Page « 1 2 3 ... 1885 [18861887 ... 2377 2378 2379 » Quick go to page:
Author Topic: Magyar Nyelvű Fórum 71347 replies
Tóth Dominik
(Group Amateur - 77)


Posts: 1066
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (4)
Old post #56521 posted Sep 21st 2014, 20:15:06 (last edited Sep 21st 2014, 20:17:00 by Dominik Tóth) Quote 
Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:05:59 )






Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:00:54 )

Quote ( Ádám Jávor @ September 21st 2014,19:57:28 )

Dominik fogd már be...Kikaptatok, ez van...A vereséget pont úgy el kell viselni mint a győzelmet....Most jöhet, hogy én egy mocskos lila-fehér vagyok, de nem....

DE HOGY????!!!!!
Ember lattad a meccset?

Én láttam a meccset fradistaként azt mondom nem csak a bírón múlott az egész hisz a csapat az elején és az utolsó 20 percben csak az alibi játékot nyomta és sajna jogosan kaptunk ki az újpesttől :(


Majd 2 het mulva....
Nem jogosan kaptunk ki
Suljitc feldobja magat?
Egybol piros lap!
De a biro is okos....
Richárd Bodó
(Group Amateur - 7)


Posts: 122
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #56522 posted Sep 21st 2014, 20:25:03 (last edited Sep 21st 2014, 20:25:39 by Richárd Bodó) Quote 
Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:15:06 )

Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:05:59 )






Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:00:54 )

Quote ( Ádám Jávor @ September 21st 2014,19:57:28 )

Dominik fogd már be...Kikaptatok, ez van...A vereséget pont úgy el kell viselni mint a győzelmet....Most jöhet, hogy én egy mocskos lila-fehér vagyok, de nem....

DE HOGY????!!!!!
Ember lattad a meccset?

Én láttam a meccset fradistaként azt mondom nem csak a bírón múlott az egész hisz a csapat az elején és az utolsó 20 percben csak az alibi játékot nyomta és sajna jogosan kaptunk ki az újpesttől :(

Majd 2 het mulva....
Nem jogosan kaptunk ki
Suljitc feldobja magat?
Egybol piros lap!
De a biro is okos....

Jó abba egyetértek nagy színészek voltak az újpestiek és Suljictól undorító volt amit művelt
Edit:mármint a szabadrúgásra célzok
Tóth Dominik
(Group Amateur - 77)


Posts: 1066
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (3)
Old post #56523 posted Sep 21st 2014, 20:29:46 Quote 
Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:25:03 )

Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:15:06 )

Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:05:59 )






Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:00:54 )

Quote ( Ádám Jávor @ September 21st 2014,19:57:28 )

Dominik fogd már be...Kikaptatok, ez van...A vereséget pont úgy el kell viselni mint a győzelmet....Most jöhet, hogy én egy mocskos lila-fehér vagyok, de nem....

DE HOGY????!!!!!
Ember lattad a meccset?

Én láttam a meccset fradistaként azt mondom nem csak a bírón múlott az egész hisz a csapat az elején és az utolsó 20 percben csak az alibi játékot nyomta és sajna jogosan kaptunk ki az újpesttől :(

Majd 2 het mulva....
Nem jogosan kaptunk ki
Suljitc feldobja magat?
Egybol piros lap!
De a biro is okos....

Jó abba egyetértek nagy színészek voltak az újpestiek és Suljictól undorító volt amit művelt
Edit:mármint a szabadrúgásra célzok


Balajcza?
Az 11-es volt es nem adtak meg....
Richárd Bodó
(Group Amateur - 7)


Posts: 122
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #56524 posted Sep 21st 2014, 20:33:05 (last edited Sep 21st 2014, 20:33:42 by Richárd Bodó) Quote 
Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:29:46 )

Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:25:03 )

Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:15:06 )

Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:05:59 )

ja te a Lauthos esetre gondolsz hát azt elfújta a bíró, de én arra gondolok, hogy Suljic akadályozta a szabadrúgás elvégzését 1-1-nél




Quote ( Tóth Dominik @ September 21st 2014,20:00:54 )

Quote ( Ádám Jávor @ September 21st 2014,19:57:28 )

Dominik fogd már be...Kikaptatok, ez van...A vereséget pont úgy el kell viselni mint a győzelmet....Most jöhet, hogy én egy mocskos lila-fehér vagyok, de nem....

DE HOGY????!!!!!
Ember lattad a meccset?

Én láttam a meccset fradistaként azt mondom nem csak a bírón múlott az egész hisz a csapat az elején és az utolsó 20 percben csak az alibi játékot nyomta és sajna jogosan kaptunk ki az újpesttől :(

Majd 2 het mulva....
Nem jogosan kaptunk ki
Suljitc feldobja magat?
Egybol piros lap!
De a biro is okos....

Jó abba egyetértek nagy színészek voltak az újpestiek és Suljictól undorító volt amit művelt
Edit:mármint a szabadrúgásra célzok

Balajcza?
Az 11-es volt es nem adtak meg....
László Zérczi
(Group Rookie - 71)


Posts: 58
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #56525 posted Sep 21st 2014, 21:00:46 Quote 
Ahogy azt már korábban mondtam, vezetéknév is név, ugyanúgy ahogy te Tóth vagy, én pedig Zérczi vagyok. Elég nagy gond, ha ennyi se jut el abba a bizonyos helyre, és ettől kellene keménynek látni.
Tibor Szuromi
(Group Pro - 14)


Posts: 11913
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #56526 posted Sep 21st 2014, 21:05:06 (last edited Sep 21st 2014, 21:05:33 by Tibor Szuromi) Quote 
Quote ( László Zérczi @ September 21st 2014,21:00:46 )

Ahogy azt már korábban mondtam, vezetéknév is név, ugyanúgy ahogy te Tóth vagy, én pedig Zérczi vagyok.
Így igaz; de illik utána biggyeszteni (úr, elvtárs, bajtárs, sporttárs, ....).
László Zérczi
(Group Rookie - 71)


Posts: 58
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (1)
Old post #56527 posted Sep 21st 2014, 21:07:00 Quote 
Semmilyen társak nem vagyunk, a mai produkciója után pedig nehéz úrnak nevezni.
Gábor Szendi
(Group Rookie - 65)



Posts: 109
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (9)   Dislike this post (2)
Old post #56528 posted Sep 21st 2014, 21:58:00 Quote 
Dominik, te egy kiemelkedően ostoba ember vagy.
Ferenc Heiner
(Group Rookie - 320)



Posts: 149
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (14)   Dislike this post (0)
Old post #56529 posted Sep 21st 2014, 22:27:09 Quote 
Fiatalok, magyar labdakergetőkről egy szót sem szabad ejteni, nem hogy vitatkozni az egészről, be kéne szántani az összes pályát, a labdakergetőket meg elzavarni szemetet szedni :)
Veres Tamás
(Group Pro - 13)


Posts: 5060
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (8)
Old post #56530 posted Sep 21st 2014, 23:06:40 Quote 
Na hol vannak most azok akik szapulták Vettelt,hogy nem tud a versenyen jó lenni meg nem tud bánni a gumikkal? legöregebb gumikkal (az élmezőnyből) bőven tudta tartani Ricciardoékat és rettentően jól ment!
Várom a bocsánatkéréseket,amiért engem ugattatok le,pedig nekem van igazam, végre jó taktikát kapott, nem volt 7 körrel öregebb gumija (csak 2) és láss csodát,máris ott van a 2.helyen! kár hogy hamiltonnal nem történt valami,szép lett volna ha Vettel nyer.
László Zérczi
(Group Rookie - 71)


Posts: 58
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (9)   Dislike this post (1)
Old post #56531 posted Sep 21st 2014, 23:16:26 (last edited Sep 21st 2014, 23:19:12 by László Zérczi) Quote 
Te tényleg hülye vagy. Hányszor mondjuk még el, hoy senki nem szapulja Vettelt, hanem Ricciardot méltatjuk?! Vettelt csak te hoztad be a képbe...
Veres Tamás
(Group Pro - 13)


Posts: 5060
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (9)
Old post #56532 posted Sep 21st 2014, 23:36:17 Quote 
Ricciardot méltattátok Vettel kárára...röviden tömören ez volt a lényege annak amit írtatok.
László Zérczi
(Group Rookie - 71)


Posts: 58
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (9)   Dislike this post (0)
Old post #56533 posted Sep 21st 2014, 23:41:09 (last edited Sep 21st 2014, 23:57:40 by László Zérczi) Quote 
Ezt egyedül te próbálod belemagyarázni az egészbe! De ha így is lenne, akkor mi van? Akkora túlzásokba esek Vettellel kapcsolatban, mint ide Kamcsatka. Miért lenne olyan felháborító, ha mi is így érvelnénk? Én nem töröm magam tovább! Aki hülye, ...
Tibor Szuromi
(Group Pro - 14)


Posts: 11913
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #56534 posted Sep 22nd 2014, 06:37:52 (last edited Sep 22nd 2014, 06:38:13 by Tibor Szuromi) Quote 
Quote ( Ferenc Heiner @ September 21st 2014,22:27:09 )

magyar labdakergetőkről egy szót sem szabad ejteni, nem hogy vitatkozni az egészről,
Feri!

Mintha nagyon kevés magyar lenne (vagy csak kihalóban vannak az ősrégi magyar nevek).

A tegnapi "magyar derby" szereplői:

Újpest FC: Balajcza - Forró (Nego, 76.), Heris, Litauszki, Vadász - Balogh B., Bardhi (Ahmeti, 90.), Vasiljevic, Nagy G. - Suljic (Kosovic, 85.), Simon

Ferencváros: Dibusz - Nalepa (Lamah, 73.), Mateos, Pavlovic, Bönig - Dilaver, Gyömbér (Busai, 7.), Böde, Kukuruzovic (Gera, 64.), Somalia - Lauth
Roland Láng
(Group Amateur - 5)



Posts: 1380
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (10)   Dislike this post (0)
Old post #56535 posted Sep 22nd 2014, 07:54:43 Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 21st 2014,23:06:40 )

Na hol vannak most azok akik szapulták Vettelt,hogy nem tud a versenyen jó lenni meg nem tud bánni a gumikkal? legöregebb gumikkal (az élmezőnyből) bőven tudta tartani Ricciardoékat és rettentően jól ment!
Várom a bocsánatkéréseket,amiért engem ugattatok le,pedig nekem van igazam, végre jó taktikát kapott, nem volt 7 körrel öregebb gumija (csak 2) és láss csodát,máris ott van a 2.helyen! kár hogy hamiltonnal nem történt valami,szép lett volna ha Vettel nyer.


Tudod jól, hogy én is Vettel-párti vagyok, ezért talán elfogadod a véleményem:
Szerintem sem szapulta senki Vettelt! Tény, hogy néhányan nem tartják olyan nagyra, mint - szerintünk - megérdemelné és tény, hogy vannak, akik megkérdőjelezik sikereit, de senki nem lőtt túl a célon... Az ellenvéleményük megfogalmazásához pedig joguk van. El kell fogadni azt is!
Hidd el, ha szapulták volna én is beszállok a vitába...

Éppen ezért nem érzem úgy, hogy bárkinek bocsánatot kellene kérnie!

Szóval a további vita gerjesztése helyett örüljünk neki, hogy kedvencünk ilyen jól teljesített és reménykedjünk, hogy az elmúlt évek tendenciái - miszerint Vettel kiválóan szerepel a szezon második részét alkotó futamokon - folytatódnak idén is!
Zoltán Szabó
(Group Amateur - 99)



Posts: 6
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (3)
Old post #56536 posted Sep 22nd 2014, 08:03:08 (last edited Sep 22nd 2014, 08:07:28 by Zoltán Szabó) Quote 
Quote ( Richárd Bodó @ September 21st 2014,20:33:05 )

Dominik fogd már be...Kikaptatok, ez van...A vereséget pont úgy el kell viselni mint a győzelmet....Most jöhet, hogy én egy mocskos lila-fehér vagyok, de nem....

DE HOGY????!!!!!
Ember lattad a meccset?

Én láttam a meccset fradistaként azt mondom nem csak a bírón múlott az egész hisz a csapat az elején és az utolsó 20 percben csak az alibi játékot nyomta és sajna jogosan kaptunk ki az újpesttől :(

Majd 2 het mulva....
Nem jogosan kaptunk ki


Emberek! Nincs Magyar foci! Nem tünt fel? Beszéljünk inkább a motorspotokrók, jobban illene ide, szerintem
Suljitc feldobja magat?
Egybol piros lap!
De a biro is okos....

Jó abba egyetértek nagy színészek voltak az újpestiek és Suljictól undorító volt amit művelt
Edit:mármint a szabadrúgásra célzok

Balajcza?
Az 11-es volt es nem adtak meg....
Norbert Meszaros
(Group Amateur - 70)


Posts: 594
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #56537 posted Sep 22nd 2014, 08:33:06 Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 21st 2014,23:06:40 )

Na hol vannak most azok akik szapulták Vettelt,hogy nem tud a versenyen jó lenni meg nem tud bánni a gumikkal? legöregebb gumikkal (az élmezőnyből) bőven tudta tartani Ricciardoékat és rettentően jól ment!
Várom a bocsánatkéréseket,amiért engem ugattatok le,pedig nekem van igazam, végre jó taktikát kapott, nem volt 7 körrel öregebb gumija (csak 2) és láss csodát,máris ott van a 2.helyen! kár hogy hamiltonnal nem történt valami,szép lett volna ha Vettel nyer.


Kíváncsi lennék a véleményedre Alonsoval kapcsolatban is. :)
( ne felejtsük el azt sem, hogy Ricciardo sem volt rosszabb Vettelnél, nem dominálta Vettel Ricciardot )
Tibor Szuromi
(Group Pro - 14)


Posts: 11913
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (3)   Dislike this post (2)
Old post #56538 posted Sep 22nd 2014, 10:33:29 (last edited Sep 22nd 2014, 10:43:43 by Tibor Szuromi) Quote 
Norbert.
Bár nem engem kérdeztél; mégis Alonsoval kapcsolatban megemlítem: mindig az az érzésem volt, hogy a legmegbízhatóbban teljesítő pilótáról van szó a mezőnyben.
Ezt azzal a ténnyel tudom alátámasztani (persze nem perdöntő, de igen sokatmondó), hogy a rajtpozícióját szinte kivétel nélkül megtartja avagy túlszárnyalja a versenyen. Ezt teszi egy olyan technikával, ami az idén - jelenleg - csak a 4.-nek mondható (mégsem a 7.-8. helyek jellemzőek a versenyhelyezésére).

Grid Race Position
5 4
4 4
9 9
5 3
7 6
5 4
7 6
4 5
16 6
7 5
5 2
4 7
7 Ret
5 4

Le a sisakkal előtte! A Ferrari hatalmas bukását valahogy mindig csak sikerül meggátolnia.
Veres Tamás
(Group Pro - 13)


Posts: 5060
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (11)
Old post #56539 posted Sep 22nd 2014, 10:41:40 Quote 
Tibor. A Ferrari 1x romlott el,ezért megbízható Alonso... nem nehéz rájönni, hogy Hamilton,Ricciardo,Vettel,Rosberg,stb,stb ugyanilyen megbízhatóan menne ha nem romlott volna el az autójuk (Ricciardo esetébe kerékcserét cseszték el)
Tehát ez nem alonso érdeme,hanem a ferrarié!
remélem ezzel a ténnyel nem mersz vitatkozni

Roland: alapjába véve igazad van, főleg a többi fórumon vannak a "károgók" akik Vettel ellen beszélnek,de azért 1-2 ember itt is akadt :D
Lajos Urbán
(Group Amateur - 85)



Posts: 547
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (4)   Dislike this post (2)
Old post #56540 posted Sep 22nd 2014, 11:03:55 Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,10:41:40 )

Tibor. A Ferrari 1x romlott el,ezért megbízható Alonso... nem nehéz rájönni, hogy Hamilton,Ricciardo,Vettel,Rosberg,stb,stb ugyanilyen megbízhatóan menne ha nem romlott volna el az autójuk (Ricciardo esetébe kerékcserét cseszték el)
Tehát ez nem alonso érdeme,hanem a ferrarié!
remélem ezzel a ténnyel nem mersz vitatkozni

Roland: alapjába véve igazad van, főleg a többi fórumon vannak a "károgók" akik Vettel ellen beszélnek,de azért 1-2 ember itt is akadt :D


Ami a pályán történik az nagyrészben a pilóta érdeme, és Alo a szarból is várat épít. ;)
Norbert Meszaros
(Group Amateur - 70)


Posts: 594
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (5)   Dislike this post (1)
Old post #56541 posted Sep 22nd 2014, 11:05:24 (last edited Sep 22nd 2014, 11:07:50 by Norbert Meszaros) Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,10:41:40 )

Tehát ez nem alonso érdeme,hanem a ferrarié!


Kisbetűvel? Szép.

A Ferrari ritka gyenge. Amikor a Red Bullnál idén lemondóan legyintenek rá, hogy úgysem tud előzni, mert lassú az egyenesben... Érted, egy Red Bullhoz ( Renault ) képest is.

Amúgy Alonso rajtja eléggé vitatható volt, szerintem Ricciardo-t is vissza kellett volna engednie maga elé. Ettől eltekintve viszont megdöbbentően gyors köröket futott.
Raikkönnen ugyan ezt szívta meg. Súlyosbítva a gyengébb rajtpozícióval. Hiába tudna menni gyors köröket, ha képtelen az egyenesekben még DRS-sel is, előzni.

Editke szólt, hogy Ricciardo műszaki problémával küzdött az egész versenyen. Még is ott volt Vettel mögött centikre.
Veres Tamás
(Group Pro - 13)


Posts: 5060
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (14)
Old post #56542 posted Sep 22nd 2014, 11:07:37 (last edited Sep 22nd 2014, 11:12:14 by Veres Tamás) Quote 
Quote ( Lajos Urbán @ September 22nd 2014,11:03:55 )

Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,10:41:40 )

Tibor. A Ferrari 1x romlott el,ezért megbízható Alonso... nem nehéz rájönni, hogy Hamilton,Ricciardo,Vettel,Rosberg,stb,stb ugyanilyen megbízhatóan menne ha nem romlott volna el az autójuk (Ricciardo esetébe kerékcserét cseszték el)
Tehát ez nem alonso érdeme,hanem a ferrarié!
remélem ezzel a ténnyel nem mersz vitatkozni

Roland: alapjába véve igazad van, főleg a többi fórumon vannak a "károgók" akik Vettel ellen beszélnek,de azért 1-2 ember itt is akadt :D

Ami a pályán történik az nagyrészben a pilóta érdeme, és Alo a szarból is várat épít. ;)


aha, biztos az autó meghibásodások is a pilóta érdeme....kár hogy hülyeséget írsz...azt meg nem látom hogy Alonso a szarból várat építene, most hogy végre Räikkönen alatt is működik az autó,ami nem is fekszik neki, mégis bőven partiban van Alonsoval...A Ferrari ezen a pályán 3.erő volt(egész évet nézve talán 4.erő) és ALonso semmivel se megy jobban ennél, az a mázlija hogy Vettelnek és Massának bőven kijutott a problémákból, ezért van előttük a vb-n...Vettel előtt remélhetőleg már nemsokáig lesz ott....lehet lepontozni a sok alonso drukkernek,de ez az igazság

Quote ( Norbert Meszaros @ September 22nd 2014,11:05:24 )

A Ferrari ritka gyenge. Amikor a Red Bullnál idén lemondóan legyintenek rá, hogy úgysem tud előzni, mert lassú az egyenesben... Érted, egy Red Bullhoz ( Renault ) képest is.


ritka gyenge? 3-4.erő azt nem mondanám gyengének...és sokkal többet ér a megbízhatóság, mert ha célbaérsz 2 futamon 5.helyen egy gyengébb autóval akkor jár érte 20 pont, viszont ha 2 futamból egyszer érsz célba egy jobb autóval a 3.helyen, azért csak 15 pont jár.... érted a különbséget? ezt szerintem nem nehéz felfogni...Alonso-Vettel-ről van itt szó


Editke szólt, hogy Ricciardo műszaki problémával küzdött az egész versenyen. Még is ott volt Vettel mögött centikre.

ne keverd össze a kiskapukat a valósággal. a tiltott rádióüzeneteket kerülték el így, annak az autónak semmi baja nem volt.
Tibor Szuromi
(Group Pro - 14)


Posts: 11913
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (2)
Old post #56543 posted Sep 22nd 2014, 11:08:20 (last edited Sep 22nd 2014, 11:23:38 by Tibor Szuromi) Quote 
A Mercedeseket eleve ki kell venni, mert osztoznak az első és második helyeken. Technikai fölényük óriási. Az adataik ezért nem mondanak semmit ilyen szempontból.

Ki lehet venni az autók elromlását (sőt azt is, ha a pilóta hibája miatt van kiesés); akkor is az említett tendenciát lehet látni az élmezőnyben (csak ez az érdekes).

A kiesések száma döntően nem befolyásolja a pilótaversenyt eddig.
Hamilton 3.
Rosberg 2.
Alonso 1.
Ricciardo 1 (+1 DSQ).
Vettel 3.
Bottas 1.

Az meg teljesen lényegtelen, hogy mit rontottak el. Egy-egy sofőr mögött van egy stáb - az eredményesség pedig közös érdem.

Nem vitatkozom Veled; csak leírom a véleményemet.

Miután nekem tök lényegtelen, hogy Massa, Perez, Sutil avagy akármelyik lesz a bajnok; ezért hidegen hagy ez a dolog.

(Még annyit azért érdemes megjegyezni, hogy sok sportágban "kiveszik" a legrosszabb eredmény(eke)t. Ez a technikai hátterű versenyekben némileg reálisabb képet mutat az eredményességről. Az F1-ben pont az ellenkezőjét csinálják az utolsó versenyen történő dupla pontokkal. Majd azok mit fognak mondani, akik az utolsó futamon esnek ki? Netán súlyos pénzektől esik el egy csapat, ha az utolsó versenyen egyik autójuk sem ér célba. Mi lesz azzal, akit valaki versenyképtelenné tesz és emiatt buknak? Lesz a végén várhatóan buli.)

Editke hozzáteszi: (Már ezt a szabályt is kitalálták - utolsó verseny dupla pont -, de kizárólag olyan sportágban, ahol a versenyzőn múlik a dolog. Ez is kissé fura, ha pont akkor sérül le az illető. Tudom, hogy az F1-ben a cél a bevétel növelése. Ennek érdekében minden egyéb csupán másodlagos. Számtalan példa mutatja, hogy az üzleti célok elérése érdekében nincsenek stabil szabályok. Mindig valamitől várják, hogy a versenyre kilátogatók száma növekedjen. Lehet ezt magyarázni sok mindennel; de nem érdemes. Az F1 már ilyen.)
Norbert Meszaros
(Group Amateur - 70)


Posts: 594
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (8)   Dislike this post (1)
Old post #56544 posted Sep 22nd 2014, 11:16:51 (last edited Sep 22nd 2014, 11:20:52 by Norbert Meszaros) Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,11:07:37 )

ne keverd össze a kiskapukat a valósággal. a tiltott rádióüzeneteket kerülték el így, annak az autónak semmi baja nem volt.


Nehéz mit mondani, amikor egy bugyuta ember a saját hülyeségeit szajkózza, de azért megpróbálom. Idézet egy cikkből:

"Ricciardo a verseny nagy részében műszaki hibákkal küzdött, a motorja folyamatosan ki-kihagyott, a csapatfőnök Christian Horner szerint az akkumulátora kapcsolt le állandóan. „Néha rendben volt a motorerőm, néha pedig nem, de Safety Car után már elég rossz volt a helyzet" – árulta el Ricciardo. „Miután felváltottam, mindig elszállt egy pillanatra a motorerő, majd később visszatért."

„Az ilyen hibák általában elmúlnak az első körök után, de most az egész verseny során kitartottak. Valamennyit biztosan veszítettem vele, de nem tudom, hogy pontosan mekkora hátrányt jelentett" – magyarázta. „Kicsit bosszantó volt, és aggódtam is, mert nem voltam benne biztos, hogy eljutok a célig.""

Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,11:07:37 )

ritka gyenge? 3-4.erő azt nem mondanám gyengének...


Megint ostobáskodsz. Először is a ritka gyenge az a motorteljesítményre vonatkozik, ugyanakkor még a te értelmezésedben is kapufa, mert Alonso az ezüstéremért volt harcban. Egy harmadik erő ( 5-6. hely ) esetén sem kis teljesítmény, 4. erő esetén meg már tényleg megsüvegelendő.
Neked kéne egy külön bajnokság, ahol Vettel indulna egyedül. :)
Veres Tamás
(Group Pro - 13)


Posts: 5060
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (11)
Old post #56545 posted Sep 22nd 2014, 11:20:51 Quote 
Quote ( Norbert Meszaros @ September 22nd 2014,11:16:51 )

Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,11:07:37 )

ne keverd össze a kiskapukat a valósággal. a tiltott rádióüzeneteket kerülték el így, annak az autónak semmi baja nem volt.

Nehéz mit mondani, amikor egy bugyuta ember a saját hülyeségeit szajkózza, de azért megpróbálom. Idézet egy cikkből:

"Ricciardo a verseny nagy részében műszaki hibákkal küzdött, a motorja folyamatosan ki-kihagyott, a csapatfőnök Christian Horner szerint az akkumulátora kapcsolt le állandóan. „Néha rendben volt a motorerőm, néha pedig nem, de Safety Car után már elég rossz volt a helyzet" – árulta el Ricciardo. „Miután felváltottam, mindig elszállt egy pillanatra a motorerő, majd később visszatért."

„Az ilyen hibák általában elmúlnak az első körök után, de most az egész verseny során kitartottak. Valamennyit biztosan veszítettem vele, de nem tudom, hogy pontosan mekkora hátrányt jelentett" – magyarázta. „Kicsit bosszantó volt, és aggódtam is, mert nem voltam benne biztos, hogy eljutok a célig.""


Vettel az 1.kanyartól Ricciardo előtt volt, és otthagyta azonnal. nem ezen múlt. a végén Ricciardonak frissebbek voltak a gumijai 2 körrel, tehát az kompenzálta a pici motorerővesztést..ha annyira vesztett volna,akkor Alonso megelőzi.. szóval ezzel alonso érdemeit becsmérelnéd :DDD na most öngólt rúgtál pajtás!
Norbert Meszaros
(Group Amateur - 70)


Posts: 594
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (5)   Dislike this post (1)
Old post #56546 posted Sep 22nd 2014, 11:23:05 Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,11:20:51 )

Vettel az 1.kanyartól Ricciardo előtt volt, és otthagyta azonnal. nem ezen múlt. a végén Ricciardonak frissebbek voltak a gumijai 2 körrel, tehát az kompenzálta a pici motorerővesztést..ha annyira vesztett volna,akkor Alonso megelőzi.. szóval ezzel alonso érdemeit becsmérelnéd :DDD na most öngólt rúgtál pajtás!


Sosem voltunk pajtások, nem is leszünk. Előbb végeznék magammal. Ha Ricciardo a rosszalkodó autóval tudta tartani Alonso-t, akkor az nem Alonso-t minősíti, hanem a Ferrarit. Ez neked öngól.
Lajos Veres
(Group Amateur - 104)


Posts: 668
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (10)   Dislike this post (1)
Old post #56547 posted Sep 22nd 2014, 11:30:51 Quote 
Quote ( Veres Tamás @ September 21st 2014,23:36:17 )

Ricciardot méltattátok Vettel kárára...röviden tömören ez volt a lényege annak amit írtatok.


Milyen érdekes, hogy korábban az időmérő-pozíciókkal érveltél, most meg a versenyeredménnyel. Mindig azzal, amelyikben éppen jobb Vettel?
Ettől függetlenül Vettel megérdemelte a 2. helyet, bár igazából Ricciardo és Alonso is megérdemelte volna, de ugye ez nem így működik.
Tibor Szuromi
(Group Pro - 14)


Posts: 11913
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (2)
Old post #56548 posted Sep 22nd 2014, 11:36:41 (last edited Sep 22nd 2014, 11:40:14 by Tibor Szuromi) Quote 
Ez tökéletesen mutatja a mostani versenyen, hogy hány részre osztódik a mezőny:

Time/Retired
2:00:04.795
+13.5 secs
+14.2 secs
+15.3 secs
+42.1 secs
+56.8 secs
+59.0 secs
+60.6 secs
+61.6 secs
+62.2 secs
+65.0 secs
+66.9 secs
+68.0 secs
+72.0 secs
+94.1 secs
+94.5 secs

Olaszországban:

Time/Retired
1:19:10.236
+3.1 secs
+25.0 secs
+40.7 secs
+50.3 secs
+59.9 secs
+62.5 secs
+63.0 secs
+63.5 secs
+66.1 secs
+71.1 secs
+72.6 secs
+73.0 secs
+1 Lap
+1 Lap
+1 Lap
+1 Lap
+1 Lap
+2 Laps
+2 Laps

Quote ( Lajos Veres @ September 22nd 2014,11:30:51 )

Ettől függetlenül Vettel megérdemelte a 2. helyet, bár igazából Ricciardo és Alonso is megérdemelte volna, de ugye ez nem így működik.
Pontosan így van. Az időeredmények is ezt mutatják.
Gyakorlatilag nem volt a 3 versenyző eredménye között különbség.
Jól világítottál rá a lényegre.
Gergely Kondár
(Group Amateur - 124)



Topic mod
Posts: 1382
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (7)   Dislike this post (0)
Old post #56549 posted Sep 22nd 2014, 11:56:20 (last edited Sep 22nd 2014, 11:56:58 by Gergely Kondár) Quote 
Kérek mindenkit, a személyeskedő megjegyzéseket szüntessétek be!
Több malomban őröltök és a nézőpontok nem fognak közeledni.
Foglalkozzatok a játékkal és ne egymás szellemi képességeinek minősítésével!
Veres Tamás
(Group Pro - 13)


Posts: 5060
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (12)
Old post #56550 posted Sep 22nd 2014, 12:00:49 (last edited Sep 22nd 2014, 12:19:39 by Veres Tamás) Quote 
Quote ( Norbert Meszaros @ September 22nd 2014,11:23:05 )

Quote ( Veres Tamás @ September 22nd 2014,11:20:51 )

Vettel az 1.kanyartól Ricciardo előtt volt, és otthagyta azonnal. nem ezen múlt. a végén Ricciardonak frissebbek voltak a gumijai 2 körrel, tehát az kompenzálta a pici motorerővesztést..ha annyira vesztett volna,akkor Alonso megelőzi.. szóval ezzel alonso érdemeit becsmérelnéd :DDD na most öngólt rúgtál pajtás!

Sosem voltunk pajtások, nem is leszünk. Előbb végeznék magammal. Ha Ricciardo a rosszalkodó autóval tudta tartani Alonso-t, akkor az nem Alonso-t minősíti, hanem a Ferrarit. Ez neked öngól.


ez baromság:) A Ferrari teljesen jó volt ezen a hétvégén...ha alonso nyer akkor az alonso érdeme, ha gyenge akkor a ferrarié? durván elvakult vagy,szánalmas :/ inkább nem is vitázok ilyenekkel...

Quote ( Lajos Veres @ September 22nd 2014,11:30:51 )

Quote ( Veres Tamás @ September 21st 2014,23:36:17 )

Ricciardot méltattátok Vettel kárára...röviden tömören ez volt a lényege annak amit írtatok.

Milyen érdekes, hogy korábban az időmérő-pozíciókkal érveltél, most meg a versenyeredménnyel. Mindig azzal, amelyikben éppen jobb Vettel?
Ettől függetlenül Vettel megérdemelte a 2. helyet, bár igazából Ricciardo és Alonso is megérdemelte volna, de ugye ez nem így működik.


azért mert többnyire az időmérőkön működött csak Vettel autója + akkor nem lehet rossz taktika...

Quote ( Norbert Meszaros @ September 22nd 2014,11:16:51 )


Megint ostobáskodsz. Először is a ritka gyenge az a motorteljesítményre vonatkozik, ugyanakkor még a te értelmezésedben is kapufa, mert Alonso az ezüstéremért volt harcban. Egy harmadik erő ( 5-6. hely ) esetén sem kis teljesítmény, 4. erő esetén meg már tényleg megsüvegelendő.
Neked kéne egy külön bajnokság, ahol Vettel indulna egyedül. :)


ez ismét hülyeség,mert sebességbe a Red Bull se jobb, időmérőn Alonso autója volt gyorsabb ráadásul
és igen,a Ferrari a 3.erő volt, Räikkönen autója elromlott az időmérőn, a futamon pedig Rosbergé tehát Alonso (ha Räikkönent át is lépi) de 5.lett volna, az pedig pontosan az autó erősségének megfelelő lett volna. tehát ismét, már megint, újra öngól neked! szépen haladsz! náladnál elvakultabb alonso drukkerek ritkán vannak, de nembaj, megküzdök veled.
Page « 1 2 3 ... 1885 [18861887 ... 2377 2378 2379 » Quick go to page:

Reply to this topic