Grand Prix Racing Online Forum > Forum games > NML - Naša Mala Liga Add this topic to your ignore list Add this topic to your watchlist
Page « 1 2 3 ... 69 [7071 ... 122 123 124 » Quick go to page:
Author Topic: NML - Naša Mala Liga 3709 replies
Mato Nikic
(Group Master - 3)



Topic mod
Posts: 782
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (0)
Old post #2071 posted Sep 14th 2021, 22:42:47 (last edited Sep 15th 2021, 06:32:24 by Mato Nikić) Quote 
Rile ubija ove sezone...ne možeš mu ništa ni sa CT27... ;-)...još će i mene da ispraši seldeću i to bi bilo to ove sezone
kup?....šteta...Vlado me zeznuo, obećao mi da će sabotirati...al bi ćorak izgleda ;-)
idemo pokušati zadržati opet treće mjesto.

Andrej Rilke
(Group Master - 2)



Posts: 766
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2072 posted Sep 15th 2021, 10:14:32 (last edited Sep 15th 2021, 10:20:13 by Andrej Rilke) Quote 
Hahaha nisam siguran Mato, jer ako staviš rizik veći od 35 gotov sam... Sad si video to što kažeš da Kristijan je baš rizikovao ali malo je to za mene... sad ti vidi šta ćeš...

A ja sam eto u poslednje dve trke dokazao to što sam pisao tj da se nisam loše pripremio za ovu sezonu... ne samo za svoju grupu, nego za bilo koju grupu i da su me nedostatak sreće i u dve trke moja dva ogromna propusta koštali sigurne promocije...

U Monci tj R-13 bio sam ukupno najbrži od svih Mastera... U R-14 bio sam ukupno drugi...
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2073 posted Sep 15th 2021, 10:45:01 Quote 
Joj Rilke bas me vuces za jezik :).

Zadnju utrku bi sa CT27 bio u skoro svim skupinama u bodovima...
Prosjecni CT ove sezone mi je CT39 i treci sam u skupini.
Imam vozaca prvu sezonu, yoko gume i motivacija mi je bila ispod 50 preko pola sezone!,..ovu sam vozio sa mot80!

Moze M1 bit i najlaksa skupina no tako mi je svake sezone...prosjecni ct za ovih zadnjih 5 master sezona mij je oko 42 i svaku sezonu moram kocit, ali BAS SVAKU!

Ako se zelis promovirat a nemozes, onda neznam sto da ti kazem jer master je jebeni smijeh od ranga...!
Ile Stevkov
(Group Rookie - 141)



Posts: 141
  Country:
North Macedonia 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (0)
Old post #2074 posted Sep 15th 2021, 11:32:17 Quote 
Jel mogu da se prikljucim za narednu sezonu?
Mato Nikic
(Group Master - 3)



Topic mod
Posts: 782
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2075 posted Sep 15th 2021, 11:49:04 Quote 
Naravno. Dobrodošao.
Andrej Rilke
(Group Master - 2)



Posts: 766
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2076 posted Sep 15th 2021, 17:29:25 Quote 
Quote ( Kristijan Mihovic @ September 15th 2021,10:45:01 )

Joj Rilke bas me vuces za jezik :).



Nisam primetio da sam te vukao za jezik haha ...

No... prosečan CT ti je baš nizak i dobro podešen prema snazi svoje grupe tj taman koliko treba za jako dobre plasmane... zahvaljujući svom umeću oko bolida i vozača u kvalifikacijama si poprilično brz... što jes, jes... tu nema šta da se kaže ali, na primer...

Kad si pobedio u R-12 ove sezone, ni u jednoj drugoj Master grupi ne bi bio ni blizu podijuma...

Na poslednjoj trci ni u jednoj drugoj grupi ne bi imao problema sa neželjenim bodovima. Najbolje bi bio plasiran u mojoj grupi (bio bi 6.) , ali bi svi konkurenti za promociju bili daleko ispred tebe pa ti bodovi ne bi smetali... u M-3 bi bio 8. ... u M-4 i M-5 bi bio 9. i 10.

Tako da sa tim prosečnim CT ove sezone ni u jednoj drugoj grupi ne bi bio ni blizu problema sa neželjenom promocijom...

Ne vidim zašto si toliko kočio u sezonama 81 i 82 kad nisi bio ni blizu promociji...

Zašto ja nisam uspeo promociju... o tome sam dovoljno pisao ovde...


Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2077 posted Sep 15th 2021, 17:51:29 Quote 
Na kraju sezone ciljas 5-6 mjesto jer netko iz vrha moze ic u minus i sjebat te.
Svake sezone se prica na chatu tko sto misli i svake sezone vozim koliko smijem a ne koliko mogu.

Zadnjih 5 uttka ove sezone sam imao ct50 u planeru a spustio sam sve i zadnje 3 su na ct0 tako da cu morat zavrsit sa dijelovima koji nisu potrošeni.
U bilo kojoj drugoj grupi bi samo jace stiso i festa...jos bi vise stisko i imao bolji progres sponzora,dol tu sa 32 boda moram pazit...
Da ne govorim da hbatam pozicije 6-10 da sakupim cim manje bodova.
Kad bi umjesto ct40-40-40 vozio ct70-20-70 onda bi sakupio mnogo vise bodova no i bez te taktike imam problema sa kocenjem.
Ono sto zelim reci je da skoro svaku sezonu mislim da sam se mogao promovirat.
Jbt proslu sezonu sam vozio cijelu sa vozacem koji je bazni oa bio ispod 160 i cak proslu sam morao pazit. Istina zavrsio sam 7 radi drugih stvari, spustanje motivacije, cuvanje para itd...ma to je smijeh...uzo by gume kreten...bacen novac...

Sutim vec sezonama no uz duzno poštovanje onih koji se muce u masteru, puko sam i moram rec da je master smijeh...amaterizam, ...kocenje i dosada...
...i netko tvog kalibra kad kaze da se nemoze promovirat...nemam komentara sorry...
Andrej Rilke
(Group Master - 2)



Posts: 766
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2078 posted Sep 15th 2021, 19:51:22 (last edited Sep 15th 2021, 19:54:09 by Andrej Rilke) Quote 
Mešamo mi malo babe i žabe ovde... Ti napišeš da si kočio 5 sezona, a zakasniš skoro 50 bodova za 3. u grupi... Ko to ne vidi mislio bi da si kočio da ne bi otišao u Elitu... a ti si kočio zbog vozača... a ne zbog opasnosti od promocije sa CT 40 jer nisi bio ni blizu...

Na kraju... Spremam se da nadjem gde sam pisao da će 5 timova sa ovih prostora biti u prvih 50 i evo dočekali smo to... Bio sam uveren da ćemo imati i šampiona... Svim srcem navijam i uveren sam da će i to da se dogodi i uvek sam spreman da pomognem svim što znam nekom ko ima ambicije za to...

Što se mene tiče... imam 1206 trka ispod guzice... za par meseci 13 god igranja... Na listi prijatelja puno više onih koji su otišli u penziju od onih koji su mi ostali... Jedina moja želja je 6 zvezdica tj više od 150 trka u Eliti... drugi sam svih vremena po broju trka u lakom Masteru... Verujem da bi me dosadašnja karijera svrstala medju najboljih 100 svih vremena... Previše za mene... Ambicija i želja više od toga nemam... Ostarilo se... Valjalo bi u penziju, a ne na vrh...

Kad već pišemo ovde... Zašto se Master u NML boduje tako visoko kad je lak isto kao Amater ili Pro liga?

Predlažem da po bodovima ovde izjednačimo sve lige osim Elite...
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2079 posted Sep 15th 2021, 22:34:03 Quote 
Nemozes gledat tako crno bijelo.
Izbjegavam 4 mjesto jer uvijek netko moze u minus.
U predprosloj sezoni je nekoliko njih govorilo da ce mozda u minus pa sam morao tako zavrsit.
Prosla sezona je bila takva jer sam na kraju morao spustat mot da produzim ugovor a nisam htio uljetat u top3 i poslje se molit da me preteknu. Vozac mi je bio debeli prioritet.
Sve ima svoje razloge koje i sam mozes pretpostavit ako malo razmislis.
Tu su i pare i progress sponzora i svasta nesto...no cinjenica jeste da sam se svaku mogao promovirat, vjerovao ti to ili ne :)

Dali si u top100, to neznam...ovisi kako bodujes sta,..po nekom bi bio u top50 a po nekom nebi ni u top200...tesko je to rangirat no imas "hall of fame" gdje rangiraju najbolje prema pobjedama u eliti i to mi se cini dosta realno.
Osobno mislim da ima manje od 100 managera sposobnih da opstaju u masteru tako da po meni definitivno spadas u top100, ako ti to sta znaci :)

Slazem se za bodovanje NML...razlike izmedju rangova bi trebale bit zaista minimalne.
Inace bi rekao da se boduje isto, no minimalna razlika bi bila mozda bolje cisto da se motivira i nagradi napredak managera.
Flavio Mendiković
(Group Amateur - 16)



Posts: 572
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (3)   Dislike this post (0)
Old post #2080 posted Sep 16th 2021, 08:24:39 Quote 
Mislim da je velika glupost da je Master "piece of cake" i ne mogu to nikako prihvatiti. Master je težak rang i točka. Vozači su svi dobri, tako da na opći dojam jako utječe bolid (i bodovi testa, naravno). E sad, kada još radiš i paket - pare se tope jako brzo.

Iz svih ovih postova o pehovima, randomima i sreći, jedino što ja mislim je da je sreća jedan od bitnijih dijelova igre. Ali ne sreća da mi pukne guma - nego sreća u kojoj si grupi i kako grupa diše.
Jer, dogodi se da NE želiš promociju - i da je nitko u grupi ne želi. Pa moraš kočiti. Sljedeće sezone imaš boljeg vozača i bolji bolid, sav si bolji pa ti njih 6 grize i moraš stiskati k'o kreten da bi bio 3.-4., dok ti timski kolega u paralelnoj grupi vozi ct 10 i u zelenoj je zoni za promociju. Rekao bih da to vrijedi čak i za amatere. Jedino gdje to ne vrijedi je Elite grupa. Tamo nema promocije, nego samo pehar!
Evo moje grupe u amaterima npr. Imaš neku Viviane koja je prva sa tri sezone odvožene ikad. Nemoguće da netko tako ubode sve iz prve. Ili dupli profil, ili mentor koji sve odrađuje. I još njih par grize za promociju. Nekada se amater prolazio sa ct 0, ali sada, u mojoj grupi, to naprosto nije moguće. Kažem U MOJOJ GRUPI. U nekoj drugoj - bez problema. I tako se bez veze istrošiš, dok netko drugi kruzira laganini do, recimo mastera ili dalje. Meni je svejedno jesam li prvi ili četvrti, kada sam planirao promociju za pro - ove sezone. Samo, umjesto da prenesem 200 mil, bit će samo 100. Ali i to je nebitno, obzirom da sam paket za pro složio, tako da mi milijuni ništa ne znače. Samo pojašnjavam da je jako bitna sreća u grupi, tj. protivnici - grizu li za promociju, ili se pokušavaju kao Mihović NE promovirati. Na kraju, nema gore stvari od neplanirane promocije. U biti ima. A to je padanje iz elite do amatera. Dosada za ubiti se.

Stvarno ima dosta timova iz Hrvatske i Srbije koji su u prvih 50 i to je pohvalno. Bit će i netko od nas na postolju u Eliti uskoro. Ukupno mislim. Samo se treba držati visokih rangova. Čestitke i Slateru na osvajanju elite po prvi put. Čovjek se trudio rukama i nogama da opstane u eliti i to napravi. Nadam se da će mi oprostiti što sam ga pobijedio prije nekoliko sezona u eliti u zadnjem krugu u zadnjoj sekundi trke. :)

Rilke, želim ti 6. zvjezdicu čim prije!

Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2081 posted Sep 16th 2021, 10:07:08 Quote 
Pretproslu sezonu sam morao odustat od sponzora na 40% progresa.
prosle sezone sam popusio 80% progresa na drugom sponzoru...da ne objasnjavam kako je doslo do toga...
Dakle to mozemo nazvat pehom jer sam izgubio jednog sponzora iliti cca 40-45mil.
Ne bunim se,..paket je kao i prije toga...zapravo jos je i bolji jer sam sve podigao (ccp,vozaca,bolid,sf,..)

Trenutno imam sponzora na 92% i jos uvijek je narandjast...prosjecan progres je 46% sto znaci da sva trojica na njemu (da, ima nas 4) imaju zajedno ukupno progresa kao i ja. Dakle jedan manager je mozda preko prosjecnog progresa pa budala misli da su svi oko prosjeka, no ostala dvojica su totalne budale koje bacaju oko 2-3% progresa po utrci nepotrebno. I to se desava u masteru!..to se desilo i Davidu iz tigrova i to se desilo Andrei iz Nuvolari tima i jos su se neki javili sa tim iskustvom dakle debila u masteru na izvoz...
Manageri u masteru ne testiraju, rade gluposti sa sponzorima, uzimaju C-by gume i bacaju pare nepotrebno, traze TD po PIT-u a ne EXPu i tko zna kakve jos gluposti koje nevidim jer ih ni ne pratim..

Vecina managera u masteru su trampolinasi koji su uspijeli "skocit" do mastera sa natucenim sponzorima iz amatera-na mišiće. Svega 10ak managera po master grupi zna sto i kako radit...i to sam jos puno i reko...

Rilke u masteru opstaje sezonama a testira 10-11 puta po sezoni sto nije dovoljno ni za pro rang!!!
Unatoc tome, ovo mu je 14.sezona u M-E ligama!
Iskreno, ja neznam dali bi opstao tako dugo da testiram tako malo.
Nista cudno sto dere CT70 i ima problema sa promocijom...cudno je da uopce ima mogucnost ici na promociju!

S druge strane meni je ovo 12. sezona u M-E ligama i napunio sam se ko bumbar.
testiram 17 puta vec sezonama, vise nemam ni mjesta za sponzore tako da mi onaj gubitak od 120% i nije problem jer cu ga popunit do kraja iduce sezone, a upravo sam stuko 10mil u SF i podizem jos malo skills jer nezelim prec 50mil na kraju sezone i platit porez, a jos malo SFa mozda dobro dodje.
Bolid mi je najjaci od svih i svim ligama ukljucujuci elitu i doslovno nemam vise sta za podignut, a sponzori puni pa sad moram i pocet da ih bacam na bolid da napravim mjesta za nove...iako mi bas i ne trebaju no jbg sljedece cu morat platit poveci porez.

Zakljucak:
Svaki rang je nekome tezak a nekome lagan ovisno o tome kolko tko zna.
Svojevremeno je svima nama i pro rang bio uspijeh, no kako vrijeme odmice i nama se znanje podize i eto nakon godina i godina igranja valjda smo nesto i naucili.
Osobno igram ovu igru vec 7 godina i jos nisam primirisao eliti...igra jeste teska no 7g je jako puno vremena i mislim da je vrijeme za otic i ostat u eliti, a mislim da svatko tko je u igri 7g kao i ja da bi mu master trebao bit lagan,..to je moje osobno misljenje jer svima nama je sve na pladnju od informacija do logike same igre.
E sad, sta ce bit u eliti, dali cu opstat ili ce me ispljunut kao otpadak to neznam, no dat cu sve od sebe jer mi se ne vraca u master...wish me luck :) !
Flavio Mendiković
(Group Amateur - 16)



Posts: 572
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2082 posted Sep 16th 2021, 10:47:28 Quote 
Sretno, Mihoviću u Eliti! Nadam se da sada ideš za ozbiljno
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2083 posted Sep 16th 2021, 10:54:47 (last edited Sep 16th 2021, 11:03:00 by Kristijan Mihovic) Quote 
Quote ( Flavio Mendiković @ September 16th 2021,10:47:28 )

Sretno, Mihoviću u Eliti! Nadam se da sada ideš za ozbiljno


PIPIIIIIIIII :) :)

Salim se hehe...ne sad je za ozbiljno,..ne namjeravam se vise spustat u master, nadam se da ce mi to poci za rukom.
Andrej Rilke
(Group Master - 2)



Posts: 766
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2084 posted Sep 16th 2021, 16:30:58 Quote 
Sve što je Flavio napisao 100% podržavam... to sam i ja hteo da kažem, ali malo nespretno, kroz primer Kristijanove grupe u odnosu na druge grupe ove sezone... ni slučajno mi nije bio cilj da umanjim Kristijanove dobre rezultate...

Kristjane ako prodješ Elitu, verujem da ćeš tamo ostati dugo... znanja imaš... volje imaš... svim srcem navijam za tebe...


Quote ( Kristijan Mihovic @ September 15th 2021,17:51:29 )


...i netko tvog kalibra kad kaze da se nemoze promovirat...nemam komentara sorry...


Ako sam po nečemu jedinstven u igrici to je broj promocija u Elitu... ne verujem da ima neko ko se toliko puta plasirao u Elitu i toliko puta brzinski ispao 😂 ... i opet ću tako 😂 ... nemam volje za više od Mastera i tu mi je baš lepo...

E sad... ove sezone imam muke oko promocije zbog nedostatka sreće i mojih propusta... to sam već pisao i dosadan sam... ali evo još jedan primer kako ja igram ove sezone... pre dve trke sam zaboravio da treniram vozača, pa je trećinu trke vozio bez energije i ode podijum... ima li šta gore od toga 😂


Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2085 posted Sep 16th 2021, 16:56:52 (last edited Sep 16th 2021, 16:57:08 by Kristijan Mihovic) Quote 
Quote ( Andrej Rilke @ September 16th 2021,16:30:58 )

Kristjane ako prodješ Elitu, verujem da ćeš tamo ostati dugo... znanja imaš... volje imaš... svim srcem navijam za tebe...


Hvala Rilke, nadam se da cu uspjet ostvarit zelje i dopeljat prvi trofej u nase krajeve pa da i mi zablistamo bar jednom :)
Mato Nikic
(Group Master - 3)



Topic mod
Posts: 782
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2086 posted Sep 17th 2021, 22:47:20 Quote 
dosta rasprave....evo malo naše stare, dosdne klasike....rezultatiiiiiiiiiii
Mato Nikic
(Group Master - 3)



Topic mod
Posts: 782
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2087 posted Sep 17th 2021, 22:48:48 Quote 






iiiiii, pobjednik kupa sam jaaaaaaaaaaa:


Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2088 posted Sep 17th 2021, 23:07:51 Quote 
Bravo Mato svaka cast!!!

Dali smo sve od sebe, jurili stazom ko nikad i na kraju stotinke medju nama u zadnjem zavoju...ufff :)!!!

Bravo bravo!
Mato Nikic
(Group Master - 3)



Topic mod
Posts: 782
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2089 posted Sep 17th 2021, 23:19:42 Quote 
baš, baš....ovaj master mi je lagan, osim ako vozim protiv Andreja...otrese me 16:9.....i on će sad opet još da kuka
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2090 posted Sep 18th 2021, 00:04:46 (last edited Sep 18th 2021, 00:05:30 by Kristijan Mihovic) Quote 
A i tebi je master lagan ma nemoj rec, kako to :) :)

Neka neka...jos pokoja sezona pa ce nam se i drugi pridruzit s tim misljenjem :)

Rilke juri stazom ko lud...munja!
Andrej Rilke
(Group Master - 2)



Posts: 766
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2091 posted Sep 21st 2021, 17:59:05 (last edited Sep 21st 2021, 18:22:29 by Andrej Rilke) Quote 
Kafa... rakija... i pun gas do 6 zvezdica 😂 ... ako nešto ne zaebem u podešavanjima za trku... a zaebaću... ne znam da li je nekad neko u Yas Marini pobedio na 3 stopa, ali eto imam nameru da i to isprobam... već sam doživeo da su javno raspravljali o mojoj taktici, koja je bila skroz pogrešna, a ipak sam pobedio... pa eto nek bude i opet 😂 ... ajd 🍻

Posle kažu ima Deki problem sa promocijom... naravno da ima! 😂😂 ...

Aj nek se neko promoviše pod ovim uslovima... radio danas ko konj... vozio 50 km do kuće... i sad moram uz rakiju da smislim šta da vozim... a već je 17.55 h ...

18.21 h završeno podešavanje za trku... rano... u stara dobra vremena završavao sam uz pomoć prijatelja u 18.29 h 😂
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2092 posted Sep 22nd 2021, 09:30:18 Quote 
Cestitke Rilke na promociji :) !!!...morat cu i ja da razmislim o rakiji i namjestanju kvala 10min prije zatvaranja :)

Dali to znaci 6 zvijezdica nakon sljedece sezone :) ?
Dusan Sevarlic
(Group Pro - 13)



Posts: 1435
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (3)   Dislike this post (0)
Old post #2093 posted Sep 22nd 2021, 09:34:29 Quote 
Nije rakija za tebe Kiki, ti si amater.

Tebi je dovoljno da poližeš 2-3 čepa od piva :D
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (0)
Old post #2094 posted Sep 22nd 2021, 09:36:59 Quote 
Hahaha,...a da i to sta kazes...
Ma zamjenim ja zesticu za neki sokić u istoj boji :)
Mato Nikic
(Group Master - 3)



Topic mod
Posts: 782
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (0)
Old post #2095 posted Sep 22nd 2021, 18:58:36 Quote 





Nenad Bošnjak
(Group Amateur - 65)



Posts: 61
  Country:
Bosnia-Herzegovina 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2096 posted Sep 22nd 2021, 20:51:01 Quote 
jebala vas vasa grupa.... !!!! opaaaaaaaaaaaaa

oleeeeeeeeeee ajmoooooooooooooo

hahahhahaaaaaaaaaaaa

Flavio Mendiković
(Group Amateur - 16)



Posts: 572
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (0)
Old post #2097 posted Sep 23rd 2021, 12:40:23 Quote 
3. liga gotova?
Kristijan Mihovic
(Group Master - 1)



Posts: 940
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2098 posted Sep 23rd 2021, 13:34:28 Quote 
Opa,..Flavio rasturio u 3 NML...cestitke...znaci i ti stopama kolega iz tima,..prema gore :) ?
Flavio Mendiković
(Group Amateur - 16)



Posts: 572
  Country:
Croatia 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2099 posted Sep 23rd 2021, 13:35:16 Quote 
Dolje ne može. Hihihi
Dusan Sevarlic
(Group Pro - 13)



Posts: 1435
  Country:
Serbia 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (2)
Old post #2100 posted Sep 23rd 2021, 22:32:32 Quote 
HITNO OBAVEŠTENJE - NOVE COVID MERE!!!

1.
-Svakog jutra, odmah po buđenju, zavucite sebi srednji prst u anus (preporučuje se najmanje 5cm da biste imali validan rezultat testiranja) i pomoću aplikacije na svom mobilnom telefonu proverite da li ste zaraženi.

-Ukoliko niste biće vam dopuštena šetnja do 5 min, ne dalje od 100 m od mesta stanovanja, uz držanje odstojanja od 2 m.

-Ukoliko jeste sačekajte ljude u belim skafanderima koji će vas sprovesti do najbliže bolnice, zatvora ili logora, već prema proceni vašeg zdravstvenog stanja od strane struke.

2.
-Najstrože se zabranjuje rukovanje, kao i bilo koja druga vrsta fizičkog kontakta, uključujući i vašu ženu, muža, momka, devojku, dete, itd. Umesto toga dopušteno je namigivanje sa bezbedne udaljenosti, ali budite oprezni jer ako preterate i namignete previše puta možete očekivati tužbu za seksualno zlostavljanje.

3.
-Obavezno je nošenje 3 maske kako bi se zatvorilile sve rupe na vašem telu kroz koje biste se potencijalno mogli zaraziti.

-Prvu ugurajte u nos.

-Drugu ugurajte u usta.

-Treću ugurajte u rupu u koju ste prethodnog jutra gurali srednji prst.

-Ukoliko policija ustanovi da vam nedostaje neka od maski imajte na umu da je ona istrenirana da vam na licu mesta ugura masku u rupu koja nije zapušena. U slučaju nedostatka maski službenik ima ovlašćenje da vam u nezapušenu rupu ugura neki drugi pogodan predmet.

4.
-Ako kinete - zaraženi ste! Preporučuje se da se sami prijavite da se zdravstveni sistem ne bi preopteretio nepotrebnim slanjem ljudi u belim skafanderima po vas.

5.
-Ako prdnete obavezan je test opisan u tački 1, kako za vas, tako i za osobu na koju ste prdnuli. S tim u vezi ne preporučuje se upotreba pasulja u ishrani.

6.
-Vakcina je i dalje stvar slobodnog izbora građana.
-Naravno, da bi se građani ohrabrili da vode više računa o svom zdravlju uvodi se pozitivna diskriminacija u okviru koje se nevakcinisanima uskraćuje hrana, pravo na rad, školovanje, struja, voda, bračni parovi biće razdvojeni, oduzeće im se deca, pas, mačka, kanarinac itd, ali će zato dobiti priliku da svoje zdravstveno stanje poboljšaju kroz rekreaciju koja podrazumeva kopanje, tucanje kamena i slične prigodne aktivnosti.

Mere stupaju na snagu odmah

OSIM AKO NAROD NE ODLUČI DRUGAČIJE!!!

Page « 1 2 3 ... 69 [7071 ... 122 123 124 » Quick go to page:
Grand Prix Racing Online Forum > Forum games > NML - Naša Mala Liga Add this topic to your ignore list Add this topic to your watchlist

Reply to this topic