Pregled rezultata (Staza: Poznan | Sezona: 73 | Utrka: 3 | Grupa: Master - 4)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Badyear   Sergey Shinkevich 1h29:18.574 75 3 1:08.818 205.71km/h 17.226s
02. +3 +3 Badyear   Niels Wolters + 16.313 75 2 1:08.565 205.09km/h 17.812s
03. +3 +3 Badyear   Nagyházi Sándor + 32.999 75 2 1:09.005 204.45km/h 19.131s
04. -2 -2 Badyear   Kristijan Mihovic + 33.408 75 2 1:08.705 204.44km/h 19.586s
05. +5 +5 Badyear   Krasimir Nanchev + 57.900 75 2 1:10.193 203.51km/h 17.430s
06. -2 -2 Badyear   Gino Falco + 1:06.258 75 2 1:10.033 203.20km/h 21.235s
07. +2 +2 Badyear   Asdrúbal Corral + 1:06.579 75 2 1:09.792 203.19km/h 18.259s
08. +3 +3 Badyear   Shaun Thornton + 1:25.903 74 2 1:09.558 202.47km/h 20.128s
09. -6 -6 Yokomama   Atis Praudins + 1:39.073 74 3 1:10.518 201.98km/h 16.837s
10. -3 -3 Yokomama   Florencia Caro + 1:45.713 74 2 1:10.721 201.73km/h 20.696s
11. +3 +3 Badyear   Martino Colombo + 1:46.322 74 2 1:10.621 201.71km/h 18.696s
12. +1 +1 Yokomama   Lorenzo Di Buono + 1:49.876 74 2 1:10.386 201.58km/h 20.232s
13. -1 -1 Badyear   Apostolis Goutzos + 1:50.370 74 3 1:10.499 201.56km/h 16.943s
14. +6 +6 Yokomama   Stefan Stillhart + 2:07.889 74 2 1:10.037 200.92km/h 18.361s
15. +2 +2 Badyear   Stephen Brooks + 2:09.877 74 2 1:10.833 200.84km/h 18.213s
16. +7 +7 Yokomama   James Hitchen + 2:12.060 74 2 1:10.884 200.76km/h 17.036s
17. -2 -2 Badyear   Bruno Scopelliti + 2:26.487 73 2 1:11.231 200.24km/h 18.888s
18. +4 +4 Yokomama   Pieterjan Staessen + 2:27.006 73 2 1:10.485 200.22km/h 17.589s
19. +10 +10 Yokomama   Daniel Mason + 2:32.132 73 2 1:11.000 200.03km/h 17.294s
20. +4 +4 Badyear   Andrey Bolshakov + 2:32.684 73 2 1:11.000 200.01km/h 17.553s
21. +5 +5 Yokomama   Sinan Bahadir + 2:50.644 73 2 1:10.474 199.36km/h 20.400s
22. -4 -4 Yokomama   Sean Hillier + 2:58.716 73 2 1:10.627 199.07km/h 18.466s
23. +2 +2 Dunnolop   Michail Ivanov + 3:04.661 73 2 1:10.729 198.86km/h 20.738s
24. +7 +7 Contimental   Arnoldas Molis + 3:12.318 73 1 1:11.981 198.58km/h 23.145s
25. -4 -4 Yokomama   Branislav Hrnjak + 3:14.108 73 2 1:12.048 198.52km/h 18.107s
26. +13 +13 Yokomama   Antonio Cerqueira + 3:14.873 73 2 1:10.825 198.49km/h 19.727s
27. -8 -8 Yokomama   Jakab Zoltan + 3:19.783 73 2 1:11.665 198.32km/h 19.583s
28. -12 -12 Yokomama   David Smith + 3:37.651 72 2 1:10.707 197.68km/h 19.162s
29. +5 +5 Contimental   Elias Aranda + 3:41.097 72 1 1:12.577 197.56km/h 19.847s
30. Bez promjene ±0 Yokomama   Dominik Krowiak + 3:46.251 72 2 1:12.031 197.38km/h 16.735s
31. +1 +1 Dunnolop   Zsolt Sudár + 3:58.334 72 1 1:12.740 196.95km/h 22.854s
32. +1 +1 Contimental   Giordano Vieira + 4:06.110 72 2 1:12.619 196.68km/h 17.915s
33. +5 +5 Contimental   Michel Lemaire + 4:47.574 71 2 1:13.219 195.23km/h 18.266s
34. +3 +3 Contimental   Tibor Szuromi + 4:55.259 71 2 1:13.035 194.97km/h 19.727s
35. Bez promjene ±0 Contimental   Giorgio Aspesi + 5:13.229 71 2 1:12.924 194.35km/h 22.823s
36. Bez promjene ±0 Contimental   Adam Dzido + 5:19.755 71 1 1:13.933 194.13km/h 20.258s
37. -10 -10 Yokomama   Stefan Gommans + 6:24.398 70 2 1:13.598 191.94km/h 21.735s
Nije klasificiran
38. -10 -10 Yokomama   Leonel Rey Tehnički problemi 52 2 1:14.011    19.786s
39. -31 -31 Badyear   Vitaliy Repetsky Nezgoda na startu 0 0 -    -