Pregled rezultata (Staza: Poznan | Sezona: 73 | Utrka: 3 | Grupa: Master - 2)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

# Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. 03. +2 +2 Badyear   Yiánnis Gripáris + 19.326 75 2 1:09.777 203.18km/h 17.550s
02. 04. Bez promjene ±0 Badyear   Daniel Comalada + 48.690 75 2 1:10.706 202.09km/h 15.243s
03. 05. +7 +7 Badyear   Michael Monaco + 1:01.950 75 2 1:10.594 201.60km/h 17.925s
04. 10. -4 -4 Badyear   Farcy Génel + 1:28.489 74 3 1:09.948 200.63km/h 17.221s
05. 13. +9 +9 Badyear   Mihail Golovanov + 1:46.394 74 2 1:10.848 199.98km/h 16.427s
06. 17. +6 +6 Badyear   Victor Baia + 2:13.650 74 1 1:11.834 198.99km/h 19.811s
07. 28. -21 -21 Badyear   Emil Kwiatkowski + 2:56.569 73 1 1:11.890 197.46km/h 23.150s
08. 40. -9 -9 Badyear   Damian Zglinicki Nezgoda na startu 0 0 - 0.00km/h -
09. 18. +20 +20 Contimental   Darren John + 2:17.940 74 1 1:10.811 198.84km/h 24.558s
10. 22. +13 +13 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 2:30.048 73 2 1:11.555 198.40km/h 16.597s
11. 23. +13 +13 Contimental   László Székelyhidi + 2:37.203 73 2 1:11.708 198.15km/h 17.307s
12. 30. Bez promjene ±0 Contimental   Sasa Mihoci + 3:03.141 73 2 1:11.802 197.23km/h 17.929s
13. 35. +2 +2 Contimental   Vass István + 4:23.751 72 2 1:13.043 194.43km/h 23.759s
14. 14. +6 +6 Dunnolop   Danilo Vettori + 1:53.371 74 2 1:11.077 199.72km/h 20.268s
15. 19. +8 +8 Dunnolop   Troy Sheahen + 2:18.114 74 3 1:10.555 198.83km/h 17.388s
16. 32. -4 -4 Dunnolop   Fábio Brito + 3:23.536 73 2 1:12.346 196.51km/h 20.740s
17. 33. +6 +6 Dunnolop   Raluca Tiuca + 3:53.726 72 1 1:12.548 195.46km/h 22.054s
18. 39. -36 -36 Dunnolop   Christer Andersson Nezgoda na startu 0 0 - 0.00km/h -
19. 36. +4 +4 Pipirelli   Piotr Noworyta + 4:40.843 71 1 1:13.926 193.84km/h 23.617s
20. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Tan S Lake 1h30:05.880 75 2 1:09.002 203.91km/h 17.965s
21. 02. Bez promjene ±0 Yokomama   Robin Goodey + 18.641 75 2 1:09.424 203.21km/h 14.625s
22. 06. +8 +8 Yokomama   Mark McTaggart + 1:08.250 75 2 1:10.583 201.37km/h 19.063s
23. 07. +10 +10 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet + 1:16.315 74 2 1:10.858 201.07km/h 16.296s
24. 08. +5 +5 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 1:20.176 74 2 1:10.960 200.93km/h 19.358s
25. 09. +2 +2 Yokomama   Konstantin Sobolev + 1:28.060 74 2 1:10.448 200.64km/h 18.177s
26. 11. -1 -1 Yokomama   Roger Bergman + 1:31.712 74 2 1:11.046 200.51km/h 16.225s
27. 12. -3 -3 Yokomama   Mike Baston + 1:35.903 74 3 1:11.078 200.36km/h 14.806s
28. 15. Bez promjene ±0 Yokomama   Maxim Kotov2 + 1:59.769 74 2 1:11.767 199.49km/h 18.621s
29. 16. Bez promjene ±0 Yokomama   Janne Väänänen + 2:03.801 74 2 1:11.502 199.35km/h 19.762s
30. 20. +1 +1 Yokomama   Ricardo Vidal + 2:26.028 73 2 1:11.574 198.55km/h 17.456s
31. 21. +11 +11 Yokomama   Quentin Levasseur + 2:26.503 73 2 1:11.311 198.53km/h 17.907s
32. 24. +9 +9 Yokomama   Daniele Magnani + 2:39.758 73 2 1:11.639 198.06km/h 19.386s
33. 25. Bez promjene ±0 Yokomama   Hans Mörtsjö + 2:44.824 73 2 1:11.777 197.88km/h 18.306s
34. 26. +3 +3 Yokomama   Sergey Ved + 2:48.506 73 1 1:12.466 197.75km/h 20.403s
35. 27. +7 +7 Yokomama   Pablo Navarrete + 2:48.833 73 2 1:11.648 197.74km/h 22.831s
36. 29. -11 -11 Yokomama   Lukáš Rychlík + 2:59.815 73 3 1:11.377 197.35km/h 19.702s
37. 31. -7 -7 Yokomama   Raimonds Urtāns + 3:14.537 73 2 1:12.326 196.83km/h 15.831s
38. 34. -8 -8 Yokomama   Zygmunt Ząb + 3:57.444 72 3 1:12.471 195.33km/h 21.150s
39. 37. -29 -29 Yokomama   James Brown + 5:19.722 71 3 1:12.752 192.52km/h 20.289s
40. 38. -19 -19 Yokomama   Harsh Sheth Pukla guma 21 0 1:14.003 0.00km/h -