Pregled rezultata (Staza: Zolder | Sezona: 59 | Utrka: 3 | Grupa: Pro - 12)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +7 +7 Dunnolop   Stephen Brooks 1h26:33.250 70 1 1:12.566 206.78km/h 17.205s
02. +4 +4 Dunnolop   Martin Partsch + 0.399 70 2 1:11.789 206.77km/h 20.197s
03. -2 -2 Dunnolop   Calin Traian + 10.561 70 2 1:11.769 206.36km/h 19.753s
04. Bez promjene ±0 Dunnolop   Tom Hughes + 18.753 70 2 1:12.110 206.04km/h 17.335s
05. Bez promjene ±0 Dunnolop   Marcos Paulo + 19.136 70 2 1:11.477 206.02km/h 18.502s
06. -3 -3 Dunnolop   Marcos Carvalho + 33.446 70 2 1:11.576 205.46km/h 19.238s
07. +15 +15 Dunnolop   Mike Leone + 41.969 70 1 1:12.076 205.13km/h 19.061s
08. +6 +6 Yokomama   Arnoldas Molis + 43.246 70 1 1:12.782 205.08km/h 19.450s
09. +1 +1 Bridgerock   Kamil Józwik + 53.625 70 1 1:12.221 204.67km/h 26.285s
10. +2 +2 Yokomama   Jose Luis Monty + 58.435 70 1 1:13.044 204.48km/h 19.169s
11. +16 +16 Dunnolop   Andrei Vady + 58.616 70 1 1:12.652 204.48km/h 23.039s
12. -3 -3 Yokomama   Eduard Kodenets + 58.855 70 2 1:11.918 204.47km/h 22.510s
13. -11 -11 Dunnolop   Yuriy Timchenko + 1:00.924 70 3 1:11.136 204.39km/h 20.266s
14. +12 +12 Dunnolop   Jorge Luiz Filho + 1:19.703 69 1 1:13.178 203.66km/h 22.256s
15. -8 -8 Yokomama   James Berriman + 1:19.753 69 2 1:12.740 203.66km/h 18.369s
16. Bez promjene ±0 Yokomama   Sylvain Guillon + 1:20.054 69 2 1:12.520 203.64km/h 20.616s
17. +15 +15 Contimental   Robert Mašek + 1:29.148 69 1 1:12.086 203.29km/h 22.274s
18. -5 -5 Yokomama   Robert Burton + 1:34.842 69 2 1:13.055 203.08km/h 21.135s
19. -8 -8 Dunnolop   Stefan Krustev + 1:35.292 69 2 1:12.419 203.06km/h 19.816s
20. +5 +5 Dunnolop   Valeri Vasilev + 1:41.212 69 1 1:13.050 202.83km/h 19.028s
21. -4 -4 Yokomama   Leonard Kopernikus + 1:42.019 69 2 1:12.856 202.80km/h 22.073s
22. +8 +8 Dunnolop   Luis Alberto Ramos + 1:42.440 69 1 1:13.353 202.78km/h 21.855s
23. +6 +6 Dunnolop   Lucas Holmes + 1:49.733 69 1 1:13.357 202.50km/h 23.073s
24. +7 +7 Yokomama   Tomasz Petryk + 1:50.765 69 1 1:13.366 202.47km/h 25.160s
25. -2 -2 Yokomama   Panayiotis Gkaintatzis + 2:00.598 69 1 1:13.899 202.09km/h 21.654s
26. -11 -11 Dunnolop   Márk Lempner + 2:02.092 69 2 1:13.257 202.03km/h 20.985s
27. -9 -9 Dunnolop   John Doughty + 2:09.513 69 2 1:13.580 201.75km/h 19.384s
28. -8 -8 Contimental   Marco Uribe + 2:28.908 68 3 1:13.015 201.02km/h 19.565s
29. +4 +4 Badyear   Hakan Tatar + 2:31.002 68 1 1:13.772 200.94km/h 21.081s
30. -2 -2 Dunnolop   Vasilije Crnčević + 2:38.974 68 2 1:13.223 200.64km/h 21.322s
31. -7 -7 Yokomama   Renato Ferriere + 2:42.100 68 1 1:13.865 200.52km/h 26.014s
32. +2 +2 Yokomama   Joonas Helen + 2:57.753 68 2 1:13.815 199.94km/h 20.517s
33. -12 -12 Avonn   Frank Bakker + 3:14.863 68 3 1:13.866 199.31km/h 18.888s
34. -15 -15 Yokomama   Povilas Smaliukas + 3:33.805 68 2 1:13.947 198.61km/h 24.041s
35. +2 +2 Pipirelli   Grzesiek Jakubiak + 4:57.563 66 1 1:14.974 195.58km/h 21.977s
36. +2 +2 Contimental   Angel Berroteran + 6:01.884 66 1 1:15.830 193.31km/h 22.423s
37. -1 -1 Avonn   Milen Dimitrov + 6:02.877 66 1 1:16.552 193.28km/h 27.213s
38. -3 -3 Yokomama   Kamen Zlatinov + 6:15.272 65 1 1:15.609 192.85km/h 21.558s