Rezultati kvalifikacija (Grupa: Pro - 2)

Izaberi drugu grupu:

Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Vladimir Jelicic   1:51.062s  + 0.000s
2 Yokomama  Edward Carpio   1:51.122s  + 0.060s
3 Dunnolop  Mike Osintsev   1:51.357s  + 0.295s
4 Yokomama  Silvana Vizcaino   1:51.403s  + 0.341s
5 Yokomama  Ioannis Kalogirou   1:51.485s  + 0.423s
6 Badyear  Jorge Luiz Filho   1:51.628s  + 0.566s
7 Yokomama  Henry Ekholm   1:51.704s  + 0.642s
8 Yokomama  Maurizio Siracusa   1:51.952s  + 0.890s
9 Dunnolop  Joao Carlos   1:52.289s  + 1.227s
10 Yokomama  Max Scorinoff   1:52.299s  + 1.237s
11 Yokomama  Adele Siracusa   1:52.673s  + 1.611s
12 Yokomama  Tamás Szabó   1:52.937s  + 1.875s
13 Badyear  Sanjay Ashok Kumar   1:53.355s  + 2.293s
14 Dunnolop  Joss Giraud   1:53.511s  + 2.449s
15 Badyear  Samuel Lopez   1:53.601s  + 2.539s
16 Yokomama  Giuseppe Silvestre   1:53.634s  + 2.572s
17 Contimental  Péter Veszprémi   1:53.641s  + 2.579s
18 Yokomama  Tom Seib   1:53.965s  + 2.903s
19 Badyear  Rui Gordinho   1:54.541s  + 3.479s
20 Yokomama  Julio Pereira   1:55.935s  + 4.873s
21 Badyear  Ivan Panev   2:00.122s  + 9.060s
Još se nije kvalificirao
- Dunnolop  Torsten Wilke      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dmitry Smirnov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Roberto Borgato      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Fabrice Renaudet      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mickael Legrand      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jamie Gainsford      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Nicolas Grollier      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rumen Atanasov      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Renato Gamboni      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dávid Guti      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Toni Nen      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Rafael Marques      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Csaba Magyari      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Stefano Mele      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Oleksa Vyshnivsky      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rafael Niess      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Miroslav Minchev      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Luca Dotti      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mark Philips      -:--.---s + -.---s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Vladimir Jelicic       1:52.238s  + 0.000s
2 Dunnolop  Mike Osintsev       1:52.654s  + 0.416s
3 Yokomama  Edward Carpio       1:52.737s  + 0.499s
4 Yokomama  Henry Ekholm       1:53.129s  + 0.891s
5 Yokomama  Maurizio Siracusa       1:53.205s  + 0.967s
6 Yokomama  Silvana Vizcaino       1:53.410s  + 1.172s
7 Dunnolop  Joao Carlos       1:53.769s  + 1.531s
8 Badyear  Jorge Luiz Filho       1:54.098s  + 1.860s
9 Yokomama  Ioannis Kalogirou       1:54.138s  + 1.900s
10 Yokomama  Adele Siracusa       1:54.460s  + 2.222s
11 Yokomama  Max Scorinoff       1:54.491s  + 2.253s
12 Yokomama  Tamás Szabó       1:54.768s  + 2.530s
13 Badyear  Samuel Lopez       1:54.868s  + 2.630s
14 Dunnolop  Joss Giraud       1:54.910s  + 2.672s
15 Badyear  Sanjay Ashok Kumar       1:55.380s  + 3.142s
16 Yokomama  Giuseppe Silvestre       1:55.388s  + 3.150s
17 Yokomama  Tom Seib       1:56.023s  + 3.785s
18 Contimental  Péter Veszprémi       1:56.068s  + 3.830s
19 Badyear  Rui Gordinho       1:56.771s  + 4.533s
20 Yokomama  Julio Pereira       1:57.831s  + 5.593s
21 Badyear  Ivan Panev       2:04.834s  + 12.596s
Još se nije kvalificirao
- Dunnolop  Torsten Wilke      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dmitry Smirnov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Roberto Borgato      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Fabrice Renaudet      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mickael Legrand      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Nicolas Grollier      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jamie Gainsford      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rumen Atanasov      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Renato Gamboni      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dávid Guti      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Toni Nen      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Rafael Marques      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Csaba Magyari      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Oleksa Vyshnivsky      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Stefano Mele      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rafael Niess      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Miroslav Minchev      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mark Philips      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Luca Dotti      -:--.---s + -.---s