Κατάταξη κατατακτήριων 1 & 2 (Γκρουπ: Rookie - 49) « »
Κατατακτήριες 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ελαστικά | Όνομα μάνατζερ | Εθν | Χρόνος γύρου | Διαφορά |
Pole | Axl Hogar | 1:12.642s | + 0.000s | ||
2 | Rones Grasselli | 1:12.972s | + 0.330s | ||
3 | Πετρος Κοτσωλης | 1:13.782s | + 1.140s | ||
4 | Dany Breed | 1:13.786s | + 1.144s | ||
5 | Marek Jodko | 1:14.073s | + 1.431s | ||
6 | Leandro Fonseca | 1:14.073s | + 1.431s | ||
7 | Andrei Lapchenko | 1:14.961s | + 2.319s | ||
8 | Vey Rom | 1:15.554s | + 2.912s | ||
Δεν έχουν λάβει μέρος στις κατατακτήριες ακόμα | |||||
- | Nicholas Butler | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ilias Vlachoulis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Emir Musemić | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ryan Campbell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jelle De Jong | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas Carballo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Federico Regnicoli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Valentin Zago | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juni Ferg | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Piotr Ozga | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Màrius Dot | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pascal Mouy | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Larosa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sam Varila | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joe Johnson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Csabó Libor | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ivan Dario Rodriguez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nelver Guerrero Porras | -:--.---s | + -.---s | ||
- | William Langmaid | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vasily Saplin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tick Floriano | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Пупа Лупович | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christian Goring | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andika M | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nansi Pacios Cuadrado | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Silva | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sergio Audino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fadlan Ardi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Augusto Moura | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fra Bellucci | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juan Yanovelli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ilyas Salihov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Clara Aparecida | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mateo Lopez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Aleksa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mika Laning | -:--.---s | + -.---s |
Κατατακτήριες 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ελαστικά | Όνομα μάνατζερ | Εθν | Χρόνος γύρου | Διαφορά |
Pole | Rones Grasselli | 1:15.316s | + 0.000s | ||
2 | Dany Breed | 1:15.349s | + 0.033s | ||
3 | Πετρος Κοτσωλης | 1:15.382s | + 0.066s | ||
4 | Axl Hogar | 1:16.042s | + 0.726s | ||
5 | Andrei Lapchenko | 1:16.415s | + 1.099s | ||
6 | Leandro Fonseca | 1:17.127s | + 1.811s | ||
7 | Vey Rom | 1:17.700s | + 2.384s | ||
Δεν έχουν λάβει μέρος στις κατατακτήριες ακόμα | |||||
- | Nicholas Butler | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ilias Vlachoulis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Emir Musemić | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ryan Campbell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jelle De Jong | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas Carballo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Federico Regnicoli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Valentin Zago | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juni Ferg | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Piotr Ozga | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Màrius Dot | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marek Jodko | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pascal Mouy | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Larosa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sam Varila | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Csabó Libor | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joe Johnson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ivan Dario Rodriguez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nelver Guerrero Porras | -:--.---s | + -.---s | ||
- | William Langmaid | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vasily Saplin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tick Floriano | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Пупа Лупович | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christian Goring | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andika M | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nansi Pacios Cuadrado | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Silva | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fadlan Ardi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sergio Audino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Augusto Moura | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fra Bellucci | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juan Yanovelli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ilyas Salihov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Clara Aparecida | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mateo Lopez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Aleksa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mika Laning | -:--.---s | + -.---s |