Pregled rezultata (Staza: Irungattukottai | Sezona: 34 | Utrka: 5 | Grupa: Elite)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Badyear   Ioannis Dimitroglou 1h47:38.061 79 3 1:19.690 163.67km/h 13.253s
02. Bez promjene ±0 Badyear   Atis Praudins + 1.992 79 3 1:19.578 163.61km/h 13.058s
03. Bez promjene ±0 Badyear   Vsevolod Demydov + 21.395 79 3 1:19.922 163.12km/h 11.548s
04. +4 +4 Badyear   Ilya Medvedev + 37.531 79 3 1:19.976 162.72km/h 12.445s
05. +11 +11 Badyear   João Monteiro + 43.378 79 3 1:20.062 162.57km/h 12.796s
06. -2 -2 Badyear   Jan Pavlicek + 43.752 79 3 1:19.978 162.56km/h 13.524s
07. +6 +6 Bridgerock   Leandro Sereno4 + 47.767 79 3 1:20.265 162.46km/h 11.046s
08. +2 +2 Dunnolop   Martynas Atkočius + 57.834 79 3 1:20.175 162.21km/h 10.838s
09. -3 -3 Badyear   Christer Andersson + 57.878 79 3 1:20.003 162.21km/h 14.829s
10. +10 +10 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:01.034 79 3 1:20.170 162.13km/h 11.759s
11. +6 +6 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:04.827 79 3 1:20.254 162.04km/h 14.522s
12. -3 -3 Badyear   Lukas Jonaitis + 1:06.401 79 3 1:20.392 162.00km/h 12.689s
13. +5 +5 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 1:06.625 79 3 1:20.099 161.99km/h 14.238s
14. -2 -2 Badyear   Vladimir Danilin + 1:07.427 79 3 1:20.118 161.97km/h 15.884s
15. -1 -1 Badyear   Nathan Skelly + 1:10.052 79 3 1:20.135 161.91km/h 19.271s
16. -5 -5 Badyear   Alex Tkachenko + 1:18.530 79 3 1:20.673 161.70km/h 14.879s
17. +5 +5 Bridgerock   Toygun Senler4 + 1:23.264 78 2 1:20.774 161.58km/h 10.825s
18. +3 +3 Badyear   Theo Panag + 1:23.576 78 3 1:20.205 161.57km/h 10.281s
19. -4 -4 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 1:24.134 78 3 1:19.945 161.56km/h 15.622s
20. +7 +7 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 1:25.689 78 3 1:20.222 161.52km/h 15.242s
21. +7 +7 Dunnolop   Pedro Nazaré + 1:26.258 78 3 1:20.192 161.51km/h 14.880s
22. -15 -15 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1:28.999 78 3 1:20.532 161.44km/h 13.852s
23. +1 +1 Badyear   Evaldas Ruseckas + 1:33.706 78 4 1:20.384 161.32km/h 12.385s
24. -5 -5 Badyear   José Abi Jaudi + 1:35.005 78 3 1:20.363 161.29km/h 21.118s
25. -20 -20 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:35.038 78 4 1:20.029 161.29km/h 12.002s
26. -1 -1 Badyear   Sergey Lyogky + 1:51.680 78 2 1:21.057 160.88km/h 14.097s
27. +2 +2 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 1:51.917 78 2 1:20.702 160.88km/h 14.054s
28. +2 +2 Badyear   Rui Morais + 2:02.893 78 2 1:20.977 160.61km/h 18.264s
29. +4 +4 Badyear   Jukka Sireni + 2:22.326 78 2 1:21.784 160.14km/h 15.382s
30. +2 +2 Badyear   Stas Prost + 3:50.726 77 2 1:22.532 158.02km/h 17.433s
31. +3 +3 Badyear   Piotr Pogodzik + 4:16.879 76 3 1:21.801 157.40km/h 14.935s
32. -9 -9 Badyear   Tomasz Kaminski + 4:26.909 76 3 1:22.729 157.17km/h 13.793s
33. -7 -7 Badyear   Mariusz Kuczak + 5:26.958 75 2 1:23.040 155.78km/h 17.839s
34. -3 -3 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 5:51.812 75 2 1:23.856 155.21km/h 17.236s
35. Bez promjene ±0 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 6:13.890 75 2 1:24.502 154.71km/h 16.564s
36. Bez promjene ±0 Pipirelli   Rogerio Pereira + 7:00.971 74 2 1:25.023 153.65km/h 21.305s
37. Bez promjene ±0 Pipirelli   Dmitry Shevel + 7:02.069 74 2 1:24.663 153.63km/h 21.306s
38. +1 +1 Pipirelli   Diana Klavina + 7:14.567 74 2 1:25.049 153.35km/h 22.725s
39. -1 -1 Pipirelli   Mert Büyükakar + 7:31.187 74 2 1:25.100 152.98km/h 26.001s
40. Bez promjene ±0 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 8:12.734 73 2 1:25.679 152.06km/h 18.431s