Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Pro - 22 | Kausi: 67 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Ljiljan Ozibal   1:02.116s  + 0.000s
2 Contimental  Gabriel Escada   1:02.276s  + 0.160s
3 Yokomama  Arturo Chavez   1:02.366s  + 0.250s
4 Dunnolop  Marek Popławski   1:03.074s  + 0.958s
5 Yokomama  Martti Kaasik   1:03.540s  + 1.424s
6 Yokomama  Pablo Ramirez   1:03.954s  + 1.838s
7 Yokomama  Andrej Rilke   1:04.024s  + 1.908s
8 Dunnolop  Agostino Oddo   1:04.114s  + 1.998s
9 Yokomama  André Milan   1:04.114s  + 1.998s
10 Yokomama  Doru Paraschiv   1:04.126s  + 2.010s
11 Avonn  Norman Gwynne   1:04.458s  + 2.342s
12 Dunnolop  Renat Abdrahimov   1:04.871s  + 2.755s
13 Yokomama  Carlos Tello   1:04.968s  + 2.852s
14 Avonn  Radoslav Rilchev   1:05.022s  + 2.906s
15 Yokomama  Cesar Magri   1:05.252s  + 3.136s
16 Yokomama  José Mario Alonso Alonso   1:05.271s  + 3.155s
17 Dunnolop  Marko Radakovic   1:05.304s  + 3.188s
18 Avonn  Smiljan Plazibat   1:05.312s  + 3.196s
19 Dunnolop  Chitral Gandhi   1:05.400s  + 3.284s
20 Contimental  Edmundas Urbonas   1:05.519s  + 3.403s
21 Contimental  Helmut Heiter   1:05.689s  + 3.573s
22 Contimental  Attila Radványi   1:05.715s  + 3.599s
23 Yokomama  Marek Tatała   1:05.758s  + 3.642s
24 Yokomama  Ivan Čić   1:05.809s  + 3.693s
25 Contimental  Mick Sheahan   1:05.816s  + 3.700s
26 Pipirelli  Michał Wilczyński   1:05.824s  + 3.708s
27 Yokomama  Edward Coulman   1:05.859s  + 3.743s
28 Dunnolop  Gavin Adam   1:06.030s  + 3.914s
29 Yokomama  Simon Forth   1:06.094s  + 3.978s
30 Avonn  Aleksandar Aleksandrov   1:06.171s  + 4.055s
31 Dunnolop  Ben Harris   1:07.285s  + 5.169s
32 Yokomama  Sam Hardwick   1:07.736s  + 5.620s
33 Yokomama  Aggeliki Giannakaki   1:08.356s  + 6.240s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Ljiljan Ozibal   1:02.615s  + 0.000s
2 Contimental  Gabriel Escada   1:03.127s  + 0.512s
3 Dunnolop  Marek Popławski   1:03.593s  + 0.978s
4 Yokomama  Arturo Chavez   1:04.247s  + 1.632s
5 Yokomama  Andrej Rilke   1:05.031s  + 2.416s
6 Dunnolop  Agostino Oddo   1:05.065s  + 2.450s
7 Avonn  Norman Gwynne   1:05.073s  + 2.458s
8 Yokomama  Martti Kaasik   1:05.075s  + 2.460s
9 Dunnolop  Ben Harris   1:05.172s  + 2.557s
10 Yokomama  André Milan   1:05.386s  + 2.771s
11 Dunnolop  Marko Radakovic   1:05.454s  + 2.839s
12 Yokomama  Doru Paraschiv   1:05.721s  + 3.106s
13 Avonn  Radoslav Rilchev   1:05.744s  + 3.129s
14 Avonn  Smiljan Plazibat   1:05.796s  + 3.181s
15 Contimental  Mick Sheahan   1:05.821s  + 3.206s
16 Yokomama  Ivan Čić   1:06.085s  + 3.470s
17 Dunnolop  Renat Abdrahimov   1:06.180s  + 3.565s
18 Yokomama  Pablo Ramirez   1:06.266s  + 3.651s
19 Yokomama  Carlos Tello   1:06.300s  + 3.685s
20 Dunnolop  Chitral Gandhi   1:06.323s  + 3.708s
21 Yokomama  José Mario Alonso Alonso   1:06.485s  + 3.870s
22 Yokomama  Cesar Magri   1:06.763s  + 4.148s
23 Contimental  Helmut Heiter   1:07.122s  + 4.507s
24 Yokomama  Edward Coulman   1:07.372s  + 4.757s
25 Contimental  Attila Radványi   1:07.498s  + 4.883s
26 Yokomama  Marek Tatała   1:07.509s  + 4.894s
27 Contimental  Edmundas Urbonas   1:07.640s  + 5.025s
28 Yokomama  Simon Forth   1:07.695s  + 5.080s
29 Avonn  Aleksandar Aleksandrov   1:07.721s  + 5.106s
30 Pipirelli  Michał Wilczyński   1:07.832s  + 5.217s
31 Dunnolop  Gavin Adam   1:09.264s  + 6.649s
32 Yokomama  Aggeliki Giannakaki   1:09.959s  + 7.344s
33 Yokomama  Sam Hardwick   1:11.045s  + 8.430s