Pregled rezultata (Staza: Fiorano | Sezona: 57 | Utrka: 7 | Klasa: All)

Sezona:  Utrka:

Odaberite klase:

# Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime (Grupa) Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. 01. +1 +1 Bridgerock   Florencia Caro (E) 1h20:29.633 79 1 59.276 177.85km/h 15.783s
02. 02. -1 -1 Hancock   Christos Bobolis3 (E) + 55.472 79 2 1:00.012 175.83km/h 14.719s
03. 03. +1 +1 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou3 (E) + 55.972 79 2 59.804 175.81km/h 12.936s
04. 04. +16 +16 Bridgerock   Aleksey Odegov (E) + 56.535 79 1 59.565 175.79km/h 15.663s
05. 05. +10 +10 Bridgerock   Gary Partridge (E) + 1:01.823 78 1 59.360 175.60km/h 15.889s
06. 06. +1 +1 Michelini   Andrea Squizzato (E) + 1:08.487 78 2 59.716 175.37km/h 16.822s
07. 07. -1 -1 Hancock   Justinas Smyšliajevas4 (E) + 1:10.700 78 2 59.990 175.29km/h 15.781s
08. 08. -5 -5 Michelini   Ayman Daher (E) + 1:11.019 78 2 59.655 175.27km/h 18.804s
09. 09. +14 +14 Bridgerock   Dmitri Nadkho (E) + 1:26.148 78 1 59.496 174.74km/h 17.650s
10. 10. +21 +21 Contimental   Jarosław Nowacki (E) + 1:32.191 78 1 58.943 174.52km/h 22.355s
11. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Jakab Zoltan (M2) + 1:35.565 79 2 1:00.240 174.40km/h 18.931s
12. 11. -2 -2 Hancock   Rafael Mantovani (E) + 1:42.654 78 2 59.183 174.15km/h 15.407s
13. 01. Bez promjene ±0 Michelini   Maxim Egorov (M1) + 1:43.365 79 2 1:00.038 174.13km/h 16.913s
14. 12. +10 +10 Dunnolop   Mert Büyükakar (E) + 1:46.265 78 1 59.819 174.02km/h 19.880s
15. 02. Bez promjene ±0 Michelini   Michael Genesco (M1) + 1:47.183 79 2 1:00.197 173.99km/h 19.323s
16. 13. +13 +13 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 (E) + 1:49.684 78 1 1:00.324 173.90km/h 15.114s
17. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Zoltan Kormos (M4) + 1:50.283 79 2 59.604 173.88km/h 18.872s
18. 14. -6 -6 Hancock   Robin Goodey (E) + 1:50.745 78 1 1:00.716 173.87km/h 16.044s
19. 15. -4 -4 Hancock   Pavel Buhharin (E) + 1:51.045 78 1 1:00.545 173.85km/h 14.660s
20. 16. +9 +9 Dunnolop   Eduard Gindullin (E) + 1:51.445 78 1 1:00.417 173.84km/h 16.990s
21. 17. +13 +13 Contimental   Toni Söyrinki (E) + 1:52.310 78 1 1:00.235 173.81km/h 16.531s
22. 02. Bez promjene ±0 Michelini   Kiran Patel (M4) + 1:53.561 79 2 1:00.352 173.77km/h 16.693s
23. 01. +1 +1 Michelini   Patryk Janczak (M5) + 1:53.816 79 1 1:00.631 173.76km/h 17.114s
24. 18. -8 -8 Hancock   Stas Prost (E) + 1:54.553 78 2 1:00.020 173.73km/h 16.738s
25. 19. +19 +19 Contimental   Grzesiek Jakubiak (E) + 1:56.188 78 1 59.916 173.67km/h 18.943s
26. 03. +28 +28 Contimental   Apostolis Sakellariou (M1) + 2:00.094 79 1 59.945 173.54km/h 16.700s
27. 02. -1 -1 Yokomama   Max Watson (M5) + 2:02.439 79 2 1:00.493 173.45km/h 16.285s
28. 04. +4 +4 Dunnolop   Szente Szabolcs (M1) + 2:04.812 79 1 1:01.170 173.37km/h 16.779s
29. 03. +6 +6 Dunnolop   Sergey Sergeev (M4) + 2:05.407 79 1 1:00.136 173.35km/h 16.956s
30. 01. +2 +2 Yokomama   Rafal Kowalski (M3) + 2:09.873 79 1 1:01.588 173.19km/h 17.022s
31. 05. +24 +24 Contimental   Tobias Krüger (M1) + 2:10.664 79 1 59.979 173.17km/h 20.349s
32. 06. -1 -1 Michelini   Łukasz Bereszko (M1) + 2:11.089 79 2 1:00.530 173.15km/h 20.038s
33. 04. -1 -1 Michelini   Łukasz Głuszak (M4) + 2:11.447 79 1 1:01.017 173.14km/h 16.380s
34. 07. Bez promjene ±0 Dunnolop   Tinie Lourens (M1) + 2:11.488 79 2 1:00.410 173.14km/h 17.488s
35. 20. -2 -2 Hancock   Krisztián Veinperl (E) + 2:11.720 77 1 1:00.762 173.13km/h 20.323s
36. 05. +25 +25 Contimental   Marek Marchewka (M4) + 2:11.995 79 1 1:00.355 173.12km/h 14.279s
37. 21. -4 -4 Dunnolop   Roland Postle4 (E) + 2:12.064 77 2 1:00.178 173.12km/h 14.251s
38. 22. +10 +10 Contimental   Stefan Gommans (E) + 2:12.300 77 1 1:00.706 173.11km/h 19.588s
39. 23. -10 -10 Hancock   Rimantas Sagatas2 (E) + 2:12.612 77 1 1:00.855 173.10km/h 15.740s
40. 08. -4 -4 Badyear   Phil Symonds (M1) + 2:12.706 79 2 1:00.834 173.10km/h 17.008s
41. 03. +6 +6 Michelini   Roman Maksimenkov (M5) + 2:13.541 79 2 1:00.429 173.07km/h 17.630s
42. 24. -5 -5 Hancock   Aris Tsipras (E) + 2:14.241 77 2 1:00.352 173.04km/h 19.538s
43. 06. +2 +2 Dunnolop   Jukka Sireni (M4) + 2:15.713 79 2 1:00.918 172.99km/h 13.582s
44. 25. -11 -11 Hancock   Andriy Dyadkovich (E) + 2:16.647 77 2 1:00.390 172.96km/h 19.471s
45. 26. +1 +1 Dunnolop   Michał Wilczyński (E) + 2:17.051 77 2 59.461 172.94km/h 18.200s
46. 02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Nick Tsagarakis (M2) + 2:17.573 79 3 1:00.547 172.93km/h 16.456s
47. 09. +21 +21 Contimental   Róbert Villásek (M1) + 2:18.938 79 1 1:00.180 172.88km/h 23.404s
48. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Gyuri Székely (P11) + 2:19.825 79 2 59.978 172.85km/h 18.796s
49. 07. -2 -2 Dunnolop   Ivan Andjelic (M4) + 2:21.316 79 2 1:00.882 172.80km/h 18.616s
50. 10. -7 -7 Michelini   Farcy Génel (M1) + 2:22.887 79 2 1:00.533 172.74km/h 17.167s
51. 01. +1 +1 Dunnolop   Čeněk Brychta (P12) + 2:23.387 79 2 1:01.037 172.72km/h 17.448s
52. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Dimitur Todorov (P15) + 2:24.373 79 1 1:01.129 172.69km/h 17.216s
53. 27. -22 -22 Hancock   Nikolay Ivanov (E) + 2:24.784 77 2 1:00.976 172.68km/h 15.886s
54. 03. +1 +1 Dunnolop   Viktor Dyankov (M2) + 2:26.182 79 2 1:00.562 172.63km/h 18.928s
55. 04. +14 +14 Dunnolop   Mario Lorenz (M2) + 2:26.201 79 2 1:00.043 172.63km/h 18.097s
56. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Samoeni Albanalopolis (P13) + 2:27.129 79 2 1:01.014 172.59km/h 16.793s
57. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Ron Gojkovich (P14) + 2:27.721 79 3 1:00.647 172.57km/h 18.971s
58. 28. -16 -16 Hancock   Jan Velske (E) + 2:27.878 77 3 59.240 172.57km/h 19.401s
59. 01. Bez promjene ±0 Michelini   Dorian Jouble (P22) + 2:28.580 79 2 1:00.678 172.54km/h 19.572s
60. 04. +8 +8 Dunnolop   Sergey Seravin (M5) + 2:29.408 79 1 1:00.682 172.52km/h 19.323s
61. 05. +1 +1 Dunnolop   Kevin Abdalla (M2) + 2:29.620 79 1 59.772 172.51km/h 19.473s
62. 05. +1 +1 Dunnolop   Damir Sen (M5) + 2:29.841 79 2 1:00.309 172.50km/h 18.263s
63. 06. -1 -1 Dunnolop   Andre Cherkasoff (M5) + 2:29.956 79 2 59.911 172.50km/h 19.183s
64. 29. -1 -1 Dunnolop   Paul Gardiner (E) + 2:30.404 77 2 1:00.646 172.48km/h 18.263s
65. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Fabien Massard (P1) + 2:35.013 79 3 1:00.941 172.32km/h 19.449s
66. 02. +19 +19 Contimental   Tomasz Kaminski (M3) + 2:35.399 79 1 1:00.792 172.31km/h 20.371s
67. 01. +2 +2 Dunnolop   Alexandre Watanabe (P4) + 2:35.816 79 2 1:01.110 172.29km/h 18.326s
68. 11. -5 -5 Dunnolop   Alexey Manukalov (M1) + 2:36.416 79 2 1:00.747 172.27km/h 15.491s
69. 03. -2 -2 Yokomama   Daniel Penev (M3) + 2:37.826 79 2 1:00.912 172.22km/h 17.137s
70. 12. +15 +15 Contimental   Cesar Núñez (M1) + 2:39.532 79 1 1:00.275 172.17km/h 17.694s
71. 30. -6 -6 Hancock   Abdullah Kasapoglu (E) + 2:39.782 77 1 1:01.180 172.16km/h 19.180s
72. 07. +12 +12 Dunnolop   Marina Filipova (M5) + 2:39.836 79 1 1:01.195 172.15km/h 18.290s
73. 01. +5 +5 Dunnolop   Jason Gully (P23) + 2:40.927 79 2 1:01.153 172.12km/h 19.790s
74. 31. -10 -10 Hancock   Vladimir Jelicic (E) + 2:42.358 77 1 1:01.284 172.07km/h 16.505s
75. 01. +4 +4 Dunnolop   Stoyan Savov (P10) + 2:42.536 79 2 1:00.688 172.06km/h 20.737s
76. 13. -1 -1 Michelini   Martin Freeth (M1) + 2:42.944 79 2 1:00.732 172.05km/h 19.320s
77. 02. +16 +16 Dunnolop   Stuart Alger (P13) + 2:43.319 79 1 1:00.523 172.03km/h 20.191s
78. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Ondrej Kočiš (P25) + 2:43.467 79 1 1:01.558 172.03km/h 18.803s
79. 02. +8 +8 Dunnolop   Orlin Popov (P14) + 2:43.750 79 2 1:01.093 172.02km/h 20.755s
80. 03. Bez promjene ±0 Badyear   Boris Ris (P14) + 2:45.068 79 2 1:01.527 171.97km/h 18.531s
81. 32. -16 -16 Hancock   Erwin Verkade (E) + 2:45.196 77 2 1:00.992 171.97km/h 16.499s
82. 08. +4 +4 Dunnolop   Nuno Vicente (M4) + 2:46.227 79 1 1:01.366 171.93km/h 16.560s
83. 09. +4 +4 Dunnolop   Alex Holland (M4) + 2:46.795 79 1 1:01.422 171.91km/h 17.211s
84. 01. +8 +8 Contimental   Arek Korn (P18) + 2:47.549 79 1 1:01.151 171.89km/h 19.986s
85. 02. -1 -1 Dunnolop   Nikolay Borzenkov (P23) + 2:47.790 79 3 1:00.383 171.88km/h 18.004s
86. 04. +4 +4 Michelini   András Bozóti (M3) + 2:50.226 79 1 1:00.820 171.80km/h 18.731s
87. 05. +2 +2 Dunnolop   Ilkka Moisio (M3) + 2:50.413 79 2 1:01.005 171.79km/h 17.246s
88. 06. +5 +5 Dunnolop   Balázs Dömötör (M3) + 2:50.709 79 1 1:00.856 171.78km/h 19.316s
89. 10. Bez promjene ±0 Dunnolop   Thomas Uvyn (M4) + 2:50.866 79 1 1:01.462 171.77km/h 19.092s
90. 07. +5 +5 Contimental   Tomasz Petryk (M3) + 2:50.941 79 2 1:00.492 171.77km/h 17.733s
91. 06. +4 +4 Dunnolop   Kamal Naoui (M2) + 2:51.288 78 1 1:01.426 171.76km/h 20.395s
92. 02. +5 +5 Contimental   Ken Laht (P22) + 2:51.951 79 2 1:00.793 171.74km/h 17.613s
93. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Emil Kwiatkowski (P21) + 2:52.177 79 2 1:01.302 171.73km/h 17.328s
94. 01. +1 +1 Dunnolop   Sergey Vosnesensky (P5) + 2:52.737 79 2 1:01.253 171.71km/h 17.617s
95. 08. +3 +3 Badyear   Brigitta Balázsi (M5) + 2:52.899 79 2 1:01.128 171.71km/h 17.471s
96. 08. +1 +1 Dunnolop   Niklas Sörén (M3) + 2:53.005 79 2 1:01.064 171.70km/h 17.807s
97. 33. -4 -4 Bridgerock   Andrew King (E) + 2:53.349 77 2 1:00.680 171.69km/h 17.561s
98. 01. +1 +1 Dunnolop   Branislav Hrnjak (P8) + 2:53.638 79 2 1:01.123 171.68km/h 18.931s
99. 09. -4 -4 Dunnolop   Ivo Ivanov (M3) + 2:54.071 79 2 1:00.880 171.66km/h 18.816s
100. 10. +7 +7 Dunnolop   Dmitri Kondrat (M3) + 2:54.149 79 2 1:00.645 171.66km/h 21.171s
101. 09. +16 +16 Contimental   Róbert László (M5) + 2:54.402 79 1 1:00.675 171.65km/h 14.958s
102. 11. -1 -1 Dunnolop   Radim Zeleznik (M3) + 2:54.477 79 2 1:00.709 171.65km/h 17.994s
103. 11. -5 -5 Yokomama   Semir Prosic (M4) + 2:54.616 78 2 1:01.142 171.65km/h 19.837s
104. 12. +11 +11 Contimental   Dani Fekete (M4) + 2:54.778 78 2 1:00.175 171.64km/h 17.574s
105. 13. +13 +13 Dunnolop   Carlos Esparza (M4) + 2:55.141 78 1 1:01.128 171.63km/h 17.470s
106. 10. +20 +20 Contimental   Tibor Csábi (M5) + 2:55.231 79 2 1:00.585 171.63km/h 19.341s
107. 11. -4 -4 Badyear   Jose Luis Monty (M5) + 2:56.030 79 1 1:01.090 171.60km/h 18.494s
108. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Ilya Vedenikov (P16) + 2:56.665 79 2 1:00.224 171.58km/h 18.756s
109. 02. -1 -1 Dunnolop   Aleksi Kulo (P8) + 2:57.131 79 2 1:01.196 171.56km/h 20.924s
110. 12. +4 +4 Dunnolop   Niels Wolters (M5) + 2:57.432 78 2 1:00.946 171.55km/h 17.964s
111. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Stephen Cakebread (P6) + 2:57.641 79 2 1:01.376 171.54km/h 20.314s
112. 02. +7 +7 Dunnolop   Deepak Kar (P11) + 2:57.766 79 1 1:01.859 171.54km/h 19.750s
113. 03. +2 +2 Michelini   Vass István (P8) + 2:59.341 79 1 1:01.305 171.48km/h 23.525s
114. 02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Jean Ardila (P16) + 2:59.933 79 3 1:00.759 171.46km/h 17.773s
115. 02. +1 +1 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P5) + 3:00.136 79 2 1:01.107 171.46km/h 17.899s
116. 03. +2 +2 Dunnolop   Horia Garbacea (P23) + 3:00.411 79 2 1:01.203 171.45km/h 19.045s
117. 02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Claudio Mantello (P18) + 3:00.965 79 2 1:00.732 171.43km/h 19.340s
118. 02. +7 +7 Dunnolop   Francisco Merte (P15) + 3:01.157 79 1 1:01.739 171.42km/h 19.311s
119. 02. -1 -1 Dunnolop   Jesús Torres (P4) + 3:01.382 79 2 1:01.343 171.41km/h 19.412s
120. 01. +7 +7 Contimental   Elzudin Vunic (P9) + 3:02.314 79 1 1:01.794 171.38km/h 19.550s
121. 12. +1 +1 Dunnolop   Michal Kaňák (M3) + 3:02.568 79 2 1:00.334 171.37km/h 20.655s
122. 04. Bez promjene ±0 Yokomama   Anibal Collino (P14) + 3:02.998 79 2 1:00.611 171.36km/h 19.965s
123. 14. -3 -3 Yokomama   Ari Rautamies (M1) + 3:03.076 78 2 1:01.219 171.36km/h 21.490s
124. 07. +5 +5 Dunnolop   Veres Tamás (M2) + 3:03.126 78 1 1:01.439 171.35km/h 17.591s
125. 08. +19 +19 Contimental   Juan Carlos (M2) + 3:03.260 78 1 1:00.740 171.35km/h 19.805s
126. 09. +28 +28 Contimental   Istvan Büki (M2) + 3:03.469 78 1 1:00.655 171.34km/h 25.241s
127. 10. +5 +5 Dunnolop   Goran Slunjski (M2) + 3:04.272 78 2 59.982 171.32km/h 16.768s
128. 04. Bez promjene ±0 Dunnolop   Sergio Porta (P23) + 3:05.386 79 2 1:01.270 171.28km/h 19.796s
129. 11. +22 +22 Contimental   Horváth Sándor (M2) + 3:05.465 78 1 1:00.239 171.27km/h 26.301s
130. 01. +6 +6 Dunnolop   Leonardo Franco (P17) + 3:05.694 79 2 1:01.651 171.27km/h 17.984s
131. 12. +24 +24 Contimental   Maxim Kotov2 (M2) + 3:06.320 78 1 1:01.069 171.25km/h 17.678s
132. 15. -1 -1 Contimental   Martin Britain (M1) + 3:06.545 78 2 1:00.922 171.24km/h 17.270s
133. 13. -5 -5 Dunnolop   Joel Viitikko (M5) + 3:06.747 78 2 1:01.255 171.23km/h 16.544s
134. 14. +17 +17 Contimental   Attila Toplak (M5) + 3:07.108 78 1 1:01.056 171.22km/h 20.730s
135. 13. +11 +11 Contimental   Dmitry Kuznetsov (M3) + 3:07.600 79 1 1:01.317 171.20km/h 22.845s
136. 13. +9 +9 Dunnolop   Max Scorinoff (M2) + 3:08.269 78 2 1:00.669 171.18km/h 18.910s
137. 02. +4 +4 Dunnolop   Dmitry Smirnov (P9) + 3:08.490 79 2 1:01.136 171.17km/h 20.610s
138. 05. -2 -2 Dunnolop   Michael Cresswell (P23) + 3:08.691 79 1 1:01.489 171.16km/h 17.804s
139. 03. Bez promjene ±0 Yokomama   Ivan Szuszko (P22) + 3:09.471 79 2 1:01.306 171.14km/h 23.468s
140. 15. +9 +9 Dunnolop   Cédrick Flament (M5) + 3:10.419 78 1 1:01.289 171.11km/h 20.070s
141. 01. +6 +6 Badyear   Gabriel Otto (P19) + 3:10.590 79 1 1:01.751 171.10km/h 18.902s
142. 01. +30 +30 Contimental   Juuso Kankare (P24) + 3:11.322 79 1 1:00.859 171.08km/h 21.963s
143. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Marko Radakovic (P7) + 3:11.341 79 2 1:00.803 171.07km/h 18.807s
144. 02. -1 -1 Dunnolop   Tarmo Pöör (P17) + 3:12.370 79 2 1:01.664 171.04km/h 21.545s
145. 03. +5 +5 Michelini   Shoaib Mohamed (P17) + 3:12.618 79 2 1:01.525 171.03km/h 20.146s
146. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P2) + 3:12.677 79 3 1:01.174 171.03km/h 19.136s
147. 03. -2 -2 Dunnolop   Donatas Paplauskas (P9) + 3:12.985 79 1 1:01.713 171.02km/h 20.040s
148. 16. Bez promjene ±0 Dunnolop   Cristina Demeo (M1) + 3:13.210 78 2 1:01.408 171.01km/h 19.079s
149. 06. +2 +2 Yokomama   Mark McTaggart (P23) + 3:13.400 79 2 1:00.694 171.00km/h 19.323s
150. 14. -5 -5 Dunnolop   Christoph Schöning (M2) + 3:13.795 78 2 1:00.899 170.99km/h 17.640s
151. 02. +5 +5 Dunnolop   Yuriy Timchenko (P21) + 3:14.145 79 2 1:00.282 170.98km/h 18.407s
152. 02. +5 +5 Dunnolop   Fabio Romani (P6) + 3:14.188 79 1 1:01.951 170.98km/h 18.000s
153. 16. -13 -13 Dunnolop   Sverri Johansen (M5) + 3:14.285 78 3 1:00.656 170.97km/h 18.808s
154. 14. -7 -7 Dunnolop   Lazar Petkovic (M4) + 3:14.581 78 2 59.979 170.96km/h 18.218s
155. 14. +14 +14 Dunnolop   Roger Bergman (M3) + 3:14.778 78 1 1:00.769 170.96km/h 18.554s
156. 02. +2 +2 Dunnolop   Alen Kovačević (P25) + 3:15.314 79 2 1:00.904 170.94km/h 17.542s
157. 05. +1 +1 Dunnolop   Diego Mahecha (P14) + 3:15.555 79 2 1:00.389 170.93km/h 20.595s
158. 03. +9 +9 Dunnolop   Michail Ivanov (P21) + 3:15.812 79 1 1:00.988 170.92km/h 17.401s
159. 17. +17 +17 Contimental   Attila-Gyula Varady (M5) + 3:15.964 78 1 1:00.704 170.92km/h 16.821s
160. 02. -1 -1 Badyear   Hristo Kantarev (P19) + 3:16.154 79 1 1:01.195 170.91km/h 21.737s
161. 18. +8 +8 Contimental   Timo Malvisalo (M5) + 3:16.293 78 2 1:00.310 170.91km/h 17.216s
162. 15. +23 +23 Contimental   Marek Popławski (M2) + 3:16.560 78 1 1:01.067 170.90km/h 19.426s
163. 04. +1 +1 Dunnolop   Leonardo Puentes (P21) + 3:16.732 79 2 1:01.011 170.89km/h 16.808s
164. 17. -8 -8 Dunnolop   Christoph Seifriedsberger (M1) + 3:16.891 78 2 1:01.257 170.89km/h 17.531s
165. 03. +1 +1 Dunnolop   Tomi Kaartinen (P16) + 3:17.576 79 1 1:01.024 170.86km/h 19.154s
166. 15. -1 -1 Dunnolop   Svetlio Nikolov (M3) + 3:18.416 78 2 1:01.313 170.83km/h 21.028s
167. 02. +6 +6 Contimental   Jaromír Stroh (P10) + 3:19.068 79 2 1:01.011 170.81km/h 23.075s
168. 02. +1 +1 Dunnolop   Nikola Jancic (P12) + 3:19.370 79 2 1:00.733 170.80km/h 19.351s
169. 04. -2 -2 Dunnolop   Carlos Gonçalves (P22) + 3:19.464 79 2 1:01.374 170.80km/h 20.845s
170. 15. +3 +3 Dunnolop   Dejan Svajner (M4) + 3:19.799 78 1 1:01.161 170.79km/h 20.768s
171. 16. +11 +11 Yokomama   Hauke Johannsen (M4) + 3:20.132 78 1 1:01.548 170.78km/h 19.122s
172. 17. +8 +8 Dunnolop   Christian Vitale (M4) + 3:20.146 78 2 1:01.058 170.77km/h 17.615s
173. 04. +13 +13 Dunnolop   Kamen Merdzhanov (P17) + 3:21.055 79 2 1:01.454 170.74km/h 18.458s
174. 02. +1 +1 Dunnolop   Mike Brummert (P2) + 3:21.068 79 2 1:01.679 170.74km/h 16.790s
175. 05. -3 -3 Dunnolop   Juan Carlos Caraballo (P21) + 3:21.248 79 2 1:00.997 170.74km/h 22.398s
176. 03. +1 +1 Badyear   Imre Antos (P19) + 3:21.427 79 1 1:01.240 170.73km/h 22.582s
177. 03. +9 +9 Yokomama   Remigijus Staskonis (P11) + 3:21.836 78 1 1:02.119 170.72km/h 17.979s
178. 18. -7 -7 Dunnolop   Sam Wainwright (M4) + 3:22.122 78 2 1:01.652 170.71km/h 17.246s
179. 04. -2 -2 Dunnolop   Harold Romagny (P11) + 3:22.590 78 2 1:01.020 170.69km/h 17.841s
180. 03. +1 +1 Dunnolop   Nikos Gavriilidis (P2) + 3:22.652 79 1 1:01.725 170.69km/h 18.423s
181. 06. -3 -3 Yokomama   Keith Clark (P21) + 3:23.196 79 2 1:01.336 170.67km/h 21.228s
182. 16. +19 +19 Dunnolop   Ata Kaya (M3) + 3:23.241 78 1 1:01.535 170.67km/h 19.939s
183. 03. Bez promjene ±0 Dunnolop   Viktor Négyesi (P18) + 3:23.600 79 2 1:01.646 170.66km/h 19.094s
184. 04. +8 +8 Yokomama   Janne Väänänen (P8) + 3:23.978 79 1 1:02.191 170.64km/h 20.376s
185. 03. Bez promjene ±0 Yokomama   Ronor Delle (P6) + 3:24.263 79 2 1:01.253 170.64km/h 20.440s
186. 17. -2 -2 Dunnolop   Edwin Silva (M3) + 3:24.331 78 2 1:01.269 170.63km/h 20.410s
187. 05. +13 +13 Dunnolop   Zsolt Modoc (P17) + 3:24.712 79 2 1:00.862 170.62km/h 19.163s
188. 18. +1 +1 Dunnolop   António Bastos (M3) + 3:24.728 78 1 1:01.763 170.62km/h 21.057s
189. 01. +5 +5 Dunnolop   Auke Haarsma (P20) + 3:24.755 79 1 1:02.218 170.62km/h 18.699s
190. 18. +1 +1 Dunnolop   Oleg Pokhilko (M1) + 3:24.903 78 1 1:01.905 170.61km/h 18.637s
191. 03. +26 +26 Contimental   Chitral Gandhi (P13) + 3:24.922 79 1 1:01.385 170.61km/h 20.489s
192. 02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Konstantin Kiskinov (P1) + 3:25.032 79 1 1:02.012 170.61km/h 19.206s
193. 19. +10 +10 Dunnolop   Piotr Wechterowicz (M3) + 3:25.505 78 1 1:01.768 170.59km/h 21.668s
194. 03. +22 +22 Contimental   Janos Lovas (P1) + 3:25.511 79 1 1:00.782 170.59km/h 18.664s
195. 05. -1 -1 Dunnolop   Radek Czech (P11) + 3:25.574 78 2 1:01.334 170.59km/h 18.176s
196. 04. +18 +18 Contimental   Thomas Mckeown (P1) + 3:25.611 79 1 1:00.592 170.59km/h 23.458s
197. 20. -2 -2 Dunnolop   Christos Garoubas (M3) + 3:25.758 78 1 1:01.834 170.58km/h 21.524s
198. 03. +2 +2 Dunnolop   Kiril Penkov (P12) + 3:25.900 78 2 1:01.218 170.58km/h 22.643s
199. 07. -3 -3 Dunnolop   Ugnius Sagatas (P21) + 3:26.281 79 2 1:00.910 170.57km/h 19.515s
200. 03. +1 +1 Dunnolop   Sobral Perez (P15) + 3:27.423 78 1 1:01.084 170.53km/h 21.233s
201. 04. +22 +22 Contimental   Cale Murray (P19) + 3:27.587 79 1 1:01.844 170.52km/h 23.879s
202. 03. +9 +9 Dunnolop   Daniel Comalada (P5) + 3:27.648 79 1 1:01.998 170.52km/h 17.914s
203. 04. -2 -2 Dunnolop   Dimitris Orfanos (P15) + 3:27.928 78 2 1:00.880 170.51km/h 21.462s
204. 06. -1 -1 Dunnolop   Dariusz Płatek (P11) + 3:28.367 78 1 1:01.494 170.50km/h 19.739s
205. 16. -9 -9 Dunnolop   Atis Praudins (M2) + 3:28.577 78 2 1:00.686 170.49km/h 18.374s
206. 03. +20 +20 Dunnolop   Aymeric Gaurat (P10) + 3:28.744 79 1 1:01.891 170.48km/h 17.432s
207. 19. +2 +2 Badyear   Theodoros Makris (M1) + 3:28.962 78 1 1:01.207 170.48km/h 19.490s
208. 01. +7 +7 Avonn   Robert Varsic (P3) + 3:29.155 79 1 1:01.831 170.47km/h 24.482s
209. 04. +22 +22 Contimental   Bazil Bazilica (P10) + 3:29.268 79 1 1:00.872 170.47km/h 19.219s
210. 20. Bez promjene ±0 Dunnolop   Giuseppe Masciandaro (M1) + 3:29.544 78 1 1:01.701 170.46km/h 23.093s
211. 21. +12 +12 Dunnolop   Sasa Popovic (M1) + 3:29.953 78 1 1:01.370 170.44km/h 19.265s
212. 05. -4 -4 Dunnolop   Dawid Janczak (P10) + 3:30.130 79 1 1:01.961 170.44km/h 22.239s
213. 22. -4 -4 Dunnolop   Sam Tipple (M1) + 3:30.240 78 1 1:01.455 170.43km/h 17.108s
214. 21. -5 -5 Dunnolop   Adam Wójcik (M3) + 3:30.381 78 2 59.891 170.43km/h 19.833s
215. 02. +11 +11 Dunnolop   Luis Alberto Ramos (P20) + 3:30.671 79 1 1:02.094 170.42km/h 21.997s
216. 03. -1 -1 Dunnolop   Tibor Szuromi (P4) + 3:30.902 79 2 1:01.858 170.41km/h 20.086s
217. 06. -3 -3 Dunnolop   Angel Salas (P10) + 3:31.091 79 2 1:00.760 170.40km/h 22.486s
218. 04. +1 +1 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira (P2) + 3:31.521 79 2 1:00.749 170.39km/h 20.359s
219. 05. +3 +3 Dunnolop   Lukas Giniotis (P22) + 3:31.734 78 1 1:02.115 170.38km/h 18.790s
220. 05. +14 +14 Contimental   Stefan Olofsson (P1) + 3:32.076 79 1 1:00.822 170.37km/h 19.103s
221. 08. +10 +10 Contimental   Stjepan Peretin (P21) + 3:32.351 79 1 1:01.642 170.36km/h 23.633s
222. 04. Bez promjene ±0 Dunnolop   Tom Hughes (P12) + 3:32.400 78 2 1:01.680 170.36km/h 17.859s
223. 04. +5 +5 Yokomama   Andres Lamban (P5) + 3:32.459 79 2 1:01.551 170.36km/h 21.614s
224. 07. -5 -5 Dunnolop   Alex Fed (P10) + 3:32.615 79 2 1:01.327 170.35km/h 19.620s
225. 05. +1 +1 Dunnolop   Collin Clément (P19) + 3:32.697 79 2 1:01.382 170.35km/h 19.299s
226. 02. +5 +5 Yokomama   Frederik Broux (P7) + 3:32.814 79 1 1:01.753 170.35km/h 20.700s
227. 04. +1 +1 Dunnolop   Felipe Seolin (P4) + 3:33.053 79 2 1:01.784 170.34km/h 19.163s
228. 05. -1 -1 Dunnolop   Marco Triulzi (P5) + 3:33.069 79 2 1:01.317 170.34km/h 19.396s
229. 05. +1 +1 Yokomama   Bill Lalas (P4) + 3:33.486 79 3 1:01.389 170.32km/h 21.756s
230. 07. +7 +7 Yokomama   Harshit Jain (P23) + 3:33.796 79 1 1:01.265 170.31km/h 20.450s
231. 19. -2 -2 Avonn   Virgis Lyss (M5) + 3:34.451 78 1 1:01.812 170.29km/h 18.343s
232. 08. +19 +19 Contimental   Jorge Jury (P10) + 3:34.940 79 2 1:01.358 170.27km/h 18.558s
233. 20. +9 +9 Dunnolop   Antonio Rudio (M5) + 3:35.038 78 1 1:01.134 170.27km/h 21.601s
234. 17. +15 +15 Yokomama   Frederico Neves1 (M2) + 3:35.135 78 1 1:01.704 170.27km/h 17.535s
235. 04. -1 -1 Dunnolop   Braňo Horák (P9) + 3:35.488 79 2 1:00.801 170.26km/h 18.734s
236. 09. +28 +28 Contimental   Kévin Vallée (P10) + 3:35.577 79 2 1:00.251 170.25km/h 20.419s
237. 06. -4 -4 Dunnolop   Sylwester Bujany (P17) + 3:35.591 79 2 1:01.614 170.25km/h 19.615s
238. 19. Bez promjene ±0 Dunnolop   Martti Kaasik (M4) + 3:36.102 78 2 1:01.642 170.23km/h 17.856s
239. 05. +17 +17 Contimental   John Masek (P9) + 3:37.038 79 2 1:01.253 170.20km/h 19.739s
240. 22. +11 +11 Dunnolop   Dragan Mile (M3) + 3:37.125 78 1 1:01.848 170.20km/h 20.136s
241. 20. -3 -3 Dunnolop   Pál Baracsi (M4) + 3:37.318 78 2 1:01.461 170.19km/h 18.933s
242. 08. -6 -6 Dunnolop   Vinicio Souza (P23) + 3:37.393 79 2 1:01.964 170.19km/h 18.551s
243. 23. +4 +4 Avonn   Paweł Zaburski (M3) + 3:37.410 78 1 1:01.977 170.19km/h 18.359s
244. 18. -4 -4 Dunnolop   István Farkas (M2) + 3:37.541 77 1 1:02.061 170.19km/h 19.195s
245. 09. +4 +4 Dunnolop   Alex Slawson (P23) + 3:37.939 79 2 1:01.691 170.17km/h 20.794s
246. 06. -1 -1 Dunnolop   Vladimir Kravchenko (P9) + 3:37.954 79 2 1:01.748 170.17km/h 18.492s
247. 05. +12 +12 Dunnolop   Josever Martins De Moraes (P2) + 3:38.405 79 1 1:02.180 170.16km/h 22.444s
248. 02. +2 +2 Dunnolop   Ronaldo Serafim (P3) + 3:38.613 79 1 1:02.192 170.15km/h 19.362s
249. 04. -1 -1 Dunnolop   Gergely Gajáry (P13) + 3:38.762 78 2 1:01.443 170.15km/h 18.597s
250. 03. +19 +19 Contimental   Joe Walker (P3) + 3:38.975 79 1 1:01.637 170.14km/h 19.354s
251. 06. -1 -1 Dunnolop   Stijn Teeuwisse (P14) + 3:39.077 78 1 1:02.056 170.13km/h 17.571s
252. 04. -3 -3 Dunnolop   Tamás Végh (P18) + 3:39.151 79 2 1:00.953 170.13km/h 18.839s
253. 19. -16 -16 Badyear   Marcio Klaus (M2) + 3:39.213 77 2 1:01.512 170.13km/h 16.343s
254. 02. +28 +28 Contimental   Carlos Dias (P24) + 3:39.262 79 1 1:01.240 170.13km/h 17.382s
255. 03. +1 +1 Avonn   Oancea Florin-ilie (P7) + 3:39.518 79 1 1:02.237 170.12km/h 17.817s
256. 20. -15 -15 Dunnolop   Marcin Żak (M2) + 3:39.683 77 2 1:01.014 170.11km/h 19.675s
257. 24. +2 +2 Avonn   David Rolleston (M3) + 3:39.991 78 1 1:02.173 170.10km/h 17.557s
258. 21. +13 +13 Contimental   Maxim Stroganoff (M2) + 3:40.025 77 2 1:01.029 170.10km/h 18.294s
259. 05. +11 +11 Dunnolop   Zorzi Luigino (P8) + 3:40.087 79 1 1:01.318 170.10km/h 19.385s
260. 06. +10 +10 Dunnolop   Jarno Lehikoinen (P5) + 3:40.336 79 2 1:00.637 170.09km/h 18.429s
261. 22. -5 -5 Dunnolop   Vladimir Islentiev2 (M2) + 3:40.369 77 2 1:00.904 170.09km/h 17.240s
262. 05. Bez promjene ±0 Yokomama   David Dias (P18) + 3:40.478 79 2 1:01.779 170.09km/h 22.109s
263. 06. -3 -3 Dunnolop   Kaur Sirel (P19) + 3:40.516 79 1 1:02.246 170.09km/h 19.596s
264. 05. +11 +11 Dunnolop   David Jones-Winkley (P13) + 3:40.703 78 1 1:02.026 170.08km/h 19.371s
265. 06. +2 +2 Yokomama   Miha Rataj (P13) + 3:40.945 78 1 1:01.940 170.07km/h 22.210s
266. 21. +12 +12 Contimental   Vlad Nedobuga (M5) + 3:41.228 78 1 1:01.424 170.06km/h 20.340s
267. 03. +5 +5 Avonn   Elmo Vogel (P24) + 3:41.329 79 1 1:02.036 170.06km/h 18.952s
268. 03. -1 -1 Dunnolop   David Brister (P25) + 3:41.478 79 2 1:01.742 170.05km/h 19.990s
269. 06. +23 +23 Contimental   Juan Fellaini (P2) + 3:42.268 79 1 1:00.870 170.03km/h 22.914s
270. 07. -6 -6 Avonn   Ramón López (P5) + 3:42.686 79 2 1:01.715 170.01km/h 21.057s
271. 06. +1 +1 Contimental   Patrick Urlings (P18) + 3:42.696 79 2 1:00.781 170.01km/h 22.851s
272. 08. +7 +7 Dunnolop   Tim Wagner (P5) + 3:42.800 79 1 1:02.391 170.01km/h 20.548s
273. 06. +6 +6 Yokomama   James Slater (P22) + 3:43.155 78 2 1:01.603 170.00km/h 19.307s
274. 25. +5 +5 Dunnolop   Mika Pekkarinen (M3) + 3:43.192 78 1 1:02.098 170.00km/h 22.604s
275. 23. +5 +5 Dunnolop   Lee Harding (M2) + 3:43.580 77 1 1:02.071 169.98km/h 17.245s
276. 04. Bez promjene ±0 Avonn   Bráulio Monteiro (P6) + 3:44.204 79 2 1:01.849 169.96km/h 21.291s
277. 23. +2 +2 Dunnolop   Armenio Santos (M1) + 3:44.310 78 1 1:01.846 169.96km/h 17.543s
278. 24. +1 +1 Badyear   Joao Carlos (M2) + 3:44.336 77 1 1:01.994 169.96km/h 16.205s
279. 04. +5 +5 Dunnolop   Marco Albertini (P3) + 3:44.385 79 2 1:00.365 169.96km/h 21.922s
280. 24. +11 +11 Dunnolop   Jorge Freitas (M1) + 3:44.619 78 1 1:01.388 169.95km/h 19.492s
281. 22. -4 -4 Dunnolop   Hováth Kázmér (M5) + 3:44.638 78 2 1:01.397 169.95km/h 18.634s
282. 07. +12 +12 Dunnolop   Martin Seppam (P19) + 3:44.937 79 1 1:01.945 169.94km/h 18.079s
283. 23. -9 -9 Dunnolop   Francesco Mininno (M5) + 3:45.127 78 2 1:01.577 169.93km/h 20.805s
284. 05. Bez promjene ±0 Yokomama   Riaan Van Der Merwe (P15) + 3:45.147 78 2 1:01.022 169.93km/h 20.657s
285. 25. -15 -15 Badyear   Ian Henderson (M1) + 3:45.196 78 2 1:01.623 169.93km/h 20.860s
286. 06. -3 -3 Dunnolop   Eddie Goodall (P15) + 3:45.504 78 2 1:00.755 169.92km/h 20.565s
287. 10. +3 +3 Dunnolop   Miguel Martinez (P10) + 3:45.618 78 2 1:01.179 169.91km/h 19.022s
288. 07. +20 +20 Contimental   Tolis Nasios (P15) + 3:45.626 78 2 1:00.705 169.91km/h 18.742s
289. 07. +25 +25 Contimental   Simone Bertolotto (P14) + 3:45.628 78 1 1:01.760 169.91km/h 17.880s
290. 26. -4 -4 Dunnolop   Antonny Katayama (M1) + 3:45.630 78 2 1:01.311 169.91km/h 17.477s
291. 04. +5 +5 Yokomama   Federico Taurelli (P16) + 3:46.068 79 2 1:01.373 169.90km/h 18.714s
292. 08. +9 +9 Dunnolop   Balázs Horváth (P14) + 3:46.156 78 1 1:02.023 169.90km/h 23.150s
293. 21. +11 +11 Badyear   Xristos Sakellariou (M4) + 3:46.180 78 1 1:01.245 169.90km/h 18.531s
294. 25. -9 -9 Dunnolop   Olver Hernández (M2) + 3:46.253 77 2 1:01.138 169.89km/h 16.737s
295. 24. -11 -11 Dunnolop   Christian Aunkofer (M5) + 3:46.255 78 2 1:01.673 169.89km/h 20.441s
296. 22. -7 -7 Dunnolop   Povilas Smaliukas (M4) + 3:46.482 78 2 1:01.885 169.89km/h 16.891s
297. 07. +7 +7 Dunnolop   Ádám Jávor (P13) + 3:46.501 78 2 1:00.942 169.88km/h 18.918s
298. 05. -2 -2 Avonn   Vitor Afonso (P16) + 3:46.636 79 2 1:01.731 169.88km/h 21.132s
299. 23. +12 +12 Contimental   Jorge Corte (M4) + 3:46.752 78 2 1:01.551 169.88km/h 18.447s
300. 24. -4 -4 Dunnolop   Joao Barbosa (M4) + 3:46.758 78 2 1:01.614 169.88km/h 19.475s
301. 06. +9 +9 Yokomama   Enrico Grassi (P16) + 3:46.790 79 1 1:02.178 169.88km/h 23.156s
302. 26. -3 -3 Dunnolop   Attila Gollovitzer (M3) + 3:46.889 78 1 1:01.990 169.87km/h 23.049s
303. 25. -4 -4 Dunnolop   Petros Anastasiou (M5) + 3:46.997 78 2 1:01.707 169.87km/h 17.882s
304. 08. -6 -6 Dunnolop   Božidar Topčić (P19) + 3:47.015 79 2 1:01.025 169.87km/h 20.002s
305. 03. +6 +6 Dunnolop   Vincent Clement (P20) + 3:47.161 79 1 1:02.282 169.86km/h 23.870s
306. 06. -2 -2 Dunnolop   Erik Madár (P8) + 3:47.210 79 2 1:01.749 169.86km/h 19.643s
307. 27. -1 -1 Dunnolop   Diogo Schwinn (M1) + 3:47.241 77 2 1:01.132 169.86km/h 19.356s
308. 07. +2 +2 Dunnolop   Melando Tasoso (P8) + 3:47.432 79 2 1:01.676 169.85km/h 18.737s
309. 04. +4 +4 Dunnolop   Garry Wedlock (P20) + 3:47.455 79 2 1:02.187 169.85km/h 17.923s
310. 07. -1 -1 Dunnolop   Gergő Csernátoni (P17) + 3:47.591 79 1 1:02.376 169.85km/h 18.337s
311. 26. -7 -7 Yokomama   Javier Bruschi (M2) + 3:47.739 77 2 1:00.401 169.84km/h 18.941s
312. 08. +3 +3 Yokomama   Victor Chernyshev (P17) + 3:47.912 79 2 1:02.265 169.84km/h 20.536s
313. 26. -3 -3 Dunnolop   Pablo Fernandez (M5) + 3:49.000 78 1 1:02.093 169.80km/h 18.680s
314. 05. +4 +4 Dunnolop   Rajko Milic (P6) + 3:49.142 79 2 1:00.655 169.80km/h 24.664s
315. 27. -2 -2 Dunnolop   Daniela Pisa (M3) + 3:49.252 78 1 1:01.983 169.79km/h 19.603s
316. 27. -12 -12 Dunnolop   Paulo Pinto (M5) + 3:49.296 78 2 1:01.578 169.79km/h 18.852s
317. 10. Bez promjene ±0 Avonn   József Szente (P23) + 3:49.509 78 2 1:01.982 169.78km/h 18.173s
318. 07. +15 +15 Dunnolop   Blazo Jankovic (P11) + 3:50.433 78 1 1:01.415 169.75km/h 19.402s
319. 28. +4 +4 Dunnolop   Pablo Alejo Herrero Lamuedra (M3) + 3:50.460 78 2 1:01.524 169.75km/h 18.821s
320. 08. +11 +11 Yokomama   Himank Bhutani (P15) + 3:50.463 78 1 1:02.149 169.75km/h 20.638s
321. 05. +2 +2 Dunnolop   Alejandro Badino (P12) + 3:50.665 78 1 1:02.531 169.74km/h 19.869s
322. 11. -2 -2 Dunnolop   Stathis Karakitsos (P10) + 3:50.757 78 2 1:02.059 169.74km/h 22.439s
323. 04. +5 +5 Dunnolop   Xavi Bartoli (P24) + 3:50.983 79 2 1:01.894 169.73km/h 19.896s
324. 25. +6 +6 Contimental   Lucas Hosry (M4) + 3:51.084 78 2 1:01.394 169.73km/h 21.841s
325. 09. -1 -1 Dunnolop   Antonio Gattulli (P21) + 3:51.349 79 2 1:01.029 169.72km/h 20.645s
326. 08. +9 +9 Dunnolop   Mario Põldma (P13) + 3:51.483 78 1 1:02.157 169.72km/h 18.742s
327. 05. +5 +5 Dunnolop   Duane Fowler (P3) + 3:51.543 79 1 1:01.773 169.72km/h 22.855s
328. 12. -5 -5 Yokomama   Andrei Harnicu (P10) + 3:51.612 78 2 1:01.575 169.71km/h 19.161s
329. 09. +16 +16 Contimental   Aleksey Titarenko (P13) + 3:51.651 78 2 1:00.968 169.71km/h 18.674s
330. 06. +4 +4 Yokomama   János Háry (P6) + 3:51.726 79 2 1:01.189 169.71km/h 19.744s
331. 13. +2 +2 Dunnolop   Kashvinder Mann (P10) + 3:51.771 78 1 1:02.328 169.71km/h 22.796s
332. 05. +9 +9 Contimental   Matt Stewart (P20) + 3:51.808 79 2 1:01.446 169.71km/h 18.250s
333. 28. +7 +7 Dunnolop   Oprea Ioan (M5) + 3:51.993 78 2 1:01.381 169.70km/h 16.484s
334. 04. +16 +16 Dunnolop   Adrian Gonzalez (P7) + 3:52.006 79 1 1:01.567 169.70km/h 25.264s
335. 09. +4 +4 Yokomama   Dominik Krowiak (P19) + 3:52.057 79 2 1:01.348 169.70km/h 18.007s
336. 29. -1 -1 Dunnolop   José Silva (M5) + 3:52.122 78 2 1:01.349 169.70km/h 19.507s
337. 10. -8 -8 Dunnolop   Níkos Mpalkámos (P13) + 3:52.181 78 3 1:01.323 169.69km/h 18.074s
338. 07. +4 +4 Dunnolop   Mario Badrov (P9) + 3:52.549 79 1 1:02.305 169.68km/h 22.598s
339. 14. -4 -4 Dunnolop   Leandro Gizzi (P10) + 3:52.600 78 2 1:01.374 169.68km/h 17.440s
340. 08. +1 +1 Dunnolop   Juan Carlos Alonso (P9) + 3:52.695 79 2 1:01.911 169.68km/h 19.785s
341. 09. +6 +6 Dunnolop   Norbert Meszaros (P17) + 3:52.990 79 2 1:01.237 169.67km/h 17.802s
342. 30. -8 -8 Dunnolop   Rei Frost (M5) + 3:53.014 78 1 1:02.281 169.67km/h 18.810s
343. 09. -2 -2 Dunnolop   Gergely Ónodi (P9) + 3:53.063 79 2 1:01.565 169.66km/h 18.907s
344. 09. +13 +13 Dunnolop   Attila Szpisják (P14) + 3:53.126 78 1 1:02.215 169.66km/h 21.348s
345. 01. +3 +3 Pipirelli   Giorgio Aspesi (A107) + 3:53.432 79 1 1:02.109 169.65km/h 20.293s
346. 10. -2 -2 Dunnolop   Jaime Gomez (P19) + 3:53.451 79 2 1:01.289 169.65km/h 17.595s
347. 08. +13 +13 Dunnolop   Jarno Niemelä (P8) + 3:53.597 79 1 1:02.157 169.65km/h 24.480s
348. 15. -3 -3 Dunnolop   Martin Urtubey (P10) + 3:53.644 78 2 1:01.785 169.65km/h 18.614s
349. 07. +9 +9 Yokomama   Andrew Green (P2) + 3:53.656 79 1 1:02.004 169.64km/h 19.432s
350. 07. +6 +6 Dunnolop   Olivier Recouvreur (P22) + 3:53.695 78 2 1:01.679 169.64km/h 18.263s
351. 07. +8 +8 Contimental   Yavuz Oz (P6) + 3:53.748 79 1 1:01.862 169.64km/h 24.817s
352. 26. +10 +10 Dunnolop   John Ibbotson (M4) + 3:53.778 77 1 1:01.492 169.64km/h 18.891s
353. 27. -19 -19 Yokomama   Guy Smets (M2) + 3:54.012 77 2 1:02.027 169.63km/h 18.187s
354. 09. +11 +11 Dunnolop   Guillaume Delamarre (P8) + 3:54.060 79 2 1:01.817 169.63km/h 18.100s
355. 06. -4 -4 Dunnolop   Harry Korakas (P20) + 3:54.094 79 2 1:01.152 169.63km/h 17.451s
356. 11. +2 +2 Yokomama   Kevin Glassenbury (P13) + 3:54.099 78 1 1:02.033 169.63km/h 17.862s
357. 06. Bez promjene ±0 Yokomama   Arnoldas Molis (P12) + 3:54.437 78 2 1:01.496 169.62km/h 20.245s
358. 05. +3 +3 Yokomama   Karl-Martin Müür (P7) + 3:54.438 79 2 1:01.162 169.62km/h 18.818s
359. 08. -1 -1 Dunnolop   Patrick Boutin (P11) + 3:54.945 78 2 1:02.056 169.60km/h 18.525s
360. 06. -5 -5 Dunnolop   Romulo Moraes (P3) + 3:54.981 79 2 1:00.958 169.60km/h 17.793s
361. 11. +9 +9 Yokomama   Jose Filipe (P23) + 3:55.173 78 2 1:01.743 169.59km/h 20.264s
362. 12. -1 -1 Dunnolop   Stu MacKenzie (P23) + 3:55.343 78 2 1:01.366 169.59km/h 16.478s
363. 05. +2 +2 Dunnolop   Sergey Kozlenko (P24) + 3:55.466 79 2 1:01.651 169.58km/h 20.013s
364. 08. +2 +2 Yokomama   Antonio Maus (P22) + 3:55.646 78 2 1:01.909 169.58km/h 19.467s
365. 13. +19 +19 Contimental   Miko Punto (P23) + 3:55.669 78 1 1:01.129 169.58km/h 25.020s
366. 28. -4 -4 Dunnolop   Sergey Kholdin (M2) + 3:55.915 77 1 1:01.639 169.57km/h 17.537s
367. 27. +1 +1 Dunnolop   Peter Peyper (M4) + 3:55.929 77 2 1:01.825 169.57km/h 19.594s
368. 28. Bez promjene ±0 Dunnolop   Egon Blissi (M1) + 3:56.023 77 1 1:02.186 169.57km/h 19.792s
369. 09. +2 +2 Dunnolop   Armando Žgela (P15) + 3:56.105 78 2 1:01.695 169.56km/h 20.965s
370. 10. +4 +4 Dunnolop   Alek Smiatacz (P21) + 3:56.153 78 2 1:02.160 169.56km/h 19.567s
371. 01. +2 +2 Pipirelli   Feri Ács (A7) + 3:56.234 79 1 1:01.453 169.56km/h 23.099s
372. 11. -5 -5 Yokomama   Paul Shirnin (P21) + 3:56.301 78 2 1:01.915 169.56km/h 21.695s
373. 09. +14 +14 Dunnolop   Paweł Otworowski (P11) + 3:56.370 78 1 1:01.925 169.55km/h 25.980s
374. 10. -4 -4 Dunnolop   Zsolt Négyesi (P11) + 3:56.429 78 2 1:01.785 169.55km/h 20.230s
375. 10. +4 +4 Dunnolop   Frédéric Pierret (P9) + 3:56.459 79 2 1:01.888 169.55km/h 17.251s
376. 07. +7 +7 Dunnolop   Calin Traian (P12) + 3:56.474 78 1 1:02.038 169.55km/h 22.733s
377. 06. +1 +1 Dunnolop   Stanislav Kovac (P4) + 3:56.593 78 2 1:01.848 169.55km/h 22.753s
378. 10. +8 +8 Dunnolop   Thomas Geißler (P8) + 3:56.659 78 2 1:01.733 169.54km/h 20.120s
379. 16. +2 +2 Dunnolop   Tony Oliver (P10) + 3:56.907 78 2 1:01.101 169.54km/h 17.289s
380. 06. -1 -1 Avonn   Alan Valentino Convito (P1) + 3:56.995 78 2 1:01.276 169.53km/h 17.538s
381. 11. +3 +3 Dunnolop   Gareth Love (P8) + 3:57.121 78 2 1:01.376 169.53km/h 21.477s
382. 11. +10 +10 Dunnolop   Sascha Steglich (P19) + 3:57.253 79 1 1:01.514 169.52km/h 17.888s
383. 08. +1 +1 Dunnolop   Ahmet Sonverdi (P12) + 3:57.469 78 1 1:02.450 169.52km/h 20.089s
384. 12. -7 -7 Dunnolop   Lucas Macena (P13) + 3:57.529 78 2 1:01.054 169.52km/h 18.925s
385. 12. -2 -2 Dunnolop   Diego Borçoi (P8) + 3:57.542 78 2 1:01.156 169.51km/h 18.409s
386. 09. +4 +4 Dunnolop   Stefan Krustev (P12) + 3:57.699 78 2 1:00.531 169.51km/h 20.409s
387. 07. +11 +11 Dunnolop   Pascal Ritz (P18) + 3:58.674 78 1 1:01.588 169.48km/h 22.115s
388. 07. +1 +1 Dunnolop   Natasha Aprelkova (P4) + 3:58.772 78 1 1:02.267 169.47km/h 20.834s
389. 29. -3 -3 Dunnolop   Anatoly Telyatnikov (M2) + 3:58.916 77 2 1:01.686 169.47km/h 18.247s
390. 08. +14 +14 Contimental   Stergos Christodoulou (P2) + 3:58.920 79 2 1:00.850 169.47km/h 19.042s
391. 09. +2 +2 Dunnolop   Terry Wood (P5) + 3:59.447 78 1 1:02.438 169.45km/h 18.295s
392. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Lukáš Válek (A114) + 3:59.460 79 1 1:01.784 169.45km/h 24.519s
393. 30. Bez promjene ±0 Dunnolop   Daniel Nikolov (M2) + 3:59.494 77 2 1:01.789 169.45km/h 20.406s
394. 07. +5 +5 Dunnolop   Lorenzo Bongi (P20) + 3:59.611 79 1 1:02.377 169.45km/h 18.686s
395. 01. +2 +2 Pipirelli   Toms Polis (A122) + 4:00.358 79 1 1:01.421 169.42km/h 23.637s
396. 31. -18 -18 Dunnolop   Dirk Stieger (M2) + 4:00.488 77 2 1:01.760 169.42km/h 17.741s
397. 13. -2 -2 Yokomama   Antonio Laines (P8) + 4:00.666 78 2 1:01.468 169.41km/h 21.937s
398. 14. +1 +1 Dunnolop   Zdeněk Petr (P8) + 4:00.849 78 2 1:01.309 169.40km/h 20.842s
399. 07. Bez promjene ±0 Dunnolop   Omar Belvedere (P16) + 4:00.942 78 2 1:01.973 169.40km/h 19.159s
400. 13. -3 -3 Dunnolop   Lili Oroszlán (P13) + 4:01.446 78 2 1:01.696 169.38km/h 21.701s
401. 11. +2 +2 Dunnolop   Marius Slavinskas (P11) + 4:01.455 78 2 1:01.464 169.38km/h 21.425s
402. 14. +14 +14 Contimental   Emre Tiryaki (P23) + 4:01.582 78 1 1:01.433 169.38km/h 21.162s
403. 14. -2 -2 Dunnolop   Marcin Calmen (P13) + 4:01.677 78 2 1:02.088 169.38km/h 21.647s
404. 12. +25 +25 Contimental   Enrico Schönherr (P21) + 4:01.796 78 2 1:01.018 169.37km/h 18.904s
405. 13. +10 +10 Dunnolop   Endrész Zsolt (P21) + 4:01.924 78 1 1:02.255 169.37km/h 23.265s
406. 09. -4 -4 Dunnolop   Thomas Preising (P22) + 4:02.112 78 2 1:01.644 169.36km/h 17.258s
407. 08. +8 +8 Yokomama   Dominique Jean (P20) + 4:02.213 79 2 1:00.768 169.36km/h 18.286s
408. 08. +9 +9 Yokomama   Sarah Helton (P18) + 4:02.267 78 2 1:01.575 169.36km/h 20.704s
409. 06. -4 -4 Yokomama   Juan Manuel Collova (P7) + 4:02.317 79 3 1:00.857 169.35km/h 18.597s
410. 10. +6 +6 Dunnolop   Miłosz Zaradny (P15) + 4:02.741 78 1 1:02.338 169.34km/h 21.520s
411. 31. -27 -27 Badyear   Gianluca Calzetta (M5) + 4:02.812 77 2 1:02.190 169.34km/h 19.612s
412. 10. +1 +1 Yokomama   Paweł Alamenciak (P22) + 4:02.870 78 2 1:01.400 169.34km/h 20.806s
413. 11. -3 -3 Dunnolop   Arnaud de Marneffe (P15) + 4:03.038 78 2 1:02.092 169.33km/h 19.457s
414. 15. -7 -7 Yokomama   Bartek Bury (P8) + 4:03.150 78 2 1:01.902 169.33km/h 18.353s
415. 04. +25 +25 Contimental   Michael Monaco (P25) + 4:03.410 78 1 1:02.004 169.32km/h 17.820s
416. 05. +5 +5 Dunnolop   Joan Centellas (P25) + 4:03.703 78 1 1:02.125 169.31km/h 18.071s
417. 16. -3 -3 Yokomama   Federico Kurganoff (P8) + 4:03.755 78 2 1:01.657 169.31km/h 20.100s
418. 12. Bez promjene ±0 Dunnolop   Dean Francis (P19) + 4:03.856 79 2 1:02.158 169.30km/h 18.421s
419. 32. -11 -11 Yokomama   Rainer Madalik (M2) + 4:03.900 77 1 1:02.282 169.30km/h 20.065s
420. 14. +8 +8 Contimental   Tamás Schivánovits (P21) + 4:04.029 78 2 1:01.339 169.30km/h 19.232s
421. 11. -2 -2 Dunnolop   Guillaume Pages (P22) + 4:04.044 78 2 1:01.888 169.30km/h 20.828s
422. 34. -1 -1 Pipirelli   José Abi Jaudi (E) + 4:04.212 75 1 1:02.130 169.29km/h 18.076s
423. 07. +5 +5 Yokomama   Stefan Kerk (P7) + 4:04.599 79 1 1:01.292 169.28km/h 18.032s
424. 09. Bez promjene ±0 Dunnolop   Adrian Moren (P2) + 4:04.607 79 1 1:02.244 169.28km/h 19.516s
425. 09. -8 -8 Dunnolop   Stefano Caponigro (P20) + 4:04.715 79 2 1:01.702 169.27km/h 21.089s
426. 01. +5 +5 Pipirelli   Richard Mainero (A18) + 4:04.860 79 1 1:02.571 169.27km/h 21.911s
427. 06. +16 +16 Yokomama   Stoyan Krastev (P25) + 4:04.936 78 1 1:02.050 169.27km/h 19.195s
428. 06. +18 +18 Dunnolop   Rogerio Mandler (P24) + 4:05.422 79 1 1:01.420 169.25km/h 19.577s
429. 07. +16 +16 Contimental   Thadeu Barros (P25) + 4:05.495 78 2 1:00.756 169.25km/h 20.190s
430. 08. +11 +11 Dunnolop   Brice Meyer (P7) + 4:05.703 79 1 1:02.102 169.24km/h 21.482s
431. 02. -1 -1 Pipirelli   Paulo Guarim (A18) + 4:06.056 79 2 1:01.126 169.23km/h 22.494s
432. 12. +5 +5 Dunnolop   Nikolay Stanev (P22) + 4:06.114 78 2 1:02.092 169.23km/h 20.591s
433. 09. -5 -5 Badyear   Kevin Fortin (P18) + 4:06.434 78 2 1:02.075 169.22km/h 18.442s
434. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Marek Hajnrych (A91) + 4:06.772 79 1 1:02.490 169.21km/h 21.224s
435. 07. -4 -4 Dunnolop   Dejan Denković (P3) + 4:06.944 79 2 1:01.203 169.20km/h 20.480s
436. 28. -6 -6 Dunnolop   Alix Martin (M4) + 4:07.360 77 3 1:01.725 169.19km/h 18.973s
437. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Isaac Nicoli (A91) + 4:07.477 79 1 1:02.440 169.18km/h 20.834s
438. 08. +22 +22 Contimental   Róbert Kis (P16) + 4:07.611 78 2 1:01.321 169.18km/h 19.212s
439. 07. +27 +27 Dunnolop   Pablo Borges (P24) + 4:07.850 79 1 1:02.265 169.17km/h 17.211s
440. 07. +22 +22 Dunnolop   Iulian Marin (P1) + 4:08.073 78 2 1:01.539 169.16km/h 20.830s
441. 10. +6 +6 Dunnolop   Ľubomír Štec (P18) + 4:08.093 78 1 1:02.409 169.16km/h 19.432s
442. 09. +4 +4 Dunnolop   Nicolas Echallier (P7) + 4:08.181 79 3 1:01.547 169.16km/h 18.183s
443. 08. +21 +21 Contimental   Helder Marques (P6) + 4:08.212 78 1 1:02.509 169.16km/h 17.888s
444. 10. +4 +4 Dunnolop   Valter Andreiev (P2) + 4:08.226 79 1 1:02.069 169.16km/h 21.925s
445. 08. +4 +4 Dunnolop   Josh Clark (P1) + 4:08.428 78 2 1:01.794 169.15km/h 19.179s
446. 13. +5 +5 Dunnolop   Akroamidis Nikos (P22) + 4:08.482 78 2 1:02.045 169.15km/h 18.574s
447. 10. -4 -4 Avonn   Franc Stefani (P5) + 4:08.516 78 2 1:02.264 169.15km/h 17.902s
448. 11. Bez promjene ±0 Yokomama   Ademir Vieira (P2) + 4:08.556 79 2 1:00.953 169.15km/h 20.873s
449. 09. -3 -3 Badyear   Valerio Cirri (P6) + 4:08.724 78 2 1:01.643 169.14km/h 20.161s
450. 12. +16 +16 Yokomama   Samuel Mccallion (P2) + 4:08.756 79 1 1:02.181 169.14km/h 18.937s
451. 08. +3 +3 Yokomama   Andris Zons (P3) + 4:09.768 79 2 1:01.091 169.11km/h 19.561s
452. 10. +5 +5 Dunnolop   Marco Uribe (P12) + 4:09.813 78 2 1:01.286 169.11km/h 18.729s
453. 11. +8 +8 Dunnolop   Pablo Di Pietro (P9) + 4:10.040 78 2 1:01.125 169.10km/h 21.748s
454. 12. +6 +6 Dunnolop   Kacper Lis (P11) + 4:10.362 78 2 1:01.850 169.09km/h 21.686s
455. 14. -8 -8 Badyear   Reinis Reinfelds (P22) + 4:10.419 78 2 1:01.994 169.08km/h 22.090s
456. 15. +1 +1 Dunnolop   Camilo Meneses (P21) + 4:10.434 78 2 1:01.432 169.08km/h 20.252s
457. 08. -4 -4 Dunnolop   Marcelo Cajueiro (P24) + 4:10.550 79 2 1:02.363 169.08km/h 20.254s
458. 15. +8 +8 Yokomama   Krisztian Kovari (P23) + 4:10.790 78 1 1:01.376 169.07km/h 21.229s
459. 13. -5 -5 Dunnolop   Erika Csomay (P2) + 4:10.792 79 2 1:01.267 169.07km/h 19.490s
460. 08. +6 +6 Dunnolop   Baiano Kirst (P25) + 4:10.826 78 1 1:01.555 169.07km/h 24.478s
461. 29. -6 -6 Dunnolop   Péter Szűcs (M1) + 4:10.841 77 1 1:02.436 169.07km/h 18.530s
462. 09. -8 -8 Hancock   Maja Tepeš (P24) + 4:10.888 79 3 1:02.331 169.07km/h 17.544s
463. 10. +14 +14 Dunnolop   Michael Jones (P14) + 4:10.942 78 1 1:02.268 169.07km/h 22.082s
464. 13. +2 +2 Yokomama   Alan Snyder (P19) + 4:11.092 79 2 1:02.064 169.06km/h 19.746s
465. 02. +1 +1 Pipirelli   David Uribe (A107) + 4:11.553 79 1 1:02.207 169.05km/h 22.767s
466. 14. -5 -5 Yokomama   Emīls Ribaks (P19) + 4:11.649 79 2 1:02.118 169.04km/h 18.861s
467. 33. -22 -22 Badyear   Razvan Tudose (M2) + 4:11.656 77 2 1:02.111 169.04km/h 20.626s
468. 15. +4 +4 Yokomama   José Pinat (P22) + 4:11.766 78 1 1:02.338 169.04km/h 20.904s
469. 16. -12 -12 Yokomama   Lee Ifans (P22) + 4:11.811 78 2 1:01.807 169.04km/h 19.188s
470. 15. +12 +12 Contimental   Artur Terezan (P19) + 4:11.855 79 1 1:01.874 169.04km/h 19.973s
471. 09. -2 -2 Avonn   Filip Kvesić (P1) + 4:11.859 78 1 1:03.010 169.04km/h 20.867s
472. 16. +20 +20 Dunnolop   Paulo Monteiro (P21) + 4:12.319 78 2 1:01.043 169.02km/h 21.636s
473. 17. -10 -10 Contimental   Kyriakos Panousis (P8) + 4:12.464 78 3 1:00.882 169.02km/h 18.898s
474. 17. -4 -4 Contimental   Ilmars Licitis (P21) + 4:12.487 78 2 1:00.580 169.02km/h 19.384s
475. 09. +10 +10 Dunnolop   Pat Madigan (P16) + 4:12.558 78 2 1:00.922 169.01km/h 20.000s
476. 09. +7 +7 Yokomama   Jhon Pereira (P3) + 4:12.805 79 2 1:01.298 169.01km/h 21.081s
477. 10. +1 +1 Yokomama   Jon Marjanen (P20) + 4:13.098 79 2 1:01.495 169.00km/h 20.573s
478. 30. -6 -6 Badyear   Stefan Leitgeb (M1) + 4:13.189 77 1 1:02.577 168.99km/h 19.547s
479. 31. -18 -18 Dunnolop   Fabricio Ramos (M1) + 4:13.335 77 3 1:01.205 168.99km/h 16.793s
480. 10. Bez promjene ±0 Dunnolop   Denis Salou (P24) + 4:13.395 78 2 1:01.257 168.99km/h 17.549s
481. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Tadeu Bolzan (A110) + 4:13.439 79 1 1:01.813 168.98km/h 21.319s
482. 14. -12 -12 Dunnolop   Sergey Ved (P2) + 4:13.521 79 2 1:01.984 168.98km/h 21.013s
483. 10. +5 +5 Dunnolop   Jean-françois Charbinat (P7) + 4:13.630 78 2 1:01.696 168.98km/h 18.512s
484. 11. +9 +9 Dunnolop   Miel Soeterbroek (P12) + 4:14.704 78 1 1:02.590 168.94km/h 19.280s
485. 11. -5 -5 Yokomama   Gabriel Escada (P24) + 4:14.761 78 1 1:02.456 168.94km/h 23.736s
486. 18. +17 +17 Dunnolop   Apostolis Goutzos (P21) + 4:14.776 78 1 1:02.381 168.94km/h 21.108s
487. 12. +8 +8 Dunnolop   Zsolt Sudár (P9) + 4:15.033 78 1 1:02.279 168.93km/h 22.854s
488. 19. +1 +1 Dunnolop   Pedja Trifkovich (P21) + 4:15.108 78 2 1:01.755 168.93km/h 20.618s
489. 15. +6 +6 Contimental   Manolis Emmanouil (P13) + 4:15.133 78 2 1:00.865 168.93km/h 21.536s
490. 13. +14 +14 Yokomama   Ibrahim Vuk (P9) + 4:15.159 78 1 1:02.244 168.93km/h 21.868s
491. 10. +5 +5 Yokomama   Jeroným Uhlíř (P3) + 4:15.522 79 2 1:01.803 168.92km/h 23.293s
492. 14. +16 +16 Yokomama   Erik Haasnoot (P9) + 4:15.658 78 1 1:02.299 168.91km/h 18.133s
493. 08. +22 +22 Contimental   Sam Brierley (P4) + 4:15.819 78 1 1:01.555 168.91km/h 20.268s
494. 15. +1 +1 Dunnolop   Marc David (P9) + 4:15.825 78 2 1:01.484 168.91km/h 18.295s
495. 12. Bez promjene ±0 Dunnolop   Robert Horvath (P15) + 4:15.877 78 2 1:01.831 168.90km/h 19.046s
496. 10. +4 +4 Contimental   Patricio Chavez (P1) + 4:16.146 78 2 1:01.848 168.89km/h 17.767s
497. 11. -1 -1 Yokomama   Martin Tajcnár (P7) + 4:16.224 78 2 1:01.021 168.89km/h 22.098s
498. 16. +6 +6 Michelini   Nikola Milutinović (P13) + 4:16.294 78 1 1:02.540 168.89km/h 22.744s
499. 09. +17 +17 Dunnolop   Pedro Nazaré (P4) + 4:16.401 78 1 1:02.184 168.89km/h 17.701s
500. 11. +2 +2 Dunnolop   Emanuel Gogu (P18) + 4:16.550 78 2 1:01.578 168.88km/h 20.653s