Rezultati kvalifikacija (Grupa: Master - 4 | Sezona: 15 | Utrka: 17)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole  Anton Kuznetsov   1:27.420s  + 0.000s
2  Sion Francis   1:28.780s  + 1.360s
3  Victor Chernyshev   1:29.057s  + 1.637s
4  Paschalis Bozos   1:29.144s  + 1.724s
5  Jose Lopez   1:29.215s  + 1.795s
6  Miguel Aroso   1:29.377s  + 1.957s
7  Philipp Hartmann   1:29.915s  + 2.495s
8  Linas Čepulis   1:29.945s  + 2.525s
9  Paulo Ferreira   1:30.191s  + 2.771s
10  Kostas Farsalinos   1:30.201s  + 2.781s
11  Kuba Madej   1:30.244s  + 2.824s
12  Sven Vehent   1:30.418s  + 2.998s
13  Mark Webster   1:30.477s  + 3.057s
14  Nikos Georgakis   1:30.508s  + 3.088s
15  Nathan Middap   1:30.817s  + 3.397s
16  Jukka Vuorinen   1:30.909s  + 3.489s
17  Nikola Kolev   1:30.949s  + 3.529s
18  Petri Nissilä   1:31.071s  + 3.651s
19  Toni Söyrinki   1:31.146s  + 3.726s
20  Frank Huxoll   1:31.572s  + 4.152s
21  Hristo Hristov   1:31.752s  + 4.332s
22  Dmitry Kashaev   1:31.867s  + 4.447s
23  Lee Ifans   1:31.944s  + 4.524s
24  Robert Halubek   1:31.946s  + 4.526s
25  Jarno Markku   1:31.981s  + 4.561s
26  Clinton Martin   1:32.037s  + 4.617s
27  Krasimir Boev   1:32.152s  + 4.732s
28  Iain Bartholomew   1:32.207s  + 4.787s
29  Johnatan Da Costa Fritsch   1:32.394s  + 4.974s
30  Jivko Todorov   1:32.512s  + 5.092s
31  Nuno Vicente   1:33.091s  + 5.671s
32  Andy Zavarin   1:33.980s  + 6.560s
33  Nikhil Shah   1:34.103s  + 6.683s
34  Daniel Hay   1:34.350s  + 6.930s
35  Panagiotis Anastasopoulos   1:35.806s  + 8.386s
36  Jonathan Guy   1:37.966s  + 10.546s
Kvalifikacije 2
Poz Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole  Anton Kuznetsov   1:28.117s  + 0.000s
2  Jose Lopez   1:29.601s  + 1.484s
3  Miguel Aroso   1:29.690s  + 1.573s
4  Sion Francis   1:30.005s  + 1.888s
5  Kostas Farsalinos   1:30.077s  + 1.960s
6  Victor Chernyshev   1:30.212s  + 2.095s
7  Philipp Hartmann   1:30.641s  + 2.524s
8  Paschalis Bozos   1:30.929s  + 2.812s
9  Paulo Ferreira   1:31.024s  + 2.907s
10  Nathan Middap   1:31.289s  + 3.172s
11  Toni Söyrinki   1:31.319s  + 3.202s
12  Sven Vehent   1:31.370s  + 3.253s
13  Nikos Georgakis   1:31.504s  + 3.387s
14  Mark Webster   1:31.519s  + 3.402s
15  Kuba Madej   1:31.554s  + 3.437s
16  Iain Bartholomew   1:31.627s  + 3.510s
17  Linas Čepulis   1:31.646s  + 3.529s
18  Jukka Vuorinen   1:31.686s  + 3.569s
19  Lee Ifans   1:31.932s  + 3.815s
20  Petri Nissilä   1:32.213s  + 4.096s
21  Nikola Kolev   1:32.220s  + 4.103s
22  Hristo Hristov   1:32.541s  + 4.424s
23  Frank Huxoll   1:32.747s  + 4.630s
24  Jarno Markku   1:33.090s  + 4.973s
25  Dmitry Kashaev   1:33.271s  + 5.154s
26  Clinton Martin   1:33.305s  + 5.188s
27  Robert Halubek   1:33.404s  + 5.287s
28  Krasimir Boev   1:34.050s  + 5.933s
29  Johnatan Da Costa Fritsch   1:34.139s  + 6.022s
30  Jivko Todorov   1:34.669s  + 6.552s
31  Daniel Hay   1:35.201s  + 7.084s
32  Nuno Vicente   1:35.205s  + 7.088s
33  Nikhil Shah   1:35.288s  + 7.171s
34  Panagiotis Anastasopoulos   1:35.524s  + 7.407s
35  Andy Zavarin   1:35.917s  + 7.800s
36  Jonathan Guy   1:40.209s  + 12.092s