Pregled rezultata (Staza: Istanbul | Sezona: 76 | Utrka: 7 | Grupa: Master - 5)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Yokomama   Luca Molendi 1h25:47.256 58 1 1:25.680 216.39km/h 17.512s
02. +2 +2 Yokomama   John Ibbotson + 9.453 58 1 1:27.006 216.00km/h 17.496s
03. -1 -1 Yokomama   Kamal Naoui + 9.603 58 1 1:26.891 215.99km/h 16.623s
04. +9 +9 Contimental   Tiago Mendes + 32.883 58 1 1:26.367 215.02km/h 23.111s
05. Bez promjene ±0 Yokomama   Mato Nikic + 45.545 58 1 1:27.593 214.50km/h 21.350s
06. +9 +9 Contimental   Viesturs Berzins + 45.998 58 1 1:26.626 214.48km/h 19.049s
07. -4 -4 Badyear   Diogo Abdalla + 47.803 58 1 1:27.031 214.40km/h 19.507s
08. -1 -1 Yokomama   Christian Anello + 1:05.583 58 1 1:26.883 213.67km/h 21.649s
09. +1 +1 Yokomama   Mikael Brostrom + 1:18.969 58 1 1:26.658 213.13km/h 19.312s
10. +14 +14 Yokomama   Mery Lissarrague + 1:35.610 57 1 1:27.095 212.45km/h 18.670s
11. +5 +5 Yokomama   Nestor Vicente + 1:42.230 57 1 1:27.569 212.18km/h 21.399s
12. -3 -3 Contimental   Ivica Maričević + 1:42.781 57 2 1:27.493 212.16km/h 23.990s
13. -5 -5 Yokomama   Peter Both + 1:43.791 57 1 1:28.017 212.12km/h 23.237s
14. +5 +5 Yokomama   Jorge Bento + 1:47.494 57 1 1:28.292 211.97km/h 24.133s
15. -9 -9 Badyear   Daniel Douglas + 1:50.591 57 2 1:28.094 211.84km/h 20.922s
16. -4 -4 Yokomama   Andrej Rilke + 1:59.117 57 1 1:28.160 211.50km/h 17.533s
17. +5 +5 Yokomama   Carlos Jimenez + 1:59.298 57 1 1:27.527 211.49km/h 26.514s
18. +2 +2 Badyear   Gábor Besenyi + 2:04.381 57 1 1:27.545 211.29km/h 19.673s
19. +10 +10 Yokomama   Robert Lee + 2:04.507 57 1 1:27.769 211.28km/h 23.759s
20. +14 +14 Badyear   Nick Tsagarakis + 2:08.175 57 1 1:28.041 211.14km/h 19.602s
21. +2 +2 Yokomama   Alfredo José + 2:16.451 57 1 1:28.614 210.81km/h 20.465s
22. +5 +5 Yokomama   Márton Martin Safranyik + 2:23.593 57 1 1:28.103 210.52km/h 21.620s
23. +5 +5 Yokomama   Olivier Proulx + 2:35.120 57 1 1:28.195 210.06km/h 16.831s
24. +6 +6 Contimental   Alex Tkachenko + 2:36.183 57 1 1:29.001 210.02km/h 16.241s
25. -4 -4 Yokomama   Richard Molyneaux + 2:38.242 57 1 1:28.080 209.94km/h 20.575s
26. +9 +9 Avonn   Stanislav Frolov + 2:42.542 57 1 1:29.357 209.77km/h 16.981s
27. -1 -1 Badyear   Kristoffer Johnsson + 2:47.474 57 1 1:28.688 209.58km/h 16.609s
28. -17 -17 Yokomama   Toto Soave + 2:55.445 56 2 1:28.891 209.26km/h 21.641s
29. -4 -4 Contimental   Aleksandr Gerassimtsik + 2:56.550 56 1 1:29.104 209.22km/h 20.418s
30. +7 +7 Pipirelli   Ivan Andjelic + 3:06.088 56 1 1:29.546 208.84km/h 18.865s
31. Bez promjene ±0 Yokomama   Oscar Pereira + 3:06.139 56 1 1:29.693 208.84km/h 21.701s
32. -15 -15 Yokomama   Svetlana Shapovalova + 3:32.120 56 1 1:30.458 207.83km/h 18.676s
33. Bez promjene ±0 Badyear   Terence Carneiro + 3:52.089 56 1 1:30.538 207.06km/h 19.766s
34. -2 -2 Yokomama   Richard Farrelly + 4:06.563 56 2 1:30.339 206.50km/h 19.096s
35. -21 -21 Contimental   Alexei Malkin + 4:48.529 55 1 1:30.802 204.91km/h 31.421s
36. Bez promjene ±0 Badyear   Dario Kajt + 4:55.078 55 2 1:31.118 204.66km/h 23.511s
37. -19 -19 Dunnolop   Sami Hamada + 5:21.912 55 4 1:30.259 203.66km/h 19.872s
38. Bez promjene ±0 Avonn   Nikos Tzivas + 6:01.461 54 1 1:32.575 202.20km/h 18.055s