Rezultati kvalifikacija (Grupa: Master - 1 | Sezona: 59 | Utrka: 10)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Sam Tipple   1:19.727s  + 0.000s
2 Dunnolop  Rodrigo Velasco   1:19.761s  + 0.034s
3 Michelini  Máté Henye   1:20.126s  + 0.399s
4 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:20.439s  + 0.712s
5 Michelini  Patryk Janczak   1:20.704s  + 0.977s
6 Dunnolop  Péter Szűcs   1:20.859s  + 1.132s
7 Dunnolop  Stefan Leitgeb   1:20.938s  + 1.211s
8 Dunnolop  Martin Britain   1:20.960s  + 1.233s
9 Contimental  Janne Väänänen   1:21.015s  + 1.288s
10 Dunnolop  Rafael Mantovani   1:21.042s  + 1.315s
11 Badyear  José Rogério Alves Oliveira   1:21.084s  + 1.357s
12 Dunnolop  Jesús Pérez   1:21.167s  + 1.440s
13 Dunnolop  Fabricio Ramos   1:21.201s  + 1.474s
14 Dunnolop  Tomi Kaartinen   1:21.232s  + 1.505s
15 Dunnolop  Sasa Popovic   1:21.253s  + 1.526s
16 Dunnolop  Christoph Seifriedsberger   1:21.319s  + 1.592s
17 Dunnolop  Domien Luts   1:21.388s  + 1.661s
18 Dunnolop  Mikko Heikkinen   1:21.401s  + 1.674s
19 Dunnolop  Oleg Pokhilko   1:21.409s  + 1.682s
20 Dunnolop  Ugnius Sagatas   1:21.471s  + 1.744s
21 Dunnolop  Diego Mahecha   1:21.510s  + 1.783s
22 Dunnolop  Róbert Villásek   1:21.512s  + 1.785s
23 Dunnolop  Rafal Celejewski   1:21.525s  + 1.798s
24 Dunnolop  Richard Luijendijk   1:21.526s  + 1.799s
25 Contimental  Duong Cuong   1:21.601s  + 1.874s
26 Dunnolop  Daniel Santos   1:21.813s  + 2.086s
27 Dunnolop  Brendon Avery   1:21.829s  + 2.102s
28 Contimental  Dariusz Płatek   1:21.848s  + 2.121s
29 Contimental  Pedro Dominguez Diaz   1:21.860s  + 2.133s
30 Dunnolop  Armenio Santos   1:21.987s  + 2.260s
31 Dunnolop  Alex Slawson   1:22.020s  + 2.293s
32 Contimental  Florin Ionut   1:22.212s  + 2.485s
33 Contimental  Mihály Csontos   1:22.318s  + 2.591s
34 Contimental  Daryl Gee   1:22.432s  + 2.705s
35 Dunnolop  Tobias Krüger   1:23.446s  + 3.719s
36 Bridgerock  Pedro Almeida   1:25.459s  + 5.732s
37 Badyear  Martin Freeth   1:26.744s  + 7.017s
38 Pipirelli  António Pereira   1:27.052s  + 7.325s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Rodrigo Velasco   1:19.969s  + 0.000s
2 Dunnolop  Sam Tipple   1:20.015s  + 0.046s
3 Michelini  Máté Henye   1:20.943s  + 0.974s
4 Badyear  José Rogério Alves Oliveira   1:21.017s  + 1.048s
5 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:21.061s  + 1.092s
6 Dunnolop  Péter Szűcs   1:21.330s  + 1.361s
7 Dunnolop  Jesús Pérez   1:21.448s  + 1.479s
8 Dunnolop  Martin Britain   1:21.504s  + 1.535s
9 Dunnolop  Domien Luts   1:21.726s  + 1.757s
10 Dunnolop  Rafal Celejewski   1:21.747s  + 1.778s
11 Dunnolop  Stefan Leitgeb   1:21.768s  + 1.799s
12 Michelini  Patryk Janczak   1:21.964s  + 1.995s
13 Dunnolop  Ugnius Sagatas   1:22.021s  + 2.052s
14 Dunnolop  Fabricio Ramos   1:22.143s  + 2.174s
15 Dunnolop  Mikko Heikkinen   1:22.149s  + 2.180s
16 Dunnolop  Diego Mahecha   1:22.185s  + 2.216s
17 Dunnolop  Rafael Mantovani   1:22.241s  + 2.272s
18 Dunnolop  Richard Luijendijk   1:22.323s  + 2.354s
19 Dunnolop  Oleg Pokhilko   1:22.359s  + 2.390s
20 Contimental  Pedro Dominguez Diaz   1:22.371s  + 2.402s
21 Dunnolop  Sasa Popovic   1:22.402s  + 2.433s
22 Contimental  Florin Ionut   1:22.544s  + 2.575s
23 Dunnolop  Armenio Santos   1:22.557s  + 2.588s
24 Dunnolop  Christoph Seifriedsberger   1:22.619s  + 2.650s
25 Dunnolop  Daniel Santos   1:22.681s  + 2.712s
26 Dunnolop  Róbert Villásek   1:22.683s  + 2.714s
27 Dunnolop  Alex Slawson   1:22.741s  + 2.772s
28 Dunnolop  Tomi Kaartinen   1:22.902s  + 2.933s
29 Contimental  Daryl Gee   1:22.919s  + 2.950s
30 Contimental  Janne Väänänen   1:22.985s  + 3.016s
31 Contimental  Duong Cuong   1:23.054s  + 3.085s
32 Contimental  Mihály Csontos   1:23.074s  + 3.105s
33 Dunnolop  Brendon Avery   1:23.238s  + 3.269s
34 Contimental  Dariusz Płatek   1:23.372s  + 3.403s
35 Dunnolop  Tobias Krüger   1:24.387s  + 4.418s
36 Bridgerock  Pedro Almeida   1:27.744s  + 7.775s
37 Badyear  Martin Freeth   1:28.729s  + 8.760s
38 Pipirelli  António Pereira   1:29.529s  + 9.560s