Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Suzuka (Japani)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Roland Postle10 (E) | 1:27.673s | + 0.000s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Julien Prado (M2) | 1:27.898s | + 0.225s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | George Slater4 (Ret) | 1:28.233s | + 0.560s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:28.330s | + 0.657s | Kausi 80, Kilpailu 13 | Elite | 5.03.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:28.442s | + 0.769s | Kausi 89, Kilpailu 15 | Elite | 7.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Róbert László2 (E) | 1:28.731s | + 1.058s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Tan S Lake (E) | 1:28.749s | + 1.076s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | André de Carvalho (E) | 1:28.867s | + 1.194s | Kausi 95, Kilpailu 7 | Elite | 22.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | György Székely (E) | 1:28.871s | + 1.198s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:28.907s | + 1.234s | Kausi 75, Kilpailu 2 | Elite | 17.03.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Harsh Sheth (E) | 1:28.992s | + 1.319s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Jan Velske3 (Ret) | 1:29.018s | + 1.345s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Dominiek Van West (E) | 1:29.064s | + 1.391s | Kausi 92, Kilpailu 4 | Elite | 7.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:29.171s | + 1.498s | Kausi 95, Kilpailu 7 | Elite | 22.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Yug Desai3 (Ret) | 1:29.250s | + 1.577s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:29.258s | + 1.585s | Kausi 70, Kilpailu 3 | Elite | 3.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Luca Molendi (M4) | 1:29.342s | + 1.669s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Brad Marshall1 (A29) | 1:29.378s | + 1.705s | Kausi 84, Kilpailu 3 | Elite | 8.10.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:29.427s | + 1.754s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Ignacio Belatti (M2) | 1:29.472s | + 1.799s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Ville Pohjanen (A68) | 1:29.505s | + 1.832s | Kausi 80, Kilpailu 13 | Elite | 5.03.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:29.579s | + 1.906s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:29.589s | + 1.916s | Kausi 57, Kilpailu 12 | Elite | 28.02.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Alexei Malkin (P24) | 1:29.622s | + 1.949s | Kausi 92, Kilpailu 4 | Elite | 7.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:29.623s | + 1.950s | Kausi 80, Kilpailu 13 | Elite | 5.03.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Andrew Merkel (M2) | 1:29.624s | + 1.951s | Kausi 95, Kilpailu 7 | Elite | 22.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Robin Goodey (Ret) | 1:29.681s | + 2.008s | Kausi 57, Kilpailu 12 | Elite | 28.02.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Bernard Bontjer (M4) | 1:29.684s | + 2.011s | Kausi 92, Kilpailu 4 | Elite | 7.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:29.695s | + 2.022s | Kausi 72, Kilpailu 13 | Elite | 11.10.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:29.729s | + 2.056s | Kausi 55, Kilpailu 7 | Elite | 7.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Brice Meyer (P10) | 1:29.732s | + 2.059s | Kausi 92, Kilpailu 4 | Elite | 7.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:29.751s | + 2.078s | Kausi 89, Kilpailu 15 | Elite | 7.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Andreas Ramann (E) | 1:29.754s | + 2.081s | Kausi 95, Kilpailu 7 | Elite | 22.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Peter Both (E) | 1:29.754s | + 2.081s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:29.776s | + 2.103s | Kausi 80, Kilpailu 13 | Elite | 5.03.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Rafael Mantovani (P13) | 1:29.795s | + 2.122s | Kausi 57, Kilpailu 12 | Elite | 28.02.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:29.806s | + 2.133s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Apostolis Goutzos (P3) | 1:29.809s | + 2.136s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Alberto Pérez (M4) | 1:29.814s | + 2.141s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:29.827s | + 2.154s | Kausi 57, Kilpailu 12 | Elite | 28.02.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Gustavo Bellotto (E) | 1:29.914s | + 2.241s | Kausi 80, Kilpailu 13 | Elite | 5.03.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:29.967s | + 2.294s | Kausi 80, Kilpailu 13 | Elite | 5.03.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Nigel Smith (E) | 1:29.994s | + 2.321s | Kausi 98, Kilpailu 9 | Elite | 5.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Božidar Topčić (P25) | 1:29.997s | + 2.324s | Kausi 72, Kilpailu 13 | Elite | 11.10.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:30.044s | + 2.371s | Kausi 89, Kilpailu 15 | Elite | 7.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Ania Piekarska (P11) | 1:30.087s | + 2.414s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Patrick Urlings (M1) | 1:30.091s | + 2.418s | Kausi 82, Kilpailu 1 | Elite | 28.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Artur Terezan (A24) | 1:30.093s | + 2.420s | Kausi 89, Kilpailu 15 | Elite | 7.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Piotr Noworyta (A75) | 1:30.149s | + 2.476s | Kausi 68, Kilpailu 4 | Elite | 28.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | David Rolleston1 (M2) | 1:30.151s | + 2.478s | Kausi 61, Kilpailu 3 | Elite | 6.10.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |