Tilastot

Kaikkien aikojen suorituskyky tilastot
Tiimien tilastot
Pelin aktiivisuus tilastot
Forum tilastot
Maiden tilastot
Muut tilastot
Saavutus tilastot
Työntekijöiden tilastot
GPRO Supporter tilastot

Sijoitukset mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu

Valitse taso:

 
Sivu [12 3 ... 103 104 105 » Siirry suoraan sivulle:
# Renkaat Managerin nimi Maa Ryhmä Kauden yhteisaika
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Wouter Teuwen2 Elite 24:37:52.014s
2. Bridgerock Toni Söyrinki Elite + 59.755s
3. Bridgerock Jean-marc Boissinot Elite + 0:07:40.921s
4. Hancock Lorenzo Di Buono Elite + 0:16:01.972s
5. Bridgerock Julien Prado Elite + 0:18:22.772s
6. Hancock Atis Praudins Elite + 0:21:08.338s
7. Hancock György Székely Elite + 0:25:19.520s
8. Contimental Róbert László2 Elite + 0:26:58.572s
9. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:27:28.192s
10. Bridgerock Juan Diego Milán Elite + 0:29:34.061s
11. Hancock Roland Postle10 Elite + 0:30:40.245s
12. Hancock Peter Both Elite + 0:30:57.441s
13. Hancock Dominique Jean Elite + 0:33:44.195s
14. Badyear Diogo Abdalla Elite + 0:33:56.867s
15. Contimental Nigel Smith Elite + 0:34:03.831s
16. Contimental Tan S Lake Elite + 0:34:26.743s
17. Hancock Leandro Sereno7 Elite + 0:37:10.498s
18. Dunnolop Viktor Dyankov Master - 3 + 0:39:20.902s
19. Contimental Harsh Sheth Elite + 0:40:44.163s
20. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 2 + 0:40:51.943s
21. Badyear Maurizio Siracusa Elite + 0:40:52.279s
22. Badyear Guilherme Oliveira Master - 5 + 0:41:30.478s
23. Badyear Lee Harding Elite + 0:43:17.269s
24. Badyear Andres Duffey Master - 3 + 0:43:22.756s
25. Hancock David Melis Elite + 0:43:39.922s
26. Hancock Marco Gianni Elite + 0:44:02.006s
27. Hancock Laurent Quinet Elite + 0:44:16.788s
28. Badyear Florin Ceapa Master - 1 + 0:44:48.015s
29. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 5 + 0:46:47.751s
30. Dunnolop Daniele Bontempo Master - 2 + 0:47:16.671s
31. Badyear Joaquín Pérez Cano Master - 5 + 0:47:34.782s
32. Dunnolop Paul Williams Master - 2 + 0:47:40.941s
33. Dunnolop David Panov Master - 3 + 0:47:42.260s
34. Badyear Julien Pontet Master - 3 + 0:48:34.977s
35. Badyear Aigars Vitolins Master - 1 + 0:49:02.900s
36. Yokomama Bert Huylebroeck1 Elite + 0:49:18.050s
37. Dunnolop Paweł Zaburski Master - 3 + 0:49:54.255s
38. Dunnolop Antonio Gattulli Master - 2 + 0:51:10.978s
39. Badyear Maz West Master - 1 + 0:51:17.970s
40. Dunnolop Ioannis Dimitroglou4 Master - 5 + 0:52:15.676s
41. Dunnolop Mikael Brostrom Master - 3 + 0:52:33.221s
42. Dunnolop Sandro Benghi Master - 3 + 0:52:51.435s
43. Badyear Dusan Sevarlic Master - 3 + 0:52:51.792s
44. Dunnolop Paulo Pinto1 Master - 1 + 0:52:55.260s
45. Badyear Fabio Zambetta Master - 5 + 0:53:15.642s
46. Dunnolop Giovanni Orecchioni Master - 3 + 0:53:37.901s
47. Dunnolop Patryk Janczak Master - 1 + 0:53:42.615s
48. Dunnolop Kristijan Mihovic Master - 5 + 0:53:44.963s
49. Yokomama Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:53:55.204s
50. Dunnolop Fabio Corio Master - 1 + 0:54:15.891s
51. Dunnolop Damir Sen Master - 4 + 0:54:28.138s
52. Dunnolop David Vidović Master - 5 + 0:54:59.231s
53. Dunnolop Carlos Esparza Master - 4 + 0:55:52.434s
54. Dunnolop Marvin Mackenberg Master - 1 + 0:57:13.488s
55. Dunnolop Raimonds Urtāns Master - 1 + 0:57:21.313s
56. Michelini David Cabral Master - 4 + 0:57:38.439s
57. Dunnolop Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:57:43.892s
58. Badyear Frederic Estellon Elite + 0:57:45.031s
59. Hancock Tony Cullen Elite + 0:58:11.248s
60. Dunnolop Vincent Douchez Master - 1 + 0:58:14.304s
61. Badyear Filippo Gino Master - 1 + 0:58:20.563s
62. Dunnolop Mael Grosjean Master - 4 + 0:58:39.540s
63. Contimental Melissa Martin Pro - 18 + 0:58:57.243s
64. Michelini Raul Souza Pro - 11 + 0:59:18.942s
65. Badyear Pablo Fernandez1 Master - 2 + 0:59:51.653s
66. Badyear Stéphane Rombaux Master - 2 + 0:59:52.427s
67. Dunnolop Rimantas Sagatas4 Master - 2 + 1:00:00.511s
68. Yokomama Simone Scarpa Master - 2 + 1:00:30.135s
69. Badyear Nilton Garcez Filho Master - 1 + 1:01:11.473s
70. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 2 + 1:01:18.442s
71. Yokomama David Evans Master - 5 + 1:01:34.004s
72. Dunnolop Cédrick Flament Master - 5 + 1:01:38.891s
73. Dunnolop Aleksandar Tot Master - 1 + 1:01:41.580s
74. Badyear Mark Pinnick Master - 2 + 1:01:44.737s
75. Yokomama Francesco Finazzi Master - 4 + 1:02:02.722s
76. Badyear Silvio Botterini Master - 3 + 1:02:16.653s
77. Dunnolop Alberto Pérez Master - 4 + 1:02:27.724s
78. Yokomama Branislav Mihic Master - 5 + 1:02:39.809s
79. Badyear Montes Dimemola Master - 2 + 1:02:40.506s
80. Yokomama David Rolleston1 Master - 2 + 1:02:58.555s
81. Dunnolop Jesus Fernandez Master - 2 + 1:03:01.886s
82. Badyear Adele Siracusa Master - 4 + 1:03:04.119s
83. Badyear Franciscus Van Essche Master - 4 + 1:03:04.149s
84. Dunnolop Luis Ferreira Master - 5 + 1:03:06.477s
85. Dunnolop Romain Lebreton Master - 5 + 1:03:09.344s
86. Dunnolop David Michler Master - 4 + 1:03:12.959s
87. Badyear Jean-Philippe Teilliet Master - 3 + 1:03:14.911s
88. Badyear Dmitry Argunov Pro - 2 + 1:03:20.158s
89. Dunnolop Daniel Pérez Pro - 25 + 1:03:37.046s
90. Dunnolop Aleksandar Milanov Master - 3 + 1:03:41.288s
91. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 1:03:59.792s
92. Contimental Rogerio Mandler Master - 1 + 1:04:00.255s
93. Badyear Dawid Janczak Pro - 22 + 1:04:02.099s
94. Badyear Dominik Karda Master - 1 + 1:04:07.654s
95. Badyear Davi De Carvalho Master - 1 + 1:04:08.309s
96. Avonn Josh Clark Master - 2 + 1:04:09.847s
97. Dunnolop Mark Webster Pro - 20 + 1:04:12.433s
98. Dunnolop Giovanni Mazzanati Pro - 14 + 1:04:13.532s
99. Contimental Erwann Gendreau Elite + 1:04:14.201s
100. Dunnolop Luca Molendi Master - 4 + 1:04:21.431s
Sivu [12 3 ... 103 104 105 » Siirry suoraan sivulle: