Rezultati kvalifikacija (Grupa: Elite | Sezona: 52 | Utrka: 14)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Bridgerock  Roland Postle4   1:22.760s  + 0.000s
2 Hancock  Stanislav Frolov   1:22.903s  + 0.143s
3 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:22.907s  + 0.147s
4 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:23.015s  + 0.255s
5 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:23.035s  + 0.275s
6 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:23.127s  + 0.367s
7 Badyear  Marc De Jong   1:23.199s  + 0.439s
8 Michelini  Mark Webster   1:23.206s  + 0.446s
9 Dunnolop  Mihail Morozov   1:23.224s  + 0.464s
10 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:23.320s  + 0.560s
11 Bridgerock  Jukka Sireni   1:23.381s  + 0.621s
12 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:23.428s  + 0.668s
13 Badyear  Victor Kamennov   1:23.580s  + 0.820s
14 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:23.617s  + 0.857s
15 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:23.689s  + 0.929s
16 Badyear  Boris Hristov   1:23.998s  + 1.238s
17 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:24.140s  + 1.380s
18 Michelini  Rafal Celejewski   1:24.424s  + 1.664s
19 Hancock  Dmitry Shevel   1:24.480s  + 1.720s
20 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:24.502s  + 1.742s
21 Contimental  Maxim Egorov   1:24.688s  + 1.928s
22 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:24.706s  + 1.946s
23 Bridgerock  Paulo Pinto   1:24.719s  + 1.959s
24 Dunnolop  Stas Prost   1:24.754s  + 1.994s
25 Yokomama  Rushan Ibniev   1:24.964s  + 2.204s
26 Bridgerock  Sándor Bőr   1:24.970s  + 2.210s
27 Michelini  Nathan Skelly   1:25.164s  + 2.404s
28 Contimental  Kiril Stoianov   1:25.168s  + 2.408s
29 Contimental  Krasimir Nanchev   1:25.263s  + 2.503s
30 Contimental  José Abi Jaudi   1:25.338s  + 2.578s
31 Contimental  Andrian Naidenov   1:25.369s  + 2.609s
32 Contimental  Svetlio Nikolov   1:25.593s  + 2.833s
33 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:25.790s  + 3.030s
34 Hancock  Dave Morris   1:26.161s  + 3.401s
35 Pipirelli  Fran Betancort   1:26.280s  + 3.520s
36 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:26.628s  + 3.868s
37 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:26.719s  + 3.959s
38 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:27.351s  + 4.591s
39 Contimental  Stanislav Makarov   1:27.432s  + 4.672s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Badyear  Marc De Jong   1:22.965s  + 0.000s
2 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:23.428s  + 0.463s
3 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:23.463s  + 0.498s
4 Badyear  Victor Kamennov   1:23.796s  + 0.831s
5 Bridgerock  Roland Postle4   1:23.956s  + 0.991s
6 Dunnolop  Mihail Morozov   1:24.050s  + 1.085s
7 Hancock  Dmitry Shevel   1:24.164s  + 1.199s
8 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:24.189s  + 1.224s
9 Badyear  Boris Hristov   1:24.256s  + 1.291s
10 Hancock  Stanislav Frolov   1:24.325s  + 1.360s
11 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:24.417s  + 1.452s
12 Michelini  Mark Webster   1:24.449s  + 1.484s
13 Bridgerock  Jukka Sireni   1:24.523s  + 1.558s
14 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:24.560s  + 1.595s
15 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:24.599s  + 1.634s
16 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:24.609s  + 1.644s
17 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:24.641s  + 1.676s
18 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:24.744s  + 1.779s
19 Bridgerock  Paulo Pinto   1:24.885s  + 1.920s
20 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:25.001s  + 2.036s
21 Dunnolop  Stas Prost   1:25.186s  + 2.221s
22 Michelini  Rafal Celejewski   1:25.336s  + 2.371s
23 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:25.610s  + 2.645s
24 Yokomama  Rushan Ibniev   1:25.805s  + 2.840s
25 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:25.859s  + 2.894s
26 Contimental  Maxim Egorov   1:25.983s  + 3.018s
27 Contimental  Svetlio Nikolov   1:26.014s  + 3.049s
28 Contimental  Kiril Stoianov   1:26.045s  + 3.080s
29 Bridgerock  Sándor Bőr   1:26.046s  + 3.081s
30 Contimental  José Abi Jaudi   1:26.080s  + 3.115s
31 Michelini  Nathan Skelly   1:26.255s  + 3.290s
32 Pipirelli  Fran Betancort   1:26.546s  + 3.581s
33 Contimental  Krasimir Nanchev   1:26.577s  + 3.612s
34 Contimental  Andrian Naidenov   1:26.713s  + 3.748s
35 Hancock  Dave Morris   1:26.851s  + 3.886s
36 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:27.780s  + 4.815s
37 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:28.011s  + 5.046s
38 Contimental  Stanislav Makarov   1:28.032s  + 5.067s
39 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:28.303s  + 5.338s