Κατάταξη κατακτήριων 1 & 2 (Γκρουπ: Elite | Σεζόν: 91 | Αγώνας: 4)

Επιλέξτε άλλο Όμιλο:  Σεζόν:  Αγώνας:
Κατατακτήριες 1
Θέση Ελαστικά Όνομα μάνατζερ Εθν Χρόνος γύρου Διαφορά
Pole Michelini  George Slater1   1:06.017s  + 0.000s
2 Hancock  Kuba Szajbel   1:06.803s  + 0.786s
3 Michelini  Dominiek Van West   1:06.944s  + 0.927s
4 Hancock  Wouter Teuwen   1:07.025s  + 1.008s
5 Hancock  Lee Harding   1:07.262s  + 1.245s
6 Michelini  Vladimir Valis   1:07.365s  + 1.348s
7 Dunnolop  Jasper Coosemans1   1:07.371s  + 1.354s
8 Michelini  Rafal Celejewski   1:07.507s  + 1.490s
9 Badyear  Gonzalo Alvarez   1:07.696s  + 1.679s
10 Yokomama  André de Carvalho   1:07.810s  + 1.793s
11 Hancock  Brice Meyer   1:07.880s  + 1.863s
12 Hancock  Simone Scarpa   1:07.956s  + 1.939s
13 Badyear  Jean-marc Boissinot   1:07.991s  + 1.974s
14 Hancock  Ivan Silva   1:08.042s  + 2.025s
15 Michelini  Bruno Caseiro1   1:08.075s  + 2.058s
16 Hancock  Ilya Vedenikov   1:08.138s  + 2.121s
17 Hancock  Kamal Naoui   1:08.312s  + 2.295s
18 Yokomama  Kai Wen Chew   1:08.333s  + 2.316s
19 Michelini  Katerina Kakni   1:08.476s  + 2.459s
20 Michelini  Bernard Bontjer   1:08.524s  + 2.507s
21 Michelini  Paweł Zaburski   1:08.821s  + 2.804s
22 Badyear  Rei Frost   1:08.905s  + 2.888s
23 Badyear  Rimantas Sagatas4   1:09.032s  + 3.015s
24 Badyear  Alexei Malkin   1:09.219s  + 3.202s
25 Badyear  Jenne Breugelmans   1:09.436s  + 3.419s
26 Contimental  Kristijan Mihovic   1:09.455s  + 3.438s
27 Badyear  Dmitry Shevel   1:09.541s  + 3.524s
28 Badyear  Auke Haarsma   1:09.569s  + 3.552s
29 Contimental  Mihail Morozov   1:09.786s  + 3.769s
30 Contimental  Jean-françois Charbinat   1:09.828s  + 3.811s
31 Contimental  Josh Clark   1:10.103s  + 4.086s
32 Yokomama  Diogo Schwinn   1:10.133s  + 4.116s
33 Yokomama  Pieterjan Staessen   1:10.234s  + 4.217s
34 Pipirelli  Leandro Sereno7   1:10.446s  + 4.429s
35 Avonn  Igor Augusto   1:10.478s  + 4.461s
36 Contimental  Artur Terezan   1:10.745s  + 4.728s
37 Yokomama  Benedetto Campobello   1:11.282s  + 5.265s
38 Pipirelli  Marco Triulzi   1:11.317s  + 5.300s
39 Pipirelli  Romain Lebreton   1:11.328s  + 5.311s
40 Pipirelli  Tan S Lake   1:11.542s  + 5.525s
Κατατακτήριες 2
Θέση Ελαστικά Όνομα μάνατζερ Εθν Χρόνος γύρου Διαφορά
Pole Michelini  George Slater1   1:06.893s  + 0.000s
2 Hancock  Kamal Naoui   1:07.499s  + 0.606s
3 Hancock  Kuba Szajbel   1:07.685s  + 0.792s
4 Hancock  Lee Harding   1:07.691s  + 0.798s
5 Hancock  Simone Scarpa   1:07.709s  + 0.816s
6 Hancock  Ilya Vedenikov   1:07.784s  + 0.891s
7 Yokomama  André de Carvalho   1:07.902s  + 1.009s
8 Michelini  Vladimir Valis   1:07.929s  + 1.036s
9 Hancock  Wouter Teuwen   1:07.981s  + 1.088s
10 Michelini  Dominiek Van West   1:08.003s  + 1.110s
11 Michelini  Rafal Celejewski   1:08.280s  + 1.387s
12 Hancock  Brice Meyer   1:08.392s  + 1.499s
13 Badyear  Gonzalo Alvarez   1:08.568s  + 1.675s
14 Dunnolop  Jasper Coosemans1   1:08.569s  + 1.676s
15 Yokomama  Kai Wen Chew   1:08.783s  + 1.890s
16 Badyear  Rei Frost   1:08.818s  + 1.925s
17 Hancock  Ivan Silva   1:08.895s  + 2.002s
18 Badyear  Jean-marc Boissinot   1:09.024s  + 2.131s
19 Michelini  Paweł Zaburski   1:09.241s  + 2.348s
20 Michelini  Bruno Caseiro1   1:09.550s  + 2.657s
21 Michelini  Bernard Bontjer   1:09.592s  + 2.699s
22 Michelini  Katerina Kakni   1:09.698s  + 2.805s
23 Badyear  Jenne Breugelmans   1:09.995s  + 3.102s
24 Badyear  Dmitry Shevel   1:10.021s  + 3.128s
25 Yokomama  Pieterjan Staessen   1:10.171s  + 3.278s
26 Badyear  Rimantas Sagatas4   1:10.176s  + 3.283s
27 Contimental  Kristijan Mihovic   1:10.187s  + 3.294s
28 Contimental  Jean-françois Charbinat   1:10.212s  + 3.319s
29 Badyear  Auke Haarsma   1:10.472s  + 3.579s
30 Badyear  Alexei Malkin   1:10.531s  + 3.638s
31 Contimental  Josh Clark   1:10.608s  + 3.715s
32 Avonn  Igor Augusto   1:11.013s  + 4.120s
33 Yokomama  Diogo Schwinn   1:11.063s  + 4.170s
34 Pipirelli  Leandro Sereno7   1:11.093s  + 4.200s
35 Contimental  Mihail Morozov   1:11.228s  + 4.335s
36 Contimental  Artur Terezan   1:11.242s  + 4.349s
37 Pipirelli  Romain Lebreton   1:11.898s  + 5.005s
38 Pipirelli  Marco Triulzi   1:11.953s  + 5.060s
39 Yokomama  Benedetto Campobello   1:11.958s  + 5.065s
40 Pipirelli  Tan S Lake   1:12.858s  + 5.965s