Broj kvalificiranih menadžera


Ukupno kvalificiran: 5049 od 10856 (46.51%)

Najbrži menadžeri po klasama

K1 u Elite (od 28 kvalificiranih -> 70%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  C. Bobolis4  Elite  1:37.007s 
2  M. Colombo  Elite  + 0.620s 
3  J. Coosemans  Elite  + 0.646s 
4  R. László2  Elite  + 0.648s 
5  E. Kwiatkowski  Elite  + 0.684s 
6  M. Egorov  Elite  + 0.766s 
7  T. Vogiatzis  Elite  + 0.787s 
8  R. Goodey  Elite  + 0.806s 
9  F. Mendiković  Elite  + 0.872s 
10  A. Martin  Elite  + 0.966s 
K2 u Elite (od 27 kvalificiranih -> 67.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  M. Colombo  Elite  1:52.239s 
2  J. Viitikko  Elite  + 0.032s 
3  J. Coosemans  Elite  + 0.200s 
4  C. Andersson  Elite  + 0.370s 
5  A. Martin  Elite  + 0.796s 
6  Y. Desai1  Elite  + 0.800s 
7  V. Dyankov  Elite  + 0.904s 
8  R. László2  Elite  + 0.952s 
9  E. Kwiatkowski  Elite  + 1.231s 
10  D. Nechitailo  Elite  + 1.532s 
K1+K2 u Elite (od 27 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  M. Colombo  Elite  3:29.866s 
2  J. Coosemans  Elite  + 0.226s 
3  C. Andersson  Elite  + 0.903s 
4  R. László2  Elite  + 0.980s 
5  A. Martin  Elite  + 1.142s 
6  J. Viitikko  Elite  + 1.158s 
7  E. Kwiatkowski  Elite  + 1.295s 
8  Y. Desai1  Elite  + 1.765s 
9  V. Dyankov  Elite  + 1.771s 
10  T. Vogiatzis  Elite  + 1.988s 

K1 u Master (od 136 kvalificiranih -> 68%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  A. Squizzato  M3  1:37.062s 
2  P. Williams  M5  + 0.705s 
3  B. Róbert  M4  + 1.227s 
4  F. Sandoval  M2  + 1.340s 
5  M. Rehak  M2  + 1.425s 
6  W. Teuwen  M1  + 1.448s 
7  N. Mpalkámos  M4  + 1.489s 
8  T. Meyer  M3  + 1.499s 
9  K. Nanchev  M4  + 1.553s 
10  A. Vitolins  M5  + 1.570s 
K2 u Master (od 129 kvalificiranih -> 64.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  A. Squizzato  M3  1:52.963s 
2  A. Vitolins  M5  + 0.503s 
3  M. Longo  M1  + 0.548s 
4  C. McLean  M1  + 0.617s 
5  D. Comalada  M5  + 0.706s 
6  P. Williams  M5  + 0.775s 
7  J. Brown  M2  + 0.833s 
8  M. Poznański  M3  + 0.925s 
9  D. Rolleston  M1  + 0.966s 
10  K. Naoui  M5  + 0.987s 
K1+K2 u Master (od 129 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  A. Squizzato  M3  3:30.025s 
2  P. Williams  M5  + 1.480s 
3  A. Vitolins  M5  + 2.073s 
4  C. McLean  M1  + 2.241s 
5  D. Comalada  M5  + 2.716s 
6  M. Poznański  M3  + 2.757s 
7  M. Longo  M1  + 2.833s 
8  D. Rolleston  M1  + 2.894s 
9  K. Naoui  M5  + 2.939s 
10  J. Brown  M2  + 3.260s 

K1 u Pro (od 656 kvalificiranih -> 65.6%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  J. Collova  P16  1:38.628s 
2  B. Obarewicz  P7  + 0.012s 
3  D. Wainwright  P8  + 0.266s 
4  A. Odegov  P18  + 0.356s 
5  V. Cirri  P10  + 0.482s 
6  R. Molyneaux  P5  + 0.498s 
7  R. Petev  P1  + 0.620s 
8  C. Flament  P20  + 0.688s 
9  G. Székely  P25  + 0.749s 
10  M. Vaz  P15  + 0.756s 
K2 u Pro (od 649 kvalificiranih -> 64.9%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Obarewicz  P7  1:53.609s 
2  R. Molyneaux  P5  + 0.714s 
3  S. Wainwright  P17  + 0.779s 
4  D. Wainwright  P8  + 1.090s 
5  M. Lissarrague  P1  + 1.132s 
6  M. Brostrom  P6  + 1.379s 
7  N. Costello  P15  + 1.473s 
8  T. De Jong  P7  + 1.475s 
9  J. Abi Jaudi  P16  + 1.622s 
10  M. Pekkarinen  P5  + 1.726s 
K1+K2 u Pro (od 649 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Obarewicz  P7  3:32.249s 
2  R. Molyneaux  P5  + 1.200s 
3  D. Wainwright  P8  + 1.344s 
4  S. Wainwright  P17  + 2.011s 
5  M. Lissarrague  P1  + 2.022s 
6  A. Odegov  P18  + 2.200s 
7  T. De Jong  P7  + 2.578s 
8  N. Costello  P15  + 2.685s 
9  V. Cirri  P10  + 2.713s 
10  M. Brostrom  P6  + 2.717s 

K1 u Amateur (od 2168 kvalificiranih -> 60.8%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  J. Franco  A54  1:40.505s 
2  A. Berroteran  A82  + 0.146s 
3  T. Schivánovits  A62  + 0.237s 
4  A. Criado  A19  + 0.386s 
5  F. Gesell  A59  + 0.388s 
6  V. Viktorovich  A34  + 0.461s 
7  M. Ascencio  A91  + 0.565s 
8  A. Pope  A75  + 0.589s 
9  P. Szmit  A88  + 0.609s 
10  R. Varsic  A65  + 0.627s 
K2 u Amateur (od 2126 kvalificiranih -> 59.62%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  T. Rieken  A37  1:57.187s 
2  T. Schivánovits  A62  + 0.917s 
3  D. Mahecha  A90  + 0.965s 
4  L. Ifans  A16  + 0.974s 
5  M. Chatzimitrou  A63  + 0.975s 
6  L. Giniotis  A13  + 0.979s 
7  G. Escada  A31  + 1.061s 
8  A. Berroteran  A82  + 1.071s 
9  S. Benghi  A3  + 1.085s 
10  I. Kalogirou  A4  + 1.556s 
K1+K2 u Amateur (od 2126 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  T. Rieken  A37  3:38.570s 
2  T. Schivánovits  A62  + 0.276s 
3  A. Berroteran  A82  + 0.339s 
4  M. Chatzimitrou  A63  + 0.980s 
5  D. Mahecha  A90  + 0.992s 
6  S. Benghi  A3  + 1.097s 
7  G. Escada  A31  + 1.353s 
8  J. Franco  A54  + 1.398s 
9  A. Pope  A75  + 1.563s 
10  C. Tsalas  A87  + 1.660s 

K1 u Rookie (od 2174 kvalificiranih -> 35.93%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Otworowski  R165  1:45.661s 
2  R. Rodriguez Soraca  R146  + 0.000s 
3  B. Windell  R19  + 0.290s 
4  C. Marinari  R48  + 0.314s 
5  M. Bekker  R60  + 0.316s 
6  D. Frederick  R94  + 0.523s 
7  S. Alves  R50  + 0.561s 
8  F. Cañadas  R107  + 0.598s 
9  M. Berberović  R89  + 0.605s 
10  Y. Lebelanger  R53  + 0.612s 
K2 u Rookie (od 2118 kvalificiranih -> 35.01%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  S. Abhyankar  R8  2:03.392s 
2  A. Marra  R168  + 0.227s 
3  E. Antonio  R107  + 0.235s 
4  N. Christodoulides  R104  + 1.116s 
5  F. Seccia  R166  + 1.207s 
6  M. Bogic  R72  + 1.753s 
7  M. Bekker  R60  + 1.785s 
8  R. Lebreton  R162  + 1.863s 
9  B. Windell  R19  + 2.119s 
10  V. Krustev  R41  + 2.122s 
K1+K2 u Rookie (od 2118 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  S. Abhyankar  R8  3:50.433s 
2  E. Antonio  R107  + 0.332s 
3  A. Marra  R168  + 0.410s 
4  M. Bekker  R60  + 0.721s 
5  B. Windell  R19  + 1.029s 
6  C. Marinari  R48  + 1.224s 
7  R. Rodriguez Soraca  R146  + 1.294s 
8  V. Krustev  R41  + 1.458s 
9  L. Witarczyk  R52  + 1.664s 
10  R. Lebreton  R162  + 1.752s