Rezultati kvalifikacija (Grupa: Elite | Sezona: 18 | Utrka: 9)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:12.716s  + 0.000s
2 Michelini  Toygun Senler   1:12.743s  + 0.027s
3 Michelini  Aleksej Sutkin   1:13.143s  + 0.427s
4 Michelini  Tomasz Wypych   1:13.414s  + 0.698s
5 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:13.492s  + 0.776s
6 Dunnolop  Daniele Ambroggi   1:13.517s  + 0.801s
7 Michelini  Tomasz Kaminski   1:13.654s  + 0.938s
8 Michelini  Zdenek Hladik   1:13.830s  + 1.114s
9 Dunnolop  João Monteiro   1:13.941s  + 1.225s
10 Dunnolop  Joan Centellas   1:14.372s  + 1.656s
11 Badyear  Leandro Sereno2   1:14.398s  + 1.682s
12 Michelini  Martynas Molneris   1:14.403s  + 1.687s
13 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:14.531s  + 1.815s
14 Michelini  Jari Aareskoski3   1:14.764s  + 2.048s
15 Dunnolop  Vitor Novo   1:14.807s  + 2.091s
16 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:14.810s  + 2.094s
17 Dunnolop  Michał Smiatacz   1:14.815s  + 2.099s
18 Badyear  Michael Monaco   1:14.872s  + 2.156s
19 Dunnolop  Rui Fonseca   1:14.884s  + 2.168s
20 Dunnolop  Philipp Hartmann   1:14.953s  + 2.237s
21 Dunnolop  Oli Jais   1:15.087s  + 2.371s
22 Dunnolop  Michalis Marolachakis   1:15.440s  + 2.724s
23 Michelini  Laila Britāle   1:15.446s  + 2.730s
24 Dunnolop  Junior Almeida   1:15.623s  + 2.907s
25 Dunnolop  Andy Zavarin   1:15.651s  + 2.935s
26 Dunnolop  Vladimir Petrov   1:15.719s  + 3.003s
27 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:15.765s  + 3.049s
28 Dunnolop  Alex Kruminsh   1:16.030s  + 3.314s
29 Pipirelli  Heidi Aareskoski2   1:16.469s  + 3.753s
30 Pipirelli  Christer Andersson   1:17.078s  + 4.362s
31 Pipirelli  Ermin Covic   1:17.161s  + 4.445s
32 Pipirelli  Audrius Vaitiekunas   1:17.184s  + 4.468s
33 Pipirelli  Alexander Hartmann   1:17.613s  + 4.897s
34 Pipirelli  Paul Lynch   1:17.648s  + 4.932s
35 Pipirelli  Jose Lopez   1:18.329s  + 5.613s
36 Pipirelli  Mark Webster   1:19.200s  + 6.484s
37 Pipirelli  Giann Gorospe   1:19.564s  + 6.848s
38 Pipirelli  Radomir Czech   1:19.779s  + 7.063s
39 Pipirelli  Rogerio Mandler   1:22.708s  + 9.992s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Michelini  Tomasz Wypych   1:13.172s  + 0.000s
2 Michelini  Toygun Senler   1:13.239s  + 0.067s
3 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:13.579s  + 0.407s
4 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:13.640s  + 0.468s
5 Michelini  Zdenek Hladik   1:14.050s  + 0.878s
6 Michelini  Aleksej Sutkin   1:14.140s  + 0.968s
7 Dunnolop  Daniele Ambroggi   1:14.186s  + 1.014s
8 Michelini  Tomasz Kaminski   1:14.302s  + 1.130s
9 Dunnolop  Joan Centellas   1:14.776s  + 1.604s
10 Badyear  Leandro Sereno2   1:14.785s  + 1.613s
11 Dunnolop  João Monteiro   1:14.814s  + 1.642s
12 Dunnolop  Michał Smiatacz   1:14.871s  + 1.699s
13 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:15.082s  + 1.910s
14 Dunnolop  Vitor Novo   1:15.426s  + 2.254s
15 Michelini  Martynas Molneris   1:15.446s  + 2.274s
16 Dunnolop  Oli Jais   1:15.835s  + 2.663s
17 Dunnolop  Michalis Marolachakis   1:16.070s  + 2.898s
18 Dunnolop  Andy Zavarin   1:16.163s  + 2.991s
19 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:16.197s  + 3.025s
20 Michelini  Jari Aareskoski3   1:16.230s  + 3.058s
21 Dunnolop  Rui Fonseca   1:16.233s  + 3.061s
22 Michelini  Laila Britāle   1:16.491s  + 3.319s
23 Badyear  Michael Monaco   1:16.686s  + 3.514s
24 Dunnolop  Philipp Hartmann   1:16.939s  + 3.767s
25 Dunnolop  Vladimir Petrov   1:16.960s  + 3.788s
26 Dunnolop  Alex Kruminsh   1:16.972s  + 3.800s
27 Dunnolop  Junior Almeida   1:17.160s  + 3.988s
28 Pipirelli  Ermin Covic   1:17.189s  + 4.017s
29 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:17.389s  + 4.217s
30 Pipirelli  Christer Andersson   1:17.614s  + 4.442s
31 Pipirelli  Heidi Aareskoski2   1:17.808s  + 4.636s
32 Pipirelli  Audrius Vaitiekunas   1:17.946s  + 4.774s
33 Pipirelli  Alexander Hartmann   1:18.676s  + 5.504s
34 Pipirelli  Jose Lopez   1:20.430s  + 7.258s
35 Pipirelli  Paul Lynch   1:20.606s  + 7.434s
36 Pipirelli  Giann Gorospe   1:21.869s  + 8.697s
37 Pipirelli  Radomir Czech   1:22.000s  + 8.828s
38 Pipirelli  Mark Webster   1:22.199s  + 9.027s
39 Pipirelli  Rogerio Mandler   1:23.470s  + 10.298s