Rezultati kvalifikacija (Grupa: Master - 3 | Sezona: 53 | Utrka: 12)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Victor Ramirez   1:20.645s  + 0.000s
2 Dunnolop  Maxim Kotov2   1:20.795s  + 0.150s
3 Dunnolop  Jakab Zoltan   1:20.939s  + 0.294s
4 Dunnolop  Dmitri Nadkho   1:20.968s  + 0.323s
5 Dunnolop  Michał Wilczyński   1:21.001s  + 0.356s
6 Dunnolop  Julien Prado   1:21.006s  + 0.361s
7 Dunnolop  Stefan Stillhart   1:21.081s  + 0.436s
8 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:21.283s  + 0.638s
9 Dunnolop  Martin Bedoya   1:21.296s  + 0.651s
10 Dunnolop  Tibor Csábi   1:21.479s  + 0.834s
11 Dunnolop  Andrej Borsuk   1:21.566s  + 0.921s
12 Dunnolop  Rafal Celejewski   1:21.638s  + 0.993s
13 Dunnolop  Sergei Mitrahovich   1:21.789s  + 1.144s
14 Dunnolop  Konstantin Sobolev   1:21.853s  + 1.208s
15 Yokomama  Mark Webster   1:21.881s  + 1.236s
16 Dunnolop  Filipe Miguel   1:21.907s  + 1.262s
17 Dunnolop  Dmitri Kondrat   1:21.974s  + 1.329s
18 Dunnolop  Pablo Bagnalasta   1:22.060s  + 1.415s
19 Dunnolop  Daniela Pisa   1:22.083s  + 1.438s
20 Dunnolop  Abdullah Kasapoglu   1:22.130s  + 1.485s
21 Dunnolop  Grzegorz Ogarek   1:22.171s  + 1.526s
22 Dunnolop  Danilo Molini   1:22.180s  + 1.535s
23 Avonn  Fernando Lopez   1:22.197s  + 1.552s
24 Dunnolop  Andriy Dyadkovich   1:22.209s  + 1.564s
25 Dunnolop  Dario De Palma   1:22.243s  + 1.598s
26 Contimental  Gábor Safranyik   1:22.284s  + 1.639s
27 Dunnolop  Luis Ferreira   1:22.320s  + 1.675s
28 Avonn  Juha Väätäinen   1:22.369s  + 1.724s
29 Dunnolop  Dragan Mile   1:22.488s  + 1.843s
30 Dunnolop  Aurimas Kubilius   1:22.489s  + 1.844s
31 Contimental  Aleksey Titarenko   1:22.634s  + 1.989s
32 Dunnolop  Ivaylo Tanev   1:22.843s  + 2.198s
33 Avonn  Hugo Merlin   1:22.907s  + 2.262s
34 Dunnolop  Martin Pellicelli   1:22.908s  + 2.263s
35 Avonn  Nathan Skelly   1:23.617s  + 2.972s
36 Pipirelli  Kamal Naoui   1:23.928s  + 3.283s
37 Pipirelli  Attila-Gyula Varady   1:24.484s  + 3.839s
38 Pipirelli  Radek Rejc   1:25.915s  + 5.270s
39 Pipirelli  Andrey Chernyk   1:27.297s  + 6.652s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Stefan Stillhart   1:21.174s  + 0.000s
2 Dunnolop  Victor Ramirez   1:21.562s  + 0.388s
3 Dunnolop  Jakab Zoltan   1:21.631s  + 0.457s
4 Yokomama  Mark Webster   1:21.646s  + 0.472s
5 Dunnolop  Maxim Kotov2   1:21.675s  + 0.501s
6 Dunnolop  Dmitri Nadkho   1:21.738s  + 0.564s
7 Dunnolop  Julien Prado   1:21.777s  + 0.603s
8 Dunnolop  Sergei Mitrahovich   1:21.847s  + 0.673s
9 Dunnolop  Martin Bedoya   1:21.882s  + 0.708s
10 Dunnolop  Andriy Dyadkovich   1:21.965s  + 0.791s
11 Dunnolop  Michał Wilczyński   1:21.990s  + 0.816s
12 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:22.109s  + 0.935s
13 Dunnolop  Tibor Csábi   1:22.251s  + 1.077s
14 Dunnolop  Dmitri Kondrat   1:22.313s  + 1.139s
15 Dunnolop  Rafal Celejewski   1:22.611s  + 1.437s
16 Dunnolop  Grzegorz Ogarek   1:22.848s  + 1.674s
17 Dunnolop  Filipe Miguel   1:22.879s  + 1.705s
18 Dunnolop  Konstantin Sobolev   1:22.890s  + 1.716s
19 Dunnolop  Andrej Borsuk   1:22.950s  + 1.776s
20 Avonn  Juha Väätäinen   1:23.034s  + 1.860s
21 Dunnolop  Danilo Molini   1:23.050s  + 1.876s
22 Contimental  Aleksey Titarenko   1:23.054s  + 1.880s
23 Dunnolop  Dragan Mile   1:23.211s  + 2.037s
24 Dunnolop  Daniela Pisa   1:23.311s  + 2.137s
25 Avonn  Fernando Lopez   1:23.333s  + 2.159s
26 Dunnolop  Pablo Bagnalasta   1:23.367s  + 2.193s
27 Dunnolop  Luis Ferreira   1:23.434s  + 2.260s
28 Dunnolop  Dario De Palma   1:23.439s  + 2.265s
29 Dunnolop  Ivaylo Tanev   1:23.533s  + 2.359s
30 Contimental  Gábor Safranyik   1:23.540s  + 2.366s
31 Dunnolop  Aurimas Kubilius   1:23.620s  + 2.446s
32 Dunnolop  Abdullah Kasapoglu   1:23.687s  + 2.513s
33 Dunnolop  Martin Pellicelli   1:24.018s  + 2.844s
34 Avonn  Hugo Merlin   1:24.739s  + 3.565s
35 Avonn  Nathan Skelly   1:25.050s  + 3.876s
36 Pipirelli  Kamal Naoui   1:25.594s  + 4.420s
37 Pipirelli  Attila-Gyula Varady   1:26.397s  + 5.223s
38 Pipirelli  Radek Rejc   1:27.033s  + 5.859s
39 Pipirelli  Andrey Chernyk   1:29.665s  + 8.491s