Rezultati kvalifikacija (Grupa: Elite)

Izaberi drugu grupu:

Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Contimental  Robin Goodey   1:45.892s  + 0.000s
2 Badyear  Michaela Källström   1:45.894s  + 0.002s
3 Contimental  Martynas Bražėnas   1:47.007s  + 1.115s
4 Contimental  Maxim Egorov   1:47.049s  + 1.157s
5 Badyear  Wouter Teuwen   1:48.076s  + 2.184s
6 Badyear  Paul Williams   1:49.049s  + 3.157s
Još se nije kvalificirao
- Bridgerock  Gonzalo Alvarez      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Jasper Coosemans      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Roland Postle9      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Bert Huylebroeck      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Christos Bobolis4      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Andrea Squizzato      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Nevzat Kasapoglu      -:--.---s + -.---s
- Badyear  George Slater      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Lee Harding      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Paweł Zaburski      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Rimantas Sagatas2      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Róbert László2      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Stefan Gommans      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Joel Viitikko      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Yug Desai1      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Harsh Sheth      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Flavio Mendiković      -:--.---s + -.---s
- Contimental  David Michler      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Aigars Vitolins      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Florencia Caro      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ioannis Dimitroglou4      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Atis Praudins      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Edwin Silva      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Joachim Rang      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Alex Ilushenko      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Viktor Dyankov      -:--.---s + -.---s
- Badyear  James Brown      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Christer Andersson      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Martino Colombo      -:--.---s + -.---s
- Michelini  Jose Filipe      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Jan Velske2      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Andreas Ramann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alix Martin      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Apostolis Goutzos      -:--.---s + -.---s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Contimental  Robin Goodey       1:46.998s  + 0.000s
2 Badyear  Michaela Källström       1:47.182s  + 0.184s
3 Contimental  Martynas Bražėnas       1:48.771s  + 1.773s
4 Contimental  Maxim Egorov       1:49.424s  + 2.426s
5 Badyear  Paul Williams       1:50.388s  + 3.390s
Još se nije kvalificirao
- Bridgerock  Gonzalo Alvarez      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Jasper Coosemans      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Roland Postle9      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Bert Huylebroeck      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Christos Bobolis4      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Andrea Squizzato      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Nevzat Kasapoglu      -:--.---s + -.---s
- Badyear  George Slater      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Lee Harding      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Paweł Zaburski      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Rimantas Sagatas2      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Róbert László2      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Stefan Gommans      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Joel Viitikko      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Yug Desai1      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Harsh Sheth      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Flavio Mendiković      -:--.---s + -.---s
- Contimental  David Michler      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Aigars Vitolins      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Florencia Caro      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ioannis Dimitroglou4      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Atis Praudins      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Wouter Teuwen      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Edwin Silva      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Joachim Rang      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Alex Ilushenko      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Viktor Dyankov      -:--.---s + -.---s
- Badyear  James Brown      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Christer Andersson      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Martino Colombo      -:--.---s + -.---s
- Michelini  Jose Filipe      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Jan Velske2      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Andreas Ramann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alix Martin      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Apostolis Goutzos      -:--.---s + -.---s