Rezultati kvalifikacija (Grupa: Rookie - 27) « »
Kvalifikacije 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz | Gume | Ime i prezime | Nac | Vremena | Zaostatak |
Pole | Oliver Amurao | 1:12.743s | + 0.000s | ||
2 | Wojtek Żyliński | 1:12.979s | + 0.236s | ||
3 | Thomas Renner | 1:14.462s | + 1.719s | ||
4 | Denis Mena | 1:14.520s | + 1.777s | ||
5 | Felipe Souza | 1:14.700s | + 1.957s | ||
6 | Claus S. | 1:14.842s | + 2.099s | ||
7 | Mo Stanner | 1:14.908s | + 2.165s | ||
8 | Steven Mckeon | 1:15.499s | + 2.756s | ||
9 | Kevin Nelson | 1:15.919s | + 3.176s | ||
10 | Izan Santiago | 1:18.796s | + 6.053s | ||
Još se nije kvalificirao | |||||
- | Zifir Zurrek | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas Morgenster | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luke Reszke | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Taimo Avloi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marius Blank | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Roberto Damonti | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Miguel Ortiz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christian Stine | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manager Adam | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aki Koistinen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Smau Wrlkngnqr | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cassiano Azevedo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gerhard Botha | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Steve Philp | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Talha Doğanay | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Zidan Zidan | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tungkin Poon | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ronaldo Quispe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Steven Davis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gpro Del Sear Del | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aristeides Kappa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kaan Kral | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Roman Yuddi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dagobert Duck | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jaroslav Němec | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mykhaylo Tsybulin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Buck Martin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Stephan Gresoviac | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nikolas Piso | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Finn Shelby | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Miklós Hollenberger | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Yuri Mello | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mario Oller Cornejo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arseny Alhimenok | -:--.---s | + -.---s |
Kvalifikacije 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz | Gume | Ime i prezime | Nac | Vremena | Zaostatak |
Pole | Oliver Amurao | 1:13.865s | + 0.000s | ||
2 | Claus S. | 1:15.378s | + 1.513s | ||
3 | Wojtek Żyliński | 1:16.752s | + 2.887s | ||
4 | Felipe Souza | 1:16.824s | + 2.959s | ||
5 | Denis Mena | 1:17.120s | + 3.255s | ||
6 | Thomas Renner | 1:17.122s | + 3.257s | ||
7 | Kevin Nelson | 1:20.326s | + 6.461s | ||
8 | Izan Santiago | 1:20.588s | + 6.723s | ||
9 | Steven Mckeon | 1:21.672s | + 7.807s | ||
Još se nije kvalificirao | |||||
- | Zifir Zurrek | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas Morgenster | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luke Reszke | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Taimo Avloi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marius Blank | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mo Stanner | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Roberto Damonti | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Miguel Ortiz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christian Stine | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manager Adam | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aki Koistinen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Smau Wrlkngnqr | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cassiano Azevedo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Steve Philp | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gerhard Botha | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Talha Doğanay | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Zidan Zidan | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tungkin Poon | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ronaldo Quispe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Steven Davis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gpro Del Sear Del | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aristeides Kappa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kaan Kral | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Roman Yuddi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dagobert Duck | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jaroslav Němec | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Buck Martin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mykhaylo Tsybulin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Stephan Gresoviac | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nikolas Piso | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Finn Shelby | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Miklós Hollenberger | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Yuri Mello | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mario Oller Cornejo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arseny Alhimenok | -:--.---s | + -.---s |