Pregled rezultata (Staza: Estoril | Sezona: 73 | Utrka: 2 | Grupa: Master - 4)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Badyear   Sergey Shinkevich 1h27:59.368 70 2 1:12.628 208.12km/h 18.779s
02. +3 +3 Badyear   Nagyházi Sándor + 11.321 70 2 1:12.264 207.67km/h 15.758s
03. +1 +1 Yokomama   Stefan Stillhart + 16.045 70 2 1:12.638 207.49km/h 16.780s
04. -3 -3 Yokomama   Atis Praudins + 16.195 70 2 1:13.223 207.48km/h 16.586s
05. +5 +5 Badyear   Shaun Thornton + 32.649 70 2 1:12.420 206.84km/h 18.061s
06. -4 -4 Badyear   Kristijan Mihovic + 33.059 70 2 1:13.357 206.82km/h 18.954s
07. +4 +4 Badyear   Asdrúbal Corral + 1:03.493 70 2 1:13.050 205.64km/h 17.657s
08. +6 +6 Dunnolop   Michail Ivanov + 1:04.670 70 2 1:13.619 205.60km/h 19.325s
09. +8 +8 Badyear   Gino Falco + 1:05.855 70 2 1:13.216 205.55km/h 20.367s
10. -4 -4 Badyear   Krasimir Nanchev + 1:11.055 70 2 1:14.051 205.35km/h 17.544s
11. -2 -2 Badyear   Niels Wolters + 1:15.126 69 2 1:13.571 205.20km/h 19.164s
12. +7 +7 Yokomama   James Hitchen + 1:15.552 69 2 1:13.244 205.18km/h 15.630s
13. -1 -1 Yokomama   Dominik Krowiak + 1:17.012 69 2 1:13.998 205.12km/h 16.033s
14. -7 -7 Yokomama   Sinan Bahadir + 1:25.400 69 3 1:12.850 204.80km/h 18.505s
15. -2 -2 Badyear   Martino Colombo + 1:32.305 69 2 1:13.922 204.54km/h 17.641s
16. -8 -8 Badyear   Stephen Brooks + 1:52.848 69 2 1:14.221 203.76km/h 20.850s
17. +20 +20 Yokomama   Pieterjan Staessen + 1:54.283 69 1 1:14.769 203.71km/h 17.659s
18. +2 +2 Badyear   Apostolis Goutzos + 1:55.501 69 2 1:14.319 203.66km/h 17.480s
19. +5 +5 Contimental   Giordano Vieira + 1:56.401 69 2 1:13.541 203.63km/h 20.957s
20. -4 -4 Yokomama   Stefan Gommans + 2:00.421 69 2 1:14.395 203.47km/h 18.651s
21. +5 +5 Badyear   Vitaliy Repetsky + 2:03.776 69 1 1:14.279 203.35km/h 18.987s
22. +1 +1 Yokomama   Lorenzo Di Buono + 2:13.357 69 1 1:15.381 202.99km/h 18.931s
23. +5 +5 Yokomama   Daniel Mason + 2:13.721 69 2 1:14.444 202.97km/h 19.506s
24. -6 -6 Contimental   Arnoldas Molis + 2:13.932 69 2 1:15.138 202.97km/h 19.127s
25. -4 -4 Yokomama   Leonel Rey + 2:13.954 69 2 1:14.532 202.97km/h 19.234s
26. -1 -1 Yokomama   Branislav Hrnjak + 2:16.876 69 1 1:15.425 202.86km/h 20.427s
27. +5 +5 Contimental   Giorgio Aspesi + 2:33.182 68 2 1:14.676 202.25km/h 20.651s
28. +5 +5 Contimental   Michel Lemaire + 2:39.862 68 2 1:14.841 202.00km/h 20.813s
29. +1 +1 Yokomama   Sean Hillier + 2:43.102 68 1 1:15.461 201.88km/h 21.197s
30. -1 -1 Yokomama   Florencia Caro + 3:00.281 68 2 1:15.089 201.24km/h 21.473s
31. +3 +3 Yokomama   Jakab Zoltan + 3:00.613 68 1 1:15.921 201.23km/h 22.589s
32. -17 -17 Yokomama   Antonio Cerqueira + 3:02.703 68 3 1:14.231 201.15km/h 18.911s
33. -6 -6 Contimental   Adam Dzido + 3:11.332 68 2 1:14.505 200.84km/h 19.309s
34. +4 +4 Badyear   Andrey Bolshakov + 3:21.167 68 1 1:15.372 200.48km/h 21.013s
35. +1 +1 Contimental   Tibor Szuromi + 3:25.058 68 2 1:15.568 200.33km/h 18.327s
36. -1 -1 Badyear   Bruno Scopelliti + 3:40.543 68 3 1:14.984 199.77km/h 19.307s
37. -15 -15 Dunnolop   Zsolt Sudár + 3:44.415 67 3 1:15.266 199.63km/h 18.747s
Nije klasificiran
38. -7 -7 Yokomama   David Smith Pukla guma 37 1 1:15.574    19.994s