Tilastot

Kaikkien aikojen suorituskyky tilastot
Tiimien tilastot
Pelin aktiivisuus tilastot
Forum tilastot
Maiden tilastot
Muut tilastot
Saavutus tilastot
Työntekijöiden tilastot
GPRO Supporter tilastot

Parhaat Qualify kierrokset radalla: Indianapolis (Yhdysvallat)

Valitse taso:
 
Sivu [12 3 ... 538 539 540 » Siirry suoraan sivulle:
# Maa Managerin nimi Ryhmä Kierrosaika Ero Kausi #, Kilpailu # Päivämäärä
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:11.428s + 0.000s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
2. Nikolay Borzenkov Elite 1:11.477s + 0.049s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
3. Toygun Senler6 Elite 1:11.606s + 0.178s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.662s + 0.234s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
5. Rafal Celejewski Elite 1:11.668s + 0.240s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
6. Radek Sus Elite 1:11.709s + 0.281s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
7. Christos Bobolis4 Elite 1:11.812s + 0.384s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
8. Maxim Kotov2 Elite 1:11.818s + 0.390s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
9. Łukasz Dudek1 Elite 1:11.858s + 0.430s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
10. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:11.915s + 0.487s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
11. Gatis Laugalis1 Elite 1:11.925s + 0.497s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
12. Peter Helcmanovsky Elite 1:11.945s + 0.517s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
13. Toni Söyrinki Elite 1:12.019s + 0.591s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
14. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:12.051s + 0.623s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
15. João Monteiro2 Elite 1:12.052s + 0.624s Kausi 37, Kilpailu 8 30.07.2013 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
16. Roland Postle8 Elite 1:12.204s + 0.776s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
17. Paulo Pinto1 Elite 1:12.206s + 0.778s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
18. Pavel Buhharin Elite 1:12.238s + 0.810s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
19. Jan Pavlicek2 Elite 1:12.239s + 0.811s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
20. Aleksej Sutkin Elite 1:12.279s + 0.851s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
21. Roman Turkin Elite 1:12.312s + 0.884s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
22. Leandro Sereno7 Elite 1:12.358s + 0.930s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
23. Stas Prost Elite 1:12.378s + 0.950s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
24. Tomasz Kaminski Elite 1:12.382s + 0.954s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
25. Michał Wilczyński Elite 1:12.424s + 0.996s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
26. Evaldas Ruseckas Elite 1:12.477s + 1.049s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
27. Cristian Iorga1 Elite 1:12.508s + 1.080s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
28. Alexey Manukalov Elite 1:12.518s + 1.090s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
29. Florencia Caro Elite 1:12.536s + 1.108s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
30. Andreas Weilemann Elite 1:12.541s + 1.113s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
31. Mindaugas Sarocka Elite 1:12.545s + 1.117s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
32. Zdenek Hladik3 Elite 1:12.564s + 1.136s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
33. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.573s + 1.145s Kausi 37, Kilpailu 8 30.07.2013 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
34. Alpo Kaakinen1 Elite 1:12.590s + 1.162s Kausi 69, Kilpailu 8 19.03.2019 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
35. Edijs Putniņš Elite 1:12.605s + 1.177s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
36. Sjaak Lagewaard Elite 1:12.615s + 1.187s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
37. Martynas Molneris Elite 1:12.623s + 1.195s Kausi 9, Kilpailu 13 11.06.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
38. Mariano Torregomez Elite 1:12.628s + 1.200s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
39. Sam Brierley Elite 1:12.628s + 1.200s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
40. David Jones-Winkley Elite 1:12.636s + 1.208s Kausi 69, Kilpailu 8 19.03.2019 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
41. Jos Roestenberg Elite 1:12.637s + 1.209s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
42. Ayman Daher Master - 1 1:12.656s + 1.228s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
43. Rafael Mantovani Elite 1:12.694s + 1.266s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
44. Róbert László2 Elite 1:12.708s + 1.280s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
45. Victor Chernyshev Elite 1:12.731s + 1.303s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
46. Tomek Kiełpiński Elite 1:12.744s + 1.316s Kausi 42, Kilpailu 3 13.06.2014 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
47. Karina Baronaite Elite 1:12.747s + 1.319s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
48. Ivan Mishinev Elite 1:12.751s + 1.323s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
49. Marek Hajnrych Elite 1:12.769s + 1.341s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
50. José Abi Jaudi Master - 5 1:12.807s + 1.379s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
51. Andrea Squizzato Elite 1:12.821s + 1.393s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
52. Theodosis Vogiatzis Elite 1:12.831s + 1.403s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
53. Sion Francis Elite 1:12.836s + 1.408s Kausi 37, Kilpailu 8 30.07.2013 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
54. Gino Zernani Elite 1:12.843s + 1.415s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
55. Viktor Dyankov Elite 1:12.856s + 1.428s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
56. Jan Velske2 Master - 4 1:12.856s + 1.428s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
57. Vladimir Islentiev2 Elite 1:12.864s + 1.436s Kausi 9, Kilpailu 13 11.06.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
58. Gyuri Székely Elite 1:12.904s + 1.476s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
59. Stanislav Frolov Elite 1:12.905s + 1.477s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
60. Ivan Andjelic Master - 5 1:12.912s + 1.484s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
61. António Pereira Elite 1:12.930s + 1.502s Kausi 9, Kilpailu 13 11.06.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
62. Eric Bolder Elite 1:12.930s + 1.502s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
63. Manuel João Elite 1:12.937s + 1.509s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
64. Tomasz Wypych Elite 1:12.949s + 1.521s Kausi 9, Kilpailu 13 11.06.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
65. Nuno Vicente Master - 4 1:12.969s + 1.541s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
66. Frederico Neves1 Elite 1:12.998s + 1.570s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
67. Stefan Gommans Master - 1 1:13.021s + 1.593s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
68. Yug Desai1 Master - 2 1:13.029s + 1.601s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
69. Jens Frostrup Elite 1:13.032s + 1.604s Kausi 69, Kilpailu 8 19.03.2019 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
70. Tamás Végh Elite 1:13.038s + 1.610s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
71. Paul Gardiner Elite 1:13.052s + 1.624s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
72. Roman Maksimenkov Elite 1:13.053s + 1.625s Kausi 37, Kilpailu 8 30.07.2013 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
73. Laurent Quinet Master - 2 1:13.065s + 1.637s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
74. Hans Bondesson Master - 1 1:13.076s + 1.648s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
75. Dmitri Nadkho Elite 1:13.085s + 1.657s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
76. Goran Slunjski Elite 1:13.087s + 1.659s Kausi 72, Kilpailu 12 8.10.2019 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
77. Kiran Patel Elite 1:13.091s + 1.663s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
78. Marek Marchewka Elite 1:13.102s + 1.674s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
79. Mikołaj Przybylski Elite 1:13.106s + 1.678s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
80. Mikko Suhonen Elite 1:13.112s + 1.684s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
81. Vladimir Petrov Elite 1:13.120s + 1.692s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
82. Arnoldas Molis Master - 5 1:13.122s + 1.694s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
83. Francesco Lupo Master - 1 1:13.126s + 1.698s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
84. Guy Smets Elite 1:13.127s + 1.699s Kausi 56, Kilpailu 11 23.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
85. Georgi Georgiev Elite 1:13.131s + 1.703s Kausi 8, Kilpailu 1 22.02.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
86. Krasimir Nanchev Elite 1:13.135s + 1.707s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
87. Jukka Sireni2 Elite 1:13.138s + 1.710s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
88. Dmitriy Kosev Elite 1:13.151s + 1.723s Kausi 29, Kilpailu 3 20.01.2012 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
89. Sándor Bőr Elite 1:13.186s + 1.758s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
90. Eugenio Sanchez Cruzado Master - 1 1:13.194s + 1.766s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
91. Kiril Stoianov Elite 1:13.199s + 1.771s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
92. Stanislav Makarov Elite 1:13.202s + 1.774s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
93. Paweł Zaburski Elite 1:13.205s + 1.777s Kausi 52, Kilpailu 17 6.05.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
94. Mihail Morozov Elite 1:13.205s + 1.777s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
95. Zoltan Kormos Elite 1:13.215s + 1.787s Kausi 48, Kilpailu 1 26.06.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
96. Anton Klein Elite 1:13.230s + 1.802s Kausi 37, Kilpailu 8 30.07.2013 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
97. Rodrigo Velasco Master - 5 1:13.251s + 1.823s Kausi 37, Kilpailu 8 30.07.2013 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
98. Radek Czech2 Elite 1:13.262s + 1.834s Kausi 69, Kilpailu 8 19.03.2019 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
99. Giedrius Butkus Elite 1:13.265s + 1.837s Kausi 9, Kilpailu 13 11.06.2008 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
100. Ivan Silva Master - 3 1:13.286s + 1.858s Kausi 66, Kilpailu 12 18.09.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
Sivu [12 3 ... 538 539 540 » Siirry suoraan sivulle: