Rezultati kvalifikacija (Grupa: Master - 3 | Sezona: 70 | Utrka: 16)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Branislav Hrnjak   1:19.639s  + 0.000s
2 Yokomama  Ahmet Sonverdi   1:19.684s  + 0.045s
3 Dunnolop  Atis Praudins   1:20.282s  + 0.643s
4 Yokomama  Edwin Silva   1:20.320s  + 0.681s
5 Yokomama  Paweł Zaburski   1:20.462s  + 0.823s
6 Yokomama  Andrea Squizzato   1:20.530s  + 0.891s
7 Yokomama  Rafał Jędrzejewski   1:20.685s  + 1.046s
8 Michelini  Joel Viitikko   1:20.706s  + 1.067s
9 Contimental  Alessandro Facchetti   1:20.794s  + 1.155s
10 Dunnolop  Ivan Andjelic   1:20.804s  + 1.165s
11 Dunnolop  Jean-françois Charbinat   1:20.810s  + 1.171s
12 Yokomama  Miel Soeterbroek   1:20.942s  + 1.303s
13 Yokomama  Marvin Mackenberg   1:20.961s  + 1.322s
14 Yokomama  Marek Popławski   1:20.985s  + 1.346s
15 Dunnolop  Guillaume Delamarre   1:21.017s  + 1.378s
16 Yokomama  Joaquín Quintana   1:21.094s  + 1.455s
17 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:21.106s  + 1.467s
18 Yokomama  José Abi Jaudi   1:21.140s  + 1.501s
19 Yokomama  Agostino Oddo   1:21.183s  + 1.544s
20 Dunnolop  Gareth Love   1:21.284s  + 1.645s
21 Dunnolop  Marek Wasilewski   1:21.318s  + 1.679s
22 Yokomama  Oleg Pokhilko   1:21.450s  + 1.811s
23 Dunnolop  Vincenzo Ditommaso   1:21.504s  + 1.865s
24 Dunnolop  Armenio Santos   1:21.530s  + 1.891s
25 Contimental  Andriy Dyadkovich   1:21.546s  + 1.907s
26 Contimental  Marcin Kosiór   1:21.590s  + 1.951s
27 Badyear  Guillaume Pages   1:21.660s  + 2.021s
28 Contimental  Rafael Zambrano   1:21.702s  + 2.063s
29 Dunnolop  Mikko Heikkinen   1:21.826s  + 2.187s
30 Yokomama  Paulo Carneiro   1:21.864s  + 2.225s
31 Yokomama  Ross Proud   1:22.026s  + 2.387s
32 Dunnolop  Ioannis Kalogirou   1:22.100s  + 2.461s
33 Dunnolop  George Togas   1:22.108s  + 2.469s
34 Michelini  Douglas Cirelli   1:22.154s  + 2.515s
35 Yokomama  Eduard Gindullin   1:22.986s  + 3.347s
36 Dunnolop  Carlos Gonçalves   1:23.050s  + 3.411s
37 Dunnolop  Jeffrey Decoopman   1:23.180s  + 3.541s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Branislav Hrnjak   1:20.656s  + 0.000s
2 Yokomama  Paweł Zaburski   1:21.021s  + 0.365s
3 Yokomama  Edwin Silva   1:21.073s  + 0.417s
4 Dunnolop  Atis Praudins   1:21.156s  + 0.500s
5 Yokomama  Andrea Squizzato   1:21.295s  + 0.639s
6 Dunnolop  Ivan Andjelic   1:21.365s  + 0.709s
7 Yokomama  Ahmet Sonverdi   1:21.391s  + 0.735s
8 Dunnolop  Guillaume Delamarre   1:21.448s  + 0.792s
9 Yokomama  Miel Soeterbroek   1:21.487s  + 0.831s
10 Dunnolop  Marek Wasilewski   1:21.588s  + 0.932s
11 Dunnolop  Gareth Love   1:21.592s  + 0.936s
12 Yokomama  Rafał Jędrzejewski   1:21.665s  + 1.009s
13 Dunnolop  Jean-françois Charbinat   1:21.724s  + 1.068s
14 Yokomama  Agostino Oddo   1:21.724s  + 1.068s
15 Yokomama  Joaquín Quintana   1:21.744s  + 1.088s
16 Dunnolop  Ioannis Kalogirou   1:22.019s  + 1.363s
17 Yokomama  José Abi Jaudi   1:22.108s  + 1.452s
18 Dunnolop  George Togas   1:22.131s  + 1.475s
19 Michelini  Joel Viitikko   1:22.159s  + 1.503s
20 Dunnolop  Armenio Santos   1:22.190s  + 1.534s
21 Yokomama  Marek Popławski   1:22.254s  + 1.598s
22 Contimental  Alessandro Facchetti   1:22.411s  + 1.755s
23 Dunnolop  Vincenzo Ditommaso   1:22.456s  + 1.800s
24 Yokomama  Oleg Pokhilko   1:22.493s  + 1.837s
25 Badyear  Guillaume Pages   1:22.499s  + 1.843s
26 Contimental  Marcin Kosiór   1:22.534s  + 1.878s
27 Yokomama  Marvin Mackenberg   1:22.538s  + 1.882s
28 Yokomama  Ross Proud   1:22.538s  + 1.882s
29 Contimental  Andriy Dyadkovich   1:22.642s  + 1.986s
30 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:22.728s  + 2.072s
31 Dunnolop  Mikko Heikkinen   1:22.824s  + 2.168s
32 Contimental  Rafael Zambrano   1:23.031s  + 2.375s
33 Michelini  Douglas Cirelli   1:23.122s  + 2.466s
34 Yokomama  Paulo Carneiro   1:23.151s  + 2.495s
35 Dunnolop  Carlos Gonçalves   1:23.983s  + 3.327s
36 Dunnolop  Jeffrey Decoopman   1:24.365s  + 3.709s
37 Yokomama  Eduard Gindullin   1:24.768s  + 4.112s