Rezultati kvalifikacija (Grupa: Elite | Sezona: 56 | Utrka: 16)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Bridgerock  Florencia Caro   1:20.227s  + 0.000s
2 Bridgerock  Roland Postle4   1:20.236s  + 0.009s
3 Bridgerock  Gino Zernani   1:20.302s  + 0.075s
4 Bridgerock  Rafael Mantovani   1:20.372s  + 0.145s
5 Michelini  Pavel Buhharin   1:20.560s  + 0.333s
6 Bridgerock  Aleksey Odegov   1:20.563s  + 0.336s
7 Hancock  Christos Bobolis3   1:20.696s  + 0.469s
8 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:20.920s  + 0.693s
9 Bridgerock  Andrea Squizzato   1:20.931s  + 0.704s
10 Contimental  Guy Smets   1:20.933s  + 0.706s
11 Contimental  Patrik Balogh   1:21.089s  + 0.862s
12 Contimental  András Bozóti   1:21.138s  + 0.911s
13 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou2   1:21.182s  + 0.955s
14 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:21.209s  + 0.982s
15 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:21.215s  + 0.988s
16 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:21.219s  + 0.992s
17 Bridgerock  Kiran Patel   1:21.339s  + 1.112s
18 Bridgerock  Toni Söyrinki   1:21.366s  + 1.139s
19 Bridgerock  Michał Wilczyński   1:21.537s  + 1.310s
20 Contimental  Grzesiek Jakubiak   1:21.786s  + 1.559s
21 Bridgerock  José Abi Jaudi   1:21.814s  + 1.587s
22 Contimental  Matt Kasar   1:21.902s  + 1.675s
23 Michelini  Eduard Gindullin   1:22.005s  + 1.778s
24 Badyear  Mert Büyükakar   1:22.017s  + 1.790s
25 Michelini  Jesus Brea   1:22.077s  + 1.850s
26 Hancock  Paul Gardiner   1:22.118s  + 1.891s
27 Hancock  Dmitri Nadkho   1:22.152s  + 1.925s
28 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:22.178s  + 1.951s
29 Hancock  Martino Ghirardi   1:22.334s  + 2.107s
30 Contimental  Marcin Żak   1:22.412s  + 2.185s
31 Michelini  Timo Sydänmetsä   1:22.622s  + 2.395s
32 Pipirelli  Alexey Manukalov   1:22.837s  + 2.610s
33 Hancock  Sergei Mitrahovich   1:22.992s  + 2.765s
34 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:23.054s  + 2.827s
35 Badyear  Jarosław Nowacki   1:23.245s  + 3.018s
36 Dunnolop  Maxim Kotov2   1:23.267s  + 3.040s
37 Pipirelli  Nuno Vicente   1:23.274s  + 3.047s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Bridgerock  Gino Zernani   1:20.462s  + 0.000s
2 Bridgerock  Florencia Caro   1:20.696s  + 0.234s
3 Hancock  Christos Bobolis3   1:21.019s  + 0.557s
4 Bridgerock  Andrea Squizzato   1:21.030s  + 0.568s
5 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:21.255s  + 0.793s
6 Michelini  Pavel Buhharin   1:21.369s  + 0.907s
7 Contimental  Patrik Balogh   1:21.757s  + 1.295s
8 Bridgerock  Roland Postle4   1:21.837s  + 1.375s
9 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:21.892s  + 1.430s
10 Bridgerock  Michał Wilczyński   1:22.027s  + 1.565s
11 Bridgerock  Rafael Mantovani   1:22.047s  + 1.585s
12 Contimental  Guy Smets   1:22.287s  + 1.825s
13 Hancock  Dmitri Nadkho   1:22.302s  + 1.840s
14 Michelini  Eduard Gindullin   1:22.331s  + 1.869s
15 Bridgerock  José Abi Jaudi   1:22.339s  + 1.877s
16 Bridgerock  Kiran Patel   1:22.430s  + 1.968s
17 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:22.433s  + 1.971s
18 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:22.458s  + 1.996s
19 Hancock  Paul Gardiner   1:22.479s  + 2.017s
20 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou2   1:22.575s  + 2.113s
21 Bridgerock  Aleksey Odegov   1:22.625s  + 2.163s
22 Badyear  Mert Büyükakar   1:22.683s  + 2.221s
23 Bridgerock  Toni Söyrinki   1:22.901s  + 2.439s
24 Michelini  Jesus Brea   1:22.927s  + 2.465s
25 Contimental  András Bozóti   1:23.031s  + 2.569s
26 Hancock  Martino Ghirardi   1:23.195s  + 2.733s
27 Contimental  Grzesiek Jakubiak   1:23.352s  + 2.890s
28 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:23.420s  + 2.958s
29 Contimental  Marcin Żak   1:23.567s  + 3.105s
30 Michelini  Timo Sydänmetsä   1:23.665s  + 3.203s
31 Contimental  Matt Kasar   1:23.696s  + 3.234s
32 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:23.800s  + 3.338s
33 Dunnolop  Maxim Kotov2   1:23.907s  + 3.445s
34 Hancock  Sergei Mitrahovich   1:24.268s  + 3.806s
35 Pipirelli  Alexey Manukalov   1:24.412s  + 3.950s
36 Pipirelli  Nuno Vicente   1:24.453s  + 3.991s
37 Badyear  Jarosław Nowacki   1:24.856s  + 4.394s