Στατιστικά

Στατιστικά στοιχεία απόδοσης όλων των σεζον
Στατιστικά ομάδας
Στατιστικά δραστηριοτήτων παιχνιδιού
Στατιστικά φόρουμ
Στατιστικά Εθνών
Άλλα στατιστικά
Καλύτεροι παίκτες (με καλύτερο επίπεδο μονοθεσίου)
Καλύτεροι παίκτες (με καλύτερο προσωπικό και εγκαταστάσεις)
Καλύτεροι παίκτες (με λεφτά χορηγών)
Πλουσιότεροι παίκτες
Στατιστικά προμηθευτών ελαστικών
Στατιστικά καιρού

Παίκτες με περισσότερες δαπάνες
Παίκτες με περισσότερους γύρους στο προβάδισμα
Παίκτες με περισσότερες κερδισμένες θέσεις
Παίκτες με περισσότερα ατυχήματα στην εκκίνηση
Παίκτες με περισσότερες εγκαταλείψεις
Κατάταξη αν η σεζόν ήταν ένας μεγάλος αγώνας
Παίκτες με περισσότερα χατρικς
Οι Μάνατζερς με τα περισσότερα Grand Chelems
Νίκη από την χαμηλότερη θέση
Παίκτες με περισσότερες εν σειρά νίκες
Παίκτες με περισσότερα εν σειρά βάθρα
Παίκτες με περισσότερους εν σειρά τερματισμούς στη βαθμολογούμενη 8άδα

Πιο πολλοί παίκτες απο την ίδια τοποθεσία
Πιο δημοφιλείς χρωματισμοί
Όλοι οι παίκτες μς φωτογραφία
Όλοι οι παίκτες με εναλλακτική εικόνα
Όλοι οι διαχειριστές με προσαρμοσμένο κράνος
Πιο δημοφιλείς φίλοι
Στατιστικά επιτευγμάτων
Στατιστικά προσωπικού
Στατιστικά υποστηρικτών GPRO

Κατάταξη αν η σεζόν ήταν ένας μεγάλος αγώνας

Επιλέξτε κατηγορία:

 
Σελίδα [12 3 ... 105 106 107 » Γρήγορα πήγαινε στη σελίδα:
# Ελαστ. Όνομα παίκτη Εθν Γκρουπ Συνολικός χρόνος σεζόν
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 1:26:32.691s
2. Bridgerock Yug Desai2 Elite + 40.428s
3. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 43.726s
4. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 49.781s
5. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:01:08.312s
6. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:01:22.790s
7. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 0:01:32.594s
8. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:01:33.536s
9. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:01:47.989s
10. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:01:55.919s
11. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:02:00.664s
12. Badyear Joachim Rang Elite + 0:02:06.597s
13. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:02:11.777s
14. Michelini George Slater Elite + 0:02:15.651s
15. Yokomama Peter Both Elite + 0:02:42.972s
16. Badyear Toto Soave Elite + 0:02:44.404s
17. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:02:46.807s
18. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:02:55.962s
19. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:02:56.066s
20. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:03:00.320s
21. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:03:00.901s
22. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:03:06.563s
23. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:03:08.262s
24. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:03:11.503s
25. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:03:11.567s
26. Badyear Filipe Oliveira Master - 2 + 0:03:12.352s
27. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:03:15.264s
28. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:03:19.609s
29. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:03:23.577s
30. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:03:25.100s
31. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:03:27.296s
32. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:03:28.223s
33. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:03:29.422s
34. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:03:31.455s
35. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:03:31.751s
36. Yokomama Antonio Gattulli Master - 5 + 0:03:33.700s
37. Avonn Gonzalo Alvarez Elite + 0:03:34.496s
38. Badyear Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:03:35.432s
39. Yokomama Sami Hamada Master - 5 + 0:03:35.484s
40. Badyear Radim Zeleznik Master - 1 + 0:03:35.597s
41. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:03:37.147s
42. Yokomama Rafal Celejewski Pro - 22 + 0:03:37.933s
43. Yokomama Pedro Moura Pro - 15 + 0:03:38.131s
44. Yokomama Davide Del Core Master - 3 + 0:03:38.924s
45. Badyear Rei Frost Master - 2 + 0:03:38.986s
46. Badyear Davide Lorenzini Master - 5 + 0:03:38.999s
47. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:03:39.170s
48. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:03:39.670s
49. Yokomama Alberto Pérez Master - 2 + 0:03:39.759s
50. Avonn Marko Radakovic Master - 4 + 0:03:39.804s
51. Yokomama Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:03:39.945s
52. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:03:41.067s
53. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 0:03:41.135s
54. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:03:41.495s
55. Yokomama Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:03:41.530s
56. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:03:41.867s
57. Yokomama Alan Bontempi Master - 2 + 0:03:43.136s
58. Hancock Klas Britse Elite + 0:03:43.257s
59. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:03:43.557s
60. Yokomama Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:03:45.537s
61. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:03:46.990s
62. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:03:46.994s
63. Badyear Francesco Scopelliti Master - 5 + 0:03:47.474s
64. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:03:48.808s
65. Yokomama Patryk Janczak Pro - 13 + 0:03:48.828s
66. Badyear Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:03:49.282s
67. Yokomama David Melis Master - 3 + 0:03:49.494s
68. Yokomama Athol Kay Pro - 9 + 0:03:50.357s
69. Yokomama Luca Sora Pro - 20 + 0:03:52.046s
70. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:03:52.981s
71. Badyear Michal Kaňák Master - 4 + 0:03:53.652s
72. Badyear Adam Domaszewski Master - 3 + 0:03:53.678s
73. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:03:54.964s
74. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:03:55.092s
75. Badyear Yakup Paçacı Pro - 11 + 0:03:55.139s
76. Yokomama Sandro Benghi Master - 2 + 0:03:55.304s
77. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:03:55.529s
78. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:03:55.754s
79. Badyear Henrik Malmberg Pro - 9 + 0:03:57.332s
80. Yokomama Tekin Mustafa Pro - 24 + 0:03:57.538s
81. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 2 + 0:03:59.716s
82. Yokomama Dominique Jean Master - 3 + 0:03:59.956s
83. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:04:01.153s
84. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:04:01.382s
85. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:04:02.241s
86. Yokomama Stefan Olofsson Master - 1 + 0:04:02.293s
87. Badyear Chris Macris Master - 1 + 0:04:02.650s
88. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:04:03.088s
89. Badyear Vlad Nedobuga Master - 1 + 0:04:03.778s
90. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:04:04.024s
91. Yokomama Erwin Verkade Master - 1 + 0:04:05.278s
92. Badyear Giuseppe Perrone Master - 3 + 0:04:05.349s
93. Dunnolop Paulo Neves Pro - 7 + 0:04:05.870s
94. Badyear Tianhao Chen Master - 5 + 0:04:06.142s
95. Yokomama Helmut Heiter Master - 4 + 0:04:06.531s
96. Yokomama Marta De Marinis Pro - 23 + 0:04:07.056s
97. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:04:07.180s
98. Yokomama Sándor Bőr Master - 1 + 0:04:07.266s
99. Yokomama Juan Carlos Caraballo Pro - 12 + 0:04:07.423s
100. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:04:07.508s
Σελίδα [12 3 ... 105 106 107 » Γρήγορα πήγαινε στη σελίδα: