Broj kvalificiranih menadžera


Ukupno kvalificiran: 4384 od 10802 (40.59%)

Najbrži menadžeri po klasama

K1 u Elite (od 21 kvalificiranih -> 52.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Huylebroeck  Elite  1:48.857s 
2  C. Bobolis4  Elite  + 0.099s 
3  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.127s 
4  R. László2  Elite  + 0.160s 
5  R. Goodey  Elite  + 0.302s 
6  F. Mendiković  Elite  + 0.549s 
7  R. Sagatas2  Elite  + 0.602s 
8  M. Källström  Elite  + 0.639s 
9  P. Williams  Elite  + 0.691s 
10  Y. Desai1  Elite  + 0.834s 
K2 u Elite (od 21 kvalificiranih -> 52.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  F. Mendiković  Elite  1:49.717s 
2  R. Sagatas2  Elite  + 0.320s 
3  C. Bobolis4  Elite  + 0.567s 
4  M. Bražėnas  Elite  + 0.670s 
5  R. Goodey  Elite  + 0.768s 
6  R. László2  Elite  + 0.978s 
7  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.991s 
8  B. Huylebroeck  Elite  + 1.073s 
9  M. Källström  Elite  + 1.133s 
10  Y. Desai1  Elite  + 1.384s 
K1+K2 u Elite (od 21 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  F. Mendiković  Elite  3:39.123s 
2  C. Bobolis4  Elite  + 0.117s 
3  R. Sagatas2  Elite  + 0.373s 
4  R. Goodey  Elite  + 0.521s 
5  B. Huylebroeck  Elite  + 0.524s 
6  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.569s 
7  R. László2  Elite  + 0.589s 
8  M. Källström  Elite  + 1.223s 
9  Y. Desai1  Elite  + 1.669s 
10  P. Williams  Elite  + 1.762s 

K1 u Master (od 115 kvalificiranih -> 57.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  A. Titarenko  M1  1:48.796s 
2  K. Mihovic  M4  + 0.210s 
3  K. Britse  M4  + 0.526s 
4  J. Boissinot  M2  + 0.789s 
5  K. Naoui  M5  + 0.947s 
6  K. Szajbel  M4  + 1.061s 
7  A. Cherkasoff  M2  + 1.101s 
8  V. Cirri  M1  + 1.187s 
9  P. Staessen  M4  + 1.211s 
10  I. Belatti  M3  + 1.288s 
K2 u Master (od 106 kvalificiranih -> 53%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  R. Maksimenkov  M3  1:50.760s 
2  K. Mihovic  M4  + 0.056s 
3  K. Britse  M4  + 0.267s 
4  A. Daher  M3  + 0.347s 
5  K. Naoui  M5  + 0.424s 
6  T. Uvyn  M1  + 0.456s 
7  A. Hoppe  M2  + 0.543s 
8  P. Staessen  M4  + 0.557s 
9  F. Koncz  M1  + 0.583s 
10  G. Bellotto  M2  + 0.634s 
K1+K2 u Master (od 106 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  K. Mihovic  M4  3:39.822s 
2  K. Britse  M4  + 0.527s 
3  K. Naoui  M5  + 1.105s 
4  R. Maksimenkov  M3  + 1.266s 
5  P. Staessen  M4  + 1.502s 
6  A. Daher  M3  + 1.511s 
7  K. Szajbel  M4  + 1.514s 
8  T. Uvyn  M1  + 1.523s 
9  G. Bellotto  M2  + 1.703s 
10  V. Cirri  M1  + 1.705s 

K1 u Pro (od 554 kvalificiranih -> 55.4%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  F. Massard  P23  1:50.344s 
2  J. Lafrite  P16  + 0.215s 
3  A. Piekarska  P1  + 0.277s 
4  F. Miguel  P6  + 0.295s 
5  F. Kvesić  P20  + 0.335s 
6  A. de Marneffe  P11  + 0.344s 
7  D. Ulrich  P6  + 0.383s 
8  E. Chalkley  P19  + 0.404s 
9  M. Rosso  P11  + 0.474s 
10  M. Coredeiro  P4  + 0.516s 
K2 u Pro (od 533 kvalificiranih -> 53.3%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  F. Massard  P23  1:51.605s 
2  F. Kvesić  P20  + 0.292s 
3  M. Rosso  P11  + 0.472s 
4  E. Chalkley  P19  + 0.499s 
5  V. Jelicic  P2  + 0.633s 
6  L. Szymanski  P12  + 0.637s 
7  A. Piekarska  P1  + 0.692s 
8  S. Odriozola  P24  + 0.725s 
9  O. Maddonni  P5  + 0.747s 
10  W. Kirstein  P13  + 0.775s 
K1+K2 u Pro (od 533 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  F. Massard  P23  3:41.949s 
2  F. Kvesić  P20  + 0.627s 
3  E. Chalkley  P19  + 0.903s 
4  M. Rosso  P11  + 0.946s 
5  A. Piekarska  P1  + 0.969s 
6  F. Miguel  P6  + 1.239s 
7  J. Lafrite  P16  + 1.244s 
8  S. Odriozola  P24  + 1.265s 
9  V. Jelicic  P2  + 1.351s 
10  A. de Marneffe  P11  + 1.373s 

K1 u Amateur (od 1878 kvalificiranih -> 53.2%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  K. Ridley  A49  1:52.814s 
2  J. Hora  A29  + 0.033s 
3  R. Celejewski  A34  + 0.158s 
4  E. Gogu  A69  + 0.363s 
5  Z. Négyesi  A35  + 0.487s 
6  O. Porsanger  A3  + 0.514s 
7  M. Britain  A58  + 0.542s 
8  Y. Lólas  A77  + 0.550s 
9  A. Veiga  A63  + 0.551s 
10  A. Berescu  A42  + 0.560s 
K2 u Amateur (od 1834 kvalificiranih -> 51.95%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  Z. Négyesi  A35  1:53.687s 
2  O. Porsanger  A3  + 0.395s 
3  A. Berescu  A42  + 1.035s 
4  M. Gielis  A4  + 1.097s 
5  P. Correia  A55  + 1.223s 
6  E. Gogu  A69  + 1.252s 
7  J. Hora  A29  + 1.258s 
8  K. Ridley  A49  + 1.265s 
9  R. Celejewski  A34  + 1.297s 
10  M. Wieczorek  A81  + 1.555s 
K1+K2 u Amateur (od 1834 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  Z. Négyesi  A35  3:46.988s 
2  O. Porsanger  A3  + 0.422s 
3  K. Ridley  A49  + 0.778s 
4  J. Hora  A29  + 0.804s 
5  R. Celejewski  A34  + 0.968s 
6  A. Berescu  A42  + 1.108s 
7  E. Gogu  A69  + 1.128s 
8  M. Gielis  A4  + 1.236s 
9  P. Correia  A55  + 1.561s 
10  Y. Lólas  A77  + 1.658s 

K1 u Rookie (od 1946 kvalificiranih -> 32.26%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  R. Lebreton  R162  1:58.083s 
2  N. Soto  R91  + 0.026s 
3  P. Brosnan  R49  + 0.300s 
4  Y. Lebelanger  R53  + 0.433s 
5  F. Seccia  R166  + 0.494s 
6  B. Windell  R19  + 0.546s 
7  J. Jacinto  R127  + 0.566s 
8  M. Boix  R127  + 0.617s 
9  W. Lipski  R140  + 0.634s 
10  T. Miszczak  R82  + 0.637s 
K2 u Rookie (od 1890 kvalificiranih -> 31.33%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  M. Stasiak  R136  2:00.133s 
2  N. Soto  R91  + 0.099s 
3  K. Niester  R80  + 0.217s 
4  Y. Lebelanger  R53  + 0.429s 
5  R. Lebreton  R162  + 0.480s 
6  G. Gommans  R9  + 0.587s 
7  J. Jacinto  R127  + 0.714s 
8  L. Bertani  R74  + 0.827s 
9  F. Seccia  R166  + 1.031s 
10  P. Eagles  R113  + 1.157s 
K1+K2 u Rookie (od 1890 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  N. Soto  R91  3:58.341s 
2  R. Lebreton  R162  + 0.355s 
3  M. Stasiak  R136  + 0.728s 
4  Y. Lebelanger  R53  + 0.737s 
5  J. Jacinto  R127  + 1.155s 
6  F. Seccia  R166  + 1.400s 
7  G. Gommans  R9  + 1.494s 
8  P. Brosnan  R49  + 1.586s 
9  K. Niester  R80  + 1.671s 
10  B. Windell  R19  + 1.741s