Tilastot

Kaikkien aikojen suorituskyky tilastot
Tiimien tilastot
Pelin aktiivisuus tilastot
Forum tilastot
Maiden tilastot
Muut tilastot
Saavutus tilastot
Työntekijöiden tilastot
GPRO Supporter tilastot

Kaikki saavutukset
 
Luokka Saavutus Yhteensä Viimeisin saavutanut
YleinenNewbie
(Pistesijoitus)
99997Gamescube Lp (R174)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie newbie
(Pistesijoitus Rookie ryhmässä)
99259Gamescube Lp (R174)
Kausi 70, Kilpailu 15
SpecialBetter than sex
(Vähintään yksi kilpailu GPRO supporterina)
68811Katie Tremlett (R87)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenPhoto shoot
(Podium sijoitus)
66066Тимур Шарипов (R24)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie photo shoot
(Podium sijoitus rookie ryhmässä)
65401Тимур Шарипов (R24)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenNo brakes
(Kilpailun nopein kierros missä tahansa ryhmässä)
58272Michel Machon (R7)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieNo brakes Rookie
(Kilpailun nopein kierros Rookie ryhmässä)
55626Michel Machon (R7)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenFirst taste
(Voita kilpailu jossakin ryhmässä)
46346Rodrigo Rocha (R97)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieFirst Rookie taste
(Voita yksi kilpailu Rookie ryhmässä)
45398Rodrigo Rocha (R97)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieMonster Rookie car
(Osallistu kilpailuun Rookie ryhmän korkeimman tasoisella autolla)
41254Christopher Quinn (R98)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenWannabe
(Aloita kilpailu paalupaikalta)
40906Patrik Lauterkrantz (R53)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie wannabe
(Aloita Rookie ryhmän kilpailu paalupaikalta)
39566Patrik Lauterkrantz (R53)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieAmateur hitchhiker
(Nouse Amateur tasolle)
35719Margeir Guðbjörnsson (A93)
Kausi 69, Kilpailu 17
AmateurAmateur newbie
(Pistesijoitus Amateur ryhmässä)
20651Dániel Fekete (A31)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenMr. Whiting
(Voita kilpailu aloittamaen väärän kelin renkailla (sade tai kuiva))
15656Carlos Lugo (R91)
Kausi 70, Kilpailu 4
TiimiLoyalty
(Pysy samassa tiimissä vähintään 5 kautta)
15521Ramon Davide Soletti (P20)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurAmateur photo shoot
(Podium sijoitus Amateur ryhmässä)
14714Robert Lee (A32)
Kausi 70, Kilpailu 15
TiimiHero
(Kerää eniten pisteitä tiimissä kauden aikana)
14500Pierre Joubrel (A21)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenHattrick
(Paalupaikka, nopein kierros ja voitto samassa kilpailussa)
14139Ash Stafford (R1)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenDrama queen
(Voita kilpailu ohittamalla viimeisellä kierroksella)
12957Rory Collins (R141)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataTraveller
(Osallistu kilpailuun kaikilla mahdollisilla radoilla)
12614Gonzalo Nicolas Cifaldi Ruano (R90)
Kausi 70, Kilpailu 14
RookieRookie champion
(Voita yksi mestaruus Rookie ryhmässä)
12359Sylwia Kołodziej (R186)
Kausi 69, Kilpailu 17
RookieKnockout Rookie
(Voita Rookie cup)
12224Cristina Aguilera (R99)
Kausi 69, Kilpailu 17
AmateurNo brakes Amateur
(Kilpailun nopein kierros Amateur ryhmässä)
11786Nuno Martins (A77)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie hattrick
(Paalupaikka, nopein kierros ja voitto samassa Rookie ryhmän kilpailussa)
11397Ash Stafford (R1)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurFirst Amateur taste
(Voita kilpailu Amateur ryhmässä)
11115Daniel Monteiro (A70)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie blue flag wonder
(Ohita kaikki kierroksella Rookie tason kilpailussa)
10387Darko Adamovic (R127)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurAmateur wannabe
(Aloita Amateur ryhmän kilpailu paalupaikalta)
9419Pero Daničić (A6)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurPro hitchhiker
(Nouse Pro tasolle)
9378Vin Struder (P9)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataTouched perfection on Yas Marina - Abu Dhabi
(Ryhmän noipein kierros Yas Marina)
9352Olaf Müller (A19)
Kausi 68, Kilpailu 7
RataFavorite on Yas Marina - Abu Dhabi
(Voita yksi kilpailu Yas Marina)
9264Julio Berbenas (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 7
RataShow starter on Yas Marina - Abu Dhabi
(Aloita paalupaikalta kilpailu Yas Marina)
9061Guilherme Santos (R38)
Kausi 68, Kilpailu 7
RataTouched perfection on Monte Carlo - Monaco
(Ryhmän noipein kierros Monte Carlo)
8816Roland Balog (P24)
Kausi 70, Kilpailu 9
RataFavorite on Yeongam - South Korea
(Voita yksi kilpailu Yeongam)
8791Luigi Vercoti (A36)
Kausi 69, Kilpailu 13
RataTouched perfection on Yeongam - South Korea
(Ryhmän noipein kierros Yeongam)
8699Josivaldo Soares (R16)
Kausi 69, Kilpailu 13
RataFavorite on Monte Carlo - Monaco
(Voita yksi kilpailu Monte Carlo)
8502Rodrigo Nascimento (R46)
Kausi 70, Kilpailu 9
RataShow starter on Monte Carlo - Monaco
(Aloita paalupaikalta kilpailu Monte Carlo)
8384Darko Adamovic (R127)
Kausi 70, Kilpailu 9
RataTouched perfection on Sepang - Malaysia
(Ryhmän noipein kierros Sepang)
8376Mikołaj Dudek (R15)
Kausi 69, Kilpailu 14
RataFavorite on Sepang - Malaysia
(Voita yksi kilpailu Sepang)
8351Diego Quiroz (A28)
Kausi 69, Kilpailu 14
RataShow starter on Yeongam - South Korea
(Aloita paalupaikalta kilpailu Yeongam)
8335Nemanja Josic (R6)
Kausi 69, Kilpailu 13
RataTouched perfection on Fuji - Japan
(Ryhmän noipein kierros Fuji)
8295José Junior (R9)
Kausi 69, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Kyalami - South Africa
(Ryhmän noipein kierros Kyalami)
8286Paulo Neves (A79)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Fuji - Japan
(Voita yksi kilpailu Fuji)
8268Diego Quiroz (A28)
Kausi 69, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Singapore - Singapore
(Ryhmän noipein kierros Singapore)
8268Emmanuel Chamillard (R2)
Kausi 70, Kilpailu 4
AmateurMonster Amateur car
(Osallistu kilpailuun Amateur ryhmän korkeimman tasoisella autolla)
8206David Sims (A89)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Kyalami - South Africa
(Voita yksi kilpailu Kyalami)
8189Rodrigo Rocha (R97)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Singapore - Singapore
(Voita yksi kilpailu Singapore)
8093Upeo Unaozidi (R186)
Kausi 70, Kilpailu 4
RataFavorite on Suzuka - Japan
(Voita yksi kilpailu Suzuka)
8087Claudio Lombardo (R93)
Kausi 70, Kilpailu 3
RataShow starter on Fuji - Japan
(Aloita paalupaikalta kilpailu Fuji)
8056Diego Quiroz (A28)
Kausi 69, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Suzuka - Japan
(Ryhmän noipein kierros Suzuka)
8044Valerio Bedini (R77)
Kausi 70, Kilpailu 3
RataShow starter on Sepang - Malaysia
(Aloita paalupaikalta kilpailu Sepang)
8017Mikołaj Dudek (R15)
Kausi 69, Kilpailu 14
RataTouched perfection on Istanbul - Turkey
(Ryhmän noipein kierros Istanbul)
8015Lucas Centelles (A62)
Kausi 68, Kilpailu 6
RataShow starter on Kyalami - South Africa
(Aloita paalupaikalta kilpailu Kyalami)
7977Upeo Unaozidi (R186)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Istanbul - Turkey
(Voita yksi kilpailu Istanbul)
7976Guilherme Santos (R38)
Kausi 68, Kilpailu 6
RataShow starter on Singapore - Singapore
(Aloita paalupaikalta kilpailu Singapore)
7913Tomasz Reda (R118)
Kausi 70, Kilpailu 4
RataTouched perfection on Montreal - Canada
(Ryhmän noipein kierros Montreal)
7903Carlos Peiretti (A2)
Kausi 70, Kilpailu 13
RataShow starter on Suzuka - Japan
(Aloita paalupaikalta kilpailu Suzuka)
7877Carlos Lugo (R91)
Kausi 70, Kilpailu 3
RataShow starter on Istanbul - Turkey
(Aloita paalupaikalta kilpailu Istanbul)
7765Fabio Maniscalco (A16)
Kausi 68, Kilpailu 6
RataFavorite on Montreal - Canada
(Voita yksi kilpailu Montreal)
7756Rodrigo Nascimento (R46)
Kausi 70, Kilpailu 13
RataTouched perfection on Mexico City - Mexico
(Ryhmän noipein kierros Mexico City)
7626Mika Leino (A19)
Kausi 69, Kilpailu 9
RataFavorite on Mexico City - Mexico
(Voita yksi kilpailu Mexico City)
7530Tadas Tinteris (A15)
Kausi 69, Kilpailu 9
RataShow starter on Montreal - Canada
(Aloita paalupaikalta kilpailu Montreal)
7528Darko Adamovic (R127)
Kausi 70, Kilpailu 13
YleinenOn the top
(Pistesija kauden jokaisessa kilpailussa missä tahansa ryhmässä)
7504Alberto Rodrigues (A4)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataShow starter on Mexico City - Mexico
(Aloita paalupaikalta kilpailu Mexico City)
7442Nemanja Josic (R6)
Kausi 69, Kilpailu 9
RataTouched perfection on Sakhir - Bahrain
(Ryhmän noipein kierros Sakhir)
7344Dittadi Mirko (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 11
RataFavorite on Sakhir - Bahrain
(Voita yksi kilpailu Sakhir)
7272José Viana Júnior (R131)
Kausi 69, Kilpailu 11
RataTouched perfection on Shanghai - China
(Ryhmän noipein kierros Shanghai)
7272Viktor Várkonyi (A31)
Kausi 69, Kilpailu 15
RataFavorite on Shanghai - China
(Voita yksi kilpailu Shanghai)
7206Jacques Egginton (R110)
Kausi 69, Kilpailu 15
RataTouched perfection on Adelaide - Australia
(Ryhmän noipein kierros Adelaide)
7185Charlotte Robertson (R113)
Kausi 70, Kilpailu 14
RataShow starter on Sakhir - Bahrain
(Aloita paalupaikalta kilpailu Sakhir)
7147Tadas Tinteris (A15)
Kausi 69, Kilpailu 11
ProPro newbie
(Pistesijoitus Pro ryhmässä)
7086Christos Gustovio (P16)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Adelaide - Australia
(Voita yksi kilpailu Adelaide)
7044Henrique Braga (R88)
Kausi 70, Kilpailu 14
RataTouched perfection on Zolder - Belgium
(Ryhmän noipein kierros Zolder)
6976Massimo Lombardi (A77)
Kausi 69, Kilpailu 4
RataShow starter on Shanghai - China
(Aloita paalupaikalta kilpailu Shanghai)
6967Adamo Silva (R182)
Kausi 69, Kilpailu 15
RataTouched perfection on Silverstone - United Kingdom
(Ryhmän noipein kierros Silverstone)
6958András Bári (P21)
Kausi 65, Kilpailu 9
RataFavorite on Silverstone - United Kingdom
(Voita yksi kilpailu Silverstone)
6880Salvatore Di Meo (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 9
RataFavorite on Zolder - Belgium
(Voita yksi kilpailu Zolder)
6872Jacques Egginton (R110)
Kausi 69, Kilpailu 4
RataShow starter on Adelaide - Australia
(Aloita paalupaikalta kilpailu Adelaide)
6838Rodrigo Nascimento (R46)
Kausi 70, Kilpailu 14
RataTouched perfection on Hungaroring - Hungary
(Ryhmän noipein kierros Hungaroring)
6804Markus Niestroj (A15)
Kausi 65, Kilpailu 15
RataFavorite on New Delhi - India
(Voita yksi kilpailu New Delhi)
6795Ewelina Popis (A8)
Kausi 68, Kilpailu 16
RataTouched perfection on New Delhi - India
(Ryhmän noipein kierros New Delhi)
6774Flavio Mendiković (P1)
Kausi 68, Kilpailu 16
RataTouched perfection on Buenos Aires - Argentina
(Ryhmän noipein kierros Buenos Aires)
6750Gustavo Koslowskii (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 4
RataFavorite on Hungaroring - Hungary
(Voita yksi kilpailu Hungaroring)
6727Michał Polit (A1)
Kausi 65, Kilpailu 15
RataTouched perfection on Monza - Italy
(Ryhmän noipein kierros Monza)
6727Leandro Colombo (A70)
Kausi 66, Kilpailu 7
RataShow starter on Zolder - Belgium
(Aloita paalupaikalta kilpailu Zolder)
6704Phil Tipton (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 4
RataFavorite on Monza - Italy
(Voita yksi kilpailu Monza)
6694Pero Daničić (A6)
Kausi 66, Kilpailu 7
RataShow starter on Silverstone - United Kingdom
(Aloita paalupaikalta kilpailu Silverstone)
6694Ben De Leeuw (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 9
RookieTop Rookie
(Pistesija kauden jokaisessa kilpailussa Rookie ryhmässä)
6614Alberto Rodrigues (A4)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataShow starter on Hungaroring - Hungary
(Aloita paalupaikalta kilpailu Hungaroring)
6567Ricardo Abreu (A34)
Kausi 65, Kilpailu 15
RataTouched perfection on Brasilia - Brazil
(Ryhmän noipein kierros Brasilia)
6521Luis Santos (P8)
Kausi 69, Kilpailu 10
RataTouched perfection on Melbourne - Australia
(Ryhmän noipein kierros Melbourne)
6519Petr Urban (A85)
Kausi 69, Kilpailu 7
RataShow starter on Monza - Italy
(Aloita paalupaikalta kilpailu Monza)
6514Matej Rosík (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 7
RataFavorite on Buenos Aires - Argentina
(Voita yksi kilpailu Buenos Aires)
6506Aaron Ryan (A69)
Kausi 67, Kilpailu 4
RataFavorite on Brasilia - Brazil
(Voita yksi kilpailu Brasilia)
6503Tadas Tinteris (A15)
Kausi 69, Kilpailu 10
RataFavorite on Melbourne - Australia
(Voita yksi kilpailu Melbourne)
6437Nicole Geyer (A77)
Kausi 69, Kilpailu 7
RataTouched perfection on Anderstorp - Sweden
(Ryhmän noipein kierros Anderstorp)
6431Jason Claydon (A25)
Kausi 65, Kilpailu 10
RataShow starter on Buenos Aires - Argentina
(Aloita paalupaikalta kilpailu Buenos Aires)
6417Fabio Luis (A31)
Kausi 67, Kilpailu 4
RataTouched perfection on Paul Ricard - France
(Ryhmän noipein kierros Paul Ricard)
6390Juan Manuel Ramirez (R102)
Kausi 65, Kilpailu 5
RataShow starter on Brasilia - Brazil
(Aloita paalupaikalta kilpailu Brasilia)
6381Luka Dončić (A44)
Kausi 69, Kilpailu 10
RataShow starter on New Delhi - India
(Aloita paalupaikalta kilpailu New Delhi)
6371Ewelina Popis (A8)
Kausi 68, Kilpailu 16
RataFavorite on Anderstorp - Sweden
(Voita yksi kilpailu Anderstorp)
6369Rodrigo Martins (A13)
Kausi 65, Kilpailu 10
RataShow starter on Melbourne - Australia
(Aloita paalupaikalta kilpailu Melbourne)
6286Rafał Kamil (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 7
RataFavorite on Paul Ricard - France
(Voita yksi kilpailu Paul Ricard)
6252Andrey Korolev (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 5
RataShow starter on Anderstorp - Sweden
(Aloita paalupaikalta kilpailu Anderstorp)
6236Joseph Siler (A29)
Kausi 65, Kilpailu 10
RataShow starter on Paul Ricard - France
(Aloita paalupaikalta kilpailu Paul Ricard)
6183Ben De Leeuw (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 5
RataTouched perfection on Irungattukottai - India
(Ryhmän noipein kierros Irungattukottai)
6178Geert Masset (A12)
Kausi 67, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Valencia - Spain
(Ryhmän noipein kierros Valencia)
6176Sergey Rantsev (A56)
Kausi 69, Kilpailu 16
RataFavorite on Valencia - Spain
(Voita yksi kilpailu Valencia)
6167Álvaro Alvarinho (R115)
Kausi 69, Kilpailu 16
RataFavorite on Irungattukottai - India
(Voita yksi kilpailu Irungattukottai)
6084Martin Wenzel (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 12
RataShow starter on Valencia - Spain
(Aloita paalupaikalta kilpailu Valencia)
6083Stefano Giove (R153)
Kausi 69, Kilpailu 16
RataTouched perfection on Ahvenisto - Finland
(Ryhmän noipein kierros Ahvenisto)
6067Ricardo Vidal (M2)
Kausi 68, Kilpailu 15
RookieRookie executor
(5 peräkkäistä paalupaikkaa kauden aikana Rookie ryhmässä)
5987Nathan Edwards (R11)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Ahvenisto - Finland
(Voita yksi kilpailu Ahvenisto)
5968Dmitry Savchenko (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 15
RataShow starter on Irungattukottai - India
(Aloita paalupaikalta kilpailu Irungattukottai)
5938Malena Metze (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Brands Hatch - United Kingdom
(Ryhmän noipein kierros Brands Hatch)
5918Ignacio Santamarina (R6)
Kausi 68, Kilpailu 12
RataShow starter on Ahvenisto - Finland
(Aloita paalupaikalta kilpailu Ahvenisto)
5857Riccardo Nox (A34)
Kausi 68, Kilpailu 15
RataTouched perfection on Estoril - Portugal
(Ryhmän noipein kierros Estoril)
5817Patrick Guillou (P17)
Kausi 66, Kilpailu 1
RataFavorite on Spa - Belgium
(Voita yksi kilpailu Spa)
5816Anderson Espinoza (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 5
RataFavorite on Brands Hatch - United Kingdom
(Voita yksi kilpailu Brands Hatch)
5805Guilherme Santos (R38)
Kausi 68, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Spa - Belgium
(Ryhmän noipein kierros Spa)
5789Casper Elshof (A61)
Kausi 66, Kilpailu 5
RataTouched perfection on Interlagos - Brazil
(Ryhmän noipein kierros Interlagos)
5787Álvaro Alvarinho (R115)
Kausi 70, Kilpailu 11
RataFavorite on Oesterreichring - Austria
(Voita yksi kilpailu Oesterreichring)
5758Clayton Green (R133)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataShow starter on Brands Hatch - United Kingdom
(Aloita paalupaikalta kilpailu Brands Hatch)
5754Guilherme Santos (R38)
Kausi 68, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Oesterreichring - Austria
(Ryhmän noipein kierros Oesterreichring)
5739Alina Oniskevich (P16)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataFavorite on Estoril - Portugal
(Voita yksi kilpailu Estoril)
5706Hector Ortega (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 1
RataTouched perfection on Poznan - Poland
(Ryhmän noipein kierros Poznan)
5655Rusu Ciprian-gabriel (A53)
Kausi 68, Kilpailu 13
RataFavorite on Interlagos - Brazil
(Voita yksi kilpailu Interlagos)
5648Kamil Klak (R87)
Kausi 70, Kilpailu 11
RataShow starter on Spa - Belgium
(Aloita paalupaikalta kilpailu Spa)
5648Jacques Norris (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 5
RataShow starter on Oesterreichring - Austria
(Aloita paalupaikalta kilpailu Oesterreichring)
5638Mikołaj Dudek (R15)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataTouched perfection on Imola - San Marino
(Ryhmän noipein kierros Imola)
5623Bartek Nowak (P23)
Kausi 70, Kilpailu 10
RataShow starter on Estoril - Portugal
(Aloita paalupaikalta kilpailu Estoril)
5611Rio Land (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 1
RataFavorite on Portimao - Portugal
(Voita yksi kilpailu Portimao)
5609Cruz Granadino (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 15
RataFavorite on Poznan - Poland
(Voita yksi kilpailu Poznan)
5595Gyula Németh (A56)
Kausi 68, Kilpailu 13
RataShow starter on Interlagos - Brazil
(Aloita paalupaikalta kilpailu Interlagos)
5560Upeo Unaozidi (R186)
Kausi 70, Kilpailu 11
RataFavorite on Imola - San Marino
(Voita yksi kilpailu Imola)
5545Jack Célaire (R29)
Kausi 70, Kilpailu 10
RataTouched perfection on Brno - Czech Republic
(Ryhmän noipein kierros Brno)
5543Allan Poulsen (A50)
Kausi 67, Kilpailu 16
RataTouched perfection on Portimao - Portugal
(Ryhmän noipein kierros Portimao)
5513Giovanny Galan (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 15
RataShow starter on Portimao - Portugal
(Aloita paalupaikalta kilpailu Portimao)
5484Cruz Granadino (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 15
RataFavorite on Brno - Czech Republic
(Voita yksi kilpailu Brno)
5483Ive Naki (A26)
Kausi 67, Kilpailu 16
RataShow starter on Poznan - Poland
(Aloita paalupaikalta kilpailu Poznan)
5480Ewelina Popis (A8)
Kausi 68, Kilpailu 13
RataTouched perfection on Laguna Seca - United States
(Ryhmän noipein kierros Laguna Seca)
5455Gabi Damian (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 1
RataShow starter on Imola - San Marino
(Aloita paalupaikalta kilpailu Imola)
5444Upeo Unaozidi (R186)
Kausi 70, Kilpailu 10
SpecialAddict
(Kilpaile 10 perättäistä täyttä kautta)
5421Bernard Bontjer (M5)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataShow starter on Brno - Czech Republic
(Aloita paalupaikalta kilpailu Brno)
5389Alexandr Volodin (R102)
Kausi 67, Kilpailu 16
RataFavorite on Laguna Seca - United States
(Voita yksi kilpailu Laguna Seca)
5359Romeo Costa (A56)
Kausi 68, Kilpailu 1
RataTouched perfection on Magny Cours - France
(Ryhmän noipein kierros Magny Cours)
5357Joona Kallio (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 9
RataShow starter on Laguna Seca - United States
(Aloita paalupaikalta kilpailu Laguna Seca)
5272Andrew Vernon (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 1
RataFavorite on Mugello - Italy
(Voita yksi kilpailu Mugello)
5250Jack Célaire (R29)
Kausi 70, Kilpailu 6
RataFavorite on Magny Cours - France
(Voita yksi kilpailu Magny Cours)
5244Anderson Espinoza (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 9
RataTouched perfection on Mugello - Italy
(Ryhmän noipein kierros Mugello)
5225Vincenzo Sorriso (P23)
Kausi 70, Kilpailu 6
RataTouched perfection on Nurburgring - Germany
(Ryhmän noipein kierros Nurburgring)
5196Davide Romanini (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 1
RataShow starter on Magny Cours - France
(Aloita paalupaikalta kilpailu Magny Cours)
5177Brandon Harlye (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 9
RataFavorite on Nurburgring - Germany
(Voita yksi kilpailu Nurburgring)
5140Nicole Geyer (A77)
Kausi 69, Kilpailu 1
ProPro photo shoot
(Podium sijoitus Pro ryhmässä)
5096Christos Gustovio (P16)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataShow starter on Mugello - Italy
(Aloita paalupaikalta kilpailu Mugello)
5084Rodrigo Nascimento (R46)
Kausi 70, Kilpailu 6
RataTouched perfection on Barcelona - Spain
(Ryhmän noipein kierros Barcelona)
5076Gergely Kondár (A31)
Kausi 70, Kilpailu 5
RataShow starter on Nurburgring - Germany
(Aloita paalupaikalta kilpailu Nurburgring)
5044Logan Shipley (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 1
RataTouched perfection on Kaunas - Lithuania
(Ryhmän noipein kierros Kaunas)
4952Sergiu Dan (A19)
Kausi 69, Kilpailu 3
RataFavorite on Barcelona - Spain
(Voita yksi kilpailu Barcelona)
4911Rodrigo Nascimento (R46)
Kausi 70, Kilpailu 5
RataFavorite on Kaunas - Lithuania
(Voita yksi kilpailu Kaunas)
4894Tadas Tinteris (A15)
Kausi 69, Kilpailu 3
RataShow starter on Barcelona - Spain
(Aloita paalupaikalta kilpailu Barcelona)
4875Kęstas Bartkevičius (R33)
Kausi 70, Kilpailu 5
AmateurAmateur hattrick
(Paalupaikka, nopein kierros ja voitto samassa Amateur ryhmän kilpailussa)
4867Ihor Rusnak (A12)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataShow starter on Kaunas - Lithuania
(Aloita paalupaikalta kilpailu Kaunas)
4811Marcelo Carvalho (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 3
RataFavorite on Austin - United States
(Voita yksi kilpailu Austin)
4740Darko Adamovic (R127)
Kausi 70, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Hockenheim - Germany
(Ryhmän noipein kierros Hockenheim)
4736Victor Kamennov (P22)
Kausi 65, Kilpailu 13
RataTouched perfection on Austin - United States
(Ryhmän noipein kierros Austin)
4706Teo Piriteo (R113)
Kausi 70, Kilpailu 12
RataTouched perfection on Zandvoort - Netherlands
(Ryhmän noipein kierros Zandvoort)
4683Giovanni Britto (R6)
Kausi 68, Kilpailu 9
RataTouched perfection on Bucharest Ring - Romania
(Ryhmän noipein kierros Bucharest Ring)
4664Frederico Neves1 (R95)
Kausi 70, Kilpailu 7
RataFavorite on Hockenheim - Germany
(Voita yksi kilpailu Hockenheim)
4654Michał Polit (A1)
Kausi 65, Kilpailu 13
YleinenUntouchable
(Voita 9 kilpailua kauden aikana missä tahansa ryhmässä)
4628Massimo Tubino (R119)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Bucharest Ring - Romania
(Voita yksi kilpailu Bucharest Ring)
4608Darko Adamovic (R127)
Kausi 70, Kilpailu 7
RataFavorite on Zandvoort - Netherlands
(Voita yksi kilpailu Zandvoort)
4597Gus Beatly Jacobs (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 9
RataShow starter on Austin - United States
(Aloita paalupaikalta kilpailu Austin)
4591Josué Portal (R134)
Kausi 70, Kilpailu 12
RataShow starter on Hockenheim - Germany
(Aloita paalupaikalta kilpailu Hockenheim)
4577Massimiliano Merenda (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 13
RataShow starter on Zandvoort - Netherlands
(Aloita paalupaikalta kilpailu Zandvoort)
4534Mex Mexmet (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 9
RataShow starter on Bucharest Ring - Romania
(Aloita paalupaikalta kilpailu Bucharest Ring)
4524Rodrigo Nascimento (R46)
Kausi 70, Kilpailu 7
RataTouched perfection on Indianapolis - United States
(Ryhmän noipein kierros Indianapolis)
4483Allecio Nagleydson (P10)
Kausi 69, Kilpailu 8
RataTouched perfection on A1-Ring - Austria
(Ryhmän noipein kierros A1-Ring)
4432Michaell Martinez (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 7
RataFavorite on A1-Ring - Austria
(Voita yksi kilpailu A1-Ring)
4431Salvatore Di Meo (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 7
YleinenReliability expert
(Kaikki kauden 17 kilpailua ilman teknisiä ongelmia tai keskeytyksiä)
4429Alberto Rodrigues (A4)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataTouched perfection on Serres - Greece
(Ryhmän noipein kierros Serres)
4409Sasa Popovic (A54)
Kausi 68, Kilpailu 14
RataFavorite on Indianapolis - United States
(Voita yksi kilpailu Indianapolis)
4391Carlos Cadierno (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 8
RataShow starter on Indianapolis - United States
(Aloita paalupaikalta kilpailu Indianapolis)
4384Petras Makejavas (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 8
RataFavorite on Serres - Greece
(Voita yksi kilpailu Serres)
4367Renato Gamboni (A92)
Kausi 68, Kilpailu 14
RataShow starter on A1-Ring - Austria
(Aloita paalupaikalta kilpailu A1-Ring)
4366Ben De Leeuw (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 7
RataShow starter on Serres - Greece
(Aloita paalupaikalta kilpailu Serres)
4324Riccardo Nox (A34)
Kausi 68, Kilpailu 14
RataFavorite on Sochi - Russian Federation
(Voita yksi kilpailu Sochi)
4209Stefan Sarafoff (Ret)
Kausi 70, Kilpailu 2
RataFavorite on Slovakiaring - Slovakia
(Voita yksi kilpailu Slovakiaring)
4150Gus Beatly Jacobs (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 10
RataTouched perfection on Slovakiaring - Slovakia
(Ryhmän noipein kierros Slovakiaring)
4125Ivan Zanette (R144)
Kausi 68, Kilpailu 10
RataTouched perfection on Sochi - Russian Federation
(Ryhmän noipein kierros Sochi)
4108Gabriele Galletti (R77)
Kausi 70, Kilpailu 2
RataTouched perfection on Fiorano - Italy
(Ryhmän noipein kierros Fiorano)
4069Teo Piriteo (R113)
Kausi 69, Kilpailu 2
YleinenGrand Chelem
(Paalupaikka, nopein kierros, voitto ja koko kilpailu johdossa)
4055Fernando López Requena (R34)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataShow starter on Sochi - Russian Federation
(Aloita paalupaikalta kilpailu Sochi)
4051David Ribera (Ret)
Kausi 70, Kilpailu 2
RataShow starter on Slovakiaring - Slovakia
(Aloita paalupaikalta kilpailu Slovakiaring)
4040Gus Beatly Jacobs (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 10
RataFavorite on Rafaela Oval - Argentina
(Voita yksi kilpailu Rafaela Oval)
4026Julio Berbenas (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 2
RataFavorite on Fiorano - Italy
(Voita yksi kilpailu Fiorano)
4022Tharnadar Tha (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 2
RataShow starter on Rafaela Oval - Argentina
(Aloita paalupaikalta kilpailu Rafaela Oval)
3997Grzegorz Brzenczek (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 2
RataTouched perfection on Rafaela Oval - Argentina
(Ryhmän noipein kierros Rafaela Oval)
3977Cristian Moscoso Martínez (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 2
RataTouched perfection on Indianapolis Oval - United States
(Ryhmän noipein kierros Indianapolis Oval)
3971Julio Roberto (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 2
RataShow starter on Fiorano - Italy
(Aloita paalupaikalta kilpailu Fiorano)
3961Petko Mishev (Ret)
Kausi 69, Kilpailu 2
RataShow starter on Indianapolis Oval - United States
(Aloita paalupaikalta kilpailu Indianapolis Oval)
3929Максим Шевченко (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 2
RataTouched perfection on Jerez - Spain
(Ryhmän noipein kierros Jerez)
3923Pietro Pignataro (A80)
Kausi 67, Kilpailu 7
ProNo brakes Pro
(Kilpailun nopein kierros Pro ryhmässä)
3909Jose Maria Delle Donne (P11)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Indianapolis Oval - United States
(Voita yksi kilpailu Indianapolis Oval)
3886Pablo Ruiz (Ret)
Kausi 65, Kilpailu 2
AmateurAmateur champion
(Voita yksi mestaruus Amateur ryhmässä)
3850Andrea Santurro (P19)
Kausi 69, Kilpailu 17
AmateurKnockout Amateur
(Voita Amateur cup)
3830Leo Longhi (P23)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataFavorite on Jerez - Spain
(Voita yksi kilpailu Jerez)
3828Giovanni Riva (A36)
Kausi 67, Kilpailu 7
RataShow starter on Jerez - Spain
(Aloita paalupaikalta kilpailu Jerez)
3809Plaies Domnul (A19)
Kausi 67, Kilpailu 7
RookieUntouchable Rookie
(Voita 9 kilpailua kauden aikana rookie ryhmässä)
3682Massimo Tubino (R119)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProFirst Pro taste
(Voita kilpailu Pro ryhmässä)
3581Antonio Fragoso (P11)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieBerserk Rookie
(Voita 5 peräkkäistä kilpailua kauden aikana Rookie ryhmässä)
3203Stefano Giove (R153)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro wannabe
(Aloita Pro ryhmän kilpailu paalupaikalta)
3104Marco Conti (P21)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProMonster Pro car
(Osallistu kilpailuun Pro ryhmän korkeimman tasoisella autolla)
3086Joelson Gonçalves (P14)
Kausi 70, Kilpailu 14
YleinenWeatherman
(Voita yksi kilpailu ylittämäen maaliviiva väärän kelin renkailla (sade tai kuiva))
2926Álvaro Alvarinho (R115)
Kausi 69, Kilpailu 16
RookieRookie storm
(5 Peräkkäistä nopeinta kierrosta kauden aikana Rookie ryhmässä)
2904Fernando López Requena (R34)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Baku City - Azerbaijan
(Voita yksi kilpailu Baku City)
2677Ash Stafford (R1)
Kausi 70, Kilpailu 1
RataTouched perfection on Baku City - Azerbaijan
(Ryhmän noipein kierros Baku City)
2676István Varga (A92)
Kausi 70, Kilpailu 1
RookieRookie Grand Chelem
(Paalupaikka, nopein kierros, voitto ja jokainen kierros johdossa samassa Rookie ryhmän kilpailussa)
2664Fernando López Requena (R34)
Kausi 70, Kilpailu 15
RataFavorite on Bremgarten - Switzerland
(Voita yksi kilpailu Bremgarten)
2651Yaniv Katan (R51)
Kausi 70, Kilpailu 8
RataTouched perfection on Bremgarten - Switzerland
(Ryhmän noipein kierros Bremgarten)
2646Cristina Aguilera (R99)
Kausi 70, Kilpailu 8
RataShow starter on Baku City - Azerbaijan
(Aloita paalupaikalta kilpailu Baku City)
2639Mike Smith (Ret)
Kausi 70, Kilpailu 1
RataShow starter on Bremgarten - Switzerland
(Aloita paalupaikalta kilpailu Bremgarten)
2587Rodrigo Rocha (R97)
Kausi 70, Kilpailu 8
AmateurAmateur blue flag wonder
(Ohita kaikki kierroksella Amateur tason kilpailussa)
2587Nuno Martins (A77)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProMaster hitchhiker
(Nouse Master tasolle)
2395Bernard Bontjer (M5)
Kausi 69, Kilpailu 17
TiimiEndurance team mate
(Nopein manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu, 10 jäsenisessä tiimissä)
2394Claude Timmermans (A78)
Kausi 69, Kilpailu 17
AmateurAmateur executor
(5 peräkkäistä paalupaikkaa kauden aikana Amateur ryhmässä)
2186Alexander Zablotsky (A64)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenSalesman
(Osallistu kilpailuun 5 sponsorisopimuksen voimassaollessa)
1943Alberto Osio (A21)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterMaster newbie
(Pistesijoitus Master ryhmässä)
1841Vitaliy Repetsky (M4)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenGiant killer
(Voita ryhmäsi Cup sijoittuen kausitaulukossa top 4 ulkopuolelle)
1775Marco Latorra (R23)
Kausi 69, Kilpailu 17
RataShow starter on Grobnik - Croatia
(Aloita paalupaikalta kilpailu Grobnik)
1678Guilherme Santos (R38)
Kausi 68, Kilpailu 8
RataFavorite on Grobnik - Croatia
(Voita yksi kilpailu Grobnik)
1676Michel Dremiere (Ret)
Kausi 68, Kilpailu 8
RataTouched perfection on Grobnik - Croatia
(Ryhmän noipein kierros Grobnik)
1666Avo Väli (R10)
Kausi 68, Kilpailu 8
RataShow starter on Jyllands-Ringen - Denmark
(Aloita paalupaikalta kilpailu Jyllands-Ringen)
1650Carlos Santos (R79)
Kausi 69, Kilpailu 5
RataTouched perfection on Jyllands-Ringen - Denmark
(Ryhmän noipein kierros Jyllands-Ringen)
1642Lisa Peterson (A42)
Kausi 69, Kilpailu 5
RataFavorite on Jyllands-Ringen - Denmark
(Voita yksi kilpailu Jyllands-Ringen)
1641Jacques Egginton (R110)
Kausi 69, Kilpailu 5
YleinenAll over the place
(Vähintään yksi kilpailu jokaisella sijoituksella 1-40)
1605Andrea Iacoponi (M5)
Kausi 70, Kilpailu 12
RataFavorite on Avus - Germany
(Voita yksi kilpailu Avus)
1564Cruz Granadino (Ret)
Kausi 67, Kilpailu 17
RataTouched perfection on Avus - Germany
(Ryhmän noipein kierros Avus)
1559Tamás Szabó (A86)
Kausi 67, Kilpailu 17
YleinenShepherd
(Onnistunut GPRO kutsu ystävälle joka on osallistunut yli 51 kilpailuun)
1534Javi Moreno (A34)
Kausi 70, Kilpailu 12
RataShow starter on Avus - Germany
(Aloita paalupaikalta kilpailu Avus)
1534Maxim Bubon (A33)
Kausi 67, Kilpailu 17
AmateurAmateur Grand Chelem
(Paalupaikka, nopein kierros, voitto ja jokainen kierros johdossa samassa Amateur ryhmän kilpailussa)
1443Nuno Martins (A77)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro hattrick
(Paalupaikka, nopein kierros ja voitto samassa Pro ryhmän kilpailussa)
1354Michaela Källström (P14)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterMaster photo shoot
(Podium sijoitus Master ryhmässä)
1295Luciano Kirst (M5)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurUntouchable Amateur
(Voita 9 kilpailua kauden aikana Amateur ryhmässä)
1240Ferenc Koncz (A48)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurTop Amateur
(Pistesija kauden jokaisessa kilpailussa Amateur ryhmässä)
1197Gregorio Aldeano (P19)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenJust don't scratch it
(Voita kilpailu Elite-, Master- tai Pro-tasolla käyttäen 0 riskiä kun rata on vapaa)
1098Ethan Littlejohns (A73)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterNo brakes Master
(Kilpailun nopein kierros Master ryhmässä)
1058Tony Cullen (M4)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie top pit crew
(Rookie-tason nopein varikkokäynti)
993Oslec Junior (R128)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurBerserk Amateur
(Voita 5 peräkkäistä kilpailua kauden aikana Amateur ryhmässä)
986Shersh Khandelwal (A14)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurAmateur storm
(5 Peräkkäistä nopeinta kierrosta kauden aikana Amateur ryhmässä)
941Shersh Khandelwal (A14)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro champion
(Voita yksi mestaruus Pro ryhmässä)
920Ioannis Kalogirou (M3)
Kausi 69, Kilpailu 17
ProKnockout Pro
(Voita Pro cup)
919Bernard Bontjer (M5)
Kausi 69, Kilpailu 17
MasterFirst Master taste
(Voita kilpailu Master ryhmässä)
884Tony Cullen (M4)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie fast racer
(Rookie-tason nopein kilpailun kierrosaika)
845Jp Oliveira (R80)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterMaster wannabe
(Aloita Master ryhmän kilpailu paalupaikalta)
789Dusan Sevarlic (M2)
Kausi 70, Kilpailu 12
YleinenLucky smoker
(Voita kilpailu Elite-, Master- tai Pro-tasolla teknisistä ongelmista kärsivällä autolla)
774Bronek Obarewicz (P22)
Kausi 70, Kilpailu 11
RookieRookie top racer
(Rookie-tason nopein kilpailun kokonaisaika)
769Mateusz Bednarz (R72)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurAmateur fast racer
(Amateur-tason nopein kilpailun kierrosaika)
732Tinie Lourens (A39)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurAmateur top racer
(Amateur-tason nopein kilpailun kokonaisaika)
713Daniel Douglas (A26)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenTutorial master
(Suorita kaikki pelioppaat)
694Guilherme Ouriques (R30)
Kausi 70, Kilpailu 16
ProPro fast racer
(Pro-tason nopein kilpailun kierrosaika)
657Scott Wilden (P2)
Kausi 70, Kilpailu 15
AmateurAmateur top qualifier
(Amateur-tason nopein aika-ajoaika)
649Daniel Douglas (A26)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro top racer
(Pro-tason nopein kilpailun kokonaisaika)
638Scott Wilden (P2)
Kausi 70, Kilpailu 15
YleinenLadder climber
(Kilpailu jokaisella sarjatasolla)
599Dmitry Nechitailo (E)
Kausi 70, Kilpailu 1
YleinenStanding tall
(Podium sijoitus kaikissa kauden kilpailuissa missä tahansa ryhmässä)
595Heversson Amorim (P22)
Kausi 69, Kilpailu 17
TiimiFavorite team
(Eniten tiimipisteitä yksittäisestä kilpailusta)
582Piotr Noworyta (E)
Kausi 69, Kilpailu 8
AmateurAmateur top pit crew
(Amateur-tason nopein varikkokäynti)
569Michel Vandecatelle (A51)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieRookie top qualifier
(Rookie-tason nopein aika-ajoaika)
551Massimo Tubino (R119)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterMonster Master car
(Osallistu kilpailuun Master ryhmän korkeimman tasoisella autolla)
537Nagyházi Sándor (M4)
Kausi 70, Kilpailu 14
MasterElite hitchhiker
(Nouse Elite tasolle)
533Florin Ionut (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
ProPro top qualifier
(Pro-tason nopein aika-ajoaika)
530Sebastian Jóźwiak (P16)
Kausi 70, Kilpailu 12
MasterMaster fast racer
(Master-tason nopein kilpailun kierrosaika)
515Tony Cullen (M4)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterMaster top racer
(Master-tason nopein kilpailun kokonaisaika)
474Tony Cullen (M4)
Kausi 70, Kilpailu 15
RookieStanding tall Rookie
(Podium sijoitus kaikissa kauden kilpailuissa Rookie ryhmässä)
467Constantin Heller (A25)
Kausi 69, Kilpailu 17
MasterMaster top qualifier
(Master-tason nopein aika-ajoaika)
415Stavros Oikonomidis (M4)
Kausi 70, Kilpailu 14
YleinenUltimate humiliation
(Voita kilpailu Elite-, Master- tai Pro-tasolla ohittaen kaikki kierroksella)
404Scott Wilden (P2)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro blue flag wonder
(Ohita kaikki kierroksella Pro tason kilpailussa)
367Scott Wilden (P2)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro top pit crew
(Pro-tason nopein varikkokäynti)
365Sagar Abhyankar (P23)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro executor
(5 peräkkäistä paalupaikkaa kauden aikana Pro ryhmässä)
352Sam Norris (P19)
Kausi 70, Kilpailu 15
ProPro Grand Chelem
(Paalupaikka, nopein kierros, voitto ja jokainen kierros johdossa samassa Pro ryhmän kilpailussa)
343Scott Wilden (P2)
Kausi 70, Kilpailu 15
MasterMaster hattrick
(Paalupaikka, nopein kierros ja voitto samassa Master ryhmän kilpailussa)
330Andreas Andreou (M5)
Kausi 70, Kilpailu 10
EliteElite newbie
(Pistesijoitus Elite ryhmässä)
318Patrick Feise (E)
Kausi 70, Kilpailu 11
MasterMaster top pit crew
(Master-tason nopein varikkokäynti)
271Peter Both (M5)
Kausi 70, Kilpailu 15
TiimiRelay
(Auta tiimiä voittamaan Cup keräämällä tiimipisteitä)
255Theodosis Vogiatzis (E)
Kausi 68, Kilpailu 17
YleinenPartners for life
(Pidä sama kuljettaja 10 kautta)
208Ahmet Sonverdi (M3)
Kausi 70, Kilpailu 13
YleinenWho's laughing now?
(Voita mestaruus olemalla kolmas tai huonompi sijoituksissa ennen kauden viimeistä kilpailua)
203Hans Mörtsjö (M2)
Kausi 69, Kilpailu 17
TiimiTeam effort
(Auta tiimiä voittamaan mestaruus keräämällä tiimipisteitä)
201Theodosis Vogiatzis (E)
Kausi 68, Kilpailu 17
MasterMaster champion
(Voita yksi mestaruus Master ryhmässä)
198István Farkas (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
MasterKnockout Master
(Voita Master cup)
194Auke Haarsma (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
EliteElite photo shoot
(Podium sijoitus Elite ryhmässä)
190Dmitry Nechitailo (E)
Kausi 70, Kilpailu 12
YleinenHeavy duty
(Voita kilpailu käymättä kertaakaan varikolla)
172Peter Thompson (M5)
Kausi 66, Kilpailu 10
ProUntouchable Pro
(Voita 9 kilpailua kauden aikana Pro ryhmässä)
171David Brennan (P2)
Kausi 70, Kilpailu 11
EliteNo brakes Elite
(Kilpailun nopein kierros Elite ryhmässä)
165Hauke Johannsen (E)
Kausi 70, Kilpailu 13
ProTop Pro
(Pistesija kauden jokaisessa kilpailussa Pro ryhmässä)
159Alix Martin (M2)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenDeep pockets racer
(Voita Elite-, Master- tai Pro-ryhmä pitäen tilisi saldo yli 50M koko kauden ajan)
153Tom Seib (M2)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenTried and tested
(Suorita maksimi testimäärä (100 kierrosta) ennen kauden jokaista kilpailua)
152Francesco Cannone (A39)
Kausi 69, Kilpailu 17
AmateurStanding tall Amateur
(Podium sijoitus kaikissa kauden kilpailuissa Amateur ryhmässä)
130Heversson Amorim (P22)
Kausi 69, Kilpailu 17
ProBerserk Pro
(Voita 5 peräkkäistä kilpailua kauden aikana Pro ryhmässä)
126Alix Martin (M2)
Kausi 69, Kilpailu 15
EliteFirst Elite taste
(Voita kilpailu Elite ryhmässä)
110Piotr Noworyta (E)
Kausi 70, Kilpailu 9
EliteElite wannabe
(Aloita Elite ryhmän kilpailu paalupaikalta)
110Tomek Kiełpiński (E)
Kausi 70, Kilpailu 9
YleinenConsistency
(Voita ryhmämestaruus voittamatta yhtään kilpailua)
99Tamás Tóth (M5)
Kausi 68, Kilpailu 17
ProPro storm
(5 Peräkkäistä nopeinta kierrosta kauden aikana Pro ryhmässä)
97Apostolis Sakellariou (P8)
Kausi 70, Kilpailu 6
MasterMaster podium national invader
(Jaa Master podium kahden maanmiehesi kanssa)
88Alex Ilushenko (M2)
Kausi 70, Kilpailu 8
MasterMaster Grand Chelem
(Paalupaikka, nopein kierros, voitto ja jokainen kierros johdossa samassa Master ryhmän kilpailussa)
77Marcin Kosiór (M3)
Kausi 69, Kilpailu 15
YleinenRecovery expert
(Voita kilpailu ensimmäisen kierroksen onnettomuuden jälkeen Elite-, Master-, Pro- tai Amateur-tasolla)
77David Brennan (P2)
Kausi 67, Kilpailu 17
YleinenMax's Top 10 champion
(Voita Max's Top 10)
62Guido Simonetta (P21)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenRecord breaker
(Aseta uusi rataennätys radalle jolla on kilpailtu vähintään 3 kertaa)
58Tomek Kiełpiński (E)
Kausi 70, Kilpailu 10
MasterMaster executor
(5 peräkkäistä paalupaikkaa kauden aikana Master ryhmässä)
56Farcy Génel (M4)
Kausi 70, Kilpailu 6
AmateurEndurance Amateur
(Nopein Amateur manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu)
53Pedro Nazaré (P1)
Kausi 69, Kilpailu 17
ProEndurance Pro
(Nopein Pro manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu)
52Alix Martin (M2)
Kausi 69, Kilpailu 17
MasterEndurance Master
(Nopein Master manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu)
52Jan Velske (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenAmong gods
(Voita kauden kaikki kilpailut missä tahansa ryhmässä)
51Nicole Geyer (A77)
Kausi 69, Kilpailu 17
TiimiUltimate organizer
(Voita yksi tiimimestaruus tiimin johtajana)
51Rafael Mantovani (P12)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenElite Betting Game champion
(Voita Elite Betting Game)
48Harsh Sheth (A82)
Kausi 70, Kilpailu 17
MasterMaster blue flag wonder
(Ohita kaikki kierroksella Master tason kilpailussa)
46Marcin Kosiór (M3)
Kausi 69, Kilpailu 15
EliteMonster Elite car
(Osallistu kilpailuun Elite ryhmän korkeimman tasoisella autolla)
45David Jones-Winkley (E)
Kausi 69, Kilpailu 10
YleinenNational hero
(Voittaneelle kansakunnalle eniten pistetä kerännyt)
44Wendell Kill (P12)
Kausi 69, Kilpailu 17
EliteElite hattrick
(Paalupaikka, nopein kierros ja voitto samassa Elite ryhmän kilpailussa)
43Yug Desai (E)
Kausi 70, Kilpailu 8
RookieEndurance Rookie
(Nopein Rookie manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu)
43Sylvain Elsass (A22)
Kausi 69, Kilpailu 17
RookieRookie god
(Voita kauden kaikki kilpailut Rookie ryhmässä)
42Nicole Geyer (A77)
Kausi 69, Kilpailu 17
MasterUntouchable Master
(Voita 9 kilpailua kauden aikana Master ryhmässä)
40Andrea Squizzato (M3)
Kausi 68, Kilpailu 15
MasterTop Master
(Pistesija kauden jokaisessa kilpailussa Master ryhmässä)
32István Farkas (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
YleinenQualifying record breaker
(Aseta uusi aika-ajo ennätys radalle jolla on kilpailtu vähintään 3 kertaa)
31Róbert László2 (E)
Kausi 70, Kilpailu 12
MasterBerserk Master
(Voita 5 peräkkäistä kilpailua kauden aikana Master ryhmässä)
28Michal Szopinski (A32)
Kausi 63, Kilpailu 17
YleinenThe Winkelhock
(Johda yksi kierros kilpailusta huonoimmalla autolla Elite-, Master- tai Pro-tasolla)
27Rafael Margarido (P16)
Kausi 70, Kilpailu 2
YleinenEndurance champion
(Nopein manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu)
22Łukasz Dudek1 (E)
Kausi 64, Kilpailu 17
EliteEndurance Elite
(Nopein Elite manageri mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu)
22Łukasz Dudek1 (E)
Kausi 64, Kilpailu 17
EliteGPRO champion
(Voita yksi mestaruus Elite ryhmässä)
21Alpo Kaakinen1 (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
EliteKnockout Elite
(Voita Elite cup)
20Jens Frostrup (E)
Kausi 69, Kilpailu 17
EliteElite Grand Chelem
(Paalupaikka, nopein kierros, voitto ja jokainen kierros johdossa samassa Elite ryhmän kilpailussa)
19Róbert László2 (E)
Kausi 70, Kilpailu 12
EliteElite podium national invader
(Jaa Elite podium kahden maanmiehesi kanssa)
15Rafal Celejewski (M3)
Kausi 66, Kilpailu 5
EliteTop Elite
(Pistesija kauden jokaisessa kilpailussa Elite ryhmässä)
14Łukasz Dudek1 (E)
Kausi 66, Kilpailu 17
MasterMaster storm
(5 Peräkkäistä nopeinta kierrosta kauden aikana Master ryhmässä)
14Toni Söyrinki (M1)
Kausi 64, Kilpailu 5
ProStanding tall Pro
(Podium sijoitus kaikissa kauden kilpailuissa Pro ryhmässä)
13Alix Martin (M2)
Kausi 69, Kilpailu 17
EliteElite blue flag wonder
(Ohita kaikki kierroksella Elite tason kilpailussa)
9Martin Bedoya (E)
Kausi 69, Kilpailu 5
AmateurAmateur god
(Voita kauden kaikki kilpailut Amateur ryhmässä)
7Sergei Gordov (P20)
Kausi 67, Kilpailu 17
EliteUntouchable Elite
(Voita 9 kilpailua kauden aikana Elite ryhmässä)
7Paulo Pinto1 (A89)
Kausi 60, Kilpailu 16
EliteBerserk Elite
(Voita 5 peräkkäistä kilpailua kauden aikana Elite ryhmässä)
6Roland Postle6 (E)
Kausi 50, Kilpailu 15
EliteElite executor
(5 peräkkäistä paalupaikkaa kauden aikana Elite ryhmässä)
6Roland Postle6 (E)
Kausi 44, Kilpailu 5
RataBeen there, done that
(Voitto jokaiselta radalta)
5Arshad Jilani (Ret)
Kausi 66, Kilpailu 3
RataFirestarter
(Paalupaikka kaikilta radoilta)
4Bartosz Otworowski (P9)
Kausi 68, Kilpailu 8
EliteGPRO Legend
(Voita 3 peräkkäistä Elite mestaruutta)
4Roland Postle6 (E)
Kausi 46, Kilpailu 17
YleinenElit1st
(Neljä perättäistä sarjanousua (Rookie -> Elite))
4Ludwig Henry (Ret)
Kausi 19, Kilpailu 17
MasterStanding tall Master
(Podium sijoitus kaikissa kauden kilpailuissa Master ryhmässä)
3Pedro Nazaré (P1)
Kausi 30, Kilpailu 17
RataPerfection freak
(Ryhmän nopein kierros kaikilla radoilla)
3Joan Centellas (P12)
Kausi 67, Kilpailu 17
EliteElite storm
(5 Peräkkäistä nopeinta kierrosta kauden aikana Elite ryhmässä)
3Zdenek Hladik3 (Ret)
Kausi 25, Kilpailu 5
EliteStanding tall Elite
(Podium sijoitus kaikissa kauden kilpailuissa Elite ryhmässä)
2Justinas Smyšliajevas4 (Ret)
Kausi 26, Kilpailu 17
YleinenZero to hero
(Voita Elite-tason kilpailu Rookiesta hankitulla kuljettajalla)
2Alpo Kaakinen1 (E)
Kausi 62, Kilpailu 13
ProPro god
(Voita kauden kaikki kilpailut Pro ryhmässä)
1Ivan Andjelic (M3)
Kausi 52, Kilpailu 17
MasterMaster god
(Voita kauden kaikki kilpailut Master ryhmässä)
1Aleksej Sutkin (A6)
Kausi 17, Kilpailu 17
EliteElite god
(Voita kauden kaikki kilpailut Elite ryhmässä)
0-
SpecialCheater
(Kaikki saavutukset)
0-