Pregled rezultata (Staza: Anderstorp | Sezona: 45 | Utrka: 3 | Grupa: Elite)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +4 +4 Hancock   Leandro Sereno6 1h25:17.905 70 2 1:11.454 198.22km/h 9.928s
02. -1 -1 Hancock   Roland Postle1 + 1.582 70 3 1:10.995 198.16km/h 13.327s
03. +1 +1 Hancock   João Monteiro2 + 25.876 70 2 1:11.832 197.22km/h 12.444s
04. +2 +2 Hancock   Toni Söyrinki + 28.217 70 2 1:11.643 197.13km/h 15.295s
05. -3 -3 Hancock   Florencia Caro + 29.246 70 3 1:11.482 197.10km/h 12.884s
06. -3 -3 Hancock   Christos Bobolis + 31.010 70 3 1:11.344 197.03km/h 14.166s
07. +1 +1 Hancock   Michal Szopinski + 54.449 70 2 1:12.136 196.14km/h 16.529s
08. -1 -1 Hancock   Ivan Kudreshov + 57.773 70 2 1:12.139 196.01km/h 17.883s
09. +7 +7 Dunnolop   Martynas Atkočius + 1:08.526 70 2 1:12.103 195.60km/h 14.203s
10. +1 +1 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:20.832 69 3 1:12.032 195.14km/h 14.471s
11. +6 +6 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 1:23.275 69 2 1:12.452 195.05km/h 12.903s
12. +2 +2 Dunnolop   Justinas Smyšliajevas4 + 1:27.559 69 3 1:11.846 194.89km/h 16.550s
13. -4 -4 Michelini   Alexander Kunze + 1:30.949 69 3 1:12.196 194.76km/h 15.609s
14. +1 +1 Badyear   Aris Tsipras + 1:45.655 69 2 1:12.590 194.21km/h 17.915s
15. -5 -5 Hancock   Shoaib Mohamed + 1:48.279 69 3 1:11.961 194.11km/h 15.874s
16. -4 -4 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:50.309 69 4 1:11.880 194.04km/h 14.445s
17. +1 +1 Dunnolop   Victor Chernyshev + 1:51.620 69 2 1:12.613 193.99km/h 15.097s
18. +3 +3 Michelini   Stefan Gommans + 1:55.848 69 1 1:12.733 193.83km/h 16.886s
19. +3 +3 Badyear   Alexey Manukalov + 1:58.741 69 2 1:12.387 193.73km/h 14.967s
20. Bez promjene ±0 Badyear   Ionut Surugiu + 2:02.740 69 2 1:12.441 193.58km/h 17.595s
21. +3 +3 Dunnolop   Frederico Neves1 + 2:09.834 69 1 1:12.874 193.32km/h 15.326s
22. +9 +9 Dunnolop   Timo Sydänmetsä + 2:30.347 68 2 1:12.852 192.56km/h 14.884s
23. -4 -4 Dunnolop   Tomas Červinskis + 2:30.701 68 2 1:12.300 192.55km/h 18.783s
24. +9 +9 Contimental   Barry Gregorick + 2:44.829 68 2 1:13.100 192.04km/h 18.631s
25. +3 +3 Badyear   Pedro Nazaré + 2:53.168 68 2 1:13.082 191.73km/h 14.993s
26. Bez promjene ±0 Badyear   Ilya Vilkov + 3:25.651 68 2 1:13.918 190.56km/h 19.888s
27. -2 -2 Badyear   Nafornita Adrian + 3:50.870 67 2 1:13.060 189.67km/h 23.389s
28. -15 -15 Contimental   Maja Soren + 4:17.850 67 2 1:14.877 188.71km/h 17.565s
29. Bez promjene ±0 Contimental   Donatas Paplauskas + 4:56.315 66 1 1:15.614 187.37km/h 17.598s
30. -3 -3 Contimental   José Abi Jaudi + 4:56.424 66 2 1:14.881 187.37km/h 16.698s
31. +3 +3 Dunnolop   Tomek Kiełpiński + 5:14.767 66 1 1:15.734 186.74km/h 16.521s
32. -2 -2 Contimental   Evgeny Tkachenko + 5:17.915 66 2 1:15.477 186.63km/h 15.211s
33. -1 -1 Contimental   Nikolay Borzenkov + 5:29.768 66 2 1:15.690 186.22km/h 19.096s
34. +2 +2 Contimental   Damian Zglinicki + 5:44.817 66 1 1:16.301 185.71km/h 17.491s
35. -12 -12 Contimental   Sergey Sergeev + 5:44.837 66 2 1:15.603 185.71km/h 17.062s
36. -1 -1 Pipirelli   Roman Lizogub + 5:51.294 66 2 1:16.108 185.49km/h 19.808s
37. Bez promjene ±0 Pipirelli   Mindaugas Sarocka + 6:13.786 65 2 1:16.407 184.73km/h 15.214s
38. +1 +1 Pipirelli   Paul Shirnin + 7:06.321 65 2 1:16.908 182.98km/h 16.709s
39. +1 +1 Pipirelli   Paweł Zaburski + 7:15.656 64 1 1:17.395 182.67km/h 19.823s
Nije klasificiran
40. -2 -2 Contimental   Andrey Mochalov Nezgoda na startu 0 0 -    -