Pregled rezultata (Staza: Sochi | Sezona: 81 | Utrka: 5 | Grupa: Elite)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Contimental   Bruno Caseiro 1h32:08.565 53 1 1:40.984 201.93km/h 15.230s
02. +4 +4 Bridgerock   Joachim Rang1 + 23.619 53 1 1:41.523 201.07km/h 13.345s
03. -2 -2 Yokomama   Pablo Fernandez + 24.821 53 2 1:40.792 201.02km/h 16.125s
04. +6 +6 Contimental   Jasper Coosemans1 + 25.033 53 1 1:41.758 201.02km/h 15.026s
05. -2 -2 Hancock   Roland Postle9 + 34.705 53 2 1:41.158 200.67km/h 13.558s
06. -4 -4 Hancock   Yug Desai3 + 55.265 53 2 1:41.743 199.93km/h 13.439s
07. +1 +1 Contimental   Michał Wilczyński + 1:02.038 53 1 1:43.251 199.69km/h 19.842s
08. -3 -3 Badyear   Alberto Pérez + 1:02.382 53 1 1:43.331 199.67km/h 15.308s
09. -2 -2 Yokomama   Luca Molendi + 1:24.567 53 2 1:42.925 198.88km/h 13.499s
10. -1 -1 Hancock   Jan Velske2 + 1:27.928 53 2 1:43.199 198.76km/h 15.078s
11. +2 +2 Contimental   Patrick Urlings + 1:33.535 53 2 1:42.151 198.57km/h 15.256s
12. +5 +5 Badyear   Gustavo Bellotto + 1:57.798 52 1 1:44.361 197.71km/h 19.107s
13. -1 -1 Badyear   Alessandro Casagrande + 1:57.991 52 1 1:44.314 197.71km/h 19.395s
14. -3 -3 Hancock   Ania Piekarska + 1:58.378 52 2 1:42.867 197.69km/h 17.275s
15. +12 +12 Contimental   Evaldas Ruseckas + 1:58.448 52 1 1:43.962 197.69km/h 19.340s
16. +5 +5 Hancock   Carlos Esparza + 2:11.938 52 2 1:43.567 197.22km/h 16.696s
17. -3 -3 Badyear   Harsh Sheth + 2:24.560 52 1 1:43.672 196.78km/h 15.606s
18. +7 +7 Badyear   Wouter Teuwen + 2:27.040 52 1 1:43.703 196.69km/h 16.976s
19. +1 +1 Badyear   Rimantas Sagatas2 + 2:32.261 52 1 1:43.638 196.51km/h 14.377s
20. +3 +3 Badyear   George Slater + 2:33.481 52 1 1:43.504 196.47km/h 15.314s
21. +1 +1 Badyear   Lee Harding + 2:46.228 52 1 1:44.019 196.03km/h 16.531s
22. +11 +11 Badyear   Róbert László2 + 3:04.732 52 1 1:45.085 195.40km/h 14.668s
23. +1 +1 Michelini   Josh Clark + 3:05.176 52 1 1:45.028 195.38km/h 18.082s
24. -6 -6 Badyear   Max Watson + 3:13.962 52 1 1:45.659 195.08km/h 14.728s
25. -6 -6 Badyear   Ahmet Sonverdi + 3:23.186 52 1 1:46.179 194.77km/h 15.571s
26. +2 +2 Badyear   Ignacio Belatti + 3:47.372 51 1 1:46.065 193.95km/h 19.952s
27. -1 -1 Dunnolop   Miel Soeterbroek + 4:11.632 51 1 1:46.748 193.14km/h 16.503s
28. +6 +6 Contimental   Adam Wierzba + 5:05.854 51 1 1:47.442 191.34km/h 15.750s
29. +1 +1 Pipirelli   Wouter Kirstein + 5:06.037 51 1 1:46.970 191.33km/h 17.217s
30. -1 -1 Pipirelli   William Day + 5:15.593 50 2 1:46.953 191.02km/h 22.000s
31. -16 -16 Badyear   Davide Lorenzini + 5:16.257 50 2 1:46.923 191.00km/h 16.846s
32. +4 +4 Pipirelli   Jens Frostrup + 5:16.772 50 2 1:46.794 190.98km/h 20.149s
33. +5 +5 Pipirelli   Toni Söyrinki + 5:35.694 50 1 1:47.540 190.37km/h 16.187s
34. +3 +3 Badyear   Paulo Neves + 5:37.290 50 1 1:48.139 190.31km/h 15.505s
35. Bez promjene ±0 Pipirelli   Andrea Squizzato1 + 5:44.972 50 1 1:48.433 190.07km/h 17.003s
36. +3 +3 Pipirelli   Dmitry Shevel + 5:45.280 50 1 1:48.491 190.06km/h 18.678s
37. -5 -5 Pipirelli   Pedro Moura + 5:51.026 50 1 1:48.615 189.87km/h 18.698s
38. -7 -7 Pipirelli   Ville Pohjanen + 6:21.668 50 1 1:48.661 188.89km/h 16.501s
39. +1 +1 Pipirelli   Robin Goodey Tehnički problemi 47 1 1:50.559 179.23km/h 19.380s
Nije klasificiran
40. -24 -24 Badyear   Jean-marc Boissinot Pukla guma 14 0 1:47.178    -