevarlic   1:03.850s  + 2.534s
9 Yokomama  Martin Celia   1:04.094s  + 2.778s
10 Dunnolop  Calin Berescu   1:04.313s  + 2.997s
11 Yokomama  Andrea Gaggino   1:04.381s  + 3.065s
12 Yokomama  Chris Brodie   1:04.395s  + 3.079s
13 Dunnolop  Heikki Hirvisalo   1:04.507s  + 3.191s
14 Yokomama  Martino Colombo   1:04.796s  + 3.480s
15 Yokomama  Mladen Vrbanac   1:04.880s  + 3.564s
16 Yokomama  Lajos Tóth   1:05.056s  + 3.740s
17 Yokomama  Nico Fabiano   1:05.208s  + 3.892s
18 Contimental  Remus Dan   1:05.266s  + 3.950s
19 Michelini  Alex Cos   1:05.308s  + 3.992s
20 Dunnolop  Borce Stojanovski   1:05.332s  + 4.016s
21 Yokomama  Rafael Margarido   1:05.424s  + 4.108s
22 Contimental  Anderson Vieira   1:05.624s  + 4.308s
23 Dunnolop  Artem Buravlev   1:05.750s  + 4.434s
24 Dunnolop  Aldo Marchetti   1:05.777s  + 4.461s
25 Avonn  Bernard Bontjer   1:05.818s  + 4.502s
26 Avonn  Rafał Kłak   1:05.902s  + 4.586s
27 Yokomama  Phil Dennis   1:05.916s  + 4.600s
28 Yokomama  Martin Frei   1:06.148s  + 4.832s
29 Yokomama  Laura Capuzzo   1:06.244s  + 4.928s
30 Pipirelli  Paulo Neves   1:07.060s  + 5.744s
31 Dunnolop  Mantas Ramanauskas   1:07.066s  + 5.750s
32 Contimental  Sajmir Medija   1:07.125s  + 5.809s
33 Dunnolop  Bart Kieviet   1:07.396s  + 6.080s
34 Pipirelli  Luca Fregni   1:08.054s  + 6.738s
35 Dunnolop  Julia Nally   1:08.419s  + 7.103s
36 Pipirelli  Fabrizio Seccia   1:10.036s  + 8.720s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Juan Manuel Collova   1:02.599s  + 0.000s
2 Yokomama  Martin Pospíšil   1:04.647s  + 2.048s
3 Contimental  Federico Mecacci   1:04.711s  + 2.112s
4 Dunnolop  Mery Lissarrague   1:04.720s  + 2.121s
5 Dunnolop  Leixandre Mera   1:04.733s  + 2.134s
6 Yokomama  Olivier Langlet   1:04.788s  + 2.189s
7 Yokomama  Adam Domaszewski   1:04.953s  + 2.354s
8 Dunnolop  Calin Berescu   1:05.076s  + 2.477s
9 Yokomama  Andrea Gaggino   1:05.184s  + 2.585s
10 Yokomama  Dusan Sevarlic   1:05.214s  + 2.615s
11 Yokomama  Martin Celia   1:05.239s  + 2.640s
12 Yokomama  Mladen Vrbanac   1:05.344s  + 2.745s
13 Yokomama  Nico Fabiano   1:05.362s  + 2.763s
14 Dunnolop  Heikki Hirvisalo   1:05.391s  + 2.792s
15 Dunnolop  Borce Stojanovski   1:05.789s  + 3.190s
16 Yokomama  Chris Brodie   1:05.857s  + 3.258s
17 Contimental  Remus Dan   1:05.864s  + 3.265s
18 Yokomama  Martino Colombo   1:05.928s  + 3.329s
19 Yokomama  Lajos Tóth   1:06.013s  + 3.414s
20 Yokomama  Laura Capuzzo   1:06.188s  + 3.589s
21 Yokomama  Rafael Margarido   1:06.759s  + 4.160s
22 Michelini  Alex Cos   1:06.830s  + 4.231s
23 Avonn  Bernard Bontjer   1:06.940s  + 4.341s
24 Dunnolop  Aldo Marchetti   1:07.002s  + 4.403s
25 Yokomama  Phil Dennis   1:07.065s  + 4.466s
26 Contimental  Anderson Vieira   1:07.227s  + 4.628s
27 Dunnolop  Artem Buravlev   1:07.658s  + 5.059s
28 Pipirelli  Paulo Neves   1:07.689s  + 5.090s
29 Yokomama  Martin Frei   1:07.813s  + 5.214s
30 Avonn  Rafał Kłak   1:07.946s  + 5.347s
31 Dunnolop  Mantas Ramanauskas   1:08.117s  + 5.518s
32 Contimental  Sajmir Medija   1:08.489s  + 5.890s
33 Dunnolop  Bart Kieviet   1:08.783s  + 6.184s
34 Pipirelli  Luca Fregni   1:09.760s  + 7.161s
35 Dunnolop  Julia Nally   1:09.787s  + 7.188s
36 Pipirelli  Fabrizio Seccia   1:11.621s  + 9.022s