Rezultati kvalifikacija (Grupa: Elite | Sezona: 35 | Utrka: 11)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Michelini  Rimantas Sagatas1   1:12.657s  + 0.000s
2 Michelini  Bronek Obarewicz   1:12.836s  + 0.179s
3 Badyear  Leandro Sereno5   1:13.038s  + 0.381s
4 Badyear  Atis Praudins   1:13.046s  + 0.389s
5 Michelini  Wojciech Uzikowski   1:13.118s  + 0.461s
6 Dunnolop  Oleg Yakovlev   1:13.191s  + 0.534s
7 Badyear  João Monteiro   1:13.259s  + 0.602s
8 Dunnolop  Lukas Jonaitis   1:13.304s  + 0.647s
9 Badyear  Tim Sewell   1:13.483s  + 0.826s
10 Badyear  Vsevolod Demydov   1:13.546s  + 0.889s
11 Badyear  Sion Francis   1:13.630s  + 0.973s
12 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:13.643s  + 0.986s
13 Dunnolop  Andrej Borsuk   1:13.658s  + 1.001s
14 Badyear  Alex Tkachenko   1:13.770s  + 1.113s
15 Badyear  Nico Zou   1:13.813s  + 1.156s
16 Badyear  Toygun Senler4   1:13.823s  + 1.166s
17 Michelini  Tomasz Kaminski   1:13.827s  + 1.170s
18 Dunnolop  Mikko Heikkinen   1:13.873s  + 1.216s
19 Badyear  Ilya Medvedev   1:13.993s  + 1.336s
20 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:14.050s  + 1.393s
21 Badyear  Paweł Parszuto   1:14.097s  + 1.440s
22 Badyear  Martynas Atkočius   1:14.224s  + 1.567s
23 Badyear  Christer Andersson   1:14.226s  + 1.569s
24 Badyear  Gary Mullins   1:14.234s  + 1.577s
25 Dunnolop  Andrei Kolesnikovich   1:14.309s  + 1.652s
26 Badyear  Geoff Atkin   1:14.352s  + 1.695s
27 Dunnolop  Vladimir Danilin   1:14.427s  + 1.770s
28 Dunnolop  Michael Novikov   1:14.506s  + 1.849s
29 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:14.568s  + 1.911s
30 Dunnolop  Evaldas Ruseckas   1:14.582s  + 1.925s
31 Badyear  Theo Panag   1:14.692s  + 2.035s
32 Badyear  Jan Pavlicek   1:14.787s  + 2.130s
33 Badyear  Marek Marchewka   1:14.943s  + 2.286s
34 Pipirelli  Martin Rosina   1:15.636s  + 2.979s
35 Pipirelli  Radomir Czech   1:15.728s  + 3.071s
36 Pipirelli  Davi Freitas   1:16.637s  + 3.980s
37 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:16.838s  + 4.181s
38 Pipirelli  Aleksej Sutkin   1:17.230s  + 4.573s
39 Pipirelli  Rinalds Rūja   1:17.539s  + 4.882s
40 Pipirelli  Sergey Lyogky   1:27.830s  + 15.173s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Michelini  Rimantas Sagatas1   1:13.354s  + 0.000s
2 Michelini  Wojciech Uzikowski   1:13.461s  + 0.107s
3 Badyear  Atis Praudins   1:13.611s  + 0.257s
4 Michelini  Bronek Obarewicz   1:13.770s  + 0.416s
5 Badyear  Leandro Sereno5   1:14.071s  + 0.717s
6 Dunnolop  Lukas Jonaitis   1:14.090s  + 0.736s
7 Badyear  Sion Francis   1:14.288s  + 0.934s
8 Dunnolop  Vladimir Danilin   1:14.452s  + 1.098s
9 Badyear  Jan Pavlicek   1:14.455s  + 1.101s
10 Badyear  Vsevolod Demydov   1:14.484s  + 1.130s
11 Badyear  João Monteiro   1:14.527s  + 1.173s
12 Badyear  Ilya Medvedev   1:14.602s  + 1.248s
13 Badyear  Paweł Parszuto   1:14.619s  + 1.265s
14 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:14.638s  + 1.284s
15 Dunnolop  Mikko Heikkinen   1:14.697s  + 1.343s
16 Dunnolop  Andrej Borsuk   1:14.840s  + 1.486s
17 Michelini  Tomasz Kaminski   1:14.848s  + 1.494s
18 Badyear  Toygun Senler4   1:14.883s  + 1.529s
19 Dunnolop  Evaldas Ruseckas   1:14.907s  + 1.553s
20 Dunnolop  Oleg Yakovlev   1:14.978s  + 1.624s
21 Badyear  Gary Mullins   1:15.011s  + 1.657s
22 Badyear  Martynas Atkočius   1:15.017s  + 1.663s
23 Badyear  Geoff Atkin   1:15.028s  + 1.674s
24 Dunnolop  Michael Novikov   1:15.038s  + 1.684s
25 Badyear  Alex Tkachenko   1:15.044s  + 1.690s
26 Badyear  Nico Zou   1:15.136s  + 1.782s
27 Dunnolop  Andrei Kolesnikovich   1:15.140s  + 1.786s
28 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:15.146s  + 1.792s
29 Badyear  Tim Sewell   1:15.415s  + 2.061s
30 Badyear  Marek Marchewka   1:15.435s  + 2.081s
31 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:15.474s  + 2.120s
32 Badyear  Theo Panag   1:15.517s  + 2.163s
33 Badyear  Christer Andersson   1:16.333s  + 2.979s
34 Pipirelli  Radomir Czech   1:16.548s  + 3.194s
35 Pipirelli  Martin Rosina   1:16.687s  + 3.333s
36 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:16.852s  + 3.498s
37 Pipirelli  Davi Freitas   1:17.340s  + 3.986s
38 Pipirelli  Aleksej Sutkin   1:17.597s  + 4.243s
39 Pipirelli  Rinalds Rūja   1:18.642s  + 5.288s
40 Pipirelli  Sergey Lyogky   1:29.681s  + 16.327s