Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Zolder (Belgia)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:07.313s | + 0.000s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Jan Velske3 (Ret) | 1:07.368s | + 0.055s | Kausi 71, Kilpailu 10 | Elite | 30.07.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:07.426s | + 0.113s | Kausi 87, Kilpailu 4 | Elite | 26.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Rafal Celejewski (A48) | 1:07.439s | + 0.126s | Kausi 87, Kilpailu 4 | Elite | 26.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Guy Smets (Ret) | 1:07.527s | + 0.214s | Kausi 55, Kilpailu 10 | Elite | 18.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:07.556s | + 0.243s | Kausi 90, Kilpailu 13 | Elite | 2.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:07.737s | + 0.424s | Kausi 84, Kilpailu 14 | Elite | 16.11.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:07.745s | + 0.432s | Kausi 87, Kilpailu 4 | Elite | 26.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:07.807s | + 0.494s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Flavio Mendiković (P20) | 1:07.854s | + 0.541s | Kausi 75, Kilpailu 16 | Elite | 5.05.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Chris Adnams (M3) | 1:07.880s | + 0.567s | Kausi 87, Kilpailu 4 | Elite | 26.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Brice Meyer (P10) | 1:07.957s | + 0.644s | Kausi 92, Kilpailu 2 | Elite | 28.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Paweł Zaburski (M3) | 1:07.965s | + 0.652s | Kausi 90, Kilpailu 13 | Elite | 2.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Marek Hajnrych (Ret) | 1:08.002s | + 0.689s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Marcin Żak (Ret) | 1:08.031s | + 0.718s | Kausi 84, Kilpailu 14 | Elite | 16.11.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Ahmet Sonverdi (P22) | 1:08.103s | + 0.790s | Kausi 71, Kilpailu 10 | Elite | 30.07.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:08.113s | + 0.800s | Kausi 71, Kilpailu 10 | Elite | 30.07.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:08.183s | + 0.870s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Róbert László2 (E) | 1:08.198s | + 0.885s | Kausi 69, Kilpailu 4 | Elite | 5.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:08.242s | + 0.929s | Kausi 75, Kilpailu 16 | Elite | 5.05.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:08.317s | + 1.004s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Jean-françois Charbinat (P19) | 1:08.319s | + 1.006s | Kausi 92, Kilpailu 2 | Elite | 28.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Dmitry Nechitailo (A33) | 1:08.320s | + 1.007s | Kausi 71, Kilpailu 10 | Elite | 30.07.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Mike Bennett (P8) | 1:08.335s | + 1.022s | Kausi 78, Kilpailu 7 | Master - 3 | 9.10.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Mihail Morozov (A30) | 1:08.363s | + 1.050s | Kausi 90, Kilpailu 13 | Elite | 2.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Dominiek Van West (E) | 1:08.424s | + 1.111s | Kausi 90, Kilpailu 13 | Elite | 2.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:08.447s | + 1.134s | Kausi 92, Kilpailu 2 | Elite | 28.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Ľubomír Štec (Ret) | 1:08.464s | + 1.151s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Jani Syrjäläinen (Ret) | 1:08.469s | + 1.156s | Kausi 84, Kilpailu 14 | Elite | 16.11.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | David Rolleston1 (M2) | 1:08.475s | + 1.162s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Yug Desai3 (Ret) | 1:08.479s | + 1.166s | Kausi 81, Kilpailu 6 | Elite | 13.04.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Gergő Csernátoni (M2) | 1:08.515s | + 1.202s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Aleksey Odegov (Ret) | 1:08.522s | + 1.209s | Kausi 55, Kilpailu 10 | Elite | 18.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Vladimir Valis (A55) | 1:08.535s | + 1.222s | Kausi 90, Kilpailu 13 | Elite | 2.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Christoph Seifriedsberger (Ret) | 1:08.545s | + 1.232s | Kausi 55, Kilpailu 10 | Master - 1 | 18.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Vincent Douchez (M1) | 1:08.556s | + 1.243s | Kausi 92, Kilpailu 2 | Elite | 28.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Imre Antos (P7) | 1:08.559s | + 1.246s | Kausi 84, Kilpailu 14 | Master - 3 | 16.11.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Harsh Sheth (E) | 1:08.559s | + 1.246s | Kausi 78, Kilpailu 7 | Elite | 9.10.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:08.564s | + 1.251s | Kausi 78, Kilpailu 7 | Elite | 9.10.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Stefan Farkas (Ret) | 1:08.571s | + 1.258s | Kausi 55, Kilpailu 10 | Master - 5 | 18.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Ania Piekarska (P11) | 1:08.572s | + 1.259s | Kausi 81, Kilpailu 6 | Elite | 13.04.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Atis Praudiņš (E) | 1:08.578s | + 1.265s | Kausi 75, Kilpailu 16 | Elite | 5.05.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Mateusz Oleś (Ret) | 1:08.581s | + 1.268s | Kausi 67, Kilpailu 11 | Elite | 16.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Grzesiek Jakubiak (Ret) | 1:08.609s | + 1.296s | Kausi 55, Kilpailu 10 | Elite | 18.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:08.617s | + 1.304s | Kausi 87, Kilpailu 4 | Elite | 26.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Roland Postle10 (E) | 1:08.656s | + 1.343s | Kausi 69, Kilpailu 4 | Elite | 5.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Kevin Abdalla (Ret) | 1:08.673s | + 1.360s | Kausi 67, Kilpailu 11 | Elite | 16.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Francesco Lupo (Ret) | 1:08.688s | + 1.375s | Kausi 67, Kilpailu 11 | Elite | 16.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Sam Wainwright (Ret) | 1:08.705s | + 1.392s | Kausi 62, Kilpailu 16 | Elite | 23.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Adam Wierzba (Ret) | 1:08.713s | + 1.400s | Kausi 15, Kilpailu 5 | Elite | 30.06.2009 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |