Tilastot

Kaikkien aikojen suorituskyky tilastot
Tiimien tilastot
Pelin aktiivisuus tilastot
Forum tilastot
Maiden tilastot
Muut tilastot
Saavutus tilastot
Työntekijöiden tilastot
GPRO Supporter tilastot

Parhaat Qualify kierrokset radalla: Avus (Saksa)

Valitse taso:
 
Sivu [12 3 ... 171 172 173 » Siirry suoraan sivulle:
# Maa Managerin nimi Ryhmä Kierrosaika Ero Kausi #, Kilpailu # Päivämäärä
1. Toni Söyrinki Elite 59.498s + 0.000s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
2. Roland Postle6 Elite 59.559s + 0.061s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
3. Rafal Celejewski Elite 1:00.236s + 0.738s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
4. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:00.374s + 0.876s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
5. Janne Väänänen Elite 1:00.408s + 0.910s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
6. Christos Bobolis4 Elite 1:00.419s + 0.921s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
7. Alpo Kaakinen Elite 1:00.502s + 1.004s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
8. Róbert László2 Elite 1:00.537s + 1.039s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
9. Max Watson Master - 3 1:00.546s + 1.048s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
10. Theodosis Vogiatzis Elite 1:00.564s + 1.066s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
11. Yug Desai Elite 1:00.624s + 1.126s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
12. Rafael Mantovani Elite 1:00.648s + 1.150s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
13. Joss Giraud Master - 4 1:00.712s + 1.214s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
14. Rimantas Sagatas2 Elite 1:00.764s + 1.266s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
15. Florencia Caro Elite 1:00.768s + 1.270s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
16. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:00.870s + 1.372s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
17. Donatas Paplauskas Elite 1:00.901s + 1.403s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
18. Vladimir Jelicic Elite 1:00.934s + 1.436s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
19. Aleksey Odegov Elite 1:00.970s + 1.472s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
20. Michał Wilczyński Elite 1:01.010s + 1.512s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
21. Julien Prado Elite 1:01.041s + 1.543s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
22. Stefan Olofsson Master - 1 1:01.056s + 1.558s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
23. José Abi Jaudi Elite 1:01.140s + 1.642s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
24. Francesco Lupo Elite 1:01.168s + 1.670s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
25. Melissa Martin Master - 1 1:01.200s + 1.702s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
26. Michael Keeney Elite 1:01.206s + 1.708s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
27. Gyuri Székely Elite 1:01.236s + 1.738s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
28. Evaldas Ruseckas Elite 1:01.242s + 1.744s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
29. Paulo Pinto1 Elite 1:01.243s + 1.745s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
30. Gino Zernani Elite 1:01.247s + 1.749s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
31. Pavel Buhharin Elite 1:01.247s + 1.749s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
32. David Rolleston Elite 1:01.251s + 1.753s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
33. Martin Britain Master - 2 1:01.308s + 1.810s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
34. Juan Manuel Collova Pro - 16 1:01.316s + 1.818s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
35. Rémy Pointet Master - 2 1:01.322s + 1.824s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
36. Eduard Gindullin Elite 1:01.360s + 1.862s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
37. Domien Luts Elite 1:01.408s + 1.910s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
38. Vladimir Islentiev2 Elite 1:01.450s + 1.952s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
39. Zdenek Hladik3 Elite 1:01.459s + 1.961s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
40. Dmitri Nadkho Elite 1:01.459s + 1.961s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
41. Timo Sydänmetsä Elite 1:01.487s + 1.989s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
42. Klas Britse Elite 1:01.487s + 1.989s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
43. Grzegorz Ogarek Master - 3 1:01.500s + 2.002s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
44. Jens Frostrup Elite 1:01.507s + 2.009s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
45. Vsevolod Demydov2 Elite 1:01.540s + 2.042s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
46. Frederico Neves1 Master - 2 1:01.548s + 2.050s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
47. Martin Bedoya Elite 1:01.574s + 2.076s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
48. Mehdi El Fathy Master - 1 1:01.626s + 2.128s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
49. Gergő Csernátoni Elite 1:01.643s + 2.145s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
50. Michail Ivanov Master - 4 1:01.682s + 2.184s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
51. Thomas Bertolino Master - 5 1:01.682s + 2.184s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
52. Jukka Sireni2 Elite 1:01.698s + 2.200s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
53. Sergei Mitrahovich Elite 1:01.721s + 2.223s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
54. Ayman Daher Master - 1 1:01.722s + 2.224s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
55. Maxim Kotov2 Elite 1:01.745s + 2.247s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
56. Patryk Janczak Master - 5 1:01.754s + 2.256s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
57. Mindaugas Bauža Pro - 11 1:01.790s + 2.292s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
58. Andrian Naidenov Master - 2 1:01.812s + 2.314s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
59. Paul Gardiner Elite 1:01.815s + 2.317s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
60. Andrea Squizzato Elite 1:01.822s + 2.324s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
61. Sergey Seravin Master - 1 1:01.840s + 2.342s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
62. Abdullah Kasapoglu Master - 4 1:01.854s + 2.356s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
63. Stergos Christodoulou Pro - 14 1:01.865s + 2.367s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
64. Jesus Brea Elite 1:01.887s + 2.389s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
65. Martino Ghirardi Elite 1:01.890s + 2.392s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
66. Dominik Stolybka Pro - 14 1:01.906s + 2.408s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
67. Łukasz Dudek1 Elite 1:01.930s + 2.432s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
68. Stefan Farkas Elite 1:01.943s + 2.445s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
69. Gonzalo Alvarez Master - 1 1:01.946s + 2.448s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
70. Erwin Verkade Master - 2 1:01.955s + 2.457s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
71. Lajos Urbán Pro - 11 1:01.962s + 2.464s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
72. Alexey Manukalov Elite 1:01.963s + 2.465s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
73. Matt Bryan Elite 1:01.970s + 2.472s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
74. Hauke Johannsen Elite 1:01.971s + 2.473s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
75. Radek Sus Elite 1:01.984s + 2.486s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
76. Kiran Patel Elite 1:02.009s + 2.511s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
77. Karl-Martin Müür Master - 1 1:02.034s + 2.536s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
78. Ferenc Koncz Master - 4 1:02.041s + 2.543s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
79. Oliver Radna Pro - 15 1:02.045s + 2.547s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
80. Salvatore Andretti Master - 5 1:02.073s + 2.575s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
81. Virgis Lyss Elite 1:02.081s + 2.583s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
82. Rogerio Mandler Master - 5 1:02.091s + 2.593s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
83. David Jones-Winkley Master - 1 1:02.107s + 2.609s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
84. Jan Pavlicek2 Elite 1:02.112s + 2.614s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
85. Atis Praudins Elite 1:02.113s + 2.615s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
86. Ljiljan Ozibal Pro - 22 1:02.116s + 2.618s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
87. Jakab Zoltan Elite 1:02.120s + 2.622s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
88. Mikko Suhonen Elite 1:02.124s + 2.626s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
89. Jesus Fernandez Master - 5 1:02.133s + 2.635s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
90. Tomi Kaartinen Elite 1:02.134s + 2.636s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
91. Dmitry Shevel Elite 1:02.135s + 2.637s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
92. Rainer Madalik Master - 2 1:02.143s + 2.645s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
93. József Gyuricza Pro - 18 1:02.148s + 2.650s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
94. Alexei Malkin Elite 1:02.160s + 2.662s Kausi 61, Kilpailu 5 13.10.2017 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
95. Gary Mullins Master - 4 1:02.174s + 2.676s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
96. Victor Ramirez Master - 3 1:02.176s + 2.678s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
97. Andrej Rilke Master - 3 1:02.177s + 2.679s Kausi 56, Kilpailu 5 2.12.2016 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
98. Stanislav Frolov Elite 1:02.188s + 2.690s Kausi 50, Kilpailu 17 26.12.2015 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
99. Mika Pekkarinen Master - 2 1:02.192s + 2.694s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
100. Paweł Zaburski Master - 3 1:02.192s + 2.694s Kausi 67, Kilpailu 17 7.12.2018 Qualify tulokset
Kilpailu-uusinta
Sivu [12 3 ... 171 172 173 » Siirry suoraan sivulle: