Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Bucharest Ring (Romania)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:13.464s | + 0.000s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Dominiek Van West (E) | 1:13.524s | + 0.060s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:13.629s | + 0.165s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Peter Both (E) | 1:13.711s | + 0.247s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:13.798s | + 0.334s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | David Rolleston1 (M2) | 1:13.889s | + 0.425s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Artur Terezan (A24) | 1:13.893s | + 0.429s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:14.003s | + 0.539s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Vladimir Valis (A55) | 1:14.008s | + 0.544s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Róbert László2 (E) | 1:14.053s | + 0.589s | Kausi 74, Kilpailu 5 | Elite | 24.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:14.092s | + 0.628s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:14.094s | + 0.630s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Gergő Csernátoni (M2) | 1:14.135s | + 0.671s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Marek Hajnrych (Ret) | 1:14.307s | + 0.843s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:14.320s | + 0.856s | Kausi 56, Kilpailu 9 | Elite | 16.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:14.328s | + 0.864s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Rafal Celejewski (A48) | 1:14.352s | + 0.888s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:14.370s | + 0.906s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:14.438s | + 0.974s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Sam Wainwright (Ret) | 1:14.442s | + 0.978s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | György Székely (E) | 1:14.473s | + 1.009s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Atis Praudiņš (E) | 1:14.486s | + 1.022s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Ugnius Sagatas (Ret) | 1:14.513s | + 1.049s | Kausi 70, Kilpailu 7 | Elite | 17.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Roland Postle10 (E) | 1:14.518s | + 1.054s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:14.550s | + 1.086s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Rui Silva (Ret) | 1:14.614s | + 1.150s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Master - 4 | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Leandro Sereno7 (E) | 1:14.641s | + 1.177s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Robin Goodey (Ret) | 1:14.653s | + 1.189s | Kausi 70, Kilpailu 7 | Elite | 17.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Donatas Paplauskas (P1) | 1:14.689s | + 1.225s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Rogerio Mandler (M1) | 1:14.693s | + 1.229s | Kausi 74, Kilpailu 5 | Elite | 24.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Martin Bedoya (Ret) | 1:14.700s | + 1.236s | Kausi 67, Kilpailu 14 | Elite | 27.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:14.706s | + 1.242s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | David Melis (M2) | 1:14.717s | + 1.253s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Tony Cullen (E) | 1:14.767s | + 1.303s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Pedro Nazaré (A63) | 1:14.812s | + 1.348s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Master - 4 | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Fabien Massard (M4) | 1:14.812s | + 1.348s | Kausi 74, Kilpailu 5 | Elite | 24.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Rei Frost (A15) | 1:14.830s | + 1.366s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Master - 5 | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Laurent Quinet (M4) | 1:14.832s | + 1.368s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Dominique Jean (M2) | 1:14.840s | + 1.376s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Ľubomír Štec (Ret) | 1:14.886s | + 1.422s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Timo Sydänmetsä (Ret) | 1:14.898s | + 1.434s | Kausi 56, Kilpailu 9 | Elite | 16.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Martin Safranyik (P14) | 1:14.898s | + 1.434s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Master - 1 | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Dmitry Shevel (A28) | 1:14.918s | + 1.454s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:14.927s | + 1.463s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Cédrick Flament (M5) | 1:14.930s | + 1.466s | Kausi 70, Kilpailu 7 | Elite | 17.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | David Jones-Winkley (P12) | 1:14.931s | + 1.467s | Kausi 70, Kilpailu 7 | Elite | 17.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:14.933s | + 1.469s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Lee Harding (E) | 1:14.953s | + 1.489s | Kausi 90, Kilpailu 10 | Elite | 22.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Marco Giannini (M4) | 1:14.967s | + 1.503s | Kausi 97, Kilpailu 5 | Elite | 19.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Jakab Zoltan (A34) | 1:14.968s | + 1.504s | Kausi 62, Kilpailu 1 | Elite | 1.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |