Κατάταξη κατακτήριων 1 & 2 (Γκρουπ: Elite | Σεζόν: 48 | Αγώνας: 8)

Επιλέξτε άλλο Όμιλο:  Σεζόν:  Αγώνας:
Κατατακτήριες 1
Θέση Ελαστικά Όνομα μάνατζερ Εθν Χρόνος γύρου Διαφορά
Pole Bridgerock  Christos Bobolis   1:16.215s  + 0.000s
2 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:16.617s  + 0.402s
3 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:16.643s  + 0.428s
4 Bridgerock  Paulo Pinto   1:16.968s  + 0.753s
5 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:17.044s  + 0.829s
6 Michelini  Jan Pavlicek   1:17.187s  + 0.972s
7 Bridgerock  Eric Bolder   1:17.211s  + 0.996s
8 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:17.639s  + 1.424s
9 Bridgerock  Roland Postle3   1:17.687s  + 1.472s
10 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:17.782s  + 1.567s
11 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:17.847s  + 1.632s
12 Contimental  Stanislav Frolov   1:17.890s  + 1.675s
13 Michelini  José Abi Jaudi   1:17.942s  + 1.727s
14 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:18.231s  + 2.016s
15 Dunnolop  Frederico Neves1   1:18.241s  + 2.026s
16 Contimental  Daniel Nikolov   1:18.323s  + 2.108s
17 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:18.471s  + 2.256s
18 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:18.500s  + 2.285s
19 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:18.645s  + 2.430s
20 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:18.796s  + 2.581s
21 Contimental  Stefan Wenke   1:18.843s  + 2.628s
22 Badyear  Krasimir Nanchev   1:18.952s  + 2.737s
23 Yokomama  Róbert László   1:18.977s  + 2.762s
24 Michelini  Zoltan Kormos   1:19.078s  + 2.863s
25 Contimental  Mihail Morozov   1:19.105s  + 2.890s
26 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:19.194s  + 2.979s
27 Contimental  Mario Lorenz   1:19.255s  + 3.040s
28 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:19.265s  + 3.050s
29 Badyear  Joao Barbosa   1:19.454s  + 3.239s
30 Badyear  Pedro Nazaré   1:19.500s  + 3.285s
31 Hancock  Istrate Mihaita   1:19.526s  + 3.311s
32 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:19.534s  + 3.319s
33 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:19.702s  + 3.487s
34 Michelini  Andre Cherkasoff   1:19.761s  + 3.546s
35 Dunnolop  Kiran Patel   1:19.843s  + 3.628s
36 Badyear  Andrian Naidenov   1:20.409s  + 4.194s
37 Pipirelli  Daniel Comalada   1:20.441s  + 4.226s
38 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:21.078s  + 4.863s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:21.079s  + 4.864s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:27.194s  + 10.979s
Κατατακτήριες 2
Θέση Ελαστικά Όνομα μάνατζερ Εθν Χρόνος γύρου Διαφορά
Pole Bridgerock  Christos Bobolis   1:16.902s  + 0.000s
2 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:17.000s  + 0.098s
3 Bridgerock  Paulo Pinto   1:17.898s  + 0.996s
4 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:18.170s  + 1.268s
5 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:18.270s  + 1.368s
6 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:18.391s  + 1.489s
7 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:18.437s  + 1.535s
8 Bridgerock  Eric Bolder   1:18.456s  + 1.554s
9 Michelini  Jan Pavlicek   1:18.614s  + 1.712s
10 Contimental  Stanislav Frolov   1:18.815s  + 1.913s
11 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:18.935s  + 2.033s
12 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:19.171s  + 2.269s
13 Michelini  José Abi Jaudi   1:19.185s  + 2.283s
14 Contimental  Daniel Nikolov   1:19.195s  + 2.293s
15 Bridgerock  Roland Postle3   1:19.230s  + 2.328s
16 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:19.558s  + 2.656s
17 Dunnolop  Frederico Neves1   1:19.714s  + 2.812s
18 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:19.860s  + 2.958s
19 Michelini  Andre Cherkasoff   1:19.878s  + 2.976s
20 Hancock  Istrate Mihaita   1:19.900s  + 2.998s
21 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:19.966s  + 3.064s
22 Michelini  Zoltan Kormos   1:20.024s  + 3.122s
23 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:20.244s  + 3.342s
24 Badyear  Pedro Nazaré   1:20.334s  + 3.432s
25 Dunnolop  Kiran Patel   1:20.368s  + 3.466s
26 Yokomama  Róbert László   1:20.394s  + 3.492s
27 Contimental  Stefan Wenke   1:20.494s  + 3.592s
28 Contimental  Mihail Morozov   1:20.511s  + 3.609s
29 Contimental  Mario Lorenz   1:20.513s  + 3.611s
30 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:20.563s  + 3.661s
31 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:20.686s  + 3.784s
32 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:20.813s  + 3.911s
33 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:20.852s  + 3.950s
34 Badyear  Joao Barbosa   1:21.017s  + 4.115s
35 Badyear  Krasimir Nanchev   1:21.335s  + 4.433s
36 Badyear  Andrian Naidenov   1:21.345s  + 4.443s
37 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:21.487s  + 4.585s
38 Pipirelli  Daniel Comalada   1:21.982s  + 5.080s
39 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:22.054s  + 5.152s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:31.095s  + 14.193s