Pregled rezultata (Staza: Brands Hatch | Sezona: 47 | Utrka: 6 | Grupa: Elite)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 1h32:59.255 75 1 1:12.739 203.58km/h 15.413s
02. +1 +1 Michelini   Roland Postle3 + 25.399 75 1 1:13.160 202.65km/h 11.534s
03. -1 -1 Michelini   Christos Bobolis + 32.776 75 1 1:13.314 202.39km/h 13.555s
04. +5 +5 Michelini   Leandro Sereno6 + 45.115 75 1 1:13.376 201.94km/h 14.158s
05. +6 +6 Contimental   Daniel Nikolov + 57.072 75 1 1:13.019 201.51km/h 17.240s
06. +7 +7 Michelini   Ilya Vilkov + 1:18.482 74 1 1:13.732 200.75km/h 16.959s
07. +3 +3 Michelini   Jan Pavlicek + 1:19.070 74 1 1:13.382 200.73km/h 16.334s
08. +12 +12 Contimental   Serguei Baranovski + 1:19.191 74 1 1:13.321 200.73km/h 18.773s
09. +8 +8 Michelini   Mario Lorenz + 1:19.574 74 1 1:13.448 200.71km/h 18.355s
10. -2 -2 Dunnolop   Frederico Neves1 + 1:21.475 74 1 1:13.671 200.65km/h 14.358s
11. +3 +3 Michelini   Apostolis Goutzos + 1:22.074 74 1 1:13.483 200.62km/h 16.724s
12. +15 +15 Contimental   Devashis Tamhane + 1:22.407 74 1 1:13.123 200.61km/h 17.164s
13. -1 -1 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:28.278 74 1 1:13.844 200.40km/h 14.537s
14. +16 +16 Contimental   Junior Almeida + 1:28.717 74 1 1:13.475 200.39km/h 17.568s
15. +10 +10 Contimental   Vladimir Danilin + 1:29.104 74 1 1:13.490 200.38km/h 18.051s
16. +15 +15 Contimental   Alexander Kunze + 1:29.307 74 1 1:13.523 200.37km/h 19.322s
17. +12 +12 Contimental   Andrian Naidenov + 1:29.870 74 1 1:13.601 200.35km/h 15.905s
18. -3 -3 Dunnolop   Florencia Caro + 1:38.349 74 1 1:13.791 200.05km/h 14.342s
19. -13 -13 Hancock   Stefan Wenke + 1:43.557 74 2 1:13.431 199.87km/h 16.366s
20. -15 -15 Hancock   Daniel Comalada + 1:52.118 74 2 1:13.938 199.57km/h 16.540s
21. -14 -14 Hancock   Kiran Patel + 1:52.168 74 2 1:13.871 199.56km/h 15.203s
22. +2 +2 Dunnolop   Andreas Weilemann + 1:57.770 74 1 1:14.100 199.37km/h 23.076s
23. -2 -2 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:59.181 74 1 1:14.199 199.32km/h 17.343s
24. -6 -6 Dunnolop   Damian Zglinicki + 2:01.953 74 2 1:13.393 199.22km/h 19.649s
25. -3 -3 Dunnolop   Alexey Manukalov + 2:11.514 74 2 1:13.523 198.89km/h 13.878s
26. Bez promjene ±0 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:22.487 74 1 1:14.073 198.51km/h 16.322s
27. +7 +7 Badyear   Pedro Nazaré + 2:32.819 73 2 1:14.020 198.15km/h 13.832s
28. Bez promjene ±0 Badyear   Joao Barbosa + 2:37.228 73 2 1:14.054 198.00km/h 16.327s
29. +7 +7 Badyear   Philipp Oiseau + 3:01.401 73 1 1:14.281 197.17km/h 20.871s
30. -11 -11 Hancock   Sujay Warrier + 3:06.403 73 1 1:14.808 196.99km/h 20.254s
31. +4 +4 Dunnolop   Jarek Rychlicki + 4:04.988 72 1 1:14.724 195.01km/h 18.602s
32. -28 -28 Michelini   Zdenek Hladik3 + 4:42.224 72 1 1:14.345 193.77km/h 16.489s
33. +5 +5 Pipirelli   Toni Söyrinki + 6:02.200 71 1 1:17.248 191.17km/h 23.049s
34. +6 +6 Pipirelli   Choves Correa + 6:11.786 70 1 1:17.326 190.86km/h 18.702s
35. +2 +2 Pipirelli   Gediminas Sarocka + 6:26.772 70 1 1:17.604 190.38km/h 22.003s
36. -20 -20 Badyear   Mihail Morozov + 6:34.044 70 2 1:16.692 190.15km/h 20.223s
37. -4 -4 Dunnolop   Sergey Sergeev + 7:55.709 69 1 1:17.326 187.58km/h 20.874s
38. +1 +1 Pipirelli   Theo Panag + 8:48.350 68 2 1:17.955 185.96km/h 18.930s
Nije klasificiran
39. -7 -7 Dunnolop   Shersh Khandelwal Pukla guma 20 0 1:15.746    -
40. -17 -17 Contimental   Nikolay Borzenkov Nezgoda na startu 0 0 -    -