Rezultati kvalifikacija (Grupa: Rookie - 35) « »
Kvalifikacije 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz | Gume | Ime i prezime | Nac | Vremena | Zaostatak |
Pole | Mike Leung | 1:43.556s | + 0.000s | ||
2 | Eym Eym | 1:44.543s | + 0.987s | ||
3 | Mátyás Nagy | 1:44.546s | + 0.990s | ||
4 | Benitora Hidetada | 1:46.528s | + 2.972s | ||
5 | Roberto Royas | 1:46.944s | + 3.388s | ||
6 | Seth Trioen | 1:47.031s | + 3.475s | ||
7 | Gioele Vannuccini | 1:47.223s | + 3.667s | ||
8 | Markus Picht | 1:47.285s | + 3.729s | ||
9 | Leo Hora | 1:49.295s | + 5.739s | ||
Još se nije kvalificirao | |||||
- | Pier Menon | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Duccio Pizzi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andy Lowe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Norutoromu Irons | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sébastien Mallet | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Walcott Marvin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luis Santos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ricardo Oliveira | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Anders Gustafsson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Terreni | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Santos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Diamante Negro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mike Hawk | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nico Sanchis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tsuiki Takuto | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Erick Sandoval R | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gael Tiban | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kylian Huyge | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dennis Hilton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luis Contreras | -:--.---s | + -.---s | ||
- | David Unknown | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Endre Barna | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ggktxdoido Ggktxlouco | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Felix Lotus | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thanawat Lohagalok | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Emilio Daniel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christopher O'Brien | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nadee Kmoo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jakub Jakacki | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Enzo Meunier | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jack Ebert | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Skye Nottebrock | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Smith | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Todd Chaney | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cristofer Violero | -:--.---s | + -.---s |
Kvalifikacije 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz | Gume | Ime i prezime | Nac | Vremena | Zaostatak |
Pole | Eym Eym | 1:47.532s | + 0.000s | ||
2 | Mike Leung | 1:47.910s | + 0.378s | ||
3 | Mátyás Nagy | 1:48.658s | + 1.126s | ||
4 | Roberto Royas | 1:50.262s | + 2.730s | ||
5 | Benitora Hidetada | 1:51.286s | + 3.754s | ||
6 | Gioele Vannuccini | 1:51.825s | + 4.293s | ||
7 | Seth Trioen | 1:52.010s | + 4.478s | ||
8 | Markus Picht | 1:52.068s | + 4.536s | ||
9 | Leo Hora | 1:53.204s | + 5.672s | ||
Još se nije kvalificirao | |||||
- | Pier Menon | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Duccio Pizzi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andy Lowe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Norutoromu Irons | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sébastien Mallet | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Walcott Marvin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luis Santos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ricardo Oliveira | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Anders Gustafsson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Terreni | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Santos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Diamante Negro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mike Hawk | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nico Sanchis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tsuiki Takuto | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Erick Sandoval R | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gael Tiban | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kylian Huyge | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dennis Hilton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luis Contreras | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Endre Barna | -:--.---s | + -.---s | ||
- | David Unknown | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ggktxdoido Ggktxlouco | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Felix Lotus | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Emilio Daniel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thanawat Lohagalok | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christopher O'Brien | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nadee Kmoo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jakub Jakacki | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Enzo Meunier | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jack Ebert | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Skye Nottebrock | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Smith | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Todd Chaney | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cristofer Violero | -:--.---s | + -.---s |